24 szep 22, 19:27:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 332 333 [334] 335 336 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1196288 alkalommal)
0 Felhasználó és 48 vendég van a témában
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4995 Dátum: 11 aug 31, 12:31:05 »

ikszdé előbb irtam a 3 sort kell írni na mind1 és melyikre érted simán madara vagy a maszkos tobi mert arra is azt hiszem madara de ha a maszkosat mondod akkor a yondaime nyerne 53-47-re mivel a sok teleportációval kifáradna meg minden és eltalálná a maszkos madarát rasenganokkal ha gyors az időzítése meg minden egyéb de ha meg a régi madara ellen akkor nem tudom hogy mennyi mert nem ismerem az erejét ha ugyanezek akkor a yondaime 55-45-re nyerne mert nem tudná olyan jól még használni a technikáit madara mint később mikor jobban beletanul na de ha az frs madara vs yondaime akkor a yondaime veszít 60-40-re mert a rinnegan az előző képességeit felerősítette biztos meg a 6 jinchuriki test is vele van mint painnel tehát nehezebb.

Moderátor, Chakra:
Nem tripla hsz, csak töröltem közülük.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 31, 13:19:08 írta Chakra » Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #4996 Dátum: 11 szep 01, 19:46:42 »

Nem rossz ötlet Nevet Onoki&Marcsi vs. Itachi&Pein:Itachi és pein páros az esélyesebb.Itachi erősebb mint macsi,pein meg mint onoki.De figyelembe kell venni azt is hogy az erejük hogyan egészítik ki egymást.De akárhogy nézem itachi és pein esélyesebb.Ők nyernének 70%-kal,többet kapnának,ha nem lenne onokinak óriási tapasztalata,mert gye harcolt madara ellen,vagyis talán mindent tud a sharinganról.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4997 Dátum: 11 szep 01, 20:15:04 »

itachi a legrosszab ellenfél akit kivánhat magának orochimaru de mivel ott van a tschuikage akkor talán lekötheti persze ha támadnak akkor kombinált támadásnak kell lennie vagy egymás után érkező és én persze egy olyanra gondoltam hogy a oonoki lenyom egy erős föld vagy kő elem jutsut és nagato felé aki a shinra tensei-jel ellöki közbe oonoki technikája mögött meg már megy orochimaru kusanagi kardja amivel elkaphatná nagatot de itachi megállíthatja tehát ilyen szisztéma is lehet de én itachi-éknak adom ezt 40-60 arányban.
indianA: az lehet de nem látott még más technikákat itachitól ami elég jó előny itachinak.
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #4998 Dátum: 11 szep 01, 22:35:20 »

Ez a csata default akatuski győzelem. Hozzá se tudnának érni az említett 2 legerősebb taghoz. Nagatot gyakorlatilag nem fogja ninjutsu, a taijutsuhoz közel kéne menni de nem 2 villám léptű emberről beszélünk szal ez is kilőve, plusz ha 1szer elkapja valamelyiket pápá lélek. Genjutsu meg 1iknek sem az erőssége szal az is. Itachit ugyan fogja a ninjutsu, viszont ő meg a megtévesztés mestere szal nem könnyű lépre csalni, plusz ha kaki van a palacsintában Susano'o. Itachi meg Nagato nagyon jól kiegészítik egymást mind jellemlieg mint harcmodorban. Amíg ez nem mondható el a másik oldalról. Orcsimarcsi idézései nem veszik fel a versenyt Nagatoéval, Oonoki meg repkedhet össze-vissza nem ér vele túl sokat. Max. ha megúnják Nagato lehúzza a levegőből Ita meg megperkeli 1 tűz technikával vagy amaterasuval. A Gedo Mazuval meg egyszerűen semmit nem tudnának csinálni, bár meg sem kell idézni mivel teljesen felesleges. A tapasztalat sem szól abszolút Oroéknak. Nagato is vett részt háborúban, Itachi Anbu volt és a bijuu vadászat sem zöldfülűeknek való.
Oronak sincs értélme használnia a fehér kígyó technikát mivel könnyűszerrel visszaverik. Nem tudok elképzelni olyan össz támadást amivel megtudnák fogni Nagatot és Itachit. Szóba lehetne hozni a mérgeket meg a kusanagait amikkel valahogy lehetne kombózni, de ha a Sandaimehoz nem volt elég, ellenük mégúgyse.

