24 szep 23, 15:34:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 351 352 [353] 354 355 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1197591 alkalommal)
0 Felhasználó és 47 vendég van a témában
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #5280 Dátum: 11 okt 31, 10:02:11 »

Viszont madara és nagato meteorja más, madara a semmiből hívott egy meteort, amit valószínűleg egy fordított idézéssel könnyedén ki lehet védeni, ehez képest nagato egy mágnesességel irányított a föld részeiből összeálló réteges gömböt alkot, amiből naruto csak 8 farokkal tudott kiszabadulni, itt most felvetődik a kérdés, madara erősebb mint a kyuubi.
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #5281 Dátum: 11 okt 31, 10:55:37 »

Mach5 túl sokat látsz bele a dolgokba, miért kéne tudja hogy Nagato 6 testre osztja a képességeit? Azt se tudom honnan veszed hogy ö adta neki a Rinnengant, sehol nem jelentette ezt ki + ha még ö is adta neki az mégy gyerekkorában volt és a testes dolgokat 18 éves kora felé fejlesztette ki, az hogy neki több a tapasztalata és idősebb sosem jelent semmit ezt nem 1x láthattuk a mangában is már. Ezen felül az hogy Nagato magába mire képes most nemrég láthattuk... ehhez nem kommentálok ha nem muszáj. Amúgy azt a tényt is elfelejtettük hogy Jiraya és Nagato tudhat együtt dolgozni hisz Jiraya volt a mestere ami megint nem kis előny... Engem nem győztél meg Mach sztem itt sima Nagato/Jiraya win, én tényeket mondok még te csak feltevéseket és találgatásokat, a tények szerint ők nyernének, ha meg nem azt a későbbiekben még láthatjuk, sztem mert a mostani fejezetekben ennyire táposnak tűnik ami igaz is hogy tápos de azt mindenki elfelejtette hogy már hány Kage ellen küzdöttek meg Madara előtt és már mindenki kihasználta a képességei nagy részét tehát félgőzzel tudnak csak Madara ellen menni így lehet is tápos...
Naplózva


--->3D Modeller<---
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #5282 Dátum: 11 okt 31, 19:34:47 »

Nah lássuk akkor....szerintem Madara és Nagato Rinnegan vs Rinnegan csatájából Madara jönne ki győztesen,mert ahogy a Shaingan,úgy a Rinnegan igazi erejét is szerintem csak Madara(uchihák) képes megmutatni,és használni,tehát bármit vetnek be Nagato Madara hatástalanítaná....ha Jiraiya megidézné béka nagyapót és nagyanyót,akkoor sokkal erősebb lehetne a term. energia miatt.....így talán meg tudná sebezni, 1-2 alakalommal,de Madara maga a legenda.......és ha még kyuubit is megtudná idézni akor végleg végük lenne.....szerintem kyuubi nélkűl olyan 90-10 Madarának.....kyuubival 100-0 ugyanoda.... Új csata:Yondaime hokage vs Madara ....ehez sajnos nem tok mit szólni azért írom,mert én nem tudok lekövetkeztetni semmit......véleményeteket kérném szépen a csatához....
Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #5283 Dátum: 11 nov 01, 09:36:51 »

A Blondaime max akkor esélyes, ha Madara háta mögött áll kezdéskor, egyébként bukta. Rin'negan + EMS + tökéletes Susano'o + Mokuton ellen semmi esélye. Madara részleges Susano'o-val visszaverte Naruto nagy Rasenganját, szóval Minato pirinyó golyóbisát lazán kiröhögi vagy csak elnyeli a Preta úttal. Ha meg netán a közelébe is tudna jutni hát csak rajta, Asura + Emberi út kombinálva (esetleg Shinra Tensei) és már vége is a dalnak. Messziről meg ott a Chibaku Tensei vagy az erdőnövesztés.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 01, 09:39:54 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5284 Dátum: 11 nov 01, 09:59:46 »

