24 szep 22, 15:22:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 328 329 [330] 331 332 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1195913 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4935 Dátum: 11 aug 24, 09:40:14 »

balegh: nem is mondtam hogy chouji olyan mint kakuzu mert nem olyan persze de mint emlékszel a naruto shippuba is az elején a 33-35 résznél volt hogy elkapja sai egyik oroszlánát és vagy 4-5 méterre növelte ki a kezét :/ tehát elkaphatná jól inot de ezt már hagyjuk. lehet hogy a kaiten rosszabb hinata eight tigrams 64 palms-jánál de neji tudja a szél lökést is amivel távolról támad és esélye van legyőzni őt.
Naplózva
Doujin
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78


« Válasz #4936 Dátum: 11 aug 24, 11:56:26 »

Mondtam Kenton ezen már ne vitatkozzunk Choji erős, Ino erős, Sai erős maradjunk ennyiben úgy se fog soha kiderülni ha csak nem vesszük komolyan és játszunk egy Online Naruto UNS 2-t de attól még semmi sem változna Nevet
Amúgy Neji szél lökést nem csak a játékban tudott nekem nem rémlik az animében a szél lökés ha van benne mond meg melyik részben ok?

Tr4nCe én a Jutsu-ik erőssége alapján állítottam sorba de ezeket sztem mindenki maga állítja össze nincs valós tám pont szóval nem kell komolyan venni.
A Hinata vs Neji harcot 3/1 arányban Neji javára döntöm szegény Hinata majd talán megerősödik a háborúban, Neji már úgy is kidőlt...
Új fel állítás Shino vs Kiba ki nyerne ?
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4937 Dátum: 11 aug 24, 12:12:24 »

Nem csak a fillerekben volt Neji ilyen jellegű támadása, de nem is széllökés. Legfeljebb a megjelenítésben ahhoz hasonlóan néz ki. Például használta Deidara ellen is a Shippuuden elején, de akkor is amikor saját maga ellen harcolt. Inkább a chakráját tudja kilőni a testéből valamekkora távolságra. Ezért úgy néz ki amikor mutatják mintha szél lenne. Fillerben volt már bemutatva ennek komolyabb verziója is a nagybátyja által.
Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #4938 Dátum: 11 aug 24, 15:15:45 »

tudom hogy már lement de visszatérve az Orochimaru vs Akatsuki hoz. Ott sokan azt mondtátok hogy alig lenne valaki ellen esélye, de így elgondolkodva rajta ez butaság, mert Orochimaru győzte le Gaara apját is és ő győzte le a 3. hokaget és amikor kéz nélkül harcolt tsunade és jiraiya ellen ott se tudták legyőzni, és sasuke is megmondta hogy csak azért tudta legyőzni mert le volt gyengülve, különben semmi esélye nem lett volna. Ugyhogy én azt mondom hogy az akatsukiból Nagaton Itachin és Kisamen kívül mindenkit letudna győzni, ezeket figyelembe véve.

Új harc: Orochimaru vs ms Kakashi
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #4939 Dátum: 11 aug 24, 15:44:20 »

Orochimaru vs. Ms Kakashi:
Az a marcsi amelyik jirayáék ellen harcolt a part1-ben,akkor 49-51 kakashi javára.
Beteg marcsi:85-15 marcsi javára
Full marcsi vs. kakashi:100-0 marcsi javára.Új harc(ok): sennin-mód nélküli jiraya vs. akatsukisok?Jiraya sennin-móddal bármelyik tagot könnynen elverné remete módban,de anélkül teljesen más lene a helyzet.
Hidan:Egyértelműen jiraya.
Kakuzu:Ez így elég érdekes lenne.Jirayának ugye ott vannak az idézései,amik megölhetnek 1-2 szívet.Bár kakuzu képes használni mind az 5 elemet,és a csápok sem lebecsülendők.Én 47-53 arányban kakuzura fogadok.
Kisame:Közelharcba kisame kivégzi,a rasengant elnyeli a samehada,és isame simán szét szívathatja mizubunshinokkal,a vízbuborékról meg már nem is beszélek.Jirayának alig látok esélyt.90-10 arányban kisaméra fogadok.
Deidara:Én szerintem ez a harc teljesen 2 esélyes,ha jiraya közelharcra tudja deit kényszerineni,akkor vége,de ha nem,akkor jirayának van vége.50-50 a küzdelem.
Sasori:Sasori túl erős a méreg miatt,elég egy karcolás és vége a harcnak,mondjuk jiraya az idézések miatt tudná húzni a harcot,de én sasorira fogadok 60-40 arányban.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 24, 15:54:17 írta IndianA » Naplózva
jonin
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41