STMtől azért szeretnék 1 másik oldali leírást már ha olvassa! Mosolyog

Nálam ez a csata 85-15% a szemtechnikának
Naplózva

IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #4999 Dátum: 11 szep 02, 14:54:51 »

Új harc:Taka(átokpecsétes sasuke) vs. kakashi&neji?Én a takát esélesebbnek látom.Kakashi bármleyiküknél erősebb,ez nem kérdés.Neji sasékén kívül bármelyiket elveri,cskhát ugye ottvan karin,aki képes gyógyítani,suigetsut kakashi lerendezheti egy jobb villám jutsuval,csak hát persze a taka csapatmunkája is nagyon jó,én rájuk szavazok 65-35-re.Vélemények?
Naplózva
Celam
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6



« Válasz #5000 Dátum: 11 szep 02, 15:22:09 »

Ez egyértelmű, hogy Sasukeék nyernek, mivel ők 4en lennének 2 ellen, igaz Karin nem nagyon harcolna, csak stratégiai szerepe lenne, hogy a társait figyelmeztesse az ellenség veszélyesebb megmozdulásaira, meg hogy gyógyítson.

Ha csak Sasuke és mondjuk suigetsu harcolna Kakashi és Neji ellen, akkor lenne kiegyenlített a helyzet, az akkori sasuke ereje, mikor még nem volt MS-e, kb egy szinten lehetett Kakashival erősségben, igaz Kakashinak van MS-e, de megterhelőbb számára a használata, mint egy Uchihanak, meg csak Kamui képességét ismeri. Sasukenak viszont vannak továbbfejlesztett Chidoris technikái, kombinálhatja a kardjával vagy ki is lőheti egy sugár formájában stb...
De mivel Neji is Kakashival lenne, így valószínű, hogy ők nyernének, mivel Neji képes leblokkolni az ellenfél chakraáramlását, ha az arra irányuló támadásai eltalálják az ellenfelet, viszont Sasuke tisztában van ezzel, így biztosan próbálná átverni az ellenfelét, hasonlóan a danzo elleni harcban látottakhoz, csak itt azt hitetné el az ellenféllel, hogy sikerült megbénítania őt. Suigetsunak mondjuk van esélye Neji ellen, amíg Sasuke Kakashival lenne elfoglalva, mert a testét akármikor vízzé tudja alakítani, így Neji hiába akarja a chakra pontjait eltalálni, ha vízzé válik nincsenek chakra pontok, lehet hogy nem tudná legyőzni Neji-t, de feltartani fel tudná addig, míg Sasuke le nem győzi Kakashi-t. Szóval mégiscsak van esélye az akkori Sasuke+Suigetsunak. Szerintem ez elég 50-50% esélyes harc, mert azon múlik főleg melyik csapat taktikázik jobban, nem pedig az erősségen.
De ha a Taka összes tagja részt vesz, akkor ja legalább annyi az arány, amit írtál.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5001 Dátum: 11 szep 02, 15:38:36 »

Gratullok,ez aztán jó elemzés Nevet Annyit még hozzászólnék,hogy nei igenis elverné suigetsut,neki is van chakrája(lásd:kisame vs. suigetsu).hog pontosabb legyek,suigetsunak nagyon kellemetlen ellenfél lenne neji.amúgy szerintem az átokpecsétes sasukéval elbírna kakashi,persze nagyon nehezen,de azért csak jobb stratéga,tapasztaltabb,és persze ott van a kamui,csak hát annak jól mondtad hogy nagy a hátulütője.Akárhogy nézzük a taka nyer.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5002 Dátum: 11 szep 02, 15:41:36 »

túlerőnek tartom ezt a 3-2 -es felállás mivel karin csak elemez ennyi erővel lehetne a taka vs a yamato sai sakura naruto meg kakashi shino hinata kiba de nem ez de kakashi elég ha megpróbálja kiiktatni a 2 segitségét de neji csak kiüti juugo csakrapontját és kakashi raikirizhet suigetsun is raikirizhet azután nejire bízza a juugot és suigetsut ha felkelne és már csak sasukéval kell foglalkoznia harcolgatnak kakashi épp kifárad amikor sasuke is a határán van és neji beugrik szétüti a csakrapontjait kakashi meg szép raikirivel leüti és kész ezt olyan 40-60-ra adom kakashiéknak. ennyi
Naplózva
Celam
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6



« Válasz #5003 Dátum: 11 szep 02, 16:32:39 »

Igen, ebbe igazad van, Kakashi sokkal tapasztaltabb, meg Sasuke tuti nem védené meg suigetsut kakashi chidorijától, pedig ennyi esze minimum lehetne, ha már tudja, hogy Kakashi is villám elemet használ, ami a víz ellen hatásosabb is, de mivel sasuke csak magával törődik, csak az lényeg neki, hogy őt védjék a társai...Arra már nem gondol, hogy könnyen hátrányba kerülhet amiatt, mert ő nem figyel a társaira. Ha becsületesebb és tapasztaltabb ember lenne, akkor lenne kb egyenlő esélye mind2 félnek, de mivel egy gusztustalan élősködő kis görcs, ezért ilyesmit még gondolatban sem érdemes tőle elvárni.