Én kétlem, hogy Madara képes lenne úgy kezelni a Rin'negant mint Nagato. Az ok amiért ezt állítom, hogy Madara elmondása szerint a halála előtt kapta meg ezt a képességet. Röviden a gyakorlásra, annak kipróbálására, a képességének kipróbálására az ideje minimális volt. Ezzel szemben Nagato x éves korától ezzel nőt fel, benne fejlődőt ki. Rengeteg éve volt azoknak a képességeknek a felfedezésére és a képességei kitágítására. Ezek miatt egyértelműen úgy gondolom, hogy Nagato Rin'negan képességéhez képest Madaráé inkább a nullához tendál közelebb. Ismétlem! Nagatohoz képest. Azt sem mondanám, hogy Madara nagyobb harci tapasztalattal rendelkezik mint Nagato és Jirayra hiszen ők is hosszú évek óta háborúznak. Mégis azt kell mondjam, hogy az Uchiha képességekkel kiegészülve Madara győzne, de azért lenne néhány kellemetlen meglepetésben része. Nem úszná meg komoly sérülések nélkül ezt a csatát.

Ha viszont Nagato tudná használni a hat útjának tagjait akkor akár le is győzhetik. Az ok pedig az, hogy többször láttuk, hogy egy tag általánosan 3 ellenfélt tud szemmel követni. (Itt mutatkozik meg a Byakugan ereje Nevet) Ez nem zavarja különösebben azokat akik univerzális védelemmel vagy gyorsasággal rendelkeznek. Viszont a Pein fickók ilyen szempontból nem nézhetőek átlagosnak mert rendkívül jól időzítenek hiszen egy az irányítójuk valamint mindegyik veszedelmes képességekkel rendelkezik. A Gedou Mazou pedig bőven méltó ellenfele a Susanoo-nak bár ezzel Madara is rendelkezhet. Viszont ekkor le kell mondania a Susanoo áldásos jelenlétéről.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 01, 10:18:45 írta rini67 » Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5285 Dátum: 11 nov 01, 11:17:26 »

Aha...és szerintetek nagató jobban használja a rin'negant mint madara?Ne keverjük már össze a két shinobit,úgy kell őket nézni mint sasukét és leet.Ha belegondolunk leenek több évre volt szükségre mire elérte azt nagy sebességet,sasukénak meg alig egy hónapra.Madara és nagató is ugyanez a variáció.Madara lazán lenyomná nagatót,mindenféle megeröltetés nélkül,jirayát meg méginkább,esélyük sincs.
Naplózva
Kensei
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 15



« Válasz #5286 Dátum: 11 nov 01, 11:34:57 »

Ezen most jót nevettem.  ikszdé

Nagatot Leehez hasonlítani, hát érdekes. Sasuke a sharinganja miatt érte el azt a sebességet, de hiába lett olyan gyors mint Lee, az állóképessége meg se közelítette az övét, ezért sokkal hamarabb elfáradt a gyors mozgástól. Nem hiszem, hogy ez a példa túl helytálló lenne. : )

Madarának eddig csak a hírneve volt nagy, de semmit nem bizonyított. Láttunk tőle egy rasenshuriken elnyelést meg egy meteor jutsut, ami kb. annyira veszélyes az ellenfélre, mint magára. A FMS-el meg kb. annyit ért, hogy a kimerült Gaara, Naruto(klón!), Oonoki hármas könnyedén elintézte volna ha nem használja a rinnegant. A fa elem se győzőt meg túlságosan.