« Válasz #4940 Dátum: 11 aug 24, 15:50:35 »

Mikor legyőzték  Gara apját az a tüskés köcsög segített,3-an voltak 1 ellen,és nem Oro vs Gara apja. Jiraya ellen ,mikor beadta Tsunade a MÉRGET jIRAYANAK A CHAKRÁJÁT NEM TUDTA HASZNÁLNI.,ILL ÖSSZEVISSZA TUDTA Nevet
Tsunadet meg én harc terén sokra nem becsülöm,ő teljes erővel küzdött de Kabutoval sem bírt el. Lehet Oro régebben kurva jó volt,meg zseni..csak sajnos neki nincs különleges vérvonalképessége ami miatt olyan lehetne mint Itachi,v Sasuke.Tehát beszopta,ezért max másodrangu nindzsa lehet az olyanokkal szemben,akikbe beakart kölktözni az évek során. Ja ,ésa hogy legyőzte a naghypapit 80 évesen,edo tensei segítségével..,grattt hozzá.
Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #4941 Dátum: 11 aug 24, 16:17:00 »

Milyen tüskés köcsög segítségével győzte le gaara apját?
Én azért orocsit enyire nem becsülném le, hisz ott vannak a kígyós jutsuk, manda, szél elemű jutsuk és még gen jutsut is tud használni, szinte sebezhetetlen a srác. Az akatsukiból hidant sasorit kakuzut és konant meg zetsut esetleg deidarát letudná győzni szerintem. + egy olyan jamato no orocsi jutsuval amit itacsi lenyomott, azzal nem sokan tudnák felvenni a harcot.

http://www.youtube.com/watch?v=QTn1wzm-w0Y&feature=related
ebben a videóban van több olyan rész amit nem találok se mangába se animébe pls segítsetek.. pl 2:50 után van hogy a 3 sannin egyszerre idéz és harcol egy sereg ellen, vagy utána hogy jiraiya egy elvert idegen akatsukissal beszélget avyg az elején ahogy a kis jiraiyat tanítják a békák, ezek hol vannak a mangába vagy animeba?
Naplózva
jonin
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41


« Válasz #4942 Dátum: 11 aug 24, 16:24:31 »


Most nem akarom megkeresni ,meg fogalmam sincs hogy hívják de ott volt oro,kabuto,meg egy lény aki a csontvázát alakítgatta fegyverré,és neki mondta oro mikor ott áltak  a gödörnél,hogy szépmunka volt,vagyis a harcot nem mutatták,de egyértelmű,hogy nem magára,vagy nemcsak magára értette a győzelem sikerét. (az ő testét is felakarta használni Oro,hogy majd bele fog költözni,és Garaa győzte le ,remélem így már vágod kiről beszélek...
Naplózva
Doujin
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78


« Válasz #4943 Dátum: 11 aug 24, 17:30:28 »

Az Kimimaro enyire azért nem volt njk, hogy ne lehessen emlékezni a nevére Nevet
Amúgy vegita az idézős részletre én se emlékszem de a végén akivel beszélget az nem egy akatsukis az csak egy missing-nin asszem és Jiraya azon könyvében szerepelt ahol a főhőst Narutonak hívta valahol a Pein ellenes harc előtt mutatták be
 háromféle képen is van amikor Jiraya a hős amikor Minato a hős és amikor Naruto elolvassa akkor már vele is bemutatják ezt a videót...

