24 szep 21, 22:37:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 311 312 [313] 314 315 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1194793 alkalommal)
0 Felhasználó és 39 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #4680 Dátum: 11 júl 26, 20:06:41 »

Jiraya honnan tudna oodama rasenganokat? Sima rasengant tudd, naruto tudd oodama rasengant, de mindegy:) Meg ha mégis tudna jiraya akkor majd úgy szétbombázgatná a susanoot oodama rasenganokkal és valószínű nem is fogyna ki a chakrából. Biztos csak az itachi fog kifogyni a chakrából mert jiraya bombázza oodama rasenganokkal.

Parancsolj: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/377/14 Nem Oodama de hasonló, de igen rosszul emlékeztem a nevére.

Jiraiya remete formában sokkal kevesebb chakrát fogyaszt mivel természeti neergiákat is használ. + anélkül képes nagy csapásokat mérni az ellenfelére hogy chakrát használna, mert a fizikai ereje is hatalmas. + Itachinak folyamatosan fenn kell tartania a Susanoot mert ha kicsit is leenged kampó van neki. Itachinak meg nemvoltak olyan hú de erős támadó mozdulatai csak genjutsu, egy-két tűz jutsu meg 1 védekezésre kitünő de támadni már kevésbe képes susanoo.
Naplózva


rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4681 Dátum: 11 júl 26, 20:07:14 »

Te ne beszéljél hülyeséget. Mire kitörtek a béka torkából Itachi már alig létezett, úgy kiütötte magát. Holott az egy sima idézés volt. A továbbiakban ő már nemigen szólt volna bele a harcba. Ergo, jóformán már csak útban lett volna. A leírt szövegben semmivel sem jelölték, hogy ez csak poén lenne. Márpedig ilyenkor szokták ezt tenni. Jirayra nem szórakozásból volt az aki és ezt megmutatta Pein ellen is.

Miért ne tudhatna. Együtt dolgozták ki Narutoval. Az más kérdés, hogy nem használja őket nyakra-főre hiszen nincs annyi chakrája mint Narutonak, de ettől még ismerheti. Amúgy meg van a maga technikája, jutsuja. Úgyis azzal verné le őket. Ha szükséges megidézheti Gamabuntáékat, ha ez sem elég átmehet sennin módba és hozhatja a két öreget.
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #4682 Dátum: 11 júl 26, 20:08:49 »

Jiraiya tudja az Oodama Rasengant lásd Pein elleni harca. Genjutsuban ő nem jó, de a két béka igen, sőt szerintem azzal amit Pein ellen használtak még Itachit is megtréfálhatnák és akkor már nincs is Susanoo. A másik dolog, hogy mivel ők 3-an "együttműködnek" így ha vmelyikőjük genjutsuba esik akkor a másik csak megzavarja a chakráját. Tényleg nem kell lebecsülni az öreget, Sennin módban ő is sokkal gyorsabb volt (szintén Pein ellen), ami az amaterasu ellen jön jól. Ja és azt sem kell elfelejteni, hogy az öregnek jó sok technikája van, csak a hajával tud 4-5-öt + idézések is akadnak bőven.
Az biztos hogy hülyeség azt mondani, hogy Itachi ellen esélye sincs, szerintem minimum 50 % esélye van Jiraiyának.

Kin-Gin vs Jiraiya
Mivel Jiraiya sokat utazott, ezért biztos ismerte a tesók technikáit, tárgyait. Az egyértelmű, hogy csak Sennin módban van esélye, de akkor nagyon sok. Gyorsabb, erősebb mint ők és ha átalakulnak akkor is ott vannak még a békák. A Darui módszert is alkalmazhatja, azaz megszerzi vmelyik kincset és használja. Sennin módban biztos, hogy nem halna bele a chakra veszteségbe. Ha jól rémlik akkor a 2. Hokage a tesók és a csapatuk ellen harcolt, ami megint más.
Itt is minimum 50 % esélye van Jiraiyának, de inkább több.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 26, 20:15:29 írta CsukiIce » Naplózva

Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #4683 Dátum: 11 júl 26, 21:35:23 »

Az baj, hogy sokan már eleve úgy kezdenek hozzá egy csatához, amiben Itachi van (mert általában ő van benne, de áhh nincs túlfanolva xD), hogy majd jön az MS jutsujaival... csak azt felejtik el, hogy ezek a jutsuk eléggé megterhelők, és nem éppen könnyen kivitelezhetők. Itachi sosem kezd velük, mert ez így logikus. Az ellenfélnek van ideje még az előtt alkotni, hogy kapna egy Amaterasu-t. És való igaz, valószínűleg Jiraiya nem tudná kikerülni az Amaterasu-t, de valamit kitalálna ellene, hisz pecsétekkel meg tudta szüntetni. (vagy megakadályozza a létrehozását.)
De, ha ez nem is sikerülne, tudni kell, hogy neki is vannak olyan jutsui, melyek veszélyesek Itachira. Mint például a már említett genjutsu, ami ellen Itachi nem sok mindent tud tenni. Jah és persze ne felejtsük el az idézéseit. Egy ilyen harcban ez rengeteget számít.

