24 szep 21, 14:57:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 305 306 [307] 308 309 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1194404 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4590 Dátum: 11 júl 13, 14:16:56 »

Egy nagy buborék hogyan is atrtaná vissza Itachit a genjutsu hazsnálattól? VAgy más kérdés: hogy jut el odáig Ksiame, hogy megtegye? HArmadik krédés, vizalatat miért viselkedne máshogy az amaterasu? EZ nem sima tűz. Negyedik, miért kellene Iatchinak szemkontaktus, vagy akár különösebb testi közelség a genjutsuhoz?
Ötödik: A Susanoo tényleg azt hsiezd, hogyx csak úgy elkerülhető, főleg, ha tekintetbe vesszük, hogy gyorsabban jelent meg pajzsostúl, mint haogy becsapott a kriin? Kisame totál esélytelen.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4591 Dátum: 11 júl 13, 14:34:20 »

Óh örülök hogy visszatértél ^^

On: Ez igaz. Ha nem vesszük figyelembe Itachi betegségének a végső stádiumát, [ki nyerne harcokban úgy korrekt, ha mindenki teljes erővel küzd] akkor Ita benne van a top5 legerősebb ninjában. Kisame semmit sem tudna tenni ellene, mert elég egy ujj Itachinak a genjutsuhoz. És ott már vége. A megtöréshez pedig egy különböző chakra kell, így samehada kilőve, de ha mégis ki tudná hozni cápetit az illúzióból, akkor is az Amaterasu vagy a susanoo áldozataként végzik.
Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #4592 Dátum: 11 júl 13, 17:15:12 »

Hát ha Kisame megcsinállná az elején a vízbuborékot, akkor abból Itachy nem menekül egy könnyen, és mivel kisame a í buborékban érzi Itachy csakráját,  így csukott szemmel is tudja hogy hol van Itachy... és így Ita. nem tudja genjutsuba ejteni, mert ahhoz hogy beletegye egy genbe ahhoz a másik félnek látnia kell a kézmozdulatot, vagy bele kell nézni a szemébe.. Ha itachy behozza az ms-t akkor kisame egybeolvad a shamehadaval, és ugy elég gyors lesz, és az ereje is jóval megnő..., (és asszem a burokban a víz folyamatosan szívja el az ellenség csakráját. de nembiztos, javítsatok ki ha nem.) ha ita. előhozza a sussanot akkor kisame rányomja azt az óriás cápát, ami szívja az ellenfél támadásának chakráját és annál nagyobb lesz, és az meg simán elszívja a sussanot és így sokkal nagyobb is lesz a cápa, és ha az betalál akk annyi....  egyedül talán az ametarasu ami hatásos lehet,de nemtom hogy az a vízbuborékba hogy terjedne és hatna...  úgyhogy nem lenne egyértelmű harc...

am mi az a c4 efektus?
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4593 Dátum: 11 júl 13, 18:01:55 »

Azt mondjuk nem tudom miért gondoljátok azt, hogy Itachi csak a genjutsukhoz ért. Őt nem csak azért tartoták zseninek mert csak ehhez értett. Mint láthattuk, tudja kezelni az elemek közül a tüzet és a vizet is. És azzal, hogy a vizet is birtokolja, még ha nem is olyan mértékben mint Kisame, már nem is annyira erős az a vízbuborék.
Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #4594 Dátum: 11 júl 13, 18:22:30 »

Hát kisame víz jutsujai ellen a tűz jutsuk már egyből hatástalanok..... a víz buborék az meg még mindig hatásos, mert itachy szerintem ha tud vizet használni se tudja azt megtörni, eltüntetni. Kisame emberevő cápái ellen csak keveset tud tenni, mert nem tudja őket tamadásokkal eltüntetni, amíg kisame fenntartja a jutsut, de az nem sokat érne ita ellen és ha kisame egybeolvadna a shamehada val, akkor csak a ms segíthet itachy-n, és csak az ametaracu.

ui: am a senju klán tudta használni a fa elemet?  ha igen akkor hashiramat miért tartják annyira erősnek, hisz a fa elemet használó yamato elég gyenge csávó és akkor hashirama is csak ugyanazt tudja...
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4595 Dátum: 11 júl 13, 18:47:08 »

Védekezéshez soha nem kell akkora erő mint támadáshoz. Így egy gyengébb vizjutsuval is hatásosan lehet operálni a támadások ellen.

Nem a senju klán tudta használni hanem Hashirama a senju klánból. Yamato ereje a fa elemmel Hashirama erejéhez képest csak bűvésztrükknek jó. Hashirama komoly életteremtést tudott használni amely jól látható a 3. és Orochimaru harcánál. Röviden semmi perc alatt az összes sérülés meggyógyult náluk és ez folyamatosan hatott a jutsu ideje alatt. Igazából az Edo Tensei azon részéhez hasonlítható az eset mint amikor a halottat szétcsapják majd az teljesen felgyógyul. Persze nem az, de hasonlít hozzá. Másrészt hashirama képes volt a démonok irányítására is.
Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #4596 Dátum: 11 júl 13, 19:39:48 »

 a 3. és orochimaru küzdelmekor a sérülések azért gyógyultak meg, mert edo tensei zombik voltak...
 és valamit még tudnia kell, mert a a madara vs hashirama küzdelemkor bijuk már nem voltak szabadon, így nem volt mit irányítania hashiramának.. kíváncsi lennék, miért tartották őt annyira erősnek..  igazán lehetne egy mangarész ami hashirama és madara harcát mutatja meg. (olyan hogy orochimarutol is annyira féltek, pedig a kígyós jutsuk se valami nagyon durvák....)