Amúgy Kimimaro-ba Marcsi csak be akart költözni de nem tehette mivel már eleve beteg volt a teste szóval nem azért nem költözött bele mert Gara legyőzte sőt nem is győzte le csak azért úszták meg mert Kimimaro pont jókor belehalt a betegségébe...
Amúgy Marcsi szerintem se olyan erős szerintem **** sokat gyengült ezzel testcserélő jutsuval az ereje emiatt is tudta megölni Sasuke Akatsukiban gyengébb nála sztem csak a Sasori, Hidan, Konan.
Még hozzá tenném, hogy szerintem Marcsi ***** nem győzte le a Sarutobit Sarutobi fajinul elkapta és Oro ott már rendesen be is **** mert nem bírt mit csinálni csak szerencséje volt, hogy már öreg volt a Sarutobi és nem bírta végrehajtani 100%-ban a pecsételést az mellékes, hogy belehalt a pecsételésbe viszont Naruto apja is belehalt de ettől még nem kapott ki...
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 24, 17:39:58 írta Balegh » Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #4944 Dátum: 11 aug 24, 17:55:52 »

Orochimarut azért nem kéne lenézni:) Már látszik, hogy rég szerepelt a narutoba hisz a neve már feledésbe merült, amikor ő volt beállítva a legerősebbnek az egész naruto világba. (Bocs, itachi előtte volt ezt még ő maga is bevallotta, hogy ellene nem lenne esélye) Megnézném, hogy hányan lettek volna képesek elverni még az öreg sarutobit is meg 4farkú kyuubit. Vannak orochimarunál erősebbek nem is egy, de attól még nem kéne az értékéből levenni:)
Naplózva
Doujin
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78


« Válasz #4945 Dátum: 11 aug 24, 18:08:48 »

Azt nem mondtam, hogy Marcsi nem erős de itt előbb azt írkálták legyőzné a fél Akatsuki-t aláírom, hogy Konohában Naruto-n kívűl sokaknak nem lenne ellene esélye még Kakashi is be volt ilyedve tőle de az már lényegtelen most már Kabucshimaru van :d De az, hogy túl élte a kyuubi Narutot olyan nagy érdem ? Sakura és Yamato is túl élte még Jiraya is meg Sasuke Deidara is most így belegondolva Naruto kyuubi formában nem is ölt meg senkit Nevet
Naplózva

Doujin
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78


« Válasz #4946 Dátum: 11 aug 24, 18:49:07 »

Szerintem te valami mást néztél Oro nem püfölte a kyuubit pont fordítva Marcsi csak védekezni tudott a kyubbi még a három kapuját is be***ta aztán meg lelépet nem mondanám, hogy Oro volt fölénybe a kyubbi-val eddig egyedül Pein tudta felvenni a versenyt senki más, az két külön fogalom, hogy elveri vagy túl éli Oro is az utóbbiba tartozik.
Marcsinak csak sok praktikája van mivel jutsu mániás és azokat toborozta meg mérgez meg stb... Neki nincs olyan Kaliberű támadása mint a ShinraTensei vagy az Amaterasu és így hiába a sok jutsu mivel nem tudja legyőzni vele a másikét, szerintem neki is egy olyan önidéző kuchiyoseja lehet mint a Peinek a Cerberusá-é azt ezért tudd olyan sok kigyót előhívni enyi a támadó ereje küldi a kígyókat és leszúr a Kusanagival és ami erős volt az Edo Tensei vagy van még másmilyen Támadó jutsuja ? a Fehér kígyót nem hívnám annak mivel az a legyengült állapota. Válaszoljatok ha tévedek valamiben...

Moderátor, Chakra:
Nem dupla hsz, csak töröltem közülük.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 25, 06:00:05 írta Chakra » Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #4947 Dátum: 11 aug 24, 19:59:36 »

Orochimaru vs.

Hidan: 100-0 Orochinak, esélye sincs Hidannak.
Kakuzu: 70% a Sannin-nak. Egyszerűen nem tudna Orochimaru testében Kakuzu kárt tenni, nincs olyan pusztító erejű technikája.
Sasori: 61% Orocsinak. Sasori fő fegyvere, a méreg kiesett egyrészt Orochi teste, másrészt a testokádós technika miatt. A vashomokkal lenne esélye, de nem több ennél.
Deidara: 70% Marcsinak. Ismer jó pár távolsági támadást, Dei nem jutna el a C4-ig. Ha mégis eljut nyerhet.
Pein: 30% Orochinak. Jó pár próbálkozása lenne ismét a testfelépítése miatt mire rájönne a testek titkára, ugyanakkor Pein ellen nem sok mindenkinek van esélye.
Nagato: 50-50 az arány, bármelyik nyerhet. Orochimaru számos mérget használ, neki azzal lenne a legtöbb esélye, Nagatonak meg elég változatos a fegyvertára. Talán kicsit több esélye is van mint a Sanninnak.
Konan: Semelyikük nem tudna felülkerekedni a másikon, egyik se tudna kert tenni ellenfele testében. Döntetlen.
Tobi: 85% Tobinak, nem részletezem.
Zetsu: Ismeretlen az ereje, de egyenlőre esélytelen.
Kisame: Itt nem nagyon tudok dönteni, elég kétesélyes a meccs, de talán Kisame egy hangyafosnyit esélyesebb. Orochimarutól nem emlékszek elemi technikára (animére nem építek) úgyhogy Kisame ebben előnyben van. A Yamata no Orochival nem tudom mit kezdene, ha az előtt leszívja Orochi chakráját nyert, ha még időben beveti ezt a technikáját a Sannin, akkor kikapott. Mondjuk az se valószínű hogy képes egyáltalán erre a technikára, eddig csak egyszer használta akkor is Sasuke átokpecsétének segítségével...
Itachi: Természetesen itt Itachi nyer, már csak abból is kiindulva hogy esélytelennek tartotta magát ellene Orochimaru.

