24 szep 22, 07:27:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 319 320 [321] 322 323 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1195315 alkalommal)
0 Felhasználó és 50 vendég van a témában
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #4800 Dátum: 11 aug 09, 19:13:20 »

itachi vs tsuchikage: kb itachi a nagypapi nem bírná a harcot egy egészséges vérprofi uchiha ellen bár ha itachi beteg akkor eléggé kiegyenlített harc lenne
Mizukage vs Itachi mizukage elég erős szinén ugyan az mint tsuchikage ellen ha tiachi egészséges még nyerhet is de ha beteg akkor 80% hogy kikap
sasori vs. konan:? olvasol mangát? ha bevetné ugyan azt a techinkát amit madara ellen akkor sasori cafatokra robban..
Naplózva

Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #4801 Dátum: 11 aug 09, 19:30:20 »

Már megbocsáss de egy harcban nem egyből a legerősebb technikáját használja az ember, jól néznénk ki, ha nagato egyből chibaku tenseit nyomna( bár lehet, hogy ennél van erősebb technikája, csak még nem láttuk), szóval azért írtam gyengébb támadásokat kezdésnek, mellesleg, ha már ezek is elegendőek, akkor minnek használna el annyi chakrát?

« Utoljára szerkesztve: 11 aug 09, 19:51:56 írta Domynyk » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4802 Dátum: 11 aug 09, 22:20:22 »

Én nem gondolnám, hogy ez ilyen könnyen menne.  Azért nem a két szép szemükért lettek kagék ezek az emberek. Amit eddig láttunk tőlük az csak a jéghegy csúcsa ráadásul a koruknál fogva a tapasztalatuk messze meghaladja Itachi tapasztalatát. Sokkal több jutsut ismernek mint amit eddig bemutattak, gondoljunk csak azokra a tekercsekre amelyeket Naruto is lenyúlt. Egyáltalán nem látom lefutottnak ezeket a mérkőzéseket. Igaz, hogy ezek a képességek amelyeket Itachi birtokol nagyon erősek, de nem szabad lenézni azokat sem amelyeket a Kagék birtokolnak, hiszen jó pár amit eddig látunk tőlük azok is megsemmisítő erejűek. Tehát legalább olyan pusztító erővel bírnak mint az Amaterasu vagy a Tsukoyomi. Ha nem így lenne akkor már régen az Uchiha klán uralkodna mindenek felett, hiszen nem lenne ellenfél aki képes lett volna megállítani őket. Mégsem így van. Mindig voltak olyanok akik feltudták venni és fel is vették a kesztyűt ellenük. Én úgy gondolom, hogy a Tsuchikage és Mizukage nyerne ellene. A Raikagéban nem vagyok biztos de inkább ellene fogadnék mert akár milyen gyors is nem tudná áttörni a Susannot. Gaara megszorongatná kegyetlenül mivel tud védekezni ezek ellen de nem tudom mit tudna csinálni a Susannoval. Kétesélyesnek tartanám ezt a mecset. A Hokagéról nem tudnék mit mondani mert ugyan én erősebbnek tartom mint Gaarát és képesnek tartom megsemmisíteni a Susannot, de nem mutatott még semmi olyat technikát a chakra precíz irányításán kívül amivel Ithachi közelébe kerülhetne. Tehát jelen pillanatban ha nem mutat semmit akkor veszítene Itachi ellen.
Naplózva
Itara
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93

Az akatsuki 3 legerősebb tagja(Nagato nem fért rá)


« Válasz #4803 Dátum: 11 aug 09, 22:51:14 »

A tsuchikage az amateraut is kövé tudná változtatni? Mert akkor a csata nem bíztos hogy ilyen egyszerűen menne illetve ezek a kagek nem azért kagek mert nem erősek. A 3. tsuchikagenak a tapasztalata kakuzuen vagy a fölött van mivel még a valós madaraval is harcolt akinek fms-e volt és amaterasuja tehát korántsem ilyen egyszerű a helyzet. Tehát a 3. tsucsikage esetében nem tudom megmondani de mei veszítene véleményezésem szerint.
Naplózva

"Nem csak ahhoz kell bátorság, hogy az ember kiálljon és beszéljen, hanem ahhoz is, hogy leüljön és meghallgassa a másikat."- Churchill
"Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."-Churchill
Kész vagyok a teremtővel való találkozásra. Hogy a "Teremtő felkészült-e erre a megpróbáltatásra, az más kérdés."-Churchill
Csak két hatalom létezik a világon: a kard és a szellem. "Hosszú távon azonban a szellem mindig meghódítja a kardot."-Bonaparte Napoleon
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4804 Dátum: 11 aug 09, 22:52:39 »

