24 szep 22, 13:30:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 325 326 [327] 328 329 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1195812 alkalommal)
0 Felhasználó és 41 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4890 Dátum: 11 aug 16, 22:36:11 »

Látjátok én azt tartom szégyenletesnek, hogy a film elején legyőzhetetlen és utolérhetetlen chakra mennyiséggel rendelkező kyuubikat ennyire ledegradálták a történek folyamán. Lassan nem is lesz olyan jounin aki lazán félkézzel nem alázza a porba ezeket a démonokat. Lassan mindenki annyira erős és olyan sok chakrával rendelkezik, netán még egy szippantással lenullázza a kyuubi chakrakészletét akkor nem tudom mi a fenétől félnek az emberek. De nem. Az emberek rettegnek tőlük és az egekig magasztalják az erejüket. Egyszerűbb lenne ennyi erővel megfogni a Raikagét és Kisamet ha annyi chakrájuk van, majd belőlük kiszipkázni. Mennyiségbe ugyan ott lennének.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #4891 Dátum: 11 aug 17, 15:45:58 »

Hm,igaz.De végülis nem a teljesen átalkault kyubit nézzük,hanem 6 farkú módban,nem mindegy.Igaz,hogy raikage "gyenge,, a szél elemmel szemben,de túl gyors sennin-narutóhoz képest.Ennyit erről.Új harc:jelenlegi narutó vs. pein nagato a testeit veti beSzerintem még mindig pein nyerne.Pein az pein.Végülis csak ott van az éhes szellem birodalo,ami elszívja a chakrát,és ugye ott van a pokoli birodalom pein,ami feltámassza testeket.Ezzel szemben narutó most olyan gyors mint minato,kiválóan kezeli a chakráját,érzelem-érzékelés,és ugye eszméletlen rasengan-kombinációk.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4892 Dátum: 11 aug 17, 16:31:09 »

IndianA: hát szerintem nem pein nyerne :/ mivel senjutsuval vert le naruto 5 testet most meg ezzel a formával jóval erősebb max 60-40-re nyerne de akkoris győz. új harcnak pedig: (nem 6 testtel hanem benne van mind a 6 erő) nagato vs shikamaru - ino - chouji - lee - tenten - neji - shino - kiba - hinata - sakura - sai: szerintem 55-45-nagatonak ikszdé 11 ember ellen nem tudom mit lépne.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4893 Dátum: 11 aug 17, 17:27:56 »

ja mindjárt chibaku tensei az amivel lép ? XDDDD kakashit se úgy ismerem hogy kamuival kezd aztán vége -.-''. nem kell őket se lebecsülni mivel ott vannak a legerősebb jutsuaik. am most tényleg mit kell lebecsülni őket. ennyi erővel akkor már: tobi vs nagato: hát tobi fogja és beszippantja egy dimenzióba és csá és ezzel már 100%-os neki a győzelem de nem igy müködik ez se hanem kissebb jutsukkal kezdenek vagy ilyesmivel.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 17, 17:30:23 írta Kentonsama » Naplózva
Itara
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93

Az akatsuki 3 legerősebb tagja(Nagato nem fért rá)


« Válasz #4894 Dátum: 11 aug 17, 21:40:58 »

Így átgondolva hogy a chibaku tensei-nek ilyen egyszerű a gyengepontja megváltoztatom a véleményemet.
Először is nem azzal kezdene Nevet
Menne egy kicsi "tudjuk meg mi a másik ereje harc" és mivel ilyen sokan vannak nagatot könnyen el tudják kapni. Choji a megidézett állatokkal tudna foglalatoskodni. Sakura remekül tudna gyógyítani stb. Shikamaru valahogy le tudná fogni mindig sikerül neki Nevet Neji meg gajravágja a chakraáramlását mert amit idáig láttam hogy a shinra tenseihez ki kell tenni a kezed de ha le van fogva az egyed akkor nem bíztos hogy tudná használni. Azért a 11v1 jelentős számbeli fölény shikamaruval főleg! 50-50% bár igazán nem tudom más véleményére is kíváncsicska vagyok.
Naplózva

"Nem csak ahhoz kell bátorság, hogy az ember kiálljon és beszéljen, hanem ahhoz is, hogy leüljön és meghallgassa a másikat."- Churchill
"Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."-Churchill
Kész vagyok a teremtővel való találkozásra. Hogy a "Teremtő felkészült-e erre a megpróbáltatásra, az más kérdés."-Churchill
Csak két hatalom létezik a világon: a kard és a szellem. "Hosszú távon azonban a szellem mindig meghódítja a kardot."-Bonaparte Napoleon
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4895 Dátum: 11 aug 17, 22:15:17 »

persze ha arra is sor kerülne hogy a chibaku tenseit használják akkor mint a mostani mangában naruto a rasen shurikennel bee meg a bijuu bombával itachi meg a susanoo támadásával szabadult ki a chibakuból és csakis a legerősebb jutsuaikat használták. shikamaru nélkül szerinted mennyi lenne esélye a csapatnak nagato ellen??,
Naplózva
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #4896 Dátum: 11 aug 17, 22:21:50 »

