24 szep 23, 19:16:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 355 356 [357] 358 359 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1197811 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
dris
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #5340 Dátum: 11 nov 20, 13:03:45 »

szerintem hiruzen a Shiki Fūjin miatt egy döntetlenre biztos jó, a győzelem nem biztos, öregségére eléggé legyengült már.
a gyorsaság+Shiki Fūjin használva minato is jó egy döntetlenre bárki ellen, szerintem még madara ellen is, csak hát akkor neki is kampec..

Itachi-Minato

Az a baj, hogy Itachi technikáit sokkal jobban ismerjük, Minatotól általában csak a Hiraishin no Jutsu és rasengan-t láttuk, ez alapján 50-50 sztem. Viszont Minato hokage volt, ilyen szinten 1 vagy akár kettő természetmanipulációhoz is értenie kéne, de egyet se láttunk tőle, jó lenne tudni, hogy azért mert nem értett hozzá vagy nem használta sűrűn. szél vagy föld elemet kinéznék belőle
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5341 Dátum: 11 nov 20, 13:57:14 »

Éppen ez a baj ezekkel az összehasonlításokkal. Szinte az összes erősebb shinobi rendelkezik legalább egy de inkább több olyan jutsuval ami a másikat képes sírba vinni, akár egyedül de párosan is. A kérdés inkább az, hogy ki talál először vagy ki képes elkerülni netán ellenállni a másik ilyen jellegű támadásának. Nem mellesleg ki és mennyi ideig bírja chakrával.

Danzou vs Hiruzen: szerintem egyértelműen Danzou a sharinganok miatt. Az elemek csatájában veszítene de a sharinganok és az első DNS-e az ő oldalára billenti a mérleget. Shisui szemét nem is említve.

Itachi vs Minato: szerintem Minato vinné el a pálmát. A nagy sebessége és teleportációs képessége miatt.

Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5342 Dátum: 11 nov 20, 15:05:07 »

Új csata: Nagato-Itachi vs Naruto-Bee szerintetek, hogy nézett volna ki az a harc, ha itachi nem segít narutoéknak hanem ellenük van? Én amikor megláttam őket egymással szembe azt hittem, hogy szoros harc lesz, de szinte csak nagato harcolt a két jinchuriki ellen és eléggé nyerésre állt szerintem, ráadásul itachi nem is segített neki hanem narutoéknak. Én szerintem Nagato-Itachi páros nyert volna olyan 61-39körülre.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5343 Dátum: 11 nov 24, 14:52:16 »

Nagato-Itachi vs. Bee-Narutó:

Ha az edo tenseies itachit nézzük, akkor narutóékat porig alázták volna de ha nem az edo tenseies itachit nézzük akkor sok esélyük van narutóéknak. Nagato chakraelszívós útja miatt kirabi nem tudja felvenni a nyolfarkú formáját, láthattuk nagató 2 másodperc alatt elszívta a palástját, és ugyanúgy narutó kyuubi-chakráját is elszívhatja nagató. Viszont, a kyuubi-narutónak a klónjai képesek a rasenshurikenre, és ha 100 klón egyszerre dob frs-t akkor itachiékból nem sok marad. A genjutsu kirabira hatástalan, a tsusokyumi viszont bejöhet, mert a hachibi mire észrevenné hogy kirabi genjutsuban van, már rég halott, vagy harcképtele, viszont narutó talán ki tudja védeni itachi genjutsuit a sebessgével, és hogy a klónok képesek az frs-re, óriási dolognak számít. A jelenlegi narutó iszonyat erős, ezért őrájuk fogadok 60-40-el.

Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #5344 Dátum: 11 nov 24, 15:54:24 »

Nagato - Itachi vs Naruto - Bee harca avagy a zsenik a hülyék ellen:    95% - 5%

Nagato úgy intézte el pillanatok alatt Bee-t és Narutot, hogy Kabuto irányította. Ha senki sem befolyásolja, akkor biztos vagyok benne hogy még Ita kardját is kikerülte volna.

