24 szep 23, 17:22:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 353 354 [355] 356 357 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1197700 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5310 Dátum: 11 nov 05, 17:40:48 »

indianA: kijavítalak ha lehet....4-et ölt meg ( persze a 4. az egy pein test volt a 3. pein test közül akit megölt de akkor is beleszámít ). még egy utolsó hozzáfüzést tennék ehhez a harchoz ami az hogy akárhogy is nézzük naruto erősebb de jiraiya tapasztaltabb és több szituációban is megállja a helyét. naruto tegyük fel erős de pár helyzetbe alul marad de jiraiya meg viszont nem párba hanem minimum 1-2-be és azért mert tapasztaltabb naruto nem annyira tapasztalt mert csak 15-16 éves és jiraiya meg több mint 50 volt ezért bevallom tapasztaltabb sokkal és lehet a legtapasztaltabb a naruto világába de ottvan naruto aki erősebb persze ez se elég még de narutonak még van ideje élni. ennyit erről.
új harc:
senju tobirama ( edo tenseijel harcol és 2 bábbal akik: asuma és chiyo nagyi VS kakashi és yamato és sai:
szerintem jó kis harc ez mert tobirama-nak semmit sem kell addig csinálnia amíg a 2 bábját ki ütik.....a harc így nézne ki a szemszögemből: yamato és sai chiyo nagyi ellen harcol és chiyo távol tudja tartani őket a bábjaival míg ők közel próbálnak kerülni és lepecsételni őt. kakashi meg közelharcba keveredik asuma-val. kakashi felül kerekedik asumán és nyer ellene 60-40%-ba. chiyo nagyi kiüti sai-t de yamato leveri őt 55-45% arányba. tobirama harcol most kakashi és yamato ellen de a shinobi világ 1-2. legjobb víz elem használója távoltartja őket közbe kiüti yamatot és kakashi okos ezért raikirit vezet a vízen keresztül és megrázza tobiramát ezt kakashi kihasználja és elszívja kamuival. közbe kakashi annyira kimerül elájul. 51-49%-re nyertek kakashiék.
Naplózva
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #5311 Dátum: 11 nov 05, 17:52:58 »

Vicces amit írsz, a 2ik Hokagenak nincs szüksége az edo tensei-re sem sztem ebben a csatában, amit tudunk róla hogy Hokage volt, tehát öt tartották a legerősebbnek Hashirama után(az ők idejükben), ö fejlesztette ki az edo tensei-t(valószínű hogy átlag feletti intelligenciája volt ebből kifolyólag), és amire Minato utal a mangában hogy kb hasonló szintű téridő jutsukat használt mint ö, nos ezzel szemben van 1 fa elem használónk akitől még annyira nagy durranást nem láttunk, van 1 festőnk Nevet akinek pont a 2ik hokage kb a rémálma a víz elem miatt, és van 1 elit shinobink Kakashi személyében, aki szintén magas intelligenciával rendelkezik és van 1-2 über technikája de a kevés chakrája miatt hamar kifúj. Szerintem itt teljesen felesleges lenne az edo tensei-t használnia, és azt kifelejtettem hogy öt tartják a legjobb víz elem használónak.
Naplózva


--->3D Modeller<---
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5312 Dátum: 11 nov 05, 17:59:06 »

jaaa hogy téridő jutsu....el is felejtettem ne haragudj és ezzel más a helyzet mert akkor ő nyer 60-40-re ennyivel. meg kell hagyni kakashi se gyenge de szeritem ki tudná egy döntetlenre hozni de inkább maradnék a 60-40-mellett mert mégis a 2. hokage találta ki az edo tensei-t meg kiváló víz elem használó + tér idő jutsuk. ezen akkor nincs is mit vitatkozni akkor.
de kifejtenéd miért ne lenne arra szüksége?
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5313 Dátum: 11 nov 12, 20:12:54 »

Legyen egy új harc:

Jelenlegi tobi&6 sharinganos-rin'neganos jinchuuriki, vs. kirabi&jelenlegi narutó?