Tudod ezen nem veszünk össze. Nevet Minden lehetséges, de el is kell kapni és mondjuk nem egy árnyékklónt mint Kakashi második esetében. Közben meg őt suhintják tarkón. Ezek mind kétesélyes dolgok. Ha talál akkor nyer, ha nem akkor veszít. Ilyen szinten a hiba már élet és halál kérdése. Soha nem lehet egy taktikára vagy jutsura építeni mert megfázik az ember. Addig is én maradok az általam elmondottaknál mert én így látom amíg újabb tények nem kerülnek számomra napvilágra. Gondoljál csak bele, hogy most milyen szépen leírtam szegény Hokagét és pár fejezet múlva bemutatna brutális technikákat. Mondanám is magamnak, hogy ejnye-bejnye. Mekkorát tévedtem. Nevet
Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #4805 Dátum: 11 aug 09, 22:59:13 »

"hát nem csak ám a susanoo van -.-'' ott van az amaterasu azzal elkapja már kifújt a harcnak és ennyi ja és a tschuikage ellen is elég amaterasu vagy a tsuyokomi pl kakashit is azzal kiütötte -.-''. enyit erről

Lehet hogy ott van Itachi nak ez a 3 támadása, de szerintem a Tsuchikaget ezekkel nem tudná elintézni.  Az ametarasu val nem tudná utolérni, mert az öreg róka úgy repül mint az állat, és sasuket is alig bírta utolérni a lánggal, aki pedig csak futott előle. És a jinton se egy kis erejű dolog, mint láthattuk elég szép lyukacsos sajtot csináltak a hegyekből a régi és az új Tsuchikage, és még a mostaninak Oonokinak a dagadt tanonca se engedte használni deidara ellen, nehogy kárt tegyen a szigetbe. Szerintem ez a Jinton még a Sussanoot is elporlasztaná. Szerintem csak Gen jutsuval, tudná Itachi legyőzni Oonokit. A Mizukaget szerintem könnyebben letudná győzni, mert nem tudni, hogy a Láva és a Forrás elem, milyen távolságra fújható/köphető el. És mint láttuk a forrás eléggé elolvasztotta Sasuke sussanooját. úgyhogy ha közel tudna kerülni Itachi hoz akkor szerintem Ita bajba lenne, de amúgy nem hiszem, esetleg erősebb tűz, víz vagy föld támadások okozhatnának neki problémát, de ha távolabbra is köphető a forrás vagy a láva akkor Ita nagy bajba van.  A Raikaget Rini67-hez hasonlóan én se látom valami esélyesnek, főleg ha Ita behozza a susanoot, azt szerintem nem tudja mivel áttörni, de ha azelőtt sikerül megölnie akkor szerencséje van bár ita nem hülye, felmérné a helyzetet és egyből hozna a sussanoot. Gaara az keményen tudna harcolni Ita ellen, hiszen tényleg minden támadás ellen megvan a védelme, még lehet hogy a susanoo ellen is megvan neki az elegendő védelem bár abba nem vagyok biztos. Nem tudom lenne-e olyan támadás amivel áttörje a sussanot, de kitudja. Más nem védekezik még elfogy ita chakrája, aztán meg megöli.

Ita vs tsuchi: 30%-70%
Ita vs Mizu: attól függ, hogy a mizu forrás eleme milyen messzire fújható ki
Ita vs Raikage: 70%-30%
Ita vs Gaara: 50%-50%


Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4806 Dátum: 11 aug 09, 23:31:25 »

Nem baj. Én szeretem ha valaki értelmesen elemez és érvel. Így legalább mások  is látják, hogy te miért adsz valakinek esélyt vagy kezeled hátrányosan.

Másrészt én azért nem szeretem így ezeket az összehasonlításokat mert például Itachiról és az általa használt technikákról már majdnem mindent tudunk míg a Kagék képességeiről még keveset. Igaz azok annál brutálisabbak.  Te is írtál ilyet a Mizukagéról a hatótávolsággal kapcsolatban. De például nem gondolom azt sem, hogy a Raikage csak ilyen közelharci képességekkel bírna. Aki így kezeli a villámot az biztosan tud más villám alapú támadásokat is, akár távolra ható képessége is lehet. Legfeljebb szívesebben látja az ellenfél szeme-fehérjét...kihunyni közelről.
Naplózva
Itara
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93

Az akatsuki 3 legerősebb tagja(Nagato nem fért rá)