Suigetsunak persze van chakrája, mindenkinek van, de ha vízzé változik, akkor csakra pontjai nincsenek, mivel azok a testén vannak és ha víz, akkor nincs úgy teste, hanem olyan mintha az egész teste egy víz elemű chakra tömeggé változna, azon a normál fizikai támadás keresztül megy, nem tudja megsebezni, csak valamilyen más elemet használó ninjutsuval.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #5004 Dátum: 11 szep 02, 16:45:49 »

Mit szólnátok egy Kakuzu vs Gurenhez? Szerintem elég kiegyenlített lenne, hiszen, Guren kristály eleme, eléggé megszorongathatja az ellenfelet, sőt, ha Guren egyből kikristályosítja kakuzut, és utána széttöri, akkor egy csapásból megvan mind az 5 szív, és már nyert is Nevet persze ez eléggé valószínűtlen, hiszen kakuzu egy öreg, és tapasztalt harcos. Bár kakuzu kőbőre nem használna, mert a föld elemet ki lehet kristályosítani, és a csápjait is. Én olyan 52-48-ra tippelnék Guren javára.
Naplózva
Celam
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6



« Válasz #5005 Dátum: 11 szep 02, 17:04:30 »

Naruto(mielőtt irányítani tudná a kyuubit) vs Itachi:

Naruto a csata előtt elhelyez 3 Senjutsu chakrát gyűjtő klónt.
Próbálja úgy támadni itachit, hogy ne nézzen a szemébe, mert tisztában van vele, hogy az milyen következményekkel járhat, szóval csak nagyon kis
% esélye van annak a harc során, hogy Naruto beleesik a Tsukuyomi-ba.
Amaterasut nem veti be Itachi, mert az nem annyira az erőssége, meg azelől Naruto
Sennin módban valószínűleg könnyen kitérne.
Folyamatosan támadja Narutot különféle jutsukkal, főként tűzzel, így Narutonak nincs ideje bevetni a Rasenshurikent, ezért egy darabig a harc
ilyen enyhébb erejű támadásokkal folyik, kb egyformán állják a sarat, de
Naruto a Sennin mod miatt kevésbé fárad, mint Itachi, ezért itachi beveti a Susanoo-t, ezalatt Narutonak végre van ideje a Rasenshurikenre, azt nem
tudom sajnos, hogy mennyire károsítaná a Susanno páncélzatát naruto legerősebb támadása, a mangát nem olvastam, csak 1-2 fejezetbe olvastam bele kicsit, de ezzel kapcsolatos infonak sajnos nem vagyok birtokában, így a harc befejezését másra bízom, de van egy olyan érzésem, hogy az ekkori Narutot legyőzné Itachi, legalábbis akkor biztosan, ha nem lenne az a betegsége, így betegen viszont harc alatt akár bele is halhat a Susanoo használatába, de most nézzük úgy, mintha nem lenne beteg.
Szóval Naruto eldobja a Rasenshurikent a Susanoo-s Itachi-ra, mi fog történni?
Ha nem sikerül, akkor még lesz 3 próbálkozása, mivel a 3 klónja még megvan.
Azért egy tippet írok a végkimenetelre: 40-60 Itachi javára, de majd a mangások pontosabban kielemzik.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5006 Dátum: 11 szep 02, 17:23:46 »

Sennin-narutó vs. Itachi:Símán itachi.Folyamatosan olvasom a mangát,és a jelenegi narutó sem bírna el itachival,sennin-narutó meg egyszerűen esélytelen.Sokan azt mondják hogy narutó tud védekezni az amaterasu ellen kagebunshinokkal.Ez butaság,amaterasu ellen csakis kizárólag sebességgel,vagy valamilyen különleges technikával lehet védekezni,felsorolom kik tudnának védekezni az amatersu ellen:danzou,tobi,pein,muu,minató,"A,, senki más.Nem tudja kivédeni klónokkal,mert nem tudja mikor veti be,és olyan gyorsan természeteesen nem tudja létrehozni a klónokat.A másik:narutó védtelen a genjutsukkal szemben,és itachi az egyik legerősebb genjutu használó az egész narutó viágban,egyetlen ujj legyintéssel létretu hozni genjutsut.Sussanóval mit  tenne az frs?Semmit.Yata tükrén még csak 1 karcolást sem tudna okozni,végülis a kirint is kivédte,ennyit erről.Absolute itachi win.,sennin-narutónak annyi esélye van,mint kakashinak madara ellen.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 02, 17:24:32 írta IndianA » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5007 Dátum: 11 szep 02, 20:29:34 »