Kezdjük ott, mivel edo tenseijel vannak feltámasztva, így nem lehet őket elpusztítani ugye, és az a gáz, hogy se narutó, se kirabi nem rendelkezik semmilyen pecsételő technikával. Az viszont melletük szól, hogy tobinak oda kell figyelnie a 6 útjára(valószínűleg.) Narutónak jól jön a sebessége, mivel tobi így nem fogja tudni beszippantani a dimenziójába, ráadásul a klónjai is most már sokkal ellenálóbbak, viszont a tapasztalat tobi mellett szól. Rendkívülien jó az elemzési képessége, mindig 1-2 lépéssel az ellenfele előtt jár, és valószínűleg a legtapasztaltabb shinobi a narutó világában. A ,,szellemmódot" kitudják viszont játszani csapatmunkával, csak hát persze ott van a 6 edo tenseijes shinobi, akiket nem tudnak megölni sehogy. Annyiból narutóéknak megint csak előnyük van, hogy ismerik a rin'negant, viszont tobi is tud majdnem mindent narutórol.(Amúgy úgy vegyétek a harcot, hogy tobi ugyanolyan jól használja a rin'negant mint nagató.)
A másik az, hogy ha kirabi megpróbálna átalakulni, vagy ha át is alakul teljesen nyolcfarkúvá, teljesen mindegy, akkor tobi vagy az éhes szellembirodalom test(ami a chakrát szívja el) egyszerűen elszívja a palástját egy pillanat alatt. Ezenkívül ha narutó esetleg megpróbálná az éhes szellembirodalmat megszívatni úgy, hogy átmegy sennin-módba, akkor hiába változik kőbékává, elpusztítják, majd ujra regenerálódik, mintha mise történt volna. (Ráadásul mivel zetsu látta a pein vs. narutó harcot, több mint valószínű hogy megmutatta tobinak, vagyis ez semmiképp sem fog bejönni.)

Én ezt a harcot tobiéknak adom. De mivel a jelenlegi narutó iszonyat erős, és bee-nek is samehadája van, kapnak egy jó 45%-ot.
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #5314 Dátum: 11 nov 13, 12:35:24 »

Én ezt a harcot meg olyan jó...4-5-6 hátre rakom Nyelvesít .mivel hamarosan ki fog derűlni annak a harcnak mi lessz a vége.....
Az ilyen harcokat nem írnám ide,mert ezek hamarosan meg fognak történni,de én valahogy 51-49 re gondolnám Tobiéknak....de ha valami csoda folytán jönne egy pecsételő osztag arrafele,akkor fordúlna a kocka szerintem és narutoéknak lenne 51 Tobiéknak meg 49....Ismét magam ismétlem,hogy ezt a harcot ki lehet várni még,mert nemsokára kiderűl a végkimenetele...
Új harc: Nekem lenne egy új harcom::3.Raikage vs 4.Raigake...
Hát igen a 4.-nek eszméletlen a sebessége,ámmit ér a sebesség,ha a támadási erő nem tudja megsebezni az áldozatot...jó megtudná sebeni,de nem olyan sérülést okozna,mint a 3 újas támadása a Raikagénak...én egy,de ha a 3. nem tudja eltaláni a 4.et,akkor mi értelme a bődületes erőnek...én szerintem 55-45 lenne a 3.-nak.
Naplózva

Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #5315 Dátum: 11 nov 13, 21:23:25 »

Szerintem a 3.ik Raikage is van olyan gyors mint a 4.ik én úgy veszem ki hogy kb azonos képességeik voltak csak a 3.ik Raikage sokkal ellenállóbb volt testileg. Nem tudom talán a Raikage specialitása a villám elem, amivel többet látunk tőle, bár erre a 3.ik is képes ha jól tudom ha nem is ilyen szinten de ö is villám elemmel rendelkezett. Ami viszont nekem feltűnt h csak róla mondták el hogy képes volt felvenni a harcot szemtől szembe a 8 farkúval, szóval szerintem itt a 3.ik nyerne Nevet
Naplózva


--->3D Modeller<---
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5316 Dátum: 11 nov 14, 00:00:39 »

3.raikage vs 4. raikage:Igen ez jó csatának minősül Mosolyog. Rini67: ( 3 sor de majd ez a szerki dolga ) honnan láttad hogy van szél eleme? kérlek linkeld el nekem üzibe vagy ide.
Szerintem itt az erő vs gyorsaság van mert most figyeljetek például a 4. raikage az gyors de hiába üti meg akárhogy a 3.-at az nem árt neki mert sértetlen és jelenleg neki van a legnyobb védelme taijutsu téren ismereteink szerint a 2. az kimimaro de hagyjuk.....és akkor nem megy a 4. semmire vele viszont hiába hozzátok fel a 3. raikage erősségét akkor se találja el a 4.-et mert gyors. Viszont ott van neki a szél elem  ( nem tudom hogy van e csak azt mondom amit rini67 ) akkor több esélye van a 3.-nak. Ha szél eleme van akkor a 3. raikage nyer nálam 55-45-re de ha nincs akkor 50-50% és ezt fentebb kifejtettem miért.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5317 Dátum: 11 nov 14, 13:42:34 »

