24 szep 23, 15:31:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 352 353 [354] 355 356 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1197574 alkalommal)
0 Felhasználó és 36 vendég van a témában
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #5295 Dátum: 11 nov 04, 14:02:58 »

Szerintem haggyjuk madarát,úgyse tudjuk az igazi erejét,legyen egy másik harc:
Sennin-narutó vs. Sennin-jiraya(kyuubit ne számítsuk bele:Én jirayát esélyesebbnek tartom.Sokkal tapasztaltabb,nem utolsó sorban neki korlátlan mennyiségű természeti energia áll a rendelkezésére,és taijutsuban is elverné narutót.Hm,így jobban belegondolva alig látok esélyt narutónak.


Azért nem kellene Sennin Narutot ennyire lebecsűlnöd....szerintem meg pont,az van,hogy Naruto nyerne......60-40%ot adnák Narutonak,mivel Fukasaku is mondta,hogy tóllépett az elődjein azaz Jiraiyán.....meg Jiraiyának nem volt meg a tökéletes sennin forma....egy időután békává változott volna......Fukasaku is mondta,hogy több senin chakrát képes befogadni,mint Jiraiya........
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 04, 14:05:59 írta naruto96ricsmond » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5296 Dátum: 11 nov 04, 14:30:26 »

Én ellenkezőleg gondolom. Igaz, hogy Naruto túltépet sennin módban a mesterein de viszont a tudás, tapasztalat mind Jirayra mellett szólnak. Nem mellesleg a chakra irányítási képessége és a több elem iránti képessége is sokkal magasabb Jirayrának. (tűz és föld) Jirayra képes használni a két öreget szükségszerűen de Naruto viszont képtelen a róka miatt. Azért nem szórakozásból Jirayra volt a mester és nem Naruto. Sok olyan jutsuja lehetett még amit nem látunk, ráadásul képes volt megfékezni Naruto kyuubi módját a 4. farokig. Tulajdonképpen Jirayra, Orochimaru és az 5. hokage azonos erősségűek lehettek.

Amúgy én különbséget tennék sőt teszek a ki az erősebb kategória és ki a jobb között. Miért is? Mert szerintem jelenleg talán csak Bee van olyan erős mint Naruto és talán a raikage. Viszont Narutonál jobb az elég sok van. Erősebb mint Minato de rosszabb annál. Itt is tulajdonképp ezt a helyzetet látom. Erősebb mint Jirayra de egyszerűen nem tud annyit mint ő.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 04, 14:46:17 írta rini67 » Naplózva
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #5297 Dátum: 11 nov 04, 16:22:04 »



Amúgy én különbséget tennék sőt teszek a ki az erősebb kategória és ki a jobb között. Miért is? Mert szerintem jelenleg talán csak Bee van olyan erős mint Naruto és talán a raikage. Viszont Narutonál jobb az elég sok van. Erősebb mint Minato de rosszabb annál. Itt is tulajdonképp ezt a helyzetet látom. Erősebb mint Jirayra de egyszerűen nem tud annyit mint ő.

pontosan ezért az a téma neve hogy ki nyerne csatában

ettől függetlenül egyet értek abban hogy jiraya nyerne, de szerintem nem sokkal hiszen naruto tapasztalatlanságát kompenzálja az hogy sokáig tudja fenntartani a senin formát és az hogy jobban kitudja használni annak fizikai előnyeit és roppant erős támadásokra képes, Jiraya béka dala és tűz technikái miatt viszont rá kell szavaznom még így is
Jiraya 60 - 40 Naruto
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5298 Dátum: 11 nov 04, 17:56:33 »

sennin naruto vs jiraiya: rininek kell igazat adnom és azért mert igen szerintem is naruto erősebb de nézzük meg mit is tud? rasengan variációk + sennin forma amitől erősödik meg klónok ez mind szép és jó de jiraiya 2 elemet ismer és sennin formája + a hajával támad és védekezik. naruto nyerne persze 55-45-re de most nézzük azt hogy mivan ha egy erős tűz elemü ninja megy ellene aki előnyt élvez a széllel szemben :/ viszont a tudás is fontos az igaz mert kevesebb az esély hogy vesztesz.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 04, 21:00:27 írta Kentonsama » Naplózva
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #5299 Dátum: 11 nov 04, 21:49:41 »

