24 szep 22, 11:19:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 323 324 [325] 326 327 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1195641 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4860 Dátum: 11 aug 12, 14:44:48 »

Ez igaz, de mivel nem tudjuk felmérni Minato további fejlődését, így az már csak feltételezésen alapulna. Természetesen ha így nézzük akkor ő is biztos, hogy gyorsult volna az akkori önmagához képest amíg el nem éri a határait. Viszont ezt nincs lehetőségünk felmérni. Például azt is tudjuk, hogy egy zseni volt a jutsuk terén és rendelkezett valamilyen természeti manipulációval. Mégsem veszi senki figyelembe ezt a tényt. De más jutsu használóknál sem veszik figyelembe azt, hogy a látottaknál rendelkezhetnek más jutsukal is. Legjobb példa erre Kakashi akiről tudjuk, hogy rengeteg jutsut ismer és mégis csak azzal számolnak amit mutatott eddig. Ennek is megvan az igaza meg annak is. Az ismertekkel kell számolni mert csak azt tudjuk értékelni. Amúgy én is azt tartom valósnak, hogy a gyors sebesség mint a Raikage sebessége soha nem lehet olyan gyors mint egy teleportálás. Viszont a szakadék a kettő között folyamatosan csökkenhet ha az egyik megáll a fejlődésben. Minato megállt míg a Raikage tovább fejlődött.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4861 Dátum: 11 aug 12, 18:17:06 »

Új harc: Kisame vs Kakuzu.
Én ezt azért nem tudom eldönteni, mert az igaz, hogy Kakuzunak 5 szíve van és ötször kell megölni.
azért nem hiszem hogy 5x kell mivel naruto egy rasen shurikennel 2-őt vett le és kisaménak is van hasonló technikája mikor gai ellen harcolt a mangában a szigeten amikor megnyitotta a 7. kaput. tehát képes 1 technikával 2-őt is levenni ha úgy alakul de bőven mind1 hányszor kell mert elszívja a chakráját és azután szépen leveszi a föld elemét meg még a villámot valahogy mert az a főbb gyengéje meg esetleg szél de akárhogy is a gömbel elintézi meg kifárasztja.

új harc:

zetsu vs mizukage

muu vs tschuikage

A-apja (előző raikage) és előző mizukage vs temari és shikamaru és a többi távolharcos
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #4862 Dátum: 11 aug 12, 18:43:47 »

zetsu vs. mizukage zetsuról sokat nem tudni de ő inkább kém mint harcos szóval mizukage k.o. val... muu vs. tsuchikage döntetlen...mindketten profi por elem használók de   talán muuu mivel onoki már öreg és nehezebben bírja míg muu max 40 éves... előző raikage és előző mizukage vs temari és shikamaru és a többi távolharcos  Hmm?  ezt úgy érted hogy a világ összes távolharci ninjája? máskor lehetnél pontosabb is  smirksweat kacsint
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4863 Dátum: 11 aug 12, 18:44:41 »

Nálam egyértelműen Kakuzu a befutó Kisame ellen. Az ok pedig a sok magas szintű elem használata ráadásul párosíthatók is. Szintén nagyon sok chakra birtoklása még ha nem is annyi mint Kisamenak. Nagyon jó intelligenciával és elemző képességgel rendelkezik. Tapasztalatban pedig messze felülmúlja Kisamet. A sok szív szintén rátesz erre. Ezért úgy gondolom, hogy Kisamének kevesebb az esélye a győzelemre Kakuzu ellen.
Naplózva
jonin
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41


« Válasz #4864 Dátum: 11 aug 12, 22:37:43 »

Lehyen Nagato egyedül vs  Madara... (Nagato:Banshou Tenin - Minden élő vonzalom:,Chibaku Tensei - Szétrepesztő Földi égitest,Kuchiyose • Gedou Mazou - Beidéző • Eretneki démon szobor,Gedou Rinne Tensei no Jutsu - Az eretneki halál és újjászületés technika,Gentoushin no Jutsu - Kiszívó kísértet technika,Kyoumen Shuuja no Jutsu - Tükrözött felszíni támadó technika,Pein, Enma ítélet technika: Ezzel a jutsuval Pein életek felett dönt, megidézi Enmát, az alvilág uralkodóját,Shinra Tensei - Isteni elmarasztaló ítélet,+a rinengan  miatt mind az 5 elem.)
Madara:Elem technikái: Tűz,.örök ms, izanagi,teleport.
Ez azért érdekes számoomra mert a rinengan birtokosának kéne a legerősebbnek lennie,de Madara fénykorába gondolom erősebb volt,szóval nem értem,hogy a mester az erő elosztást hogy gondolta. Szerintetek ki az erősebb Madara vagy Nagato??
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #4865 Dátum: 11 aug 12, 22:45:52 »

már írtam hogy amíg nem látunk FMS-t harcban addig ne is essen róla szó mivel nemhiszem hogy az csak sima MS azzal az extrával hogy nem vakulsz meg.... egyébként  madarátol se sok mindent láttunk (teleport ide oda szelllem mód  izanagi.. még az MS ét sem láttuk.. de nagato nyerne mivel elméletben el tudja szívni madara minden támadását és még azt a szellem módját is és annak úgyrémlik kell 5 perc.. szóval 65-35% nagato 
Naplózva

IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #4866 Dátum: 11 aug 13, 13:17:11 »

Hozzászolnék a gaara vs. akatsukisokhoz:
Hidan:Simán gaara.Hidan mindegy molyen cselt vet be,nem győzi le gaarat az "önálló,, homok miatt.100% gaara.
Kakuzu:Én szerintem ez a harc totál kétesélyes.Ennyit erről.
Pein:Totál pein.Hogy nyerne gaara pein ellen,ha még 1 vs. 1-ben is megszenvedne bármelyik testtel.Pein egyszerűen egy isten,az állati birodalom pein egyedül megizzasztotta jirayát,akkor?1 vs. 1-ben akármelyik testet legyőzi,innentől egyértelműen pein.
Kisame:Kisamak adom a küzdelmet olyan 80%-kal ha a víz nem jó a homok ellen.Ugyanis:Kisame simán tudja szívatni mizu bunshinokkal,és mivel szinte végtelen chakrája van,így szószerint szét szívatja gaarat.Persze ennyi erőből bárki ellen nyerhetne,de 1 gaara szintű ellenfél ellen ez a taktika beválik.A másik az hogy a samehadának a homok,olyan mintha valaki szájába belerepülne a sültgalamb ikszdé.Ha meg jó a homk ellen a víz,akkor 100% kisame.
Itachi:Egyértelmű
DeidaraÉn úgy vagyok vele hogy deidara győzött,ez mindenhogy így lenne.
Sasori:Sasori számára elég rossz ellenfél lenne gaara,én gaarának adom a győzelmet. Új harc: 2 sannin és 2 a kage szintet is jóval meghaladó ninja egy isten ellen:Orochimaru edo tensei nélkül-tsunade-raiakge-killer bee vs. full pein?
Naplózva
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #4867 Dátum: 11 aug 13, 13:41:25 »

Azért ez így már túlfanolás...^^ Mindenesetre válaszolnék:
Ezeknek az embereknek egyenként is lenne esélyük Pein ellen, azonban, ha egyikük sem tudja a titkát, akkor ugye nehezebb a dolguk. A csata alakulhatna érdekesen, ha az újjáélesztő Pein nem venne részt a benne, vagy pedig Nagato vetné be ezt a jutsut. Így Pein-nek esélye van a győzelemre, másképpen nem igazán.
Viszont, ha Nagato valahogy leszipojozná itt is a Hachibi chakráját, akkor megint csak lenne egy-két fordulat a csata kimenetélben.
Összességében "Pein" biztosan gyengébb, mint a felsorolt shinobik, de taktikával (és amúgy is) el lehet érni, hogy végül Nagato talpon maradjon.

Az Orochimaru és Raikage páros miatt Pein 6 útja 20%nál nem kaphat többet ebben a csatában.^^
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 13, 13:42:35 írta Rachet » Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #4868 Dátum: 11 aug 13, 13:53:00 »

Jó,de ha belegondolsz peinnek 3 útja megtudta volna ölni sennin-jirayát,ami rohadt nagy teljesítmény,ja és nem volt ott tendo,ami 5 másodpercenkéént használja a shinra tenseit és banshou tennin.Persze,szerintem jiraya a 3 út közül 2-t megtudott volna ölni,de mind3-mat egészen biztos hogy nem.A másik az hogy tendo és az emberi birodalom pein képesek egy kombinációra,amit információ nélkül senki sem képes kivédeni:banshou tenni-lélekszippantásÉn szerintem pein 6 útjának még ekkora túlerővel szemben is van esélye.Habár tsunade nagyon jó arra hogy gyógyítsa a többi harcost,pein megölheti az előbb említett kombinációval.Persze,ez tényleg egy olyan kombó ami abszulut rendkívüli,de pein az pein,elvégre vegyétek figyelembe,peinnek 3 útja megtudta volna ölni sennin-jirayát,és ezenkívül van 3 másik és a hatba benne van tendo,és egy olyan út,aki képes feltámasztani a testeket.(Amúgy ezt a harcot úgy gondolom,hogy nagato 6 testet vet be,mielőtt valaki tévedésbe esne Nevet)
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 13, 13:56:54 írta IndianA » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4869 Dátum: 11 aug 13, 17:07:51 »

nagatoval nem csak madara és itachi veheti fel a harcot hanem még ott van a raikage is meg a tschikage meg naruto meg sasuke meg killerbee tehát azokat se kell alábecsülni.........itachi eleve erősebb mivel kitört az edo tensei-ből de nagato nem. itachi ------>  bow . ennyit erről. szerintem persze verik a full peint mert ahhoz elég a raikage meg bee ketten. akkor 55-45-re nyernek.......új harc: SZERINTEM