Az itachy vs kisame harcról meg az a véleményem, hogy az is egy durva, véres harc lenne, ami olyan 50-50 % és csak a szerencse kérdése az hogy ki nyer..
Naplózva
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #4597 Dátum: 11 júl 13, 19:49:44 »

(A c4 effektusról a barátaimmal szoktunk beszélni bocs hogy elfelejtettem más nem tudja mit jelent)
Az amikor 1 jutsu ha nem ismerik működését(beleértve hogy villám elemet kell a testbe vezetni) lényegében kivédhetetlen. A c4-et konkrétan körülbelül ismerettség nélkül 5 ember tudná kivédeni.

Ha kisame és itach ismerik egymást akkor kisame nem nézne a szemébe és összeollvadna a samahadaval ,megcsinálná a vízburkot (ami folyamatosan égeti a chakráját) és közben a chakrája beazonosításával csukott szemmel támadná mivel ismeri azt hogy itachi csak látás alapján működő genjutsut használ(tehát az ujjmutatós genjutsu és a tsukoyomi meg a többi semmit nem ér) és mivel a vítben érzékeli a chakrát és az amaterasu chakra kitudja azt kerülni, illetve a vízben szerintem az amaterasu szétoszlik úgy mint 1 folyadék tehát itachit is eltalálhatja és folyamatosan kéne leszedegetni megáról közben égési sérüléseket szenvedne. Illetve kisame hagyhatja hogy a vízbe belefulladjon vagy szarrá szívná a chakráját.

Ha nem ismerik egymást akkor tsukoyomi és vége a chatának.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 13, 19:51:07 írta LordHidan » Naplózva
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #4598 Dátum: 11 júl 20, 20:55:25 »

(Mivel eltelt 24 óra bátorkodom írni)

Mi lenne ha most muut tesztelnénk egy kicsit itachi vagy a yondaime ellen?

Szerintem ha tudja itachi képességeit akkor lenne érdekes a csata, láthatatlanná válna és szerény véleményem szerint ha egy embert itachi nem lát nem tudja érzékelni hogy belenéztek-e a szemébe tehát szerintem a genjutsu kilőve. Szerintem vagy muu odamegy és leszúrja vagy valamilyen por elemmel végez vele nem tudom bíztosan.

A yondaime meg  folyamatosan mozog és muu láthatatlan így érdekelne hogy tudnák egymást elkapni?
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #4599 Dátum: 11 júl 21, 15:42:17 »

Én elfogult vagyok Itachi-val ezért azt mondom, hogy Muu-t le tudná győzni.Abból indulok ki hogy a 2. Mizukage-nak is sikerült és ő is genjutsu használó volt.Ez a láthatatlanság dolog meg érdekel hogy pontosan "mennyire" is láthatatlan.Vagyis sharingan-nal se lehet látni?Még azt felejtik el sokan hogy ahhoz hogy beleessen az ember egy genjutsu-ba nem kell hozzá szemkontaktus.Az Uchiha-k erősebbek lehetnek genjutsu terén mert a szemükkel ki tudják védeni (átlátnak rajta), illetve ha belenéznek az is esély arra, hogy beleessenek egy illúzióba.(mármint az ellenfél esélyes rá) Ott van Kurenai, ő például soha nem a szemével ejti genjutsu-ba az embereket.Én Itachi-t nagyon is jó elemzőnek tartom, elég okos hozzá, hogy megtalálja Muu "ellenszerét" és végül legyőzze.

A yondaime meg szintén egy olyan karakter aki ellen szinte senkinek nincs esélye.Olyan gyors hogy Muu-nak elég egyszer, hogy megjelenjen és a yondaime már a háta mögött lenne egy kunai-jal.
Naplózva
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #4600 Dátum: 11 júl 21, 16:10:31 »

A genjutsuk az 5 érzék útján működnek ahogy shikamaru elmondta és itachi szerintem a látás érzékelését használja így ha valaki ránéz a kezére vagy belenéz a szemébe akkor tudja genjutsuba ejteni. Pl. Tayuya hallás utáni genjutsuja muu ellen igen használna bár kétlem hogy legyőzné. A 2 mizukage is elképzelhető szaglás tapintás vagy hallás útján hozza létre a genjutsuit. De mivan ha ez ember láthatatlan itachi honnan tudja mikor nézett tegyük fel a kezére vagy a szemébe ha magát az embert nem látja. Ezért tartom nagyon erősnek muut. A láthatatlanságát se a sharingannal se a byakugannal és chakraérzékeléssel sem lehet észrevenni mert állítólag nincsen chakrája, így itachi sem hiszem hogy kiszurná valahogy.