Hát ehhez a Naruto vs Jiraya-hoz lenne még nekem is 1 komoly hozzáoszlásom... idézek egyet Nevet
Idézet
Jiraya béka dala és tűz technikái miatt viszont rá kell szavaznom még így is
Nos ehhez annyit hogy ebbe a fightba a békák előnyét mellőzzük mert mind2 szövetséges ergo a békák egyikőjük ellen sem fog harcolni.. Tehát a békás genjutsu és Jiraya örök sennin mode-ja is kilőve, és ha így nézzük Narutonak sokkal jobbak az esélyei Sennin mode terén hisz ö amúgy is klónokkal gyűjtötte az energiat még Jiraya a békákkal... Nézzük így a dolgokat így igencsak lecsökken a Remete esélyei, hiába ismer annyi technikát, hiába tapasztaltabb ha nincs meg az a gyorsaság és erő ami a sennin mode-al jár, lehet hogy így is képes felvenni a formát de az nem számottevő hisz mozdulatlannak kell lenni ez az egyik a másik meg hogy pár másodperc alatt nem tud annyit összegyűjteni hogy felvegye a harcot Naruto ellen.
Naplózva


--->3D Modeller<---
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5300 Dátum: 11 nov 04, 22:28:07 »

Nem éppen, hiszen taijutsuval Naruto nem tud Jirayra közelébe jutni sérülés nélkül, hiszen az a hajával/sörényével tökéletesen tudja védeni. Másrészt a sennin módhoz nem kellenek a békák. Azt a formát felvehetik mindketten tőlük függetlenül is. A hosszú ideig fenntartáshoz szükségeltetik csak a jelenlétük. Tehát ez is kilőve mert amennyivel Naruto jobban kezeli ezt a formát de legalább annyira járatlan is benne Jirayrához viszonyítva. Naruto használja, tanulja egy  hónapja míg Jirayra gyakorolja 40 éve. Van egy kis különbség a kettő között. Taijutsu Naruto részéről megint kilőve mert azon a sörényen nem jut keresztül másrészt a földelem talán a legjobb védekezési forma a taijutsukat használok ellen. Gondoljunk csak a kőbör technikára. Naruto széleleme Jirayra föld és tűzelemével szemben maximálisan esélytelen nem beszélve arról, hogy valószínűleg az általa felhalmozott jutsuk édeskevesek Jirayra életében elsajátított jutsuihoz képest. Továbbá ő tanította Narutot és ezért úgy ismeri őt mint a rosszpénzt. Ezzel szemben valószínűleg Naruto jóval kevesebbet tud Jirayra igazi technikáiról.
Naplózva
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #5301 Dátum: 11 nov 05, 01:13:20 »

Kifelejtettél 1-2 dolgot ami nem elhanyagolható... az lehet hogy Jiraya 40 éve használja a sennin mode-ot még Naruto 1 hónapja, mégis Naruto tökéletesen elsajátította még Jiraya részlegesen békává vál, úgyhogy ehhez nem kommentálok... a másik dolog a rasenshurikent kifelejtetted teljesen, ami sztem hatalmas előny Narutonál, és az hogy Sennin mode ha jól tudom számít a használó saját chakra mennyiségétől is hogy mennyit és hogy használhat... Narutonak iszonyúan sok chakrája van még Jirayahoz képest is, taijutsuban meg lehet nem éri utol de elég jól használja ahhoz h ne amiatt kapjon ki, 1 jól irányított rasenshurikennel Naruto lazán nyerne, és hidd el nem vagyok elfogult mert Jiraya az egyik kedvenc karakterem de az tény hogy a mester felülmúlta a tanítványt, és ha véletlen a sennin mode nem lenne elég akkor is ott van a rengeteg klón 1-1 rasengannal felszerelve Mosolyog nem tudom sztem Naruto nyerne, pláne ha a mostanit vesszük alapul(nem a 9 farkú verziót xD) aki Sennin mode-al odavágta a 3ik raikage-t csupán az eszével Nevet jó taktikus lett harc téren és már van tapasztalata is rendesen... Ahhoz h Jiraya ismeri Narutott meg annyit fűzök hogy a sennin mode stilusát nem ismeri, sem pedig a rasenshurikent, sem azt hogy most jelenleg milyen szinten áll.
Naplózva