Bocsi, de nevetséges! Nevet Nagato a testek nélkül lényegében erősebb. A képességeit erősebben használja, illetve valószínűleg így elemi jutsukra is képes (nem nagyon van rájuk szüksége.) Akiket ellene hoznátok, eléggé kiskaliberűek. A chibaku tensei megtöréséhez 3 ember legerősebb távolsági támadása kellett. Ilyen jutsut pedig nem, hogy 3 ember közülük nem birtokol, hanem egy sem! Azt pedig nem is említem, hogy mit kezdenének a láthatatlan idézésekkel (max neji alkot valamit). Shikamaru technikája pedig ninjutsu, bár kicsit másképp működik, mint mondjuk egy rasengan. Az pedig a másik, hogy valószínűleg el se tudná vele kapni Nagatot.
Számukra a chibaku tensei védhetetlen, bár szerintem odáig nem jutna el a harc. Viszont azt meg kell jegyezni, hogy nagyobb eséllyel indulnak így Nagato ellen, mintha testei lennének, még ha így ő maga erősebb is. Sikerülhet őt megfogniuk valamivel, de semmiképp sem tudnak nyerni, ez abszurd. Sok olyan karakter van a Naruto világában, aki ellen nem számít a számbeli fölény, nem Nagato az egyetlen.

Ui.: Shikamaru okos, de cseppet sem a legokosabb karakter. Nagato is intelligens, úgy ahogy a többi erősebb "negatív" karakter, mint Itachi és Tobi.  Bár szó ami szó, ebben a csatában Shikamaru a kulcsfigura a nagyobbik tábor részéről. De még ő sem tudhatja előre, hogy Nagato egyszer csak kitépi egy társa lelkét.. vagy éppen teszem azt, az övét.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 17, 22:27:17 írta Rachet » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4897 Dátum: 11 aug 17, 22:48:28 »

Én egyáltalán nem gondolom, hogy a 6 testű Pein gyengébb lenne mint az egy testű. Mindkettő változatnak megvan az előnye és hátránya. Egy test előnye, hogy minden technikát maga tud használni és az ereje is megnő hiszen nem kell a chakráját szétosztani. Hátránya, hogy nem képes egyszerre mindenkire figyelni és ezáltal mindent kivédeni. Ezt simán kikerülheti a több testes verzióval. Ráadásul a több testes megoldásnál nem kell a harcvonalban tevékenykednie, tehát az alap nem támadható. Shikamaru képességét nem becsülném le. Az ok pedig az, hogy ha csak egy másodpercre is megfogja és megtartja az egy testet, és jó időzítéssel ekkor lép működésbe Neji és Hinata tevékenysége akkor Pein komoly bajban lenne. Ha nem is tudnák végigverni a támadásukat akkor is olyan csakrapontokat zárhatnak el, hogy Pein képtelenné válhat egy csomó útjának alkalmazására. Ezt például a 6 test esetén teljesen elkerülhető, hiába gyengébbek mint az egy test.
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #4898 Dátum: 11 aug 18, 08:36:11 »

Egyedül is láthat sok mindent. Mint kiderült az állatkertjének a szemeivel látott teret is érzékeli. (Ami nem meglepő, hisz ott a rinnegan.. Mosolyog ) Ergo ha a kutya osztódik, meg ott a madár aki a levegőből mindent lát plussz a többi. Default win Nagatonak. Mosolyog Chibakut felesleges használni, még a nagy bikával meg az osztódó kutyával , plusz a bombákat dobó madárral is el lennének 1 darabig. Mosolyog Csak azt sajnálom, hogy nem mutatott kishi az elem technikáiból semmit és mindent csak a Rinneganra rakott fel, pedig mint tudjuk képes használni mind a 4 elemet.
Naplózva

jonin
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41


« Válasz #4899 Dátum: 11 aug 18, 10:34:17 »

Nos Nagato egyértelműen erősebb,és gyorsabb is mint a Pain testekkel,(Naruto is ezt mondta és ő már csak tudja hisz vele harcolt:D). Szerintem is Rinengannal mindent lát egy testel is és ok a megídézett állatok Rinengannal ,tehát továbbítják Nagatónak amit ők látnak. Shikamaruval meg ....láttuk Narutot hogy abból az árnyéktechnikából kitépheti magát,akkor Nagato is. Szerointem csak jóval erősebbnek kell lennie mint a használója és akkor nem tudja ott tartani. Nagato pedig jóval erősebb mint Shikamaru.