Ezek alapján nem értem mért gondolják néhányan, hogy jobb a rinnegan használatában mint Nagato, aki könnyedén elintézte volna a két legerősebb jinchuurikit ha nincs Itachi. Csak, mert ő Uchiha Madara? Kész vicc.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5287 Dátum: 11 nov 01, 11:58:01 »

Ne felejtsed el, hogy Sasuke azért tudta megtanulni Lee technikáját mert Kakashi lemásolta neki és ezt a tudást képezte le Sasuke. Ez Madarának nem állt rendelkezésére.l Ki mutatta volna meg számára mikor neki akkor jelent meg? Nem volt akitől tanulhatott volna. Szerintem pont ez volt az oka, hogy továbbpasszolta Nagatonak a szemeket és közben megszervezte a visszatérését. Így újjászületés után ha szerencséje van akkor már kap egy teljesen kifejlődött Rin'negant. Ez viszont még mindig nem jelenti azt, egyből tudja is tökéletesen használni. Ez pont olyan mint Sasuke szemműtétje. El kell telni egy időnek mire alkalmazkodik hozzá.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5288 Dátum: 11 nov 01, 12:05:29 »

Szerintem eléggé sokan lebecsülik madarát, már lassan ott fogunk tartani, hogy nagato egyedül elveri madarát, sőt szerintem már most ott tart pár ember:) Én ezekhez a témákhoz meg harcokhoz már nem tudok hozzászólni csak annyit, hogy valószínű még sok képességet látunk madarától pár manga fejezet alatt, de akkor is lesznek elfogultak és akkor is azt fogják mondani majd, hogy nagato így meg úgy jobb meg stb. Azt se felejtsük el, hogy madara fms-el vált híressé ehhez még hozzájön a rinnegan is+fa elem is és nagyon sokat dob ez az amúgy se kicsi erején. Mégis lassan ott tartunk, hogy nagato bedarálná madarát. (nem mondom, hogy nagato gyenge, de azért túlozni se kéne:)) Most fogadjunk jönnek majd a hozzászólások felém, hogy így meg úgy elfogult vagyok, de nem szólók hozzá mostantól ehhez a témához:) Szerintem még a negyedét se mutatta meg a madara az erejéből, nem hiába maradt még ott, mert még mutatni akar pár jutsut és ki akarja próbálni azokat, de lehet ezek csak feltételezések majd a heti mangából többet megtudunk vagy a következő pár mangából.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 01, 12:11:07 írta Mach5 » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5289 Dátum: 11 nov 01, 12:22:18 »

Mach5 -  Nem figyelted meg hogy mit írtunk. Nem azt mondjuk, hogy Nagato és Jirayra megnyerné a harcot hanem azt, hogy  Nagato Rin'negan képességei jelenleg jobbak mint Madaráé és azt is, hogy miért. Madara nem a Rin'negan miatt lett az aki hanem a chakrája és a sharinganja miatt. Ha nyerne akkor ezek miatt nyerne és nem a Rin'negan képességei miatt mert ebben szerintem jelenleg jobb Nagato.
Naplózva
Kotetsu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2


« Válasz #5290 Dátum: 11 nov 01, 12:23:01 »

De most öszinten...Nagato gyerekkora ota hasznalja a Rinnengant, mig Madara epphogy csak kiprobalgatta...Akkor ki tudja jobban hasznalni? Vannak itt eleg gyerekes megnyilvanulasok is.Elismertem Madara sok eröspistat evett es erös, de a Rinnengan hasznalataban egyerltelmuen alul maradna Nagatoval szemben... smirksweat Nem becsülöm le Madarat, csak a Rinnengan hasznalataban gyengus, es az ebben a csataban döntö jellegü lehet. bye bye bye bye
Naplózva

Most elolvastad amit írtam..... jah és tobi nem madara....
(Madara) és (Tobi) = X
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5291 Dátum: 11 nov 01, 12:26:25 »

Szerintem haggyjuk madarát,úgyse tudjuk az igazi erejét,legyen egy másik harc:
Sennin-narutó vs. Sennin-jiraya(kyuubit ne számítsuk bele:Én jirayát esélyesebbnek tartom.Sokkal tapasztaltabb,nem utolsó sorban neki korlátlan mennyiségű természeti energia áll a rendelkezésére,és taijutsuban is elverné narutót.Hm,így jobban belegondolva alig látok esélyt narutónak.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5292 Dátum: 11 nov 04, 10:36:18 »

