24 szep 22, 19:21:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 331 332 [333] 334 335 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1196254 alkalommal)
0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #4980 Dátum: 11 aug 29, 17:04:10 »

Ki nyerne? Itachi vs Kabutomaru? itachi simán kitudott törni kabuto edo tensei-éből, kíváncsi vagyok meik erősebb. Szerintem itachi lepecsételni a susanooval kabutot + szerintem itachi okosabb is mint kabuto, de kabuto felélesztett edotensei-es zombiait is lepecsételné itachi simán, mert a susanoo legyőzhetetlen nemlehet áthatolni rajta és a kardja 1x megszúr lepecsételhet.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 29, 17:07:16 írta cimpeti » Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #4981 Dátum: 11 aug 29, 19:52:31 »

Itachi lenne az egyik legerösebb shinobi az egész Narutoban ha nem történik "az" vele.(az "az" nem spoiler  ikszdé)
Szerintem még így is legyözné Itachi Kabuchimarut(mennyi neve van márXD), mivel ha maga Orochimaru nem tudta legyözni, akkor Oro+Kabu ereje se tudná, plusz az Amaterasu és Susanoo nagyon táp jutsuk Gondolkozik
60 - 40 Itachinak Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4982 Dátum: 11 aug 29, 20:37:53 »

na akkor tisztázzuk csak cimpeti. a susanoo-nak nincs gyengepontja és legyőzhetetlen? ez hülyeség -.-'' ........ itachi mondta maga hogy idézem '' minden technikának van gyengepontja '' pl a susanoo-nak a szél elem a gyengéje. van aki amaterasuval menőzik amikor kakashi eltudja szívni egy másik dimezióba és sehol semmi. és itachi nem tudott volna kitörni ha nem alkalmazza shisui technikáját magán mivel narutonak adta a varjat amibe bele volt ültetve shisui egyik szeme és mikor találkoztak akkor kijött a száján ( ez nem spoiler mert volt mangába már magyarul ) és shisui szeme képes volt olyan genjutsura hogy az ember azt hiszi hogy a terve úgy van ahogy akarta de közbe nem és kiszabadult itachi emiatt.
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #4983 Dátum: 11 aug 29, 21:03:49 »

OFF:
nem kéne okoskodnia annak ha valaki nincs tisztában a dolgokkal...
itachi nem alkalmazta a technikát ...hanem automatikusan aktiválódott
Idézet
Új: Orochimaru vs. "A", Mei, Onoki, Danzou. (Természetesen egyenként)
szeritnem : orochimaru vs. A .: simán  A .. gyors villám jutsuk és ráadásul kage is és A narutot is le tudta volna csapni..
orochimaru vs. mei : mei láva jutsuk  meg a köd technika orchimaru nem sokáig bírná
marcsi vs onoki. nemtudom. :/ talán onoki.. por elem elég elrős technika talán meg tudná vele ölni..
oro vs. danzou :danzou hogy miért? izanagi 10x alkalmazható és ha oro nem ismeri a technikát kikap danzou ellen Mosolyog
Naplózva

CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #4984 Dátum: 11 aug 29, 22:32:47 »

Orochimaru vs A: Szerintem 50 - 50 % mert ők pont a legrosszabb ellenfelek egymás számára. Hiába gyors a Raikage, Oro pont az a fajta aki bírja a pofonokat, ugyanakkor a Sannin pedig nehezen találná el A-t, főleg ha a komolyabb villámpajzzsal tolja.

Oro vs Mei: Meitől láttunk pár támadást, de a védekezéséről és a szívósságáról kb semmit sem tudunk. A láva támadása nagyon hasznos lehet Oro bármelyik kígyós támadása ellen. Többet nem tudok / tudunk, így a hölgy miatt legyen ez is 50 - 50 %.

Oro vs Oonoki: Sima Oonoki win. Oro lassabb mint Naruto vagy A, kb Kakashi vagy Sóska szintjén lehet a sebessége, ezért az öreg Kage a por elemmel elég hamar behúzza a harcot. (Ez ellen egyébként h lehet védekezni azt nem tudom.)

Orochimaru vs Danzou: Sima Orochimaru győzelem. Mindent tud az ellenfeléről, a Senju DNS-től kezdve a sok Sharinganig és az Izanagiig. Ezzel szemben Danzout érheti jópár meglepetés Oro részéről. 75 - 25 Oronak
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4985 Dátum: 11 aug 30, 08:42:25 »

azigen ikszdé ....... rég láttam ilyen jó elemzést és teljesen igazságos amit gondolsz a harcokról persze én mást gondolok csak hogy leirtad miért is gondolod azt így igaznak tűnik nekem. de a danzou vs orochimaru kicsit halovány mivel a szél elem jobban vág mint a villám és danzou-nak szél eleme van ami jó közelharcba orochimaru ellen meg az a nagy bölény amit megidéz vagy mi és szívja el az embert meg ilyenek +izanagi 10x én 55-45-re adnám a meccset danzou-nak persze nem kell egyetérteni csak ez a véleményem.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #4986 Dátum: 11 aug 30, 10:14:27 »

oro vs danzou 100-0 danzounak mert ott van neki a kotoamatsukami amivel elhitetti orochimaruval hogy meg kell ölnie magát vagy valami
oro vs oonoki szerintem is simán oonoki bár attól függ hogy orochi edo tenseiezhet-e mert ha igen akkor bőven van esélye
itachi vs kabuto : cimpeti azt hogy simán kitudott törni azt én nem mondanám mert csak shisui szeme miatt tudott
egyébként szerintem itachi fog nyerni és kiszabadít mindenkit a edo tenseiböl
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #4987 Dátum: 11 aug 30, 11:47:15 »