Összességében arra akartam rátapintani, hogy mindkét félnek vannak ütőkártyái, melyekkel a másikat megfoghatnák. Én a két karaktert körülbelül egyenlőnek könyvelem el, pont emiatt is. Azonban, egy a mangában is jelen lévő kijelentés felett nem szabad átsiklani, akármikor is szerepelt az benne. (Igen, valószínűleg ekkor még a Susanoo nem volt kitalálva.)

40-60-at adok Jiraiya javára
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 26, 21:36:31 írta Rachet » Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #4684 Dátum: 11 júl 26, 21:58:29 »

És ki nyerne ha a három sannin egymás ellen harcolna?( jiraiya tsunade ellen is menne) Szerintem ez egy nehéz csata lenne, biztosan lenne sok sérülés, és sok jutsu, csak úgy fogyna a chakra. A győztest nem tudnám megmondani, hiszen taijutsuban Tsunade a főnök, Jiraiya inkább ninjutsu beállítottságú, és Orochimarut meg nem lehet agyonütni. Szóval nekem fogalmam sincs, hogy ki nyerne, Nevet ezért kérdeztem Nevet Remélem ti tudtok választ adni^^ Bár most közülük Tsunade a kedvencem ( mind3mukat kedvelem csak néha változtatgatok Nevet ) ezért én Tsunadéra szavazok. Egy másik érv is mellette szól, hogy ő még igazából nem mutatott meg mindent. Szerintem érdekes ninjutsujai lehetnek, bár ezt csak Kishi tudja Nevet Bár Orochimarunak is lehetnek még titkos jutsujai, sőt... Nevet már alig várom, hogy valahogy visszatérjen Mosolyog Amúgy még ha szét is verik oro-t, akkor sem hal meg, szóval bizonyára ő lenne a " győztes" azon oknál fogva, hogy Tsunade elhasználja a chakráját a regenerálódásra, és utána nem sokmindent tudna csinálni. Jiraiya pedig eddigi tudásunk szerint nem tudja gyógyítani magát.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 26, 22:15:40 írta Domynyk » Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #4685 Dátum: 11 júl 27, 10:23:56 »

Az, hogy Itachi a part1-ben azt mondta, hogy nem lenne esélyük ellen 2en sem nem nagyon fedi a valóságot... Mint később ki is derült Itachi "jó" volt tehát nem akart ott senkivel komolyab harcba kerülni csak azért ment oda, hogy megnézze Sasuke jól van-e... Meg aztán láttuk később mint a kettőt harcolni és szerintem mind a kettőnek egyedül is elég komoly esélye van. Itachi vs Jiraya: Nos Jiraya sem úgy kezd, hogy instant Sennin mód és amíg az nincs egy genjutsu el is tudja kapni. Ha lehozz a békákat amit valószínüleg megtenne, hogy be tudja hozni a Sennin módot akkor Itachi is változtatna mondjuk támadóról kicsit védekezőbb stílusra. Plusz azt sem gondolom, hogy Itachi ne tudna elbánni egy békával mivel ilyenkor Jiraya nem tud jutsukat használni. Én mindenképp adnák egy 60%ot Itachinak.
Egyébként nem is a fórumozók ahnem inkább Kishi fanolta túl Itachi-t. Már csak a Tsukoyami-val túlfanolta. Belenéz valaki szemébe és k.o. gyakorlatilag. Kakashi is kórházban volt utána egy ideig és a többiek mondták neki, hogy Itachi a szemébe nézett és összeesett. (Ugye a valóságban az csak 1! másodperc volt)
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #4686 Dátum: 11 júl 27, 17:41:48 »

Jó,lehet túloztam,de itachi akkoris sokkal esélyesebb.Sima sharinganal is rohadt erős,mankegyouval meg verné jirayát sennin-módban is szerintem.A sussano ellen meg mondjuk tényleg lehet úgy védekezni hogy nagyon eltávolodik tőle,végülis itachi sussanoja védekezésre jó inkább,a kardot se tudja rögtön előhozni,csak a Yata tükröt.Az idézés terén meg jiraya talán a legjobb a narutó világában,ami nem elhanyagolható.De én még így adok itachinak 70%-ot.Edo-kakuzu vs. ms sasuke?Ezt a harcot azért hoztam fel mert nagyon képbe jött az edo-tensei.
Naplózva
pappsebi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 72



« Válasz #4687 Dátum: 11 júl 28, 17:44:03 »

