24 szep 22, 17:26:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 330 331 [332] 333 334 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1196095 alkalommal)
0 Felhasználó és 42 vendég van a témában
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #4965 Dátum: 11 aug 28, 17:33:44 »

Nos,tökéletesen egyetértek veled az Ms sasuke vs. akatsukisokban.Hogy miért győzné le kakashit marcsi?Egyszerű,az erőkülönbség miatt.Ezt úgy kell venni,hogy ha kakashi taijutsuja 10,akkor marcsié olyan 60.És ha ez nem elég,akkor kakashi mit tenne a méreg,vagy a Yamata No Orochi,vagy az idézések ellen?Ez tényleg olyan,mntha konohamarut összehasonlítanánk peinnel.Végülis,mst hogy akarod a talán legerősebb sannint egy erősebb jouninnal összehasonlítani? smirksweat
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #4966 Dátum: 11 aug 28, 19:11:08 »

Nem értem mi olyan nagy Oro taijutsujában hogy 60ra ítéled, míg kakashit 10re.... smirksweat
Magyarázatot követelek Nevet bow
Na és még2 harc:
Naruto Kyubbi Chakrával vs. Sasuke MS - Szerintem Naruto nyerne, mert van egy dolga ami másnak nincs...Ö föszereplö ikszdé
A másik harc pedig az 4 Kage, Gaara, Mei Terumi, Raikage, Tschuchikage(Tsunade szerintem náluk alacsonyabb szinten van Gondolkozik)
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
iamhated
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168



WWW
« Válasz #4967 Dátum: 11 aug 28, 20:14:50 »

hamisjoe : Akkor most kepzeld el,hogy 3soros szabaly van.
Oropapat meg annyira felesleges betenni barki ellen.. max ha valaki szep estimeset akar olvasni STMtol :] leirta a lenyeget saccperkobo'
Temari es 3.Raikage vicc akar lenni? igy is ugyis nevettem :[
Esetleg Gaara vs 3. Rai ha valaki irta akkor elnezest nem volt gyomrom vegig nyalazni ezeket a nevetseges farmkommenteket...pls nehari
Naplózva

salala ~

Nyugodtan írhatsz privátot, hisz ott nem offolsz mivel egyből landol a kukába. Mosolyog
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4968 Dátum: 11 aug 28, 23:04:14 »

Farkassacred: lehetséges de olvasd el hogy MS sasuke ( MS-nek a röviditése mangekyou sharingan és annak képességei) és tsuyokomi, amaterasu, susanoo ellen nem sok esély van deidarának és sasorinak de ha nincs ms-e akkor megértem még de ms-nélkül is a kirinnel kinyírta volna deidarát. temari szél elemű és a legyezője felerősíti a szelet és a 3,. raikage meg villám elemű ami gyenge a szél ellen.
Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #4969 Dátum: 11 aug 29, 09:43:48 »

Egy új harcot dobnék fel: Kazekage Gaara (a mostani erejével) vs Egésséges Orocsimaru
Szerintem igazán érdekes harc lenne, gaara is bosszút állhatna apja haláláért. Orocsimaru igazán erős és masszív, de nemtudom hogy tudna átjutni Gaara védelmén, viszont gaara támadásait meg megnézném hogy orochimaru mivel védi ki.
Szerintem orochimarunak csak a genjutsuval lehet esélye, én 70-30% gaaranak. És mi a ti véleményetek?
Naplózva
Doujin
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78


« Válasz #4970 Dátum: 11 aug 29, 11:46:57 »

Hát ez jó kérdés Oro-nak ott a Kusanagi az Edo-tensei és a Kuchiyose, Mamda ha jól tudom más jutsut nem láttunk tőle
Garaa-nak már nincs Ichibi így szerintem nem bírja megidézni azt a formát amikor Narutoval harcolt viszont nagyon sokat fejlödőtt Ichibi nélkül is .
Szerintem is Gaara erősebb de megölni nem bírná Oro-t olyan lenne kb mint amikor a 4farkúval harcolt Oro, nem bírna át törni a védelmén és ezért felhagyna a harccal de azért Garaa jobban megizzadna mint Naruto, ez nagyon két esélyes...
Igazából az érdekelne így Ichibi nélkül legyőzné-e Mandát ha igen akkor ő az erősebb nem kérdés...
Naplózva

Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #4971 Dátum: 11 aug 29, 12:24:28 »