A yondaimevel érdekesebb lehetne a dolog mert ha muu nem mutatja magát akkor valami nagy terültre ható por elem jutsuval le tudná győzni szerintem. Ha tud lebegni vagy repülni akkor meg nagy esélye van rá hogy legyőzze. Én most 40-50% minato javára adnám a küzdelmet amíg ki nem derül muu ereje.
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #4601 Dátum: 11 júl 21, 16:30:27 »

Tévedsz mert nem az 5 érzék útján hatnak az emberre.Hanem közvetlenül az agyra hat a genjutsu és ezzel kihat az 5 érzékszervre.Tehát nem hallás, látás, tapintás, izlelés (nincs hosszú i betűm), szaglás útján kapod be a genjutsu illetve nem minden esetben.(Tayuya a kivétel) Vagyis Itachi-nak nem kell hogy ránézzen a kezére hogy a "kezes" genjutsu-t bekapja.  kacsint Bocsi ez kicsit off-ra sikerült...
Ha Muu átmegy láthatatlanba és "ráküldi" ezt a jinton-t Minato-ra azt biztos hogy észreveszi a szöszi és onnan meg elteleportál...Nagyon gyors a Yondaime, nem hiszem hogy olyan könnyen elkapná azzal a technikával.Emlékezz mikor Oonoki elkapta Sasuke-t, ott Sasuke észrevette, hogy belekerült egy kockába (igaz nem tudta mi az).Vagyis Minato is észlelné és abban a pillanatban le is lépne onnan.Minden technikának van hátulütője vagyis nem hiszem, hogy Muu örökké tudna láthatatlan módban ilyen jinton technikákat alkalmazni.Egyszer az ő chakra-ja is elfogy.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4602 Dátum: 11 júl 21, 17:05:20 »

Hát Muu 3 elemet használ magas szinten, és még erre jön a vérvonal kiterjesztés. Nem kell feltétlenül jintont használni, mert elég hátulról megközelíteni az ellent. Mellesleg ha jól emlékszem Oonoki egyik jinton jutsuja elpusztított volna egy egész szigetet, szóval nem biztos, hogy lenne hova elteleportálnia. Ha meg igen, akkor csak talál még vmit a tarsolyában Muu, amivel nyerhet. Nem véletlenül ő használta először a vérvonal kiterjesztést.
Itachi ellen meg annyit még, hogy sharingan sem képes látni, mert teljesen elfedi a csakráját. Gaara azért fedte fel, mert fizikailag lépett kapcsolatba a homokkal. Annak nem volt köze csakrához.
Muu gondolom nem tud repülni, mert eddig nem használta, de lehet, hogy eltűnik, és csak aztán repked. Ha ígyvan, akkor veri őket, de talajon se olyan gyenge.

tibee77: A kérdés, hogy hogyan ejti genjutsuba? Mert az oké, hogy Muunak nem kell ránézni, de Itachinak tudni kéne, hogy hol van Muu.

LordHidan: Ecseteled, hogy miért muu az erősebb, és utána írod, hogy Minato nyerne szerinted? Nevet Kis ellenvetés, na mind1.


   Muu vs Itachi 
30% - 70%
A Susanoo-val eldől a meccs.

   Muu vs Minato
Min.50% - Max.50%
Ha azt játtsza minato, hogy oda-vissza teleportálgat kilómétereket, azzal csak időt nyerhet, de ezzel a jutsuval egy láthatatlan embert nem tud elkapni. Főleg, hogy semmi komolyabb érzékelői képességét nem ismertük meg.
A jelen állás szerint inkább Muu nyerne.
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #4603 Dátum: 11 júl 21, 17:14:20 »

Itachi-val kapcsolatban megemlitettem az elején, hogy elfogult vagyok, bocsi.  Nyelvesít De szerintem most fog majd kiderülni az elkövetkezendő manga részekben, hogy mivel is győzte le őt a 2. Mizukage.Amúgy meg igen, Susanoo-t kell bevetni a végén és valósznű, hogy vége a csatának.
Yondaime-t meg nem tudom elég jól kifejteni, mert se őt se Muu-t nem láttuk sokat harcolni.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4604 Dátum: 11 júl 21, 17:34:45 »

Csak nekem nem esik le, hogy miért jó a Susanoo egy láthatatlan, sőt érzékelhetetlen elenféllel szemben?
Mert én Muu helyében leülnék valahova egy árnyékos helyre és megvárnám, hogy a Susanoo eleméssze Itachi összes csakráját.
A Yondi viszont kicsit keményebb dió, mert hát odáig oké, hogy ha Muu láthatatlan, akkor meg tudja szivatni, de az a kb. fél másodperc, amíg a folyamat zajlik , sok mindenre elég Minatonak.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 21, 17:36:19 írta gman » Naplózva
Oldalak: 1 ... 305 306 [307] 308 309 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!