Hamár írták akkor bocs Kyuubi vs Hachibi, Kyuubi vs Shukaku, Hachibi Vs Shukaku, Naruto shippuudenben vs Gaara Shippuudenben Yondaime vs Sarutobi Kakuzu vs Pain
A Nagato vs Itacit biztos Itachi nyerné elég rá nézni milyen sovány Nagato Ördögi Ördögi Ördögi Jiraya vs Itachi na az már nehezebb szerintem Itachi nyerne mert Jiraya-t legyőzte Pain és Itachi az sztem kb. ugyanolyan erős mint Pain
Naplózva


,,Gyenge vagy. És hogy miért? Mert hiányzik belőled a gyűlölet.''-Uchiha Itachi
,,Bármi áron megszerzem az erőt, még akkor is, ha ez azt jelenti, hogy el kell adnom magam az ördögnek...''-Uchiha Sasuke
Putir
Vendég
« Válasz #4688 Dátum: 11 júl 28, 18:22:57 »

hát te nagyon elvagy tévedve itachi hogy lenne = Az istennel?
jiraya vs itachi szerintem inkább jiraya
viszont egy kabuto vs narutot megnéznék
kiváncsi vagyok hogy kabuto tud-e harcolni vagycsak edo-tenseizne
idézésbe szerintem
1. pein
2. naruto
3. jiraya
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 28, 18:26:21 írta Putir » Naplózva
pappsebi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 72



« Válasz #4689 Dátum: 11 júl 29, 15:42:45 »

Nem azt mondom , hogy = de a kőzelében van na jó nem annyira de szerintem itachi győzne de lehet, hogy az is benne van abban, hogy ezt mondom, hogy az egyik kedvencem Itachi
A Kabuto vs Naruto-ban Shippuundenes vagy "sima" Naruto lenne mert ha  "sima" akkor nem biztos, hogy nyerne de ha Shippuundenes akkor viszon tuti, hogy Naruto nyerne.
Naplózva


,,Gyenge vagy. És hogy miért? Mert hiányzik belőled a gyűlölet.''-Uchiha Itachi
,,Bármi áron megszerzem az erőt, még akkor is, ha ez azt jelenti, hogy el kell adnom magam az ördögnek...''-Uchiha Sasuke
hurka1000
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 23



« Válasz #4690 Dátum: 11 júl 29, 18:40:07 »

és ha naruto mostani formájában lenne amikor odaveri a 6 peint meg mindenkit akkor nemcsak kabutot nyírná ki hanem mindenkit..esetleg tobi venné fel vele a harcot...de más nem nagyon.... Azért az milyen szívás hogy narutóban a 9 farkúnak csak a fele van benne...ha már erről szól a történet akkor  már az egész belefészkelhetett volna:)

szerintetet beavatkozás nélkül deidara vagy sasuke győzni?...(deidara:D)  (vagy döntetlen)
Naplózva








vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #4691 Dátum: 11 júl 30, 17:07:22 »

Feldobnék 2 új harcot amiből az első a fontosabb, és érdekesebb szerintem:
1. Kisame vs Sasori
Ez elég érdekes kimenetelű harc lehet szerintem, nem tudom kisame mit tudna tenni a vashomokos báb ellen, vagy a 100báb technika ellen, esetleg a bábsasori test ellen. de még mindig kisamera voksolnék, de kíváncsi vok a véleményetekre.
2. Kisame vs Suigetsu
Itt sokan mondanának Kisamet, de hogy győz le kisame egy olyat aki "sebezhetetlen" kíváncsi vok a ti véleményetekre..
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4692 Dátum: 11 júl 30, 17:12:12 »

Az oké hogy kíváncsi vagy a véleményünkre, de te is kifejthetnéd, mit miért gondolsz...
Pl: Miért nyerne Kisame Sasori ellen stb... Am ez már sztem ki lett tárgyalva vmikor, karasőben még rá lehet találni, én akkor Sasorira voksoltam, ha jól emlékszem.
Kisame vs suigetsu
Láttuk már animében, valszeg úgy győzné le, hogy elszívogatja a csakráját.
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #4693 Dátum: 11 aug 01, 08:39:12 »

Ki nyerne eggy  sima Naruto (kyuubi ereje,remete forma meg minden nelkul csak Naruto magaba) vs Pain Isteni Birodalma....Szerintem egy 42/58 lenne Pain reszere...De mi volna akkor ha a hat Pain ellen harcolna???Bocsi hogy ekezetek nelkul irok meg par szot hibasan de sajna angol windowsom van....sry meg egyszer... Szomorú Szomorú
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4694 Dátum: 11 aug 01, 09:55:26 »

Kyuubi és remete forma nélkül csak rasanganokat tud, emg vagy 2-3 rasenshurikent maximum. Ezzel a hat peint alapból nem tudná verni, mert remete formával is éppen, hogy sikerült. (vagyis akkor is használta még a kyuubi erejét is, csak sennin módban győzött.) Szóval ilyesmik nélkül naruto esélytelen. Még eldobni se tudná a rasenshurikent.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 311 312 [313] 314 315 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!