24 szep 22, 15:32:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 327 328 [329] 330 331 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1195947 alkalommal)
0 Felhasználó és 45 vendég van a témában
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #4920 Dátum: 11 aug 23, 08:48:53 »

Nagato 1 testtel (minden erejével úgy, hogy előtte nem harcol senkivel még Narutoval se) vs Kyuubi, szerintetek milyenek lennének az arányok?
Én arra tippelek, hogy 44-56 lenne kyuubi javára, és kb. 8farokig eljutna nagato még azt talán elverné nagy nehezen, de a killencediktől már kikapna.
Amikor harcolt a kyuubi ellen akkor 6farkú kyuubit elverte úgy, hogy előtte még harcolt narutoval is meg lerombolta konohát hatalmas shinra tensei-el. Ráadásul akkor hat testtel is harcolt szóval kyuubi ellen már rögtön nem mehetett teljes erejével mert naruto már öt testett elvert, meg még pein elhasznált egy hatalmas shinra tensei-t konoha lerombolására.
Nagato vs Kyuubi 44-56% én szerintem.
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #4921 Dátum: 11 aug 23, 09:34:25 »

Nagato úgy kapta el a 6 majd 8 farkú Kyuubit, hogy szinte már teljesen kimerült az általad leírtak miatt. Ha olyan állapotban harcolna egyből a 9 farkú ellen mint most a mangában (egészséges lábak, teljesen chakra), akkor szerintem legyőzi a Démont. Narutot élve kellett elkapnia, így nem használhatta az emberi birodalmat és Konoha lerombolása + sennin Naruto + 6 farkú Kyuubi elleni harc után tudott olyan Chibakut összehozni. Na ennek a méretét egészségesen és nem kifáradva jóval meg tudná növelni. Szinte biztos, hogy legyőzné de azért adok 40 %-ot a Rókadémonnak mert nem ismerjük az összes támadását, igaz nem lehet egy nagy észlény (mint akibe pecsételték), szóval az ellenfélhez való alkalmazkodás kizárva. Mosolyog

Nagato vs Kyuubi  60% : 40%
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #4922 Dátum: 11 aug 23, 09:50:43 »

Idézet
nem hiszem hogy sok esélye lenne a kyuubi ellen.
mert amikor naruto ellen harcoltó nem tudta legyözni még 6 farkút se pedig narutoba csak a kyuubi fele van
egy 100% kyuubi ellen szerintem nem lenne sok esélye

Én se azt a kyuubit értettem ami minato ellen harcolt hanem azt ami a narutoba van benne. Amúgy a 6farkú kyuubit elverte hisz nem tudott kiszabadulni csak úgy, hogy 8farokká változott. Ja és úgy verte el a hatfarkú kyuubit, hogy előtte harcolt a sennin naruto ellen meg egy hatalmas shinra tensei-t lött ki konohára meg az 5teste kivolt lőve. Úgy már teljesen más ereje lenne ha rögtön kyuubi ellen harcolna és nem harcolt volna előtte senkviel meg nem lött volna ki hatalmas shinra tenseit meg minden ereje 1testbe van.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4923 Dátum: 11 aug 23, 10:25:47 »

nagato vs kyuubi:na itt már nem arról van szó hogy 6 testtel hanem egyedül megy ellene na akkor ha úgy elemezzük akkor én ezt a harcot nyilván nagato-nak adom mivel erős vonzó/taszító ereje van de akkor NEM akarta mgölni narutot de most feltételezzük hogy meg akarja és a chibakuval elfogná akkor se nyerne könnyen mivel kitör a nagy fizikai ereje miatt ez olyan mint 20 raikage egyszerre......megölni nagyon nem tudja de egy jó kis technikával elkábíthatja vagy lepecsételi mint shizunéék akarták a 3 farkút de mégis úgy határozom meg ezt a csatát hogy ha egyedül nagato vs kyuubi akkor 55-45 a kyuubinak viszont ha 6 testel megy akkor a kyuubi azt se tudja majd melyiket üsse szerintem tehát inkább így nyerne és egy hatalmas shinra tensei elég lenne a kyuubinak mint amit konohára küldött ezt így 6 testel nagato vs kyuubi akkor 53-47 nagatonak.
orochimaru vs akatsuki tagok: hát hidannal, sasorival, zetsuval, konannal, elbírna de kakuzu meg deidarával is felvenné a versenyt és kimerültségig harcolnak mig összenem esnek de a többivel nem bír.
új harc: sai vs shino: döntetlen
sai vs neji: neji nyer 47-53-re
sai vs kiba: sai nyer 54-46-re
sai vs shikamaru: shikamaru nyer 56-44-re