--->3D Modeller<---
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5302 Dátum: 11 nov 05, 10:45:50 »

huh elég jó sok tényt felhalmoztatok Nevet mert így már talán nem is találok olyat amibe beleköthetnék. hm.....szerintem is csekély az esélye jiraiya-nak mert naruto az akárki ellen megy tud mindig meglepetést okozni. Ninjutsu: jiraiya lehet sok jutsut ismer de nem múlja felül naruto rasengan arzenálját. Taijutsu: jiraiya ebbe felülmúlja narutot de nem sokkal mert azt feltételezem hogy most ottvan a sennin mód amibe naruto is olyan jó hogy tudjon védekezni jiraiya sennin módja ellen viszont ha a nélkül vannak jiraiya akkor is jobb de naruto védekezik ebbe az esetbe klónokkal mert ügyesen megtanulta kombinálni őket. genjutsu: erről nem is beszélek mert sennin módba se tudnak genjutsut kelteni és ugyanannyit tudnak genjutsuba de persze ebbe jiraiya-nak adom a győzelmet mivel persze nem tud azt kelteni de a genjutsu ellen jól védekezik ilyen átlagosan míg naruto megtanulta tőle az alapot de a védekezés náluk semmire se jó mert genjutsut is kellene kelteni a békák ha meg segítenének nekik semmis lenne mert ugyanolyan erősségü genjutsu.

erre alapozva a sennin mód harcba naruto nyerne 55-45-re anélkül is nyerne de akkor 52-48-ra
Naplózva
trafo90
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #5303 Dátum: 11 nov 05, 12:10:28 »

"az tény hogy a mester felülmúlta a tanítványt"

Nem inkább fordítva? Naruto jobban elsajátította a sennin módot+ a vele járó "békás" taijutsut is. Mikor Pain ellen harcolt Jiraya nem tudta taijutsuval kiütni, azonban Naruto ugyanazt a Pain figurát igen. Azonban nem tudom, hogy Jiraya ellen is sikerülne-e az a bizonyos természeti chakrás ütés, mert Pain-nel ellentétben Jiraya látja a természeti chakrát, azonban nem tudja úgy használni, mint Naruto.
Jiraya átlagban jobb ninjutsuban, azonban nem hinném, hogy valamivel meg tudná fogni sennin Narutot (talán egy óriási rasengannal), míg Narutónak ott van a rasenshuriken + a többi sennin klón.

Ha a Pain elleni Narutot nézzük, akkor nem tudok dönteni, de ha  a mostani Narutót nézzük (lámpás mód nélkül), akkor nagy eséllyel Naruto győz.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #5304 Dátum: 11 nov 05, 12:48:00 »

Először is, a békákat nem szabad teljesen kiszedni, csak azokat akiket mindketten használnak. Jiraiyanak ott van Gamaken, aki Narutot tudtommal az életben nem látta még, tehát segítene Jiraiyanak. Narutonak ott van talán Gamakichi, akit Gamaken 3-szor kettétör percek alatt. Aztán, Jiraiya sokkal keményebb támadásokra képes a békákkal mint Naruto, ebben övé a pont. Taijutsuban 3 felé töri 2 másodperc alatt a genint, szintén Jiraiyanál a pont. Genjutsuban egy szinten vannak, ninjutsuban meg Jiraiya 2 elemet használ magas szinten, Naruto egyet, azt is szarul. Technika mennyiségben szintén Jiraiya vezet (2 fajta elemi technikák, nagyobb választékú idézések, illetve a saját sörény jutsui, illetve mint láttuk pecséttechnikákra is kpes) Narutonál van kb 5 féle Rasengan meg klón technikák. Sebességben tegyük fel, hogy egy szinten vannak (amit kétlek, de bizonyítani nem tudom az ellenkezőjét) tapasztalatot nézve meg körberöhögi a Sannin a genint. Nézzük a Pein ellen elért eredményeiket. Jiraiya minden információ nélkül, a testek képességeit nem ismerve, elintézett 3, teljes chakrával rendelkező Peint. Naruto minden információval tisztában volt, a fő test nem támadhatott, Nagato a harc előtt rommá verte teljes konohát és ellőtt egy várospusztító Shinrát. Ezek után alig volt képes elverni 5 testet, és még így is kikapott volna ha Peinnek nem kell visszafognia magát. Szerintem egyértelmű melyik teljesítmény ér többet.
Szerintem jó 65-70%-ot kap az öreg Sennin móddal.