« Válasz #4807 Dátum: 11 aug 09, 23:39:39 »

Ha a raikagenak lett volna távolsági villám támadása akkor sasuke amaterasu pajzzsával nem szedette le volna a kezét és majdnem a lábát, tehát messzire menő képessége kétlem hogy van. ű
A tsuchikage már eleget harcolhatott uchihak ellen (köztök madara ellen is) tehát kétlem hogy genjutsuba lehetne ejteni mert a tapasztalata tudása túlzott hátrány itachi ellen. Ezenfelül s jinton mindent elemi részecskékre bont tehát a chakrát is, így kétlem hogy a sasunoo oly sokat védene még a yata mirror is.
Mei esetében meg nem tudni mire képes tehát én még nem hamarkodok el semmit de szerintem a tsucsikage nyerne.
Naplózva

"Nem csak ahhoz kell bátorság, hogy az ember kiálljon és beszéljen, hanem ahhoz is, hogy leüljön és meghallgassa a másikat."- Churchill
"Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."-Churchill
Kész vagyok a teremtővel való találkozásra. Hogy a "Teremtő felkészült-e erre a megpróbáltatásra, az más kérdés."-Churchill
Csak két hatalom létezik a világon: a kard és a szellem. "Hosszú távon azonban a szellem mindig meghódítja a kardot."-Bonaparte Napoleon
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4808 Dátum: 11 aug 09, 23:49:32 »

a lényeg a tsuyokomi meg az amaterasu inkább és csak azzal nyerhet de inkább majd akkor írok valamit a harcukról ha megtudunk többet a képességeikről......gondolom úgy jobb lenne pl itachiról is most tudtam meg hogy képes kitörni egy olyan genjutsuval hogy akin használja nem is veszi észre hogy genjutsu alatt van O_O tehát jöhet még sok minden.

új harc: rikudou sennin vs az 5 kage
ikszdé eléggé érdekesnek bizonyul
Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #4809 Dátum: 11 aug 10, 15:58:59 »

Ha már ennyire a Kagek jöttek szóba akkor:
Raikage vs Gaara?
Raikage vs Mizukage?
Raikage vs Tsuchikage?


Szerintem a Raikage csak, a Mizukage-tol nem kapna ki. Gaara homok védelmén szerintem nem tudna túljutni, és ha gaara egyszer ott elkapja, akkor vége van raikagenak. Bár lehet, hogy a Testvillantással eltudná kapni gaarat.
A Tsuchikage ellen esélyese lenne, (legalábbis mostani ismereteink szerint), hisz OOnoki felrepülne, és onnan szétszedné, a raikaget a por elemmel, de lehet hogy ha repül, akkor a por elemre sincs szüksége.  A mizukage ellen meg full úgy érzem hogy simán legyőzné a csajszit a raikage.

Nektek mi a véleményetek?
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #4810 Dátum: 11 aug 10, 16:48:10 »

Szerintem a Raikage csak, a Mizukage-tol nem kapna ki. Gaara homok védelmén szerintem nem tudna túljutni, és ha gaara egyszer ott elkapja, akkor vége van raikagenak. ....
méghogy nem tudna áttörni? láttad hogy bezúzta sasuke Susanoo csontjait? szerintem jobb védelem mint a homok  és a mizukagetól még ki is kaphat.. mert lávával ropogósra sütné apránkánt (feltéve ha nincs ott az a 2 testőre akik a találkozón meggyógyították a kezét amit beáldozott az amaterasu ellen és az öreg ellen nemtudom... bár ez csak az én véleményem.. mit szóltok egy kid kakashi vs part 1 sasuke  ha a chunin vizsga részeknél?
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4811 Dátum: 11 aug 10, 17:15:43 »

Viszont ne feled, hogy Gaara is tud tud repülni és képes távolról is támadni. Ettől függetlenül a homok akkor is csak földelem marad még ha chakrával meg is van erősítve. A villámpajzs szerintem megállítaná ezt a homokot. Szerintem az nyerne akinek több chakrája maradna a végére.  A Mizukage már egy másik kérdés de szerintem a Raikage lehozná a meccset, viszont irtóra lesérülne a mérkőzésben a különböző elemi támadásokban. A Tsuchikage nálam egyértelműen erősebbnek tűnik a képességei által mint a Raikage.