Naruto a Sennin mod miatt kevésbé fárad, mint Itachi, ezért itachi beveti a Susanoo-t, ezalatt Narutonak végre van ideje a Rasenshurikenre, azt nem
tudom sajnos, hogy mennyire károsítaná a Susanno páncélzatát naruto legerősebb támadása
mivel a szél elem a gyengéje a susanoo-nak tehát naruto rasen shurikenje meg erős szél elemű és így már áttöri a susanoot de itachinak vannak más technikái pl amaterasu amivel nyerhetne de én ezt 55-45-re adom narutonak mert gyors és ha vigyáz a genjutsu nem hat rá se tsuyokomi és amaterasu esetleg de susanoo sem mert elpusztitja és már láttuk hogy okos meg gondolkozik mint pain ellen is mikor 2-ős támadást inditott tehát én ezt narutonak adnám 52-48 arányban. kakuzu vs guren: attól is függ hol harcolnak mert ha vizen akkor eléggé nagy veszélyben van guren és elsüllyesztheti egy jutsuval kakuzu vagy a kombinált jutsujai de a legjobb az lenne hogy szét egyesülnének ő meg a másik 4 szive és minden honnan támadná a 4 szive és esetleg ha ellenne foglalva 2-3-al addig ledobhatna egy erős jutsut amig nem figyel de akárhogy is kakuzu nyer 55-45-re mert tapasztalt és tuti hallott a kristály jutsukról meg ilyenek mivel az 1. hokagéval is harcolt meg tudja tuti de nem ma jött le guren se a falvédőről de azért kakuzu jobb.

új harc: naruto ( mikor irányítja már a bijuut) vs mostani itachi (egészséges) : szerintem a tsuyokomi nem hat mert bijuu irányító ellen semmi az amaterasu ellen kitér mint a raikage a susanoo ellen meg dobja a rasen shurikeneket és így erősebb és én ezt narutonak adom 60-40 -re
Naplózva
Hunter0154
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67



« Válasz #5008 Dátum: 11 szep 02, 20:40:09 »

Kyuubi Naruto vs Itachi:
Én Narutonak adok 80-20-re,nem hiszem hogy a genjutsu hatna rá,Amaterasu elöl simán kitér,és szerintem olyan gyors hogy hátba tudná támadni Itachit,arról nem is beszélve,hogy Itachi nem hiszem hogy annyi ideig fenn tudná tartani a Susanoo-t,mint Naruto ezt a palástot,mert rengeteg Chakrát felemészt,arról nem is beszélve,hogy fizikai fájdalmat is okoz.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5009 Dátum: 11 szep 02, 20:47:08 »

Nem értem,ha sennin-narutónak van esélye ita ellen,akkor a jelenlegi narutó meg megenné elevenen.Olvasol mangát?A tsosukyumiból csak 1 uchiha tud kitörni senki más,ez nem 1 egyszerű genjutsu.Ita sussanója megsokkal erősebb mint sasukéjé,mert sasukének nincsen meg a Yata tükre,azt meg nem fogja 1 frs átvinni,ha a kirint kivédte.Amaterasu ellen meg nem tudna védekezni narutó,sennin formában nincs olyan gyors hogy kivédje.Ráadásul ita genjutsukkal szétszívatná,tökéletes lenne arra,hogy elemezze naru képességeit,és utána ellentámadásba lendüljön,ita mit láttuk,kiváló stratéga.Absoulute itachi win.Jelenlegi narutó vs. itachi:Na,ez már sokkal érdekesebb.Narutó sokkal esélyesebb,sokkal gyorsabb mint itachi,ezer féle rasengan kombó,kitudja kerülni az amaterasut,a genjtsuk ellen meg jóljön a sebesség,és persze 1-et ne felejtsünk el:tömeges árnyékklónjutsu,ami nagyon sokat emel narutó esélyein,főleg így,hogy ennyi rasengant tud.Pl. ita a sussanóval tudná maximum kivédeni a tömeges oodama-rasengant.Narutóra fogadok 80%-kal.
Mistichtől szeretnék eg kis leírást ha már olvassa Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 02, 20:50:25 írta IndianA » Naplózva
Oldalak: 1 ... 332 333 [334] 335 336 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!