Nem kéne lebecsülni Orochimarut, attól független hogy gyorsan ki lett írva a történetből, elég erős karakter. Változatos a fegyvertára, rengeteg harci tapasztalata van, és a technikáit nem nagyon ismerhetik az ellenfelek mivel szinte csak egyedi jutsukat alkalmaz.

Sennin nélküli Jiraiya vs. Akatsuki (itt már csak arányokat írok, nincs kedvem egyenlőre fejtegetni, esetleg később majd)
vs. Hidan: 80-20
vs. Kakuzu: 35-65
vs. Sasori: 35-65
vs. Deidara: 50-50
vs. Pein: 0-100
vs. Nagato: 20-80
vs. Konan: 85-15
vs. Tobi: 0-100
vs. Zetsu: 70-30
vs. Kisame: 25-75
vs. Itachi: 0-100

Ha valaki valamelyiknél nagyon nem ért egyet, jelezze majd. Mosolyog

Kyuubit tényleg nem szúrta át Orochimaru, de az is hülyeség hogy csak megbökte. Elég szépen megérezte azt Naruto. ^^

Szerk.:
rini: Annyit pontosítanék a posztodon, hogy nem azért hagyta abba a harcot mert nem bírt vele, hanem a teste mondta be az unalmast.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/296/11

Illetve Jiraiya ugye kikapott a 3 farkútól, de nyilván elég csúnyán visszafoghatta magát. Sennin módban szerintem 6 farokkal se lett volna könnyű dolga ellene a Kyuubinak
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 24, 20:09:22 írta Mistich » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4948 Dátum: 11 aug 24, 20:01:59 »

Pedig éppen az a vicces, hogy képtelen volt átszúrni. Éppen ezért fejezte be a harcot. Ha jól megnézed Orochimaru speciális kardja képtelen volt megsebesíteni a négy farkokkal felékesített Narutot. Ő is észrevette, hogy felesleges tovább harcolnia mert abban a csatában egyikük sem nyerhet, sőt Orochimaru csak veszíthet ha addig húzza a harcot, hogy előjön az 5. farok is. Szerintem ezekből az jön le, hogy Jirayra és Orochimaru is körülbelül olyan erősek voltak, hogy egyenrangúak voltak a négyfarkú erejével. Ez felett viszont K.O lett volna mindkettejüknek.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/296/5
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #4949 Dátum: 11 aug 25, 12:24:28 »

Igen,csak 1-et elfelejtettél.Oro beteg volt,jiraya nem volt sennin-módban,és vissza is foghatta magát.Ha jiraya sennin-módban van,akkor felvenné a versenyt a 6 farkú kyuubi-narutóval,és ha marcsi nem beteg,akkor ő is felvenné a harcot a 6 farkú kyuubi-narutóval.Amúgy teljesen egyetértek Mistichhel a sennin-mód nélküli jiraya vs. akatsukisokban.Új harc:Oonoki vs. full orchimaru edo tenseijjel.Néhányan azt mondják hogy az edo tensei 50%-ot emel a győzelmi esélyeken,ez igaz,kabuchimaru esetében.Oro edo tenseije közelse olyan jó mint kabuchimarué,ezért oronak a győzelmi esélyeken az edo tensei csak kb. 25% növel.Én szerintem ez a harc kéesélyes.Vélemények?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 328 329 [330] 331 332 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!