Naplózva
Doujin
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78


« Válasz #4924 Dátum: 11 aug 23, 12:54:08 »

Leet ?
Szerintem Neji de nem azért mert erősebb hanem mert a Jouken betenne a Kapu nyitásnak az örvény pedig jó védekezésre és támadásra is.
és talán még a Shino de az nem biztos csak gondolom mivel én még nem láttam Shino-t kikapni Nevet
a vizsga elején egyértelműen Lee és Gara volt a legerősebb még Sasuke sem volt akkor egy szinten velük....
Kentonsama... amúgy te honnan veszed ezeket a pontokat ? mert szerintem Sai még Neji-t is legyőzné...
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 23, 12:55:35 írta Balegh » Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4925 Dátum: 11 aug 23, 13:05:19 »

balegh: az százalékarány a legyűrésükben hogy menny százalék esély de lusta vok kiírni az ilyet bocs.
chunin vizsga 2. fordulóba szerintem így van a legerősebbek sorrendje: 1. gaara  2. lee    3. neji    4. shino, sasuke
5. kankuro, temari,  6.naruto, shikamaru. chunin vizsga 3 fordulónál pedig már más arány: 1. naruto 2. gaara 3. sasuke    4. neji, shino, kankuro, 5. temari, shikamaru. jelenlegi szempontból pedig szerintem a shippuudenbe

1. sasuke, naruto
2. gaara
3. shikamaru
4. sai, neji, kankuro, shino, temari
5. kiba, lee
6. sakura, chouji, ino,
Naplózva
Doujin
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78


« Válasz #4926 Dátum: 11 aug 23, 18:42:06 »

Hát Akkor már én is írok egy ranglistát Nevet
-Egyesített Shinobi Haderő:                  (halottakat kivéve)
1. Naruto, Killer Bee, Gara
2. Kage-k, Kakashi, Shikamaru és az apja
3. Sai, Yamato, Guy, Neji & Hinata, Darui, Kitshuci, Mifune, Kankuro, Temari, Shino,
4. Lee, Ino, Sakura, Shizune, Choji, Team Samui,
5. Kurotsuchi, Tenten, Kiba és a klánja, Iruka, Konohamaru

-Élő holt Akatsuki                                 (Edo tensei-eket is beleértve)
1.Madara, Kabuto,
2.Itachi, Nagato, Jinchurikik, 7 Kardforgató
3. Sasuke, Kakuzu, Deidara, Sasori, Hanzou, Haku
4. Gara apaja, Raikage apja, 2. Mizukage, 2. Tsuchikage, Kimimaro
5. Zetsu sereg, Sai öcse, Asuma, Dan, Chiyoba, Neji apja

Hozzá fűzve Sasuke nem azért a harmadik az Akatsuki-nál mert nem tartom egy szinten Naruto-val, hanem mert Madarát sorolom magasabb szintre mint mint midkettőjüket
Naplózva

vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #4927 Dátum: 11 aug 23, 18:44:28 »

Kentonsama én a jelenlegi erőviszonyok alapján felállított sorrendeddel nem értek egyet. Én Choujit simán besorolnám a 4. ek közé, hisz amikor átmegy pillangószárnyas choujiba már kemény lesz a srác és ha esetleg még bemegy Óriás formába akkor meg egyenesen oda*asz, hisz ahogy láttuk a tengerparti csatában, Chouji egy ütéssel győzte le asumát, és utána még Kakuzut is szétcsapta. És megnézném hogy Neji vagy sai hogy venné vel egy óriás pillangószárnyas Choujival a harcot, vagy épp shikamaru hogy tartaná vissza az árnyékaival...

