24 szep 21, 22:29:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 312 313 [314] 315 316 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1194772 alkalommal)
0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #4695 Dátum: 11 aug 01, 14:31:03 »

Raikage vs Pein?
Szerintem a raikage elverné Peint főleg ha a 6pein testről van szó.... egyedül az idézős pein okozna neki gondolt, meg talán ib.pein, de szerintem mindet bezúzná. De ha Nagato egyedül menne, a testek nélkül, akkor már kétesélyesebbnek látom a dolgot, mert egy embert nehezebb legyőzni akinek sok képessége van, mint 1et akinek csak 1 . De szerintem akárhonnan nézve, Raikage nyerne..
Nektek véleményetek?

(am az előző raikage is ugyanazt tudta mint a mostani, csak fekete villámmal?)
Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #4696 Dátum: 11 aug 01, 16:13:43 »

Hát ha elkapja a chibaku tensei el akkor a raikage bajban van, de nemhiszem hogy eltudná kapni, ha a raikage a testvillantást alkalmazza, onnantól meg 1 ütés és nagato, vagy a pein test halott..
Kicsit már túl imbának is látom a raikaget, hogy akármelyik ellenfelének lenyom egy ütést vagy rúgást, és ha az betalál, akkor az ellenfél halott....
de én itt 80%-20% ot mondok a raikage javára
Naplózva
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #4697 Dátum: 11 aug 01, 18:59:14 »

A raikage azok ellen az ellfenfelek ellen semmit nem ér akik repülnek vagy láthatatlanok vagy genjutsuznak tehát ha maga nagato harcol akkor csak felrepül és onnantól azt csinál vele amit akar. Ha a 6 pain harcol akkor már kétesélyes a dolog mert a shinraval nagyon profin kell időzíteni hogy kikerülje a raikage ütését. Illetve van az a test ami felfogta jiraiya remete formás ütését akkor szerintem képes a raikage ütését is felfogni tehát nagato is képes lehet rá hogy felfogja az ütését.
Én paineknek adom a meccset vagy 50-50%
Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #4698 Dátum: 11 aug 01, 21:18:06 »

Kisame vs Kakuzu?
Én kakuzura tennék, az öt szív miatt, és a többféle elemi képesség miatt, bár kisame ha fúzionállna a shamehadaval akkor ugy már látok esélyt arra hogy beverje kakuzut, de lehet hogy még akkor se lenne elég kakuzu ellen..
Ugyhogy szerintem Kakuzu 60-40% al hozná a harcot.

Mire kisame eljutna addig hogy "kakinak" már csak egy szíve legyen, addigra már félhalott lenne szegény cápasrác..

Nektek harcról mi a véleményetek?
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4699 Dátum: 11 aug 01, 22:20:35 »

Inkább Kisamének lenne kevés esélye. Az ok szerintem az, hogy Kakuzu nem csak egy elemet használ hanem használ többet is, és e között föld is van. Akik pedig földet is használnak azok majdnem mindig előnnyel indulnak ilyen szempontból Kisame ellen. Nem beszélve arról, hogy Kakuzu képes egyesíteni is a természeti elem támadásait, másrészt nagyon nehéz megölni a sok szíve miatt.
Naplózva
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #4700 Dátum: 11 aug 01, 22:23:45 »

Ha kisamahadaval van akkor szétzabálja a chakráját és akkor kakuzu nyalta. Minden chakrát képes elszívni tehát lehet hogy a szívekből is képes kiszívni így nem biztos hogy mozoghatnak. Viszont a föld üti a vizet így kisame egy vízjutsuval se tudná megtámadni mert az acélbőrön egyik se jutna át rajta. Nekem ez a csata 50-50 mert mindkettő ereje kb 1 szinten van.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4701 Dátum: 11 aug 01, 22:42:40 »

Nem egészen mert Samehadának is érintkeznie kell azzal akitől a chakrát elakarja szívni. Tehát igazából csak akkor van esélye ha közelharcra tudja kényszeríteni és így alkalma válik Samehadának ezt megtenni. Viszont Kakuzu szívei nem pont arról híresek, hogy közel akarnának menni az ellenfélhez hiszen mindegyik rendelkezik távolsági jutsukkal. Ha nem tud a közelébe érni és használni a kardot Kisame akkor eleve vesztésre van ítélve. Mint az esetek többségében legtöbben aki nem rendelkezik távolsági jutsukkal. Tudtommal Samehada olyan chakrát szív el amely még a testben van és nem alakult jutsuvá. Lásd Bee esetét is. Az más kérdés, hogy viszont Kisamenek van olyan Jutsuja ami direkt erre való, hogy elszívja az ellenfél chakráját. És szerintem ez ad neki esélyt a győzelemre, de azért a nagyobb esélyt Kakuzunak adnám.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #4702 Dátum: 11 aug 02, 15:37:59 »

Kisame vs. kakuzu:Én kisaméra fogadok.Azok a vízjutsuk amit gai ellen csinált,azok sírba vinnék kakuzut,a vízbörtönt beveti és onnantól vége a harcnak.Erre sokan azt modják hogy kisame alapon nem képes létrehozni a vízbörtön jutsut,pedig igen.Gai elleni második harcában kiderült hogy önmagában is rendkívüli chakrája van.Kisame simán odaverné kakuzut.Tsusokage vs. ms sasuke meg elég érdekes,mivel ononki harcolt madarával,és tapasztalt,így biztos tud a sharinganról,és még az ms-ről is tud.Ez a harc szerintem kétesélyes,mert sasuke sussanoja nagyon erős,és onoki ugye távolsági harcos,sasuke simán szétlheti a nyilakkal,onoki meg a por elemmel győzhet.Én szerintem ez a harc 50-50%.Sennin-ód nélküli jiraya vs. taka,amikor sasukénak átokpecsétje volt?
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4703 Dátum: 11 aug 02, 17:34:22 »

igazad lehet  Gondolkozik de amúgy a múltkor is a por elemmel szívta be a tschuikage és megfeküdt de csak abból is tobi tudta kimenteni a teleportálásával.... Technikai KO én szerintem 55%-esélye lenne a tschuikagénak.
egy sasuke vs naruto ( mostani erejükben a mangába pl sasukénak örök ms-e és naruto kyubbi irányitása és rasengan bombájával) ?
vélemények mert érdekes kimenetelnek nézhetünk majd elébe
Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #4704 Dátum: 11 aug 03, 11:46:43 »