Rikoudo narutó vs. akatsuki tagok:
Hidan:Egyértelmű.100-0
Kakuzu:Ez a hrac se lenne sokkal érdekesebb,narutó veri kakuzut 85-15-re.
Sasori:Símán narutó,sasori nem is lenne képes látni narutót a mozgásának köszönhetően,és narutó frs-e megölheti.95-5 narutó javára.
Deidara:Nos,ha dei a földön kezd,akkor egy szempillnatás alatt vége a meccsnek,ha a levegyőben kezd,akkor narutó bajban van.Nem valószínű,hogy frs-el letudná szedni,és ha dei beveti a c4-et,akkor narutó hiába érzékeli a chakrát meg minden,ha nem tudja kivédeni.60-40 deidara javára.
Itachi:Itachi még mindig erősebb mint narutó,de nem sokkal.Sokkal okosabb,és a genjutsujaival is szétszívathatja,amaterasu kilőve,de sussano nem,semmiféle módszerrel se lenne képes áttörni Yata tükrét.60-40 itachi javára.
Kisame:Nos,amikor narutó eltalálta isamét,azért nem szívta el a chakráját,mert abban a módban amiben volt,nem tudta.Kisame ha 1-2-szer elszívná narutó chakráját,már sokkal erősebb lehet,de narutó ha eltalálja az frs-el,akkor kisame beleha,de szerintem samehada eltudná szívni az frs-t.70-30 kisame javára.
Pein:Narutó még mindig nem tudná legyőzni.Pein egyszerűen 1 isten,hiába üt ki narutó akár 5 testet ha ott van a pokli birodalom.Ha nem tudja a titkát,65-35 pein javára.Ha tudja a titkát,akkor narutó nyer,55-45 arányban.Nagató:Nagató meg majdnem totálisan verné narutót..Beenek is 2 másodperc alatt elszívta chakráját,innen le lehet vonni a következtetéseket.85-15 nagato javára.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 30, 11:52:51 írta IndianA » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4988 Dátum: 11 aug 30, 12:30:38 »

Bijuu forma naruto vs hidan: 100-0 narutonak, Bijuu forma naruto vs kakuzu: 70-30 narutonak, bijuu forma naruto vs deidara: 75-25 narutonak, bijuu forma naruto vs konan: 76-24 narutonak, bijuu forma naruto vs zetsu: 80-20 narutonak, bijuu forma naruto vs kisame: erős ellenfél de ígyis nyer naruto 65-35-re, bijuu forma naruto vs itachi: 56-44 narutonak, bijuu forma naruto vs 6 testel pein: 64-36 narutonak, bijuu forma naruto vs egyedül nagato ellen: 55-45 narutonak,
bijuu forma naruto vs tobi/madara: 60-40, bijuu forma naruto vs tobi/madara rinnegannal: 45-55 tobinak/madaranak.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4989 Dátum: 11 aug 30, 13:49:09 »

Moderátor:
Ezek az arányom jók meg minden, de kifejtés is kell.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
fefe1200
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #4990 Dátum: 11 aug 30, 17:27:04 »

.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 16, 16:54:30 írta fefe1200 » Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #4991 Dátum: 11 aug 31, 09:27:33 »

Lehet hogy 3v1 ben voltak nagato ellen, de bee éppen ki volt ütve csakraügyileg, utána meg a robot pein képességével el lett kapva, naruto meg nem tudott mozogni mert épp ki akarták venni a lelkét, úgyhogy ott Naruto és Bee nem sokat számítottak, aztán jött itachi és miután egyszer már szétégette nagatot, legyőzte ismét. ugyhogy én ezt a harcot Itachinak adom 49-51%ra.

Új harc: Oonoki vs Akatsukis tagok!!
Naplózva
Itara
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93

Az akatsuki 3 legerősebb tagja(Nagato nem fért rá)


« Válasz #4992 Dátum: 11 aug 31, 10:04:27 »

OOnoki vs Deidara: Igazából nem láttuk a csata végét így én egyelőre nem mondok semmi konkrétumot majd egyszer talán meglátjuk

Oonoki vs Kisame: Kisamenak kifejezetten szemét ellenfele lenne oonoki mivel repül. A samahadaval nem tudna hozzá érni és oonokinak a harci tapasztalata 50-60 év tehát ismeri a samahadat. Így oonoki win.