Én Orochimarunak adnám a győzelmet. Orochimarunak nem Manda az ütőkártyája, nem mindig benne bízik, őt nem is mindig érdemes megidézni, mert utána követelőzik. ott van orochimarunak a Yamato no jutsu, amikor egy 8 fejű kígyóvá változik. Gaara azzal nem tudna mit kezdeni, mert nincs akkora pusztító ereje. Sőt ott van a tripla rashumon, ami egy nagyon erős, nagy védekező jutsu. Másrészt ott az edo tensei, ami nem kis előny. Másrészt, Orochimaru nagyon gyors( lásd chunin vizsga, orochimaru vs sasuke), nem is biztos, hogy Gaara el tudja kapni.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 29, 12:26:15 írta Domynyk » Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #4972 Dátum: 11 aug 29, 13:36:58 »

Ti most tényleg komolyan gondoltátok hogy ha oronak van edo tenseije,megizzasztja gaara?Erre már tényleg nem lehet mit mondani.Oro megidéz 1 suiton használot és vége a harcnak,plusz hogy még hogy ő is ott van,oro ha használja az edo tenseit,akkor csak 1 profi genjutsu használó győzheti le,senki más.Edo tensei nélkül:Na,így már érdekesebb.Ha gaara felrepül,akkor marcsi tényleg bajban van.Marcsinak nem nagyon van olyan távolsági jutsuja amivel leszedhetné gaarat,ezért gaara javára 51-49.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #4973 Dátum: 11 aug 29, 13:49:00 »

Azt a shippuden részt láttad, amikor Orochimaru és naruto harcolt? Ha igen, akkor elég marhaságot mondtál. Még hogy nincs távolsági támadása...És az, amikor majdnem 100 méterre kinyúlt a nyaka, és kijött belőle az extra hosszú kusanagi kard, az semmi? Mert tudtommal azzal simán eléri Gaarat, sőt az átmegy a homokon is, szóval leszúrja vele, és vége a harcnak.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #4974 Dátum: 11 aug 29, 13:55:17 »

Hm,igaz,erre most nem is gondoltam.De edo nélkül nem hiszem hogy elbírna gaarával,azért csak megtartott a homokjával egy kis ideig 2 kagét is egyszerre,és ez nem kis dolog.A Yamata No Orochival nem tudom mit csinálna,talán működne az a jutsu amit kimimaró ellen használt.Bár,ugye ott van a méreg,ami hatásos lenne gaarával szemben,most már így inkább 70% marcsi javára.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 29, 13:57:01 írta IndianA » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4975 Dátum: 11 aug 29, 14:06:32 »

Oro megidéz 1 suiton használot és vége a harcnak
Ez egy paradoxon akart lenni? Csak mert a föld üti a vizet...
De tényleg Orochimaru győzne, szerintem is, bár kemény harc lenne. Jó kérdés, hogy ér e valamit a vedlés, ha az egész testét befedi a homok, és Gaara úgy roppantja össze? Szerintem nem sokat, de egy idézéssel ki tudja védeni, mint Naruo.
Viszont Gaara 8 fejű formában is el tudja kapni Marcsit azzal a nagy szájszerű izével, amit Deidara ellen használt.

Új: Orochimaru vs. "A", Mei, Onoki, Danzou. (Természetesen egyenként)
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #4976 Dátum: 11 aug 29, 14:30:00 »

Gaara tehetetlen a vízzel szemben,ez az egyik fillerben volt.Orochimaru ha használhatja az edo tenseit,akkor elverné ezt a 4 kagét egyszerre is.Ez most elsőre képtelenségnek hangzik,de nem az.Gondoljatok bele:Oro ha megidézi nagatót,itachit,akkor letudja verni ezt a 4 kagét.Egy halhatalan itachi és 1 halhatatlan nagatót,plusz még marcsit nem tudná legyőzni a négyes.De mivel nem erről szól a harc,ezért edo tensei nélkül:
"A,,:Oro esélyesebb.A méregeket kb. kilőhetjük,mert a kage túl ellenálló,marcsi nem fogja pusztán a mérgekkel kiütni az biztos,plusz még a villámelem is semlegesítheti,bár ez nem biztos.A kusanagi kard maximum megkarcolja kagét,semmi több.Viszont a Yamata No Orochi ellen nem nagyon tudna mit kezdeni a kage.Viszont ha a lariat eltalálja orot,akkor a kage győzött.55-45 Oro javára.
Mei:Szerintem oro.Mei 1-2-szer eltalálhatja orot,de semmiképpen sem többször,a méreg is elég lehet,vagy a Yamata No Orochi is.75-25 marcsi javára.
Onoki:Onoki sokkal esélyesebb.Oro távolsági technikáit simán semlegesítheti a por elemmel,és nem csak oro technikáit semlegesítheti,hanem magát orot is. Nevet Marcsinak csak úgy látok esléyt,ha valahogy kivédené a por elemet,és bevetne egy távolsági jutsut,észrevétlenül.A jinton kivédésére használhatná mondjuk a Rashumont.70-30 Onoki javára.
Danzou:Ha shisui szemét is belvesszük,akkor 100-0 danzou javára,ha nem,akkor 75-25 marcsi javára.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4977 Dátum: 11 aug 29, 16:13:06 »