Hát szerintem a mostani erejüket nézve, Naruto betudná darálni Sasuket, de nem könnyen.
Sasuke nagyon felvág az ms-el így valszeg egyből azzal kezdene. A tsukoyomi hatástalan lenne narutora, mert a róka chakrája kihozza a genjutsubúl, az ametarasu meg a testvillantás miatt (ami olyan gyors hogy a raikage se tudta eltalálni, ) nem tudná elkapni narutot. Szerintem naruto nem használná a remete formát, mert a kyubbi irányítás formában sokkal erősebb(állítása szerint Nyelvesít). A Sussano ellen Naruto bajban lenne, főleg ha sasuke a fullos sussamot hozza elő, de szerintem egy olyan támadással (legalább 50klón+mindegyiknél odama rassengan) mint a belső harcba a róka ellen, megtudná törni a sussanot. (a sussano amugyis gyenge a szél elemű támadások ellen) Vagy ha a rassenganok nem  tudnák megtörni akkor a bijubomba biztos hogy megtudná. Ha lejött sasuke ről a sussano onnantól halott szegény sasuke...
Naplózva
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #4705 Dátum: 11 aug 04, 09:54:47 »

amúgy a legutóbbi manga alapján átlehetne gondolni az edotenseies harcokat itachi és sasuke ellen, hiszen kiderült hogy az amaterasu működik a zombik ellen

amúgy meg ha jól értettem a harcodat, az ötödik mizukage vs Kakashi harcban és kakashira voksolnék mert kakashi nagyon gyors és rengeteg jutsut ismert amikkel akármikor okozhat meglepetést, habár a kage is eléggé erős jutsukat ismerhet, hiszen nem véletlenül lett mizukage.
Én olyan 60-40-et adnék kakashinak, de ezt is csak azért mert nem láttuk még sokat harcolni a kaget
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
Putir
Vendég
« Válasz #4706 Dátum: 11 aug 04, 10:11:50 »

Kezdjük ott hogy a 5. mizukage él és virul:D Én inkább a mizukagéra voksolnék úgy 60-40-el kakashi vs kisaménél inkább kisaméra szavazok mert kakasinak elég kevés a csakrája és szerintem ha azt elszívja kisame akkor kakasinak vége meg amikor gai harcolt 30%os kisamével akkor gai alig tudta legyőzni akkor egy 100%ellen nem hiszem hogy nyerne kakashi
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4707 Dátum: 11 aug 04, 11:27:29 »

5. mizukage vs kakashi
hát én a mizukagéra teszek de kakashi is megizzasztja a mizukagét és gondolom kakashi a dimenzió kapuval lehet leverné de nem tudom hogy kerülné ki a mizukage :/ én 50-50-re teszek.
kakashi vs kisame
na itt kb más a felállás mert pl szűk helyen harcolnak vagy a vizen vagy akárhol is de kisaménak kell nagy terület hogy meg tudja kakashi ellen csinálni azt a nagy vízgömböt amit gyilkos méh ellen csinált és abba kakashinak vége de ott van kakashinak a dimenzió kapuja és elszivhatja kisamét vagy a vítgömböt vagy simán a samehadát ha olyan mozdulattal kirepíti a kezéből de ez a harc inkább egy 51-49 állás de ha vizen vannak kisame nyer ha szűkebb helyen akkor kakashi
és egyshino vs kankuro?
vélemények?
Naplózva
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #4708 Dátum: 11 aug 04, 12:12:13 »

Kakashi teljesen esélytelen. Minden chakrahasználó aki nem tud repülni vagy láthatlanná válni egyszóval távolságottartani kisame ellen esélytelen. Ha a kamuival talán levágja valamelyik testrészét akkor a samahadaval képes újranöveszteni, ha egyesül a samahadával akkor teljesen mindegy hogy szűk-e a hely kakashinak a chakrája folyamatosan zuhan kisame meg szétveri ezt kisame nyeri teljesen mindegy hogy kakashi mit használ.
Én kankurora szavazok mert amikor először harcoltak akkor csak 1 bábja volt most pedig 5 van neki amivel szépen tud harcolni. Illetve a sanshou mögül faszán tudja irányítani a bábokat a bogarak veszéje nélkül.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #4709 Dátum: 11 aug 04, 12:23:04 »

Amúgy a Kakashi vs Kisame esetében én is Kisamera szavazok, egyetértek LordHidannal..

Shino-ot bárkivel összeugrasztani azért necces mert Shinoról nagyon keveset tudunk.. vagy ti mit tudtok azon kívül hogy bogarakat irányít amik a chakrájából táplálkoznak, szóval egyfajta szimbiózisban élnek..?
Igen egyszer már legyőzte Shino (ugyebár a bogarai felfalják a chakrát, tehát a bábhasználó chakra fonalainak esélye nincs), igaz hogy azóta fejlődött Kankuro.. de vajon mi van a bogár használóval?
Mindenesetre egyértelmű hogy még mindig Shino a győztes, hacsaknem kitudja iktatni a bogarakat Kankuro.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 312 313 [314] 315 316 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!