[...] Narutonak,mivel Fukasaku is mondta,hogy tóllépett az elődjein azaz Jiraiyán.....meg Jiraiyának nem volt meg a tökéletes sennin forma....egy időután békává változott volna......Fukasaku is mondta,hogy több senin chakrát képes befogadni,mint Jiraiya........

Először is ha nem raksz 200 pontot a mondatok után, a fórum értelmesebb része úgy is megérti mit akarsz kinyögni. Másodszor attól, hogy Jiraiya részben békává változott, ugyanolyan szinten használta a Remete módot mint Naruto. Sőt, mivel ő régóta használja nyilván magasabb szintre képes Narutonál. Azt hol mondta hogy több Sennin chakrát képes befogadni? Egy mangaoldalt tudsz adni? Illetve az se rémlik hogy békává változott volna, ezt is kikereshetnéd majd. Köszi.

Tehát a békás genjutsu és Jiraya örök sennin mode-ja is kilőve, és ha így nézzük Narutonak sokkal jobbak az esélyei Sennin mode terén hisz ö amúgy is klónokkal gyűjtötte az energiat még Jiraya a békákkal... Nézzük így a dolgokat így igencsak lecsökken a Remete esélyei, hiába ismer annyi technikát, hiába tapasztaltabb ha nincs meg az a gyorsaság és erő ami a sennin mode-al jár, lehet hogy így is képes felvenni a formát de az nem számottevő hisz mozdulatlannak kell lenni ez az egyik a másik meg hogy pár másodperc alatt nem tud annyit összegyűjteni hogy felvegye a harcot Naruto ellen.

Ha Jiraiya örök Sennin módját kiszeded, akkor Naruto klónjait is ki kell, mert nem tart a nap 24 órájában Senjutsu chakrát gyűjtő klónokat a Myoboku hegyen. A Sennin chakra gyűjtés neki se tart tovább mint Narutonak, Pein ellen nem Sennin formát akart felvenni, hanem a békák idézése tartott sokáig. Ha ugyanannyi ideig gyűjtik az energiát akkor Naruto kikap, mert az ő chakrairányítási képessége elég gyenge, hamar felhasználja a Sennin chakrát. Amúgy meg gyorsaságot nem ad a Sennin mód, nem tudom honnan veszi ezt mindenki. A sebessége semmit nem változott az alap formához képest, csak az ellenállóképessége, a fizikai ereje, és a ninjutsuk ereje nagyobb. Ha esetleg meg egyszerre fogyna el a természeti chakrájuk Jiraiya erőlködés nélkül félholtra veri a szőkeséget. Nevet

És meguntam a hsz-ek idézgetését, úgyhogy csak simán bemásolom amikre reagálni fogok.

" a másik dolog a rasenshurikent kifelejtetted teljesen, ami sztem hatalmas előny Narutonál, és az hogy Sennin mode ha jól tudom számít a használó saját chakra mennyiségétől is hogy mennyit és hogy használhat..."

Rasenshurikenből ugye maximum kettőt használhat, különben kifogy a természeti energiákból, anélkül meg cseszheti. Jiraiyanak ott van a Sortüske Zárótűz, amivel simán kilyukasztja Narutot Rasenshuriken gyártás közepén. Azon kívül megnézném, hogy menekül ki egy kétszer ilyen mély ilyenből: http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20091025164361/naruto/images/c/c2/Underworld.jpg
Bár az is érdekelne, mit reagálna Naruto ha egyszer csak egy ilyen történik, és utána a hátába állítanak pl egy kunait.: http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20100628230760/naruto/images/thumb/9/9f/Toad_Flat_-_Shadow_Manipulation_Technique.JPG/823px-Toad_Flat_-_Shadow_Manipulation_Technique.JPG

Na, Gery, valamiben viszont egyetértek veled.