Oonoki vs Itachi: Oonoki küzdött az igazi! Uchiha Madaraval tehát a sharingan képességeket ismerheti. Genjutsuba nem hiszem hogy kerülhetne mert mint írtam nagy a tapasztalata az uchihakkal szemben és mással szemben is. Itachi az amaterasuval nyerhetne csak oonoki elképzhelhető azt is kővé tudja változtatni mint a spóra jutsukat, nincs kizárva. Ha itachi használja a sasunoot akkor nyerhet a távolsági támadásával. Viszont a por elem az mindent elemi részecskékre bont szét tehát a chakrát is így a sasunoo nem sokat érne. 55-45 Oonokinak.

OOnoki vs Konan: Ha konan fel van készülve akkor biztosan nyer ha nincs akkor is nyerhet mert ugye a papír angyal papírból áll és könnyen szétszedheti magát még a por elem előtt és ráadásul konan még repülni is tud tehát szerintem 50-50%

Oonoki vs Kakuzu: Két vén kaki sok jutsuval és harci tapasztalattal. Érdekes lenne de én itt is oonokinak adnám a győzelmet a mostani tudásom szerint, mert még nem sokat tudunk a por elemről.

Most nincs időm a többit leírni sry.
Naplózva

"Nem csak ahhoz kell bátorság, hogy az ember kiálljon és beszéljen, hanem ahhoz is, hogy leüljön és meghallgassa a másikat."- Churchill
"Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."-Churchill
Kész vagyok a teremtővel való találkozásra. Hogy a "Teremtő felkészült-e erre a megpróbáltatásra, az más kérdés."-Churchill
Csak két hatalom létezik a világon: a kard és a szellem. "Hosszú távon azonban a szellem mindig meghódítja a kardot."-Bonaparte Napoleon
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4993 Dátum: 11 aug 31, 10:44:58 »

oonoki vs deidara: hm érdekes meccs mivel ha arra mennek hogy kinek a jutsuja robban nagyot akkor persze oonoki nyer mivel a por elem elválasztja és szétszed mindent kissebb molekulájú csakrára és így ő nyer 60-40-re de ha nem a 'kinek a nagyobb robbanása versenyre mennek' akkor ilyen 55-45-re nyer oonoki,
oonoki vs kakuzu: érdekes meccs sok tapasztalattal rendelkeznek tehát nem tudom :/ én oonokinak adnám ilyen 54-46 arányba mivel elteheti a por elemmel őket egyesénként de addig kaphat is tehát inkább ilyen 51-49-et adok annak aki tapasztaltabb.
oonoki vs kisame: hm....érdekes talán oonoki nyerhet mert biztos vigyázna samehada ellen és sokat is tudhat róla de kisame is előrukkolhat valami erőssel és ezt a harcot oonokinak adom mert talán eltudja por elemmel a jutsukat is tüntetni és akkor ilyen 55-45-re adom oonokinak.
oonoki vs konan: konan ha felkészül akkor 55-45-re veszít de ha nem akkor 65-35-re veszít pontosan nem tudom megállapítani mivel magától jön és pontosan nem tudom kitudja lehet e a por elemből védelmet csinálni.
oonoki vs zetsu: egyértelműen oonokinak adom 90-10 arányban mivel elég eltüntetni por elemmel.
oonoki vs hidan: 95-5 semmi esély neki se mert eltüntetné por elemmel mielőtt hozzá érne.
oonoki vs sasori: hmm.....érdekes mivel sok fekete irányítható vas homokja van ilyen 3-4 és talán mikor oonoki el akarja tüntetni por elemmel akkor neki vághatja még valahogy 1-2 vas homok sziklát ( jó nagy) és így összenyomhatná oonokit és ilyen 52-48-ra nyerne oonoki de ha azt csinálja hogy elbújik a 100-bábja között amit halottnak hisz oonoki vagy amit nem működtet akkor mikor elkapná por elemme akkor előjönne a másik vagyis a szíve átmegy a másik bábúba és így loppal leverheti a vas homokkal akkor így ilyen 55-45-re nyerne sasori de oonokinak adom mivel tapasztalt és odafigyel is meg repül is ikszdé ami jó és kitérhet könnyebben tehát 57-43 oonokinak.
többre már nem vok gondolni képes







Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4994 Dátum: 11 aug 31, 12:09:40 »

Chuck Noris VS A Sötét Chuck Noris??? ikszdé ikszdé ikszdé ikszdé ikszdé

szerintem olvasd el hogy 3 soros szabály van a tied talán 1 sornak a fel vagy annyi se. sasori vs kakuzu??? hát hm.......nem tudom mivel kakuzu elég tapasztalt sasori meg jó báb harcos és távolról elég jó meg tud vizet tűzet használni kakuzu meg mind az 5 elemet :/.......kakuzunak adnám 55-45-re mert kombinálva az elemeket erős és nem tudom hogyan védené ki sasori azt.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 331 332 [333] 334 335 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!