Lehet 1000 klón is, Nagato elszívja a chakrát és az elszívás közben akár tolhat egy Shinra Tensei-t is, hiszen azt is láttuk hogy egyszerre alkalmazott 3 utat: a lélek kitépését, a chakra elszívást és a robot karokat. A Chibaku Tensei ellen kellett Ita támadása is. Enélkül megint végük. Az idézései ellen sem tudnak mit tenni. Ez volt Nagato, Itachi eddig csak pihent.
Itachi is olyan, hogy akár egyedül is kiállhatna a Jinjuurikik ellen. Bee-t egy Amaterasuval elintézheti, azonban vigyáznia kell a Bijuu bombával (amit Nagato elszívhat vagy Shinra Tensei-jel visszaverhet). Itt ismeretlen tényezőként ott van a Yata tükör, ami lehet hogy elég védelem ellene. Narutonak az egyszerű genjutsutól is vége van akkor ha bekap egy Tsukuyomit ...

Csak azért nem írtam 100% - 0 %-ot mert Naruto még nem mutatott meg mindent.


Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5345 Dátum: 11 nov 25, 09:06:33 »

Kabuto nem írányítotgta Nagatot. Annyi votl a program, hogy legjobb tudása szerint ezt tette.
EÁruld már el, hogy tudott volna kitérni?

Vagy mondjuk azt mire alapozod, hogy Itachi pontosan tudta, milyen masszív a chibaku tensei, és milyyen erősek a többiek  támadásai? Honnan tudod, hogy aár NAruto, akár Bee támadása ne lett volna elég derős? Vagy Itachié is akár, mert sharingan, meg minden, de azt sem tudná megmondasni, emnynitt bír egy másik Susanoo....
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #5346 Dátum: 11 nov 26, 13:33:58 »

6 Jinchi vs 5 Kage Ohh My God
Az 5 Kage szó szerint a Dream Team Hümm-hümm
Raikage - Sebesség,Erö
Tscuchikage - Kekkei Tōta,Repülés
Mizukage - 2 Kekkei Genkai mind2 alakalmas közel és távolharcra
Kazekage - Homok irányítás közelröl és távolról is halálos
Hokage - Gyógyító képesség egy félholt Kaget felgyógyított maxra

Ellenüyk még a 6 Edo(nem Edolas) Jinchiurikinak sem adok esélyt nyerésre.(Feltéve ha van köztük egy pecsételö Pojén )

A másik harc viszont elég érdekes, de még a Jinchik erejét nem ismerjük, egyelöre nem nyiltakozom ikszdé
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #5347 Dátum: 11 nov 26, 21:36:20 »

Hát szerintem azért lennének meglepetések a 6 jinch. vs 5 kage harcban. Hiszen gondolj csak bele: a tsuchikage jintonát Yagura visszaküldi a víztükörrel, valamint biztos tud erős víz jutsukat, amivel legyőzi a mizukage láváját.

Új harc: Konan vs Guren. Hát két erős kunoichi, szerintem jó harc lenne. Úgy gondolom, hogy Konannak csak akkor van esélye, hogy ha felkészül, tehát az a rengeteg robbanójegyzetet beveti. Másképp Guren minden papír támadást kikristályosít, és máris az ő jutyujává változtatja.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5348 Dátum: 11 nov 26, 22:35:45 »

6 jinchuuriki vs. 5 kage:

Attól függ, a tobi-féle jinchuurikikre gondolsz, (akiknek be van ültetve a  sharingan-rin'negan ) akkor az 5 kagénak esélye sincs, szerintem ezt nagyon nem is kell részleteznem, ha edo tenseijel vannak feltámasztva, akkor meg olyan mértékű alázás lenne a harc, mintha 5 genint küldenénk 5 jounin ellen. smirksweat