Neji - tenten - lee vs deidara: neji-ék nyernek 58-42-vel

shino - kiba - hinata vs sasori: shinoék nyernek 54-46-al

shikamaru - ino - chouji vs kakuzu: itt shikamaruék nyernek 55-45 eséllyel

sakura - sai vs konan: szerintem itt sai-on függ minden de kiegyezek saiéknak 51-49 győzelemre
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #4870 Dátum: 11 aug 13, 17:31:20 »

pff.. már megint túltápoljátok itachit itachi nem saját erejéből tört ki az edo tenseiből  smirksweat és mi az a full pein? a teste egészben van vagy mi? ... vagy nagatora gondolsz? ha igen raikagénak és beenek semmi esélye...elégha elkapja és halott... sakura,sai vs konan? 80-20 konan javára... 8as* csapat vs. kakuzu: kakuzu... ha a szivei szétoszlanak az öt a 3 ellen...60-40 kakuzunak neji tenten lee vs. deidara c3 és annyi... 70-30 deidarának

*szerk: 10es csapat...
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 13, 18:52:47 írta kiskakas2 » Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4871 Dátum: 11 aug 13, 18:47:28 »

látom összetévesztetted a 8-as csapatot mivel a 8-as csapat shino, kiba és hinata és azokat sasori ellen mondtam ja és 10-es csapatra értetted kakuzu ellen  Pontosan. XDDD tenten és lee elég az eltereléséhez és addig a háta mögé kerülhetne neji és a tenketsu pontjait kiiktatni és nincs chakra áramlás már Mosolyog tehát ennyi lenne és kakuzu ellen is ugyanez a véleményem mert az ino-shika-cho formációval simán levernek 1-2 szivet de lehet kakuzu nyerne de max 1 szivvel. konan nyerne igazad van de sai tintája nedves így elázik a papírja tehát már hasznavehetetlen Mosolyog
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #4872 Dátum: 11 aug 13, 19:02:52 »

Konanra nem hat a nedvesség, sem a tinta, sem a víz vagy egyebek, kivéve az olaj, de az sem azért mert az átitatott papír nem mozgatható, hanem azért, mert ha olajos lesz a teste, akkor nem tudja leválasztani magáról a papírdarabokat, így tényleg hasznavehetetlen. A víz meg sem kottyan neki, épp, hogy azzal mosta le magáról az olajat, amikor Jiraiya megtámadta.
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #4873 Dátum: 11 aug 13, 20:32:22 »

új harc
a köd hét kardofrgatója vs. a chunin vizsga  részeknél :naruto,sasuke,neji,kakashi,gaara (shukaku mód nélkül) szerintem egyértemű 70-30 ra a kardforgatók.... hogy miért merd minden kardnak van valami speciális képessége elég lenne a samehada a varrótű és a tompa kard a győzemehez de a lefejező bárd se semmi kacsint a másik harc viszont minato vs sarutobi és a nidaime  ahol szerintem 60-40re minato...

szerk.: putir... -.-"
miért lenne hülyeség:... sharingan, rasengan, chidori, kaiten ,homok koporsó..   
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 13, 21:33:23 írta kiskakas2 » Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #4874 Dátum: 11 aug 13, 21:03:11 »

kiskakas ez hülyeség amit írtál a köd hét kardforgatója nem lehet bárki szerintem mindegyik jounin szint fölött áll szerintem a 80-20 de csak mert kakashi narutoékal van
shikamaru - ino - chouji vs kakuzu: itt én shikamaruéknak adnám a nagyobb esélyt úgy 60-40
sakura - sai vs konan : itt inkább konanak hisz ő tapasztaltabb és a papirjai sem gyengék
szerk.: kardforgatoknak 80:D
azért mert alapból 5 vs 7 egyedül akkor van esélyük ha a kardforgatók megölték sasuket nejit  kakashit gaarat és naruto átengedi az írányitást a rokának bár akkor is inkább a kardforgatók
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 13, 22:20:42 írta Putir » Naplózva
Oldalak: 1 ... 323 324 [325] 326 327 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!