3. Raikage vs. 4. Raikage:

Ennek a harcnak annyi értelme van mintha azt mondanám hogy tsunade vs. 3. Raikage Nevet

A 3. raikage talán valamivel lassab volt mint a fia, de teljesen mindegy... most komolyan, ha rasenshuriken megse karcolta, akkor ,,A" mit tud kezdeni vele? Semmit. Egyszerűen a yondaime akármit csinál vele, ha 2-szer fejreáll, akkor is csak annyit ér el, mintha megsímogatná az ellenfelét. Ezenkívül a sandaime símán kifáraszhatja fiát, 3 nap 3 éjjelen(!)(!)(!)(!) keresztül harcolt, erre csak rikoudo-sennin lenne képes, senki más. Ezenkívül dodai azt mondta olyan szél eleme van, hogy egy fuvalllat(!) is végezne velük, vagyis a teljes erejű támadást mindenképpen a túlvilágra küldené ,,A"-t.
 Epic sandaime win.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 14, 13:43:09 írta IndianA » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5318 Dátum: 11 nov 14, 14:05:00 »

Ez nem ilyen egyszerű ahogy gondolod. Mivel mindkettő hasonló nagyságú erővel rendelkezik így jó sokáig ellennének egymással. Ha nem lenne a 3.-nál a szélelem akkor azt mondanám, hogy döntetlen azért mert amennyivel jobb a 3. raikage védelme, annyival gyorsabb a 4. raikage. Tehát mindig eltudná kerülni az ilyen jellegű támadást. Ha pedig erőben hasonlóak akkor ugyan úgy elfáradnának a végére. A lényeg, hogy a 3. nem tudná megütni a 4.-et míg annak ütése nem okozna kárt a 3. raikagének. Ez így döntetlen lenne ha nem rendelkezne szélelemmel a 3.

Mondjuk azt még nem tudjuk, hogy más elemmel nem rendelkezik esetleg a 4. raikage is. Kakashi azt mondta, hogy a jouninok szintjén már általában 2, de ritkábban 3 elem ismerete is előfordul. Márpedig a Raikake nem fiatalember, tehát lehet más eleme is.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #5319 Dátum: 11 nov 14, 16:30:37 »

Lehetséges, hogy én vagyok a hülye, de a Sandaime Raikage mikor használt Fuutont? Mert nekem nagyon nem rémlik.
Amúgy szerintem a Sandaime nyerne, ennek oka, hogy még azután is fenntartotta a védelmét, miután a Hachibi és ő is összeesett a kimerültségtől. Ha egy Bijuu nem tudta megsebezni, a fia se fogja. Ellenben ez fordítva nagyon nem igaz.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5320 Dátum: 11 nov 14, 16:31:39 »

De hogy fáradna el ha 3 nap 3 éjjelen át küzdött? Tízezer ellenfél ellen állta a sarat, ez lenyűgöző teljesítmény. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/553/14 ráadásul az agáz hogy a yondaime kifárasztaná - amit kizártnak tartok, de tegyük fel - akkor is, mit tud kezdeni vele? Persze van benne valami amit mondasz, de nem sokkal gyorsabb a yondaime mint a sandaime, csak egy kicsivel...
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5321 Dátum: 11 nov 14, 18:25:43 »

IndianA: Figyu szerintem itt vitatkozhatunk sokáig ezeken mert sok mindent hozhatnánk fel. Maradjunk az elemzésnél és a tapasztalatoknál mert arra kéne jelenleg alapozni hogy mennyit tudunk róluk. Jelenlegi tudásunk a 3.-ról hogy képes olyasmire mint kakashi vagy sasuke és valamivel neki erősebb a döfése meg szinte sérthetetlen jelenleg amit nem mondanék annyira sérthetetlennek mivel naruto sima rasengannal a megfelelő helyre célozva kiütötte. Meg még ott van neki az állítólagos szél eleme amiről nem sokat tudunk mert nem sokat láttunk belőle de mind1. A 4.-ről meg hogy iszonyat gyors és a 3. leggyorsabb személy a narutoba. Bitang erős a taijutsuja és ennyit tudunk róla. Ezekkel az információkkal a 3. raikage a nyerő 55-45-el. De a meglepetés erejével mi lesz? A 4. raikage ki tudja véletlenül ott találja el a 3.-at ahol naruto őt rasengannal és egyből kiüti mert a taijutsuja olyan erős biztos van mint egy rasengan.