Balegh én azért a Kagekat nem tenném egy szintre Kakashival és  Nara családdal....
Naplózva
Doujin
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78


« Válasz #4928 Dátum: 11 aug 23, 19:59:44 »

Nem láttad most Gara harcát a kage-kal ? Majdnem elverte mindhármat egyszerre Garra rohadt erős lehet, hogy a réggi részekben gyengébb volt de most a Shippuden-ben legerősebbek közt van,
Choji valóban erős de bocsánat a kifejezésért, tök***len nem bír olyan erőbedobással harcolni mint amire képes és Sakura szerintem legalább olyan erős mint ő akkorát üt, hogy földrengés lesz szóval szerintem egy szinten vannak  mellesleg az erő nem jelenti, hogy jobb harcos egy árnyákbáb jutsu vagy ino elmecserélő jutsuja sakura neki dob egy olyan altatót, Hinata & Neji jouken-el elzárja a chakra keringését, vagy Sai lekötözi olyan kígyókkal vagy Yamato fával szóval elismerem, hogy Choji erős de nem olyan erős mint lehetne....
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4929 Dátum: 11 aug 23, 21:27:59 »

vegita Kakashi már így is majdnem Hokage lett a Kagek-meg folyton Shikamarura és az apjára számítanak stratégiában szóval én ott tartom őket ...
3 soros szabály ne felejtsd el. itara: nem kell szerintem túl tápolni choujit :/ most tegyük fel ino belép a testébe és leszúrja magát és mind a ketten meghaltak azaz döntetlen persze tudom nem képes leszúrni magát de én így összegzem mert gyilkos ösztönnel támadva kimutatják igazi erejüket. sakura bénitó valamilye meg erős ütés de akkoris chouji lehet erősebb náluk de nem sokkal viszont nem olyan erős mint a többi de változtatok és lee és kiba szintjére tenném.
ja és akkor balegh és itara: szerintem gaara erős de nem erősebb a kagéknál mivel halottak és nem ők döntik el milyen jutsut használjanak hanem kabuchimaru de ha nem irányítaná őket senki akkor gaara is kapna valamit azért. szerintem:
egyesitett shinobi haderő:
1. naruto
2. raikage, tschuikage, killerbee
3. gaara, kakashi
4. mizukage, tsunade,
5. darui, kagatsuchi
6. shikaku, shikamaru
7. sai, neji, shino, kankuro, temari
8. kiba, lee, chouji
9. tenten, sakura, ino
stb.... ikszdé sok van




Naplózva
Doujin
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78


« Válasz #4930 Dátum: 11 aug 23, 23:29:27 »

Én úgy tudtam két soros szabály van na de mind egy.
Amúgy Ino már rég képes azt a fajta elmecserélő jutsut használni mint az apja amikor nem kell bele mennie a testébe és úgy irányítja szóval szerintem az a Jutsu ki üti Choji.... még jó, hogy ez csak elméleti találgatás és valóban soha nem kell harcolniuk Nevet
Gara meg már Kage szóval szerintem nem kérdés, hogy egy szinten van velük azt alá írom, hogy a Mizukage és a Raikage talán erősebb nála de Tsunade és a Tsuchikage szerintem nem...
Új kérdés kinyerne Hinata vs Neji a chunin vizsga óta sok minden történt és én úgy látom a Shippudenben eléggé egy szinten vannak szerintetek megismétlődne a Chunin vizsga példája ha újra összecsapnának?
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #4931 Dátum: 11 aug 23, 23:48:30 »