igen ez igaz hogy gyenge a vízzel szemben :/ és én ezt a gaara vs orochimaru meccset: gaara-nak adom 55-45 arányba de attól is függ ha edo tenseijjel megy hogy kit hoz be mint edo tensei ha viszont JÓ víz elem használót idéz pl 2. hokage akkor 65-35 arányba adom orochinak. raikage vs orochimaru: nagyon kevés esélye lenne edo tensei nélkül és ha edo tenseiel megy akkor egy gyors ember is benne kell legyen aki megvédi sok féle támadástól vagy gyors jutsuja van ami véd mert a raikage gyors és erős és ha elkapja akkor lariattal vége tehát edo nélkül 70-30 raikagénak de ha jó embert hoz edo tenseijjel be akkor nyerhet. mei vs orochimaru: edo nélkül is nyer de ilyen 54-46 arányban és edoval akkor jó föld elem használó kell mert meinek nincs villám eleme amivel ütné de mind1 kit idéz akkor is nyer max edoval 70-30-ra nyerne.   onoki vs orochimaru: edo nélkül neki anélkül meg 75-25 onokinak de ha edoval behoz olyan embert vagy embereket akik ellen kevesebb esélye van onokinak akkor is ő nyer de ilyen 56-44 re. danzou vs orochimaru: shisui szemével és 1. hokage dns-sel leverné orot edo nélkül olyan 60-40-re de ha edoval megy akkor 45-55-re veszít.
új harc: naruto bijuu formába vs akatsuki tagok: vélemények?
Naplózva
Doujin
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78


« Válasz #4978 Dátum: 11 aug 29, 16:41:37 »

Garaa így is egyszerre harcolt a 4 edo Kage-val akik közt ott van a Mizukage aki szerintem a nevéből adódóan jó víz használó oké most sivatagban harcolnak, de Kisame és Suigetsu is bizonyította, hogy víz jutsut nem csak vízes helyen lehet használni.
Amúgy ha Garaa páncélját Kimimaro csontja sem írta átszúrni akkor Oro Kusanagija, hogy szurná át? Azt alá írom az jó távolsági de nem hiszem, hogy keményebb kimiaro csontjánál. A Yamanato jutsu pedig csak olyan mint egy idézés az csak az UNS 2 fillere hogy tudd olyan nyolc fejes bijuu bombát. Szerintem Garaa a homokkal szintén eltudja intézni a Yamatanot.
És még egy dolog a kérdés előtt ott volt, hogy ha a Kazekage Garaa és az egészséges Oro küzdene ki nyerne szóval Oro az edo tensei-el nem idézheti meg itachit vagy Nagatót ez hülyeség már bocsánat.
Én 52-48 Garra javára csak mert szerintem Oro-sem bírja át törni a homok páncélt.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 29, 16:42:47 írta Balegh » Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4979 Dátum: 11 aug 29, 16:54:44 »

figyu szerintem ne becsüld le a kagékat mivel muu onokival harcolt a raikage meg a mizukage temariék ellen gaara meg az apja ellen és most már csak a mizukage a muu maradtak de hidd el ezek csak edo zombik és nem maguktól mozognak mivel kabuchimaru irányítja őket tehát olyan mint kabuchimaru vs gaara tehát nem ők cselekednek pl a raikage dobna egy lariatot gaaranak de nem tud és csak egy rugást invitál míg a mizukage víz jutsukat használna de kabuchimaru a kagylót veti be és kabuchimaru taktikával harcolnak.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 330 331 [332] 333 334 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!