Ezért adtam 50-50%-ra mert a meglepetés erejére is számítani kell.
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #5322 Dátum: 11 nov 14, 22:36:53 »

A mangas topicbol jöttem Nevet

Killer Bee alabol nagyon erös, gyors, a kardforgatase technikajat meg a mai napig megnezegetem neha( ikszdé ), es a köd 7 kardforhgatojanak tagja(mert öve a Samehada).Plusz Samehada összvisz 6 bijjufaroknyi chakrat tud eltarolni, igy akar hajigalozhat a bijjubombaval is egesz nap Pontosan Gondoljatok csak bele.Egy MS Sasuket siman megölt volna izzadtsag nelkul ha nem lenne Karin meg Juugo Pontosan bye bye
Ugyhogy KB szerintem ugyahogy megoldja, ezt a 6 jincsis dolgot, Tobirol pedig eddig nem lattunk sok mindent es nem tudjuk mennyire tudja kezelni a Rinnengant, a teleport jutsut meg Naruto is ki fogja tudni jatszani szerintem, de ezt majd megltajuk Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 15, 13:51:06 írta hamisjoe » Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5323 Dátum: 11 nov 15, 15:12:06 »

Idézet
Egy MS Sasuket siman megölt volna izzadtsag nelkul ha nem lenne Karin meg Juugo

Ezt te hol álmodtad? Vagy talán jós vagy, hogy tudod, hogy ms sasuket simán megölt ovlna izzadás nélkül? Sasuke sima sharingannal harcolt és csak az utolsó pár percbe kapcsolt ms-re át. Most megnéztem volna killer-bee, hogy ölte volna meg izzadás nélkül ha alapból ms-el indítana sasuke és a susanoot is használta volna, mert killer-bee ellen én nem emlékszem arra, hogy használta volna a susanoot és nagyrészt sharingannal ment ellene, csak az utolsó pár percbe lépett ms-re át akkor se használta a susanoot. Ha úgy harcolt volna sasuke mint danzou vagy raikage ellen akkor megnéztem volna, hogy killer-bee, hogy veri el őt IZZADÁS nélkül... Bevalom killer-bee erős, de, hogy ms sasuket elverte volna izzadás nélkül az azért túlzás:) Eléggé döntetlen lett volna úgy a harc ha sasuke úgy harcol killer-bee ellen mint danzou vagy raikage ellen, sőt szerintem akkor sasuke nyert is volna killer-bee ellen nagy nehezen,de most, hogy felhoztad őket én szeretném ezt a harcot megkérdezni, hogy többiek, hogy gondolják.

MS Sasuke (úgy ahogy danzou,raikage ellen harcolt) vs Killer-Bee Szerintetek hogy nézne ki ez a harc és ki nyerne? Én Sasukenak adnám ezt a győzelmet olyan 52-48,53-47-re.
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #5324 Dátum: 11 nov 15, 16:13:34 »

Szerintem a Susanoo egy bijjubomba lenne Killer Beenek, az Amaterasujat, meg a hatalmas sebességével kikerülheti.Vagy talán a Hachibi leplét el is találna, az nem érintkezne Killer Beevel és igy ha kibújik a lepelből akkor volt Amaterasu, nincs Amaterasu, de ez csak egy teoria Pontosan Ja es vana  3ik modszer amit mar lattunk is Killer Beetöl  Hümm-hümm

De mint mondottam a bijjubomba elöl nincs menekvése, legyen az a Szuzi akar kukacborból is ikszdé
Szerintem Sasuke nyerne olyan 51 - 49re, ha nem lenne a bijjubomba.Azzal egyertelmüen Killer Bee win Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 15, 16:14:30 írta hamisjoe » Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Oldalak: 1 ... 353 354 [355] 356 357 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!