24 szep 23, 17:14:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 354 355 [356] 357 358 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1197676 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
renato
Vendég
« Válasz #5325 Dátum: 11 nov 15, 16:37:22 »

hamisjoe: az elméleteddel az a probléma, hogy a Susano'o-t lehet szétzúzná a Bijuu bomba, de ahhoz a Bijuu alakját kell felvennie Bee-nek, amit Sasuke könnyedén eltalál Amaterasuval. Az, amit legutóbb használt csak egy menekvés volt, ez egy feladással is felér egy ilyen harci környezetben. Valamint mivel nincs ott Karin, akit megtámadhatna, így Sasukenek nem kell lehasítania a csápot, így marad egy testben a Hachibi-Bee duó. Amaterasut eddig a jelenleg élő leggyorsabb ember, A kerülte csak ki. Bee Lariatja felülmúlta testvérét, viszont a sebessége még nagyon alatta csoszog.
Akárhogy nézem, ezt a harcot csak úgy nyerné meg Bee, ha Sasuke nem jelenne meg. De azért adjunk 20%-ot Beenek, hátha előrukkol valamivel.
Naplózva
iamhated
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168



WWW
« Válasz #5326 Dátum: 11 nov 15, 23:18:08 »

Ez a gyorsaság elég ahhoz, hogy gyors legyen Bee : http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Naruto/551/Naruto_551_12.png

Mivel Bee elég jártas a kardforgatásban és ezt be is mutatta Sasuke ellen is így ténylegesen a védekezéssel menne el az ideje, bár fene tudja...
Nem egy emberes meló Bee vagyis inkább nem MSasuke ellenfele, azóta erősödött az ucsiha de ha csak az MS van a zsebébe akkor nincs esélye Bee ellen. Ez már le lett játszva így vicces 1v1re 50feletti %ot adni Sasukenak.
Nem kell a fanságot előtérbe helyezni mert inkább vicces mint komoly lesz az érv Mosolyog
Naplózva

salala ~

Nyugodtan írhatsz privátot, hisz ott nem offolsz mivel egyből landol a kukába. Mosolyog
Kensei
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 15



« Válasz #5327 Dátum: 11 nov 16, 12:16:16 »

Ha az a Sasuke harcol Bee ellen, aki Danzoval is küzdött akkor nem sok esélye van Beenek. Az előző harcukból teljesen felesleges kiindulni. Sasuke még nem gyógyult fel az Itachival vívott csatájából, ez ki is lett jelentve. Nem rendelkezett a Susanooval, az Amaterasut ott használta először, tehát abban sem volt túl profi. A Bijuu Bomba meg egyáltalán nem biztos, hogy át tudja törni a Susanoot. Suigetsu is ki tudta védeni, kétlem, hogy akkor a Susanoo ne tudná. De még ha át is tudná, akkor sem adnék 40%-nál több esélyt Beenek. Bee amúgy sem az a fajta, aki a harc elején a Bijuu erejére támaszkodik, Sasuke viszont azonnal az MS-t használná.

65-35% Sasuke javára

Putir: Magától először Bee ellen használta. Tobi ellen nem szándékosan használta.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 16, 12:35:02 írta Kensei » Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #5328 Dátum: 11 nov 16, 12:27:16 »

Szöcske először az amaterasut ha jól tudom nem bee hanem tobi ellen használta ,de mindegy.
A harchoz: Szerintem bee nyerne mert a 8 farkú módba egy bijuu bomba szerintem szétzúzná a susanoot viszont az is igaz hogy bijuu módba könnyen el lehet találni amaterasuval. Egyébként ennél a csatánál méhnek ott van a samehade vagy anélkül harcol? Mert ha ott van több esélyt láttok neki.
Naplózva
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #5329 Dátum: 11 nov 16, 12:46:36 »