Ha ,,csak" a sima jinchuurikikre gondolsz, akkor már természetesen más a helyzet. Egyedül csak Yagura képes irányítani a bijuuját, vagyis csak ő tud átalakulni vehetjük úgy. Vagyis, az 5 kagének ez a harc egy jó kis erőpróba lenne. A yondaime raikage képes egy bijuuval felvenni a versenyt ( lásd:hachibi, persze meg kell jegyezni kellet segítség bőven ) de ha még egy kage segít neki akkor feltudják venni a versenyt yagurával. A másik 5 jinchuurikit a többi 3 kage elintézné, a magma elem használó jinchuurikivel terumi mei venné fel a versenyt, a többi nem lenne akkora probléma, főleg hogy oonoki sokkal nagyobb tapasztalattal rendelkezik mint bármelyikük, egyik sem lenne számára kihivás, többet is kiüthet egyszerre mindenféle megeröltetés nélkül, és ez mikor megvolt, segíthet a yagura elleni küzdelemben, és persze ne feledjük tsunadét, aki talán a legfontosabb, remekül kitér a támadások elöl, és persze tud gyógyítani, ami nagyon fontos.

Epic 5 kage win.

Nagato-Itachi vs. Bee-Narutó:

STM-nek igaza van, nagató a legjobb tudása szerint harcolt, vagyis ugyanolyan mintha nem befolyásolta volna senki. Viszont, a lába sérült volt, a hanzouval való csata miatt, vagyis nem tudott rendesen mozogni, ami óriási nagy hátrány. Hogy a sakeraki pengét ki-e tudná kerüli? Talán, a shinra tenseivel, a rin'negan is alkalmas lehet a gyors mozgás követésére, van esély rá hogy eltudja téríteni, olyan 51% esélyt adok rá. A chibaku tenseit meg szerintem a bijuu-bomba egyedül is elintézte volna, itachi egyszerűen biztosra akart menni. Mondjuk, narutóék nem jöttek volna rá a chibaku tensei gyengepontjára valószínűleg...
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 26, 22:37:30 írta IndianA » Naplózva
fefe1200
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #5349 Dátum: 11 nov 27, 09:09:07 »

Nah szóval...
6 jinchur vs 5 kage


gaara lefogja a homokkal, a tsutsikage eltalál legaléább egyet a jinton jutsujával, egy kilőve 5vs5. Mizukage vs Yugito--> Mizukage nyer, de elfárad: 5kage vs 4 jinchi;  Raikage vs Jagura   egyik sem mutatott egynél több elemet, szerintem a raikage nyer, de elfárad; őket felgyógyítja tsunade, miközben gaara fedezi. Így újra 5, vs 3. Így akkor Han vs Mizukage szerintem itt a Mizukage nyer, de meg kell dolgoznia érte, mert neki 2 kekkei-e van, a forrás és a láva elemek. Így nyer, de mizukage kiesett, nagyon gyenge már. 4vs 2jinchi.Gaara és tsutsikage lefogják őket, a raikage bedarájla az egyiket, a hokage meggyógyítja a tsutsikage-t, aki mmár képes lesz újra a jinton jutsujára, így lesz: 4 kage vs 1 jinchi. A jkinchi kiléte már nem vűáltoztatna az álláson, de tsunade már elfáradt, és a mizukage is a halálán van már: 2 kage vs 1 jinchi, itt a raikage van csak teljes erejébe, a tsutsikage meg nem mutatott mindent még, ezért 60-40 a kage-knak.

Nagato&Itachi vs Bee&Naruto

Ez a csata elég egyoldalú lenne, elvégre a két legokosabb vs két legidiótább csak annyi az előyük narutoéknak, hogy a hatsibinek van némi tapasztalata, és esze is. rinengan&sharinga vs bijuu. szerintem nyernének nagatóék, azt hogy miért hadd ne kejles elemeznem, mert egyértelmű,  67-33

Yondaime vs Itachi

Szerintem mindketten nagyon okosak, de mégis miatot tartom erősebbnek, mert nem mutatott még az erejéből semmit, csak a pecsétjét, meg a teleportálást, és szerintem  a föld elemet meg a tűl elemet, biztosan uralja, meg még néhány pecsétet, ja meg talál, de csak nagyon talán a víz elemet is. szerintem 54-46 Minato.


KonanvsGuren:

Guren-t imádom, nagyon zsír skillje van: akármit kristályosítani tud, egyértelmű ő nyer, meg am is ő a kedvencem a naruto-ból, kakashival együtt, és kakashinál erősebb is. Guren 70-30.