Új harc:most hogy láttuk Nagato teljes erejét:

Nagato vs Itachi
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4900 Dátum: 11 aug 18, 10:39:36 »

amúgy ha most belegondolok akkor amikor konohát megtámadta mert narutot kereste és akkor is most 1 testel könnyű vajon egész konohát megsemmisíteni meg mindehol ott lenni de szerintem ez lenne az előnye a 6 testnek: tegyük fel az egyik megvakult de a társa nézi és háttal neki kerül a vaknak egy ellenség kitér könnyen mert a társa látta. ha egy várost igázna le akkor 1 testtel 1 helyen tud lenni de viszon 6-al meg már sok helyen konohába. persze hogy erősebb most 1 testtel de már naruto megerősödött tőle jóval.

nagato vs itachi: én nagatonak adnám 55-45 arányban de nem tudom mert eléggé kétesélyes és itachi elkaphatja bármikor tsuyokomival de azért nagatonak adom még.
Naplózva
jonin
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41


« Válasz #4901 Dátum: 11 aug 18, 10:43:04 »

Hát nem tudom,ha Itachi nem segít Narutonak Susanoval,akkor annyi Narutonak,mert Nagato kitépi a chakráját,aztán megöli....De például Naruto meg erősebb Itachinál,de mert jó technikái vannak Itanak meg értelmesebb is mint Naruto sokkal,ezért hiába erősebb sz.tem  Ita is legyakná Narutot..

Egyébként szerintem is 55-45 arányban Nagato nyerne,mivel itanak van 3-4 kurva erős technikája, + 2 elemet használ. Nagatonak 6 erős technikája + 5 erős elem ,és mégiscsak egy Rinengan használó...
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 18, 11:02:42 írta jonin » Naplózva
Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #4902 Dátum: 11 aug 18, 11:46:07 »

na, elég nagy gondok vannak itt egyes emberek tudásával.
1: nem léteznek olyanok hogy külön testek. pein=nagato bábjai. nincsenek tudataik a testeknek, sem külön látásuk. úgy kell elképzelni őket, mintha robotok lennének, kis kamerával, és nagato egy szerverszobából irányítja mindet egy joystickal és monitorokon nézi minden kamera képét.
2: 1 testtel az a baj, hogy hiába erősebbek a képességei, de egy időben csak 1 jutsura képes (mint bárki a naruto világban) ezért pl egy összehangolt több irányú támadás, ami tartalmaz mind tai mind ninjutsut, közeli és távoli támadásokat szinte kivédhetetlen számára, mivel vagy elszívja a ninjutus, és bekapja a taijutsut/nem chakraalapú támadásokat, vagy kivédi az utóbbit mondjuk egy shinra tenseiel, de a ninjusukat már nem tudja elszívni.
ez a probléma 6 testnél nem áll fent.
Naplózva
Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #4903 Dátum: 11 aug 18, 22:52:28 »

ez a robot kar dolog elég összecsapott szar. mivel alapból köze se kéne lennie a jutsukhoz, hanem olyan mint sasori bábjai. (azt ne mondja nekem senki hogy rinnegan képesség mert beszarok ha a sennin az ő korában ironmant megszégyenítő robotokkal küzdött)

na, itt az elszívás és a léleklopás elég furán van megrajzolva. olyan mintha az elszívás kéz nélkül is menne (ami megint elég fura). a shinra tensei ugyan ellöki a ninjusut is, de ki mondta hogy minden támadást egyszerre indítanak? én azt Írtam, "ha jól időzített támadásokkal" a jó időzítésben az is benne van, hogy valamelyik pont a shinra tensei után csapódik be.
Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #4904 Dátum: 11 aug 20, 10:17:39 »

ez a robot kar dolog elég összecsapott szar. mivel alapból köze se kéne lennie a jutsukhoz, hanem olyan mint sasori bábjai. (azt ne mondja nekem senki hogy rinnegan képesség mert beszarok ha a sennin az ő korában ironmant megszégyenítő robotokkal küzdött)

Pedig van benne logika, mégpedig az, hogy az emberek a sennin ezen képességét próbálták lemásolni és innen származnak a bábhasználók, illetve valamilyen úton módon a Sasori féle emberitestből bábot csinálunk dolog is..

A Nagato Itachi harchoz: Szerintem Nagato nyerne, a Chibaku ellen Itachinak egymagában esélye se lenne. Az Amatherasut Nagato a Shinra tenseiel könnyen tudja hárítani, igaz kérdéses, hogy így is van töltési idő vagy nincs...Mindenesetre feltételezzük, hogy van, akkor viszont a Jutsu elszívó képességével tudja kivédeni. Egyedül az nem derült ki, hogy a Genjutsuk ellen milyen védelme van,  mondjuk szerintem kizárt, hogy az ultrabrutál leghatalmasabb dojutsu nem működne ilyen téren "szűrőként" vagy ne látna át rajta, mint a Byakugan. A Totsuka kard az, ami ellen nem tudok hirtelen semmi védelmet Nagato számára, aztán lehet a jövőheti fejezetben kapunk rá választ Kishitől.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 20, 10:19:04 írta Sobbi » Naplózva
Oldalak: 1 ... 325 326 [327] 328 329 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!