Killer Bee vs Sasuke

Nos előbb elemezzük a legelső harcukat. Jó sokat taglaltuk már, így csak a lényeget mondom el. Ott fenn állt a 4v1 Sóska javára. Már meg volt neki az Mangekyo Sharingan, mégis csak akkor használta, amikor már egyszer odalett volna Bee ellen:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/411/21
Ha nincs ott Karin, aki segít rajta, már halott lenne. Tehát már itt elbukta a harcot.
Azonban mikor már elővette az MS-t, akkor sem tudta otthon hagyni az ego-t, és nem figyelt oda. Bee mint a tökéletes Jinchuriki természetesen azonnal visszavágott:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/413/13
Na már most, ha itt nincs Jugo, akkor már másodjára halt volna meg Sóska. Itt már másodjára veszített.
Ekkor következett a nagy ágyú, az Amaterasu. Az ellen Bee-nek nem volt esélye, még Bijuu formában sem. Ezt tehát Sasuke nyerte volna, ha mi azt nem tudnánk, hogy Bee a harcot nem akarta folytatni, csupán lelépni akart. És ez tökéletes időzítés volt.

Összegezve: Abban a formában, tapasztalatlanul vágott neki a harcnak, és a képességeit, amikkel nyerni szokott elvesztegette későbbre, mikor már meghalt volna. Ám a következő csatáiban már látjuk, hogy ezt a hibát nem követi el még egyszer. A Kage-k elleni harcokban megy rendesen az Amaterasu, és a Susanoo is. Ezekkel képes csatát nyerni, nem pedig a taijutsuval... ejnye.
Az első csatát tehát Bee nyerte.

És most térjünk át a mostani felvetésetekhez. Miszerint Sasuke a Danzu-t legyőző képességei birtokában van.
Ez a harc tökéletesen egyszerű feltételekhez van kötve. Éspedig:

- Sasuke nem követi el még egyszer a hibáit, hogy nem a legerősebb képességeivel indít. Mindent bevet, amit csak tud.
- A két képessége, az Amaterasu, és a Susanoo használatával csatát nyerhet, ha Bee-nek nem sikerül áttörnie a Susanoo-t, a Bijuu Bombával. Ám ezt nem tudjuk meg sajnos. Van-e olyan erős a bomba, hogy áttörje a Susanoo-t? Ez kérdés marad míg egyszer nem látjuk.
- Bee lassabb mint a testvére a Raikage, így valószínűleg nem tudná kikerülni a fekete lángokat.

Ezek a pontok végül arra mutatnak, hogy ha 1v1 ben küzdenek egymással, és Sasuke nem követi még egyszer el a hibáit, akkor győz. Ha ismét ilyen kis süldő lesz, akkor viszont hamar a földön találhatja magát. Minden a harcban előrukkolt képességek idejétől függ...
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5330 Dátum: 11 nov 16, 13:21:31 »

Jók a következtetések és ezért valamilyen szinten egyet is értek, de azért nem ilyen egyszerű ez. Ha visszaemlékszünk akkor Sasuke elég sokáig képes volt elkerülni Itachi lángjait az ő sebességével. Viszont az is láttuk, hogy Bee gyorsabb volt Sasukénél amikor csatáztak. Ráadásul ebből a csatából nem csak Sasuke tanulhatott hanem Bee is. Így tudja mire képesek ezek a lángok. Ha ő is az elejétől kezdve komolyan veszi és nem szórakozik akkor más is lehet a vége. A másik, hogy a Susanoot most láttuk, hogy a Tsuchikage átüti. Akkor nehogy valaki azt mondja, hogy a bijuu bomba nem fogja. Én inkább döntetlenként érzem ezt a meccset ha mindketten az elejétől kezdve mindent belead. Persze ha valamelyik szórakozik az elején akkor egyértelmű.