Danzou vs Hiruzen

Danzo-nak ott az idézése( a legerősebb idézésnek a baku-t tartják, ami szél elemmel bír, és danzou meg tudja idézni), a katoamatsukami, az izanagi, és a szél meg a tűz elem, meg a pecsét teknikái, szerintem hiruzen veszítene. Danzou 60-40.

Új harc: Kakashi (amikor pein támadta a varrejteket) vs Guren

Szerintem guren nyer, mert ha kakashit elkapja a kristéélyybörtönnel, akkor ott a vége, de kakashinak ott a sharinganja, amivel előre láthatja, így legalább az ídőt tudja húzni, valamint a kr elemnek szerintm a villám elem a gyengéje, mert mást nem tudok elképzelni, ezért pont kapóra jön kakashinak a villám, de ha elkapja a kamuival akkor gurennek is vége lesz szerintem. 55-45 Guren.

« Utoljára szerkesztve: 11 dec 11, 09:45:16 írta fefe1200 » Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #5350 Dátum: 11 nov 29, 01:39:47 »

Kabuto nem írányítotgta Nagatot. Annyi votl a program, hogy legjobb tudása szerint ezt tette.
EÁruld már el, hogy tudott volna kitérni?

Nem irányította? Eleve minden Edo Tensei-jel visszahozott ember valamilyen szinten irányítva van, kivétel talán Madara. Ez Nagato-nál olyan szinten működött, hogy a harc során szinte nem is Nagato harcolt, hanem Kabuto: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/552/5
Azért kellett a sok idézés, hogy a 6 test helyett Kabuto mindent lásson és ez ellen tett Itachi. Idézem Kabutot: "és így persze, hogy nem tudtam kitérni"

A támadás ellen pedig elég lett volna egy Shinra Tensei. Egy ilyen kard nem mozog olyan gyorsan mint Minato vagy a Raikage, egy Rinnegannak pedig látnia kellett volna. Nagato ezt 100% hogy kivédi, de nem akart harcolni, sőt többször is elhangzott az, hogy a testem magától mozog.

Vagy mondjuk azt mire alapozod, hogy Itachi pontosan tudta, milyen masszív a chibaku tensei, és milyyen erősek a többiek  támadásai? Honnan tudod, hogy aár NAruto, akár Bee támadása ne lett volna elég derős? Vagy Itachié is akár, mert sharingan, meg minden, de azt sem tudná megmondasni, emnynitt bír egy másik Susanoo....

Ebben igazad van, mert nem tudni hogy mekkora támadás kellett volna a Chibaku ellen. Szerintem az ottani 3 emberből 2 is elég lett volna, de mint ahogy írtam az előző hozzászólásom elején: Nagato - Itachi vs Naruto - Bee harca avagy a zsenik a hülyék ellen
Lényeg, hogy ezek ketten biztos nem találták volna ki ezt a támadást. Kettő együtt butább mint egy átlagember Konohában!
Naplózva

Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #5351 Dátum: 11 nov 29, 19:52:01 »

Edo Tensei-jel visszahozott Itachi most Kabuto ellen indul.
Tobinak mikor beszélt erről a technikáról, akkor kifejtette menyire könnyen fel lehet oldani ezt.
Kiváncsi vagyok lehet -e csak egy személyről feloldani vagy ha feloldja akkor mindenkiről feloldja.
Természetesen Itachit már nem irányítja s ezért lehet csak akkor szünne meg ha mindenkit feloldana (vagy akkor sem).

Kétségtelen Tobi ellen ha harcolnia kellet volna akkor az eredeti Madara lett volna a kézenfekvő megoldás, de vajon most Itachi ellen mivel fog előrukkolni?

Minden esetre a kettőjük párbaját valószínűleg Itachi fogja megnyerni s gondoskodhat még Yamamoto -ról.


Naruto vs Tobi hm...

Valószínűleg Naruto jön ki győztesen s Tobi elmenekül illetve Sasuke megérkezik s Tobi ezét vonul a háttérbe.

Akár így - akár úgy Naruto nem fogja bírni ezt már.