"de az tény hogy a mester felülmúlta a tanítványt, "

Ez tökéletesen igaz. Mosolyog

" jó taktikus lett harc téren és már van tapasztalata is rendesen... Ahhoz h Jiraya ismeri Narutott meg annyit fűzök hogy a sennin mode stilusát nem ismeri, sem pedig a rasenshurikent, sem azt hogy most jelenleg milyen szinten áll."

Tapasztalata lehet hogy van valamennyi, de közel nem annyi mint egy 50 éves Sanninnak, aki megjárta a Shinobi háborút. A Sennin mód stílusa hasonló mint Jiraiya-é (mivel ugyanarra épül), a Rasenshurikent meg ismerheti, életben volt még amikor megtanulta.

" Ninjutsu: jiraiya lehet sok jutsut ismer de nem múlja felül naruto rasengan arzenálját. "

Csak Rasenganokat nézve tényleg nem, de ő is képes a Végső Rasenganra, elemi jutsukban pedig - mint említettem már jópárszor - hatalmas fölényben van.

"Taijutsu: jiraiya ebbe felülmúlja narutot de nem sokkal mert azt feltételezem hogy most ottvan a sennin mód amibe naruto is olyan jó hogy tudjon védekezni jiraiya sennin módja ellen viszont ha a nélkül vannak jiraiya akkor is jobb de naruto védekezik ebbe az esetbe klónokkal mert ügyesen megtanulta kombinálni őket. "

Jiraiya azalapján amit Pein ellen mutatott Taijutsu, darabokra töri Narutot. Klónokkal nem érne sokat, 1000-eket nem hozhat létre mert kifogy a Sennin chakrája, ha meg csak néhányat használ leveri őket Jiraiya. Illetve közelharcban, ha Naruto óvatlanul próbálja megcsapni, körbeveszi magát a tüskés hajával, Narutonak keze szarrá megy.

" anélkül is nyerne de akkor 52-48-ra"

Ez meg viccnek is rossz volt...

"Naruto jobban elsajátította a sennin módot+ a vele járó "békás" taijutsut is. "

Annyival sajátította el jobban, hogy az arca nem változik át részlegesen békává. A begyűjtött chakra mennyisége nem változik. A béka harcmodort pedig nem használta jobban, csak nagyobb ütésre képes. A taijutsu meg az ütések ereje közel sem ugyanaz.

"Ha a Pain elleni Narutot nézzük, akkor nem tudok dönteni, de ha  a mostani Narutót nézzük (lámpás mód nélkül), akkor nagy eséllyel Naruto győz."

Mit változott azóta? Új technikára nem képes lámpás mód nélkül, és tudtommal semmit nem fejlődött. Kyuubi is csak a Madara elleni harc erejéig lett a spanja.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5305 Dátum: 11 nov 05, 13:08:32 »

Végre valaki aki hasonlóan gondolja mint én. Nevet

Egy dologban viszont nem értek egyet. A sennin mód igenis megdobja a sebességet. Annak használata nem a fizikai erőt dobja meg hanem a fizikai tulajdonságokat. Nagy különbség. Ebbe pedig beletartozik a sebesség is sőt ez által növekszik a veszély iránti érzékenysége és a kitérés lehetősége is ezáltal növekedik meg. Jó példa a 3. raikage ellen használt sebesség és az itt alkalmazott kitérés.

Továbbá a sennin módhoz kapcsolódik, hogy Naroto nem volt képes elsajátítani a tökéletes állapotot míg Jirajra viszont igen.
Ez a link és a következő néhány oldal elmondja miért.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/420/12
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 05, 13:22:38 írta rini67 » Naplózva
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #5306 Dátum: 11 nov 05, 13:24:45 »