Az új Sasukéről egyenlőre nem lehet nyilatkozni mivel jóformán semmit nem tudunk róla de valószínűsíthető, hogy már egyértelműen erősebb lesz mint Bee.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5331 Dátum: 11 nov 16, 13:49:00 »

Ms Sasuke vs. Kirabi:

Nos, elöször is: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/460/16 itt karin mondja hogy sasuke sokkal erősebb mint az átokpecsét 2. formájában, ezt senki sem veszi figyelembe, vagyis sokkal jobb taijutsuval rendelkezik mint bee-nél, ráadásul ott átokpecsétje sem volt. Vagyis, nem elképzelhetetlen, hogy bee-vel felvenné a harcot a mankegyou sharingan bevetése nélkül is, hiszen: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/463/2 kitért ,,A" támadása előtt, erre a shippudenelején képtelen lett volna. Másodszor: ti most tényleg komlyan gonljátok, hogy majd a bijuu-bomba nem hatol át a sussanon??? Itachi Yata tükrénél megkérdőjelezhető ez, de sasuke sussanoját 100% hogy átviszi, ez nem is kérdés, azért csak bijuu-bombáról beszélünk, aminek láthattuk már sokszor mekkora pusztító hatása van. Suigetsu már más kérdés, őt csak villám-elemmel lehet megölni majdhogynem.
Amaterasu: Bee még úgyis kivédheti, ha nincsen bijuu formában és úgy találja el az uchiha. Ugyanis amikor eltalálja, akkor átalakul, és meglóghat, hogy ,,kijön" az egyik csápból. Mondjuk hozzá kell tennem, hogy ez a művelet sok chakrába kerülne bee-nek.
Genjutsu ugye teljes mértékben kilőve.
Intelligencia: hát itt alulmarad bee, ms sasuke is jól átverte danzout, sokkal jobban gondolkodik mint bee.

Én Sasukét esélyesebbnek tartom. Mert mikor bee átalakul bijuuvá beveti az amaterasut, bee megússza, de utána nem sok chakrája marad, és ms sasuke onnantól azt csinál vele amit akar szinte. Láthattuk hogy a sussano nyilai nagyon gyorsak, bee csak palásttal lenne képes kikerülni, de bee nem képes addig fenntartani a palástot, mint sasuke a sussanot, és persze ne feledjük el az entont.. 62-48 arányba sasuke a nyerő nálam.
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #5332 Dátum: 11 nov 16, 15:15:59 »

De nem értitek?Ha a BB atszakítja a Szuzannát(ami 100%), akkor utána nem fog megszünni, hanem elkaszálja Sasukét is, tehát ugy kb. félholtan kell harcolnia smirksweat
Már láthattunk Bijuu Bombat a 3 farkútól(filler), aztán 8 és 9töl is.Mindig láthattuk hogy ereje pusztító.Olyan mint ha Natsu Dragoneelt beraknánk egy Aetherion alá ikszdé
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #5333 Dátum: 11 nov 16, 15:19:54 »

Idézet
 62-48 arányba sasuke a nyerő nálam.

62+48 az már 110 ikszdé ...nekem volna egy új harcom...Yondaime hokage vs Itachi....Szerintem a Yondaime nyerne,hogy mennyire nem tom,kb. 62-48 ra...szerintem...Vagy lehet lehetne több is,mert az Amaterasut ki tudná kerülni,maximum a Tsukyomi ami eltudná kapni Yondit,de még az se biztos....De én most a Mangekyou Sharingan Itachira gondolok,aki most nem beteg.....teljesen egézséges...
Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #5334 Dátum: 11 nov 16, 15:32:03 »

62+48 az már 110 ikszdé ...nekem volna egy új harcom...Yondaime hokage vs Itachi....Szerintem a Yondaime nyerne,hogy mennyire nem tom,kb. 62-48 ra...szerintem...