IndianA: a harcot amit a mangába irtál volna vitassuk meg itt mert itt jobban illik.
Madara ( Rinnegan + rinneganos képességek + Örök Mangekyou sharingan + örök mangekyou-s képességei + fa elem + víz, tűz, föld elem ) és Muu ( por elem + szél, föld, tűz elem ) VS Raikage ( villám elem + nagy gyorsaság és erő ) és tsunade ( pecsét jutsuk + gigantikus erő + orvosi jutsuk ) és mei ( láva és forrás elem + víz, tűz, föld elem ) és oonoki ( por elem és kő elem + föld, szél, tűz elem ) és gaara ( homok és szél elem ): hm egy kemény harc ahol a szinte legerősebb emberek harcolnak egymás ellen. oonoki az muu ellen fog harcolni majd és 50-50% esély mert ugyanolyan erősek ezért kell még 1 ember az meg vagy tsunade vagy gaara na és a másik nehézkes szitu az madara mert 3 kage épphogy 50-50-%-ot hoz ki. raikage gyors és háta mögé kerülhet de madara ellökné shinra tensei-jel na meg ott van mei aki sorozza a víz + láva + forrás jutsujaival de nem tudom el lesz e képes szívni mert ha elszívná akkor a raikage már bevinne neki egyet. tsunade: jó gyógyitásra ha megsérül valaki de keményeket üt ő is. gaara meg homokkal kiszedhetné a susanoo-bol vagy elránthatná és a raikage bevihetne neki egyet. durva harc szerintem a kagék nyernek de úgy hogy onoki meghal amire 90% esély van 10% meg hogy nem tehát ilyen 55-45-re adom a kagéknak.
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #5293 Dátum: 11 nov 04, 12:14:51 »

Szerintem Tsunadet a Raikage nyakaba kell ultetni es kesz a pokolgep  ikszdé
Amugy ez nagyon 50-50 köruli harc, de szerintem Tsunadetol meg nem lattunk mindent, Meitol meg csak 2 jutsut(1 mergesgaz[amivel egybol kinyirta volna szöcsit] meg egy lavaköpest), de szerintem több van a tarsolyaban, Onoki ugyszinten, es haoghy 561 vegen beszelt szerintem most valami olyasmit hasznal majd mint a Fairy Tailes Gray Ice Shellje(önmagat aldozza, hogy az ellenseg is meghaljon)w, szerintem ez a csata egy kicsit inkabb a Kagek fele huz 52-48
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5294 Dátum: 11 nov 04, 13:25:54 »

5 kage vs. madara:

A jelenlegi tudásunk szerint madarát leálázná az 5 kage.Az idézett kutyát -ami ugye csak akkor hal meg ha használója- azt terumi mei elintézni,vagy akár oonoki,ninjutsuval nagyon nem is lehet megölni madarát -persze szerintem ezt a ninjutsuelszívást is kilehet küszöbölni valahogy- de tsunade és a raiakge taijutsuval támadnának,és kettőt egyszerre madara nehezen védene ki,ráadásul a sussano sem menti meg,amaterasut gaara a homokjával kivédheti szerintem,a shinra tenseire is tökéletes lene a homok.Genjutsu is teljesen kilőve,mivel öten vannak,ezenkívül kagékról beszélünk,és ott van oonoki,akinek a tapasztalata rendkívüli.A meteort vagy a chibaku tenseit oonoki elintézné a por elem,elég ha megemlítsük azt a technikáját,amivel eltüntette volna az egész teknős-szigetet.Tsunade is nagyon sokat számít ebben a csatában,méghozzá a gyógyító képessége miatt.A rinnegan ugye képes mind az 5 elemre,arra gaara/terumi mei egyszerűen tökéletes.Gaara homokvédelme bármelyik ellen jó -kivéve víz- de ott van terumi,aki képes használni 3 elemt,és ugye a láva vagy forrás elemt,ami ugye bármelyik elemtől nagyságrendekkel erősebb.

Epic 5 kage win.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 351 352 [353] 354 355 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!