Tény ha kivonja magát a többi harcmezőről akkor más a helyzet ám a chakrája így is alacsony lessz addigra hála a sok klónnak.
Ha a kintlévő klónoknál felhagy a kilenc farkú chakrájának fogyasztásával s inkább átál Senin módra s úgy próbája pótolni az elveszett chakráját s csak az után oldja fel a klónokat muitán azok kicsit helyre jöttek.
Ami  egyrészt jó deee egyrészt rizikós is mivel mentálisan tuti padlót kellene fognia.

Amikor a szél elem elsajátításánál csak egy levél félbevágásán ügyködött (igaz 1000 klónnal) akkor lepadlózott miután megszüntette.
Most meg vagy két - három tucatot csinált de sokkal több tapasztalatra tett szert.
Keményen harcolt s rengeteget tapasztalt.

Miután feloldja a klónokat s nem padlózik le s nem is lessz semmi extra magyarázat, hogy miért nem akkor lessz egy baki Mosolyog





Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #5352 Dátum: 11 dec 01, 22:01:47 »

Nekem lenne egy új csatám::Remete edzés utáni remete forma nélkül való Naruto vs Sasuke amikor elsőmek jelent meg a shippuudenben Énszerintem...sajnos nemtudom a kettejük erőviszonyát,mert ha felvetem,hogy Sasuke erősebb,akkor valami böki mindig a csőröm,és ugyan így van ez Narutoóval is...szóval kérlek válaszoljatok erre a csatára  Pojén

És aztán egy Remete edzés utáni remete forma nélkül való Naruto vs MS SAsuke a Killer Bee elleni csatában...ez a két csata felvetésem lenne,bár szerintem az esélyek egyenlőek....
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 01, 22:06:47 írta naruto96ricsmond » Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #5353 Dátum: 11 dec 01, 22:20:03 »

Hogy lennének már egyenlőek az esélyek? Viccnek is rossz lenne mindkettő harc... Sasuke Sharingan nélkül szétszedné akkori Narutot. Naruto fizikai képességei Sennin mód nélkül ugyanazon a szinten vannak, mint a Shippuuden legelején. A különbség mindösszesen annyi, hogy megtanult egy világpusztító technikát, amivel összesen 3 probléma van:
- Szétcseszi a kezét ---> nem használhatja
- Amíg elkezd szórakozni a 3 klónnal, Sasuke 6-szor megöli ---> nem használhatja
- Nem él addig, hogy létrehozzon 3 klónt ---> így is rácseszett.

Legalább 110%-ot kap Sasuke, és itt még kicsit túlértékeltem Naruto esélyeit.
Naplózva

feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #5354 Dátum: 11 dec 02, 02:50:41 »

mondjuk ki nyerne szerintetek ebben a csatában? : Roushi(mostani)vs méh(killer-bee)
Szerintem méh,egy olyan 60  - 40-ra ,azért meg kell jegyezni,hogy egy igen nagy csata lenne,roushi már a bijuu-ja nélkül is van a mostani mizukage szintjén,vgy még erősebb is(mizukage savas gőz eleme szart sem ér a szabadban). a bijuu-jával tud egy ilyen lávás,köves,bijuu csakrás/farkas burkot csinálni magára. gyors is,ki is tud kerülni a mozdulatok elől,emellett át tud sztem menni teljes bijuu formába. bee-nek,pedig ott a samehada,az a ninjutsu-taijutsu(-k),amit a bátyja is használ(csak bee villám nélkül),a villám csakrája,amit rávezet a kardjaira,és attól gyorsak is lesznek,meg akármin átmennek.ott a nyolcfarkú csakrája,amivel minden technikáját erősíti és a samehada-t is,emellett át tud menni 8farkúba is,szóval ő nyerne. és ugye nem valószínű,hogy farkanként erősödnek a bijuu-k(2 farkúnál erősebb a 3),sztem a 2farkú erősebb a 6-nál is,meg a 3-nál,meg a 7-nél is,de a 4farkú kitudja,lehet hogy a 3. legerősebb a hachibi után,ezért az esélyei nőnek,de ez semmit nem változtat,mindenképp bee nyer.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 355 356 [357] 358 359 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!