Egyébként az a gond Itachival, hogy a Tsukiyomi miatt nem lehet vele jól számolni. Ha beválik, akkor gyakorlatilag meg is nyerte, ha nem, akkor anélkül is erős. Ezt a harcot egyébként már többször kifejtették nálam szorgalmasabb emberek, nem akarom tépni a számat.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5335 Dátum: 11 nov 16, 15:49:20 »

Itachi vs. Yondaime:

Hát, ez érdekes harc lenne, lássuk csak:
Narutó ugye harcolt itachival, és érdekes módon nem bírta itachi egyszer sem genjutsuba ejteni, és szerintem a sebesség miatt, ez lehet itachi gyengepontja. Ha belegondolunk, a tsusokyumihoz kell egy kis idő, 2-3 másodperc kb. ( a koncentrálás miatt, pont mint az amaterasunál ) a genjutsuihoz nem kell semennyi idő természetesen, viszont narutó elég bizonyíték arra, hogy a sebesség lehet Itachi gyengepontja. Viszont az a gáz, hogyha minató egyszer genjutsuba kerül, akkor onnantól vége a harcnak, most nem tudok oldalszámot mondani, de láthattuk, hogy amikor marcsit elkapta az egyik genjutsujával, akkor marcsinak keellet 4-5 másodperc mire ki tudott törni, és marcsi nagyon jó volt a genjutsuk terén, a databook szerint is. Viszont ha meg nem kapja be itachi genjutsuját, akkor meg itachi veszített, hiszen rárakja a jelet, és a rasengannal túlvilágra küldheti az uchihát.

Összegezve: mindenképpen nagyon rövid harc lenne, én ezt a harcot 50-50-re mondom.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5336 Dátum: 11 nov 16, 16:28:03 »

Idézet
most nem tudok oldalszámot mondani, de láthattuk, hogy amikor marcsit elkapta az egyik genjutsujával, akkor marcsinak keellet 4-5 másodperc mire ki tudott törni, és marcsi nagyon jó volt a genjutsuk terén, a databook szerint is.

Lehet tévedek, de ott itachi sima sharingannal ejtette genjutsuba és nem tört ki onnan hanem itachi engedte el egy idő után, orochimaru meg köpni nyelni nem tudott a sima sharingan genjutsutól. Tsukoyomi teljesen más szinten van szóval tényleg olyan lenne a harc, hogyha minato tsukoyomiba kerülne akkor itachi win, ha nem kerülne abba akkor meg minatot látom esélyesebbnek, de mind a ketten nagyon leizzasztanák egymást ez tuti:) Mind a ketten nagyon okosak, kb. egy szintnek tartom mind kettőjüket okosságba, mind ketten megtalálnák egymás gyenge pontját és valahogy kikerülnék azt hisz mind ketten nagy intelligenciával rendelkeznek. Itt szerintem az nyerne aki okosabb hisz két ilyen szintű embernél nem az erő dönt szerintem hanem a taktika meg az intelligencia. Szerintem is olyan 50-50körüli lenne ez a harc.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 16, 16:28:52 írta Mach5 » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5337 Dátum: 11 nov 16, 16:48:49 »

Bee vs sasuke:
Elemezzünk.......bee az erős és jó a taijutsuja + a taijutsu ellen kíválóan védekezik tehát taijutsuba sasuke nem veri le. Bee nem ért egy csöppet se a genjutsuhoz de a bijuu kontrollja miatt a tsuyokomi nem fogja meg és genjutsuba se veri le sasuke. Ninjutsuban elég jó de az ellen védekezni kicsit gyengébb......sasuke nyerne ebből a szempontból de neki is kellene védekezni az ő támadásai ellen. Sasukénak ott van a susanoo védelemnek de nem tudjuk mennyire védi meg a bijuu bombától. Sasukénak ott van a susanoos nyilas támadása ami gyors és az ellen kevés esélye van bee-nek viszont az amaterasu ellen sincs sok esélye bee-nek tehát ( bee-nek a bijuu bombája 1 erős támadás ami ellen nehéz védekezni sasukénak meg a susanoos nyilas meg az amaterasu ami 2 tehát ő nyeri a ninjutsus részt ). Mivel kitalálhatjuk sasuke ebbe az állapotba nem fog se taijutsuba se genjutsura hagyatkozni tehát marad a ninjutsu amivel sok esélye van. sasuke nyer nálam így 56-44%-ra.