Kid Kakashi szerintem lehozná a mérközést hiszen már ott jounin volt és már akkor rendelkezett a raikirivel.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #4812 Dátum: 11 aug 10, 17:50:25 »

Mizukage vs. itachi:Simán itachi.Sasuke sussanoját elolvasztotta terui,de itachiét nem fogja az biztos.Itachi részéről tsusokyumi lehet kilőve,mert terumi nem néz a szemébe,de úgy meg nehéz iachi ellen harcolni,hiszen simán bevetheti az amaterasut.Ita még sima sharingannal is bárki számára méltó ellenfél lehet,ms-sel meg az egy kezemen meg tudom számolni kik vehetnék vele fel a harcot.Itá-nak még betegen is adok esélyt terumi ellen,egészségesen meg terumi egyszerűen esélytelen.Raikage vs. deidara:Az az igaszság,hogy a raikage a létező legrosszabb ellenfél lenne deidara számára.Először is:a narutó univerzum egyik leggyorsabb szereplője.http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/505/14 ebből levontam egy logikus következtetést.Narutó még ebben a formájában is lemaradt sebességben a kagétól,narutó meg megütötte kisamét,úgy hogy az megsem bírt mozdulni.Ebből ki lehet következtetni,hogy deidara mire egyet pislogna,addigra már ,,A" leszakította az egyik karját,és onnantól a csata kimenetel egyértelmű.Másodszor:Deidara iszonyat gyenge a villámmal szemben,ami a raikage folyamatosan,megállás nélkül használnál.Így c4 kilőe,és a kage simán tudja semlegesíteni dei jutsuit.Sasori vs. kakashi:Sasori az az igaszság hogy nagyon le van becsülve.Én rendívül tisztelem az erejét,mert a nálánál sokkal erősebb ellenfeleket is legyűri a méreg miatt,kakashit 100% hogy egyszer eltalálja,ez nem kérdés,és onnantól vége a harcnak.Persze ott van a kamui amit kakashi már jól használ,de ez édes kevés sasori ellen.Jó,lehet úgy látszik hogy lebecsülöm kakashit,de ahhoz képest hogy ''világhírű,, ninja,nagyon gyenge.Nagyon kedvelem a karakterét,de sokkal többet várok tőle.Danzou&hiruzen vs. beteg itachi?
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 10, 17:54:52 írta IndianA » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4813 Dátum: 11 aug 10, 17:59:38 »

mint hallottátok hogy a susanoo védelme abszólut erős és erősebb mint gaara-é viszont a raikage áttörte a keze árán sasuke susanoo-s védelmét tehát gaara-ét simán áttöri. raikage vs mizukagéra csak annyit mondok hogy lenne mizukagénak esélye csak akkor ha eltalálná a raikagét de viszont ő meg gyors és eltalálhatja egy ütéssel is végezhet vele. raikage vs tschikagéra meg annyit hogy elverheti a raikage mert ugorhat is és gyors viszont a tschuikage por eleméről nem tudok sokat :/ de szerintem van annak is gyenge pontja mint mindenkinek de lehet tschuikage is nyerhet.
új harc
killerbee vs kisame ( úgy hogy nem kell vigyáznia senkire mert a multkor meg arra mosomedvésre kellett de most úgy hogy senkire se) : szerintem killerbee nyerne viszont ő is kifáradna keményen ----- vélemények?

deidara vs raikage: igazad van persze hogy a raikage de a raikage közelharcos ne feledd deidara viszont a levegőben harcol legtöbbet és jó távol és viszont lehetne 100 méter különbség akkor is lőhet rá de a raikage addig mehetne mig ki nem fárasztja vagy ő nem fárad ki de a raikage csakrája vetekedik egy bijuuéval tehát nem fárad el hamar viszont deidara igen így raikage nyer.
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #4814 Dátum: 11 aug 10, 18:03:09 »

szerintem te lebecsülöd a mizukagét.. és túlbecsülöd itachit miből veszed hogy itachi susasnooja erősebb? a raikagevel viszont igazad van... c1,c2,c3,c4 kilőve villám miatt viszont deidara önpusztító jutsuja ellen a villám nem elég... és hiába gyors a raikage nem hinném hogy pár másodperc alatt 10kmmel arréb ugrana... kakashit szintén lebecsülöd... elég ha rájön hogy mi sasori gyengepontja... és ha tudja sasori esélytelen( MS, Kamui a szívére vagymiaz és sasori egy egyszerű báb ^^ amúgymeg honnan tudod hogy gyenge? majd pár rész mulva kiderül mire képes a köd 7 kardforgatója ellen
killerbee vs kisamet már láttuk láttuk hiába kellet vigyáznia rájuk akkoris nyert..
KAKASHI VS. SHIKAMARU???
Naplózva

Oldalak: 1 ... 319 320 [321] 322 323 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!