Mi a téma neve Balegh? Mosolyog

Hinata vs Neji, ez piszkálja a fantáziámat.. Hinatának most már sokkal több esélye van, már megütné a mércét, de úgy gondolom még mindig nem tud higgadtan és az érzelmeitől függetlenül viselkedni, szóval ha tételezzük fel összecsapás lenne nem tudna maximálisan teljesíteni.
Ha ezt nem is vesszük figyelembe akkor sem győzne a képességeik nincsenek azonos szinten még ha nagy részt azonosak is. Van aki úgy gondolja hogy Hinata győzne?
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4932 Dátum: 11 aug 24, 06:26:43 »

nem hinném :/ neji az kitanulta majdnem az összes hyuuga jutsut és a shippuudenbe jobban teljesít már hiashinál is szerintem hinata is erős lett viszont nem hiszem hogy nyerne neji ellen és neji kaiten-e miatt nem tud annyira közel menni. choujit nem kell szerintem annyira se lenézni de nagynak hinni se és szerintem nem erősebb ino nála chouji csak megnagyobbítja a kezét és kinöveszti hozzá úgy mint kakuzu inonak ahogy elkapta messziről a csápjaival csak chouji simán a kezével.
Naplózva
Doujin
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78


« Válasz #4933 Dátum: 11 aug 24, 08:34:03 »

Ejfel: látom már csak megszokás mert szinte mindenhol 2 sorost írnak.
Kenton: Én ezen már nem vitatkozok úgy is felesleges de azért hozzá fűzném Kakuzu kezei egyáltalán nem vehetőek egy kalap alá Choji-éval, Kakuzunak addig nyulnak a kezei amíg akarja és nem csak a macsával tud elkapni valakit hanem az izom szálaival is mint egy polip, Choji meg csak megtudja növeszteni szóval ne vedd egy kalap alá a kettőt, azt meg már hagyjuk ki nyerne úgy se jutunk dűlőre.
Hinata vs Neji nem tudom szerintem egy erős döntetlen mert igaz, hogy Neji rátermettebb de az rá is igaz, hogy Hinata Eight Trigrams 64 Palms-ához ö sem tudhat közel jutni, sőt szerintem az jobb is mint a kaiten mert az olyan mintha sok kis chakra penge alkotna pajzsot, de ha mindketten arra várnának, hogy a másik bele sétáljon jutsujukba akkor elég uncsi lenne a küzdelem szóval én egy erős döntetlenre saccolom de értem azokat is akik azt mondják Neji győzne abban is van igazság...
Naplózva

Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #4934 Dátum: 11 aug 24, 09:15:18 »

Azért Hinata nem egy Neji na... Mosolyog Ő egy őstehetség, amíg a csajszi csak próbálkozik. Esélye sem lenne Neji ellen, meg úgy közelharcban rengeteg karakternek. Úgy is mondhatnám nagyon kevés kari gyakná le meele ranged küzdelemben. Mosolyog
Csak azt nem értem, hogy Kishi miért nem írt a storyba a Hyuugaknak shunshin No Jutsut?! Pedig nagyon odavágna a technikájukhoz. Bár lehet, hogy az úgy már túl kemény lenne... Nevet

Ezt az erősorrendet meg nem igazán értem mi alapján állítjátok fel?! Tűzerő a lényeg, vagy hogy ki mennyire lehet hasznos?! Mosolyog Akkor teljesen más rangsor jönne ki szerintem..

Ha a hasznosságot vesszük alapul, akkor:

1. Gaara, Raikage, Kakashi, Shikaku, Darui
2. Naruto, Killer-Bee, Shikamaru, Kankuro felderítő osztaga, Tschuikage, Mizukage, Hokage
3. Neji, Kiba, Hinata, Shino, Sakura és egyéb érzékelő vagy gyógyító shinobik
4. a többi Mosolyog
Naplózva

Oldalak: 1 ... 327 328 [329] 330 331 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!