yondaime hokage minato vs itachi:itachi tudjuk eszes és jó elemző és minato is van olyan okos mint ő meg jó. genjutsuban alul marad de minato de ő neki jó védelme van ez ellen mivel van egy speciális jutsuja ami csakis arra jó hogy teleportáljon minden fele mert a jutsu az sok kunait szór szét és ezt használja először mindig itt egy kép róla itt szórja szét: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/542/15 itt meg kitért a leggyorsabb támadástól:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/542/16. ninjutsuban jó de nincs olyan szinten mint itachi. taijutsuban nem tudom mivel itachi is jó benne de szerintem ebben ugyanolyanok. mivel minden ellen jó védelme van mivel el tud minden elől térni mint pl a 4. raikage leggyorsabb támadásától is akkor van esélye itachi ellen a gyorsasággal ezért ezt a harcot minatonak adom 55-45-re.

Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5338 Dátum: 11 nov 20, 10:08:53 »

Danzou vs Hiruzen, szerintetek ki nyerne? Én ezt a harcot danzounak adnám olyan 53-47re. Hogy miért? Mert én úgy vettem észre, hogy danzout megbecsülik és ha hiruzen nem lett volna akkor szerintem őt választják meg, ez azt jelenti, hogy hiruzen után őt tartották a legerősebbnek, de nem hinném, hogy úgy harcolt a többiek ellen, hogy megmutatta mind a 10lopott sharingant és 10perc izanagi, szóval azok nélkül sorolták őt be hiruzen utána a legerősebbnek, de mivel még ott van neki a 10lopott sharingan amivel 10perc izanagira képes így hiruzen fölött áll szerintem erőbe olyan 53-47-re.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5339 Dátum: 11 nov 20, 11:08:05 »

Danzou vs hiruzen: Elemmezzünk megint csak........Danzou-nak szél eleme van amivel erős támadásokra is képes viszont hiruzennek 2 eleme is van ( vagy 3.....nem tudom ) ez pedig a föld és a tűz. Annyit tudunk már hogy a tűz veri a szelet tehát ninjutsuban hiruzen nyer mert ott kombinálhatja akármikor föld-el. Genjutsut még soha nem láttunk danzou-tól meg hiruzent-ől viszont hiruzent már láttuk védekezni ellene ( anno még mikor orochimaru ellen harcolt ) de ez nem hatalmazza fel őt arról hogy danzou nem tudna védekezni viszont ő még bedőlt egyszer sasuke kissebb genjutsujába. Itt úgy döntök mivel nem láttunk tőlük genjutsut így akkor nincs mi ellen védekezni tehát itt döntetlen. Taijutsuba már más a szitu mert hiruzen-nek van egy megidézhető majma ami bottá válik ha kell és azzal kiválóan védekezik meg harcol. Danzou-t nem láttam sokat taijutsut használni de tuti jól harcol viszont védekezni nem tudom mennyire tud ellene így ezt a kört is hiruzennek adom. Danzounak még van egy nagy állata amit sasuke ellen is használt és szívta nagy erővel őket be a szele az állatnak de ezt is leverné hiruzen egy tűz jutsuval mivel a szél erősíti a tüzet tehát nagyobb lesz és mivel a szél nem ellenkező irányba megy feléjük hanem az állat szájába és amint eléri a nagy tűz kifekszik. 55-45-re adom hiruzen-nek.

Viszont ott van danzou-nak a 10 perces izanagi ami 6-7 % dob rajta. Így már ő nyer 52-48% arányba.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 354 355 [356] 357 358 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!