Hmmm elég sok mindennel nem értek egyet, a békás idézéseket én akkor is kihúznám ebből a harcból mivel KIHANGSÚLYOZOM mind2nek szerződése van velük ergo nem fogja azt támadni akit tanított, és ez a szerződéses dolog nem arra megy hogy ö jobban ismeri ezt vagy azt a békát ez 1 szerződés a 2 faj közt... És azon is jót virultam hogy Jiraya 2 elemet kezel, ez így mind jó és igaz, de az hogy Naruto 1 elemet kezel és azt se jól, persze azért tudta egyesíteni a rasengánnal amit még a 4ik Hokage se tudott igaz? Nevet
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/410/17
Nos ez a kép demonstrálja a természeti energi mértékét, van még ha lapoztok más is, ebből én azt következtettem le minél több spirituális energiád van annál több természeti energiát vagy képes befogadni...
A gyorsaságra meg már rini67 megelőzött, a 3ik Raikage elleni csata ezt bizonyítja, megnő a reflex és a gyorsaság is.
Persze van amiben egyetértek Mistich-el de nem mindennel, a mostani Naruto már nem a Pein elleni Naruto, sokat fejlődőt a Lámpás mode-ot kivéve is, amit nem vesztek figyelembe.
Naplózva


--->3D Modeller<---
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5307 Dátum: 11 nov 05, 13:55:35 »

Az rendben van, hogy azt mondod, hogy Naruto sokat fejlődött anélkül és azzal együtt is ezalatt az idő alatt. De akkor nem illik elfelejteni azt sem, hogy Jirayra bejárta a világot az elmúlt 40 évben és még többet tapasztalt ezalatt az idő alatt hiszen nem hónapok álltak rendelkezésére mint Narutonak. Olyanokat láthatott és tapasztalhatott amelyekről Naruto el sem tudja képzelni, hogy mi lehet. Röviden ez már mind tapasztalatok kérdése és abban Jirayra messze előtte jár.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5308 Dátum: 11 nov 05, 17:02:19 »

Mistcih jól írja hogy elég megnéznünk a pein ellleni harcokat:jiraya mindenféle információ nélkül,3 full peint elvert,míg narutó hatalmas előnyökkel indult,és alig bírta elverni peint.A tapasztala/intelligenciáról annyit:narutó tényleg nagyon jó stratéga volt a 3. raikage elleni harcban,viszont jiraya felülmúlja.Ő egyedül rájött pein titkára,narutó ha 1000 évig él akkor se jön rá(érezd a költői túlzást) ezenkívül tényleg olyan shinobiról beszélünk,aki 50 év felett van,megélt egy shinobi világháborút is.Ezenkívül ugye jiraya elemi kombóit sem szabad lebecsülni,köpni-nyelni nem tudna tőlük narutó.
Epic jiraya win.
Naplózva
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #5309 Dátum: 11 nov 05, 17:37:57 »

Úgy ismerjük tény hogy ha valaki erősebb mint ö köpni nyelni nem tud... feltalálta magát még minden csatában, Pein ellen meg ember ki jött rá hogy hol van az igazi test, rajta kivül senki nem tudta megmondani merre lesz, Jiraya sok infót hagyott hátra de ezt pld nem és Naruto nagyrészt magától jött rá a csata közben hogy melyik test mit tud, engem nem az zavar hogy Jiraya tapasztaltabb vagy hogy öt hozzátok ki győztesnek hanem az hogy mennyire lebecsülitek Narutot, 3ik Raikage elintézett 1 hadsereget magában, és 1 másik hadsereget napokig tartott magában, mégis sima Sennin Mode-al Naruto padlóra küldte, nem erővel hanem ügyességgel amit nem feltétlen tapasztalat hozz hanem néha sima ösztön vagy tehetség, amit el kell ismerni h Naruto mind2-vel megvan áldva. Én akár hogy is nézem Naruto nyerne a mostani. És én ilyen 55%-45% nem megyek bele akármilyen tényező változtathat egy vert helyzetből is(legjobb példa Naruto vs Kiba volt még a sima sorozatban). Szerint Naruto win... jah és az a mester felülmúlta a tanítványát fordítva akartam csak fáradt voltam Mosolyog Jiraya hihetetlen jó harcos ez tény sztem is és nagyon jó mester ezért múlta felül Naruto mert megadta neki a kezdő utat amivel a tanítvány élt is.
Naplózva


--->3D Modeller<---
Oldalak: 1 ... 352 353 [354] 355 356 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!