24 szep 21, 08:37:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 300 301 [302] 303 304 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1194057 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
trafo90
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #4515 Dátum: 11 máj 30, 14:18:20 »

Kakuzu vs Sasori

Egyik sem hülye. Kakazunak ott van a szél+tűz kombó, amikkel megnyeri a csatát, hogy miért? Mert szénné égeti Sasori mérgét+ a vashomokban levő mérget is elégetné. Azt nem tudom,  hogy lehet-e csakrafonalakat vezetni tűzben, ha igen, akkor Sasori a vashomokkal megfoghatja Kakuzut, ha nem akkor nyert ügye van Kakinak (ha van elég chakrája, de miért ne volna).
Se a hiroku se a 100 báb teknika nem lenne lenne hatásos Kakuzu ellen, mint már előbb is írtam minden a vashomoktól függ, hogy mit tud az ellen kezdeni.
Szerintem Kakuzu elég tapasztalt, és gyors ahhoz, hogy fel tudja venni az iramot a vashomokkal, közben pedig kitalálna valamit Sasori ellen.

Dei vs Kakuzu
Ez a szívek gyorsaságától, és hatótávolságától függ. Ha Dei nem tud időben kellő távolságra kerülni Kakuzutól, akkor nincs esélye. Ha pedig meglepetésszerűen a levegőből nagy távolságból tudna támadni, akkor Dei nyer, csak azt nem tudom, hogy Kakuzunak Dei tudna-e valami újat mutatni.
Naplózva
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #4516 Dátum: 11 máj 30, 16:32:56 »

Mondjuk a C2-től kezdve az összes jutuját Nevet.
Mivel Dei az eddigi összes csatáját a levegőből kezdte ezért nagy valószínűséggel ezt a csatát is így kezdi tehát könnyen kikerül a szívek hatósugarából illetve egy-egy klon deidaras támadást elsüthetne mint amit a tsuchikage ellen csinált. Illetve kakuzunak a C4-re semmi ütőkártyája nincs hacsak nem látná vagy tudná mit csinál de mivel egyiket se tudja ezért kivédeni se tudná.
Naplózva
hirariko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163



WWW
« Válasz #4517 Dátum: 11 máj 30, 16:55:33 »

Szerintem Deidaranak több esélye van Kakuzu ellen, de Kakuzunak meg ott a meglepetés ereje, mert nem biztos hogy ismeri Dei az 5 szives trükköt(bár ez abszurd), szóval én olyan 55-45 re raknám Deinek, de egy biztos, a végén mind a 2 meghal, mivel Kakuzu nem látja a chakrát így nem látja a végső öngyilkos jutsut se, szóval szerintem a vége mindenféleképpen döntetlen és mindkettő meghal.
Naplózva

Az aláírás Chakra, a moderátor törölte, mert: Ez nem a reklám helye. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #4518 Dátum: 11 máj 30, 20:22:28 »

amúgy az önfelrobbantást csak akkor használja ha nincsen más kiút, azaz ha valaki gyorsan letudja kapni őt akkor vége.
sasuke meg csak azért nem ölte őt meg mert információt akart szerezni tőle itachiról.
de szerintem kakuzó képes lenne őt legyőzni mivel hogy dei jutsuinak nagy része nem tesz sok kárt kakuzó páncélján és a futton+katon kombóval eléggé messzire viszonozni tudja dei támadását.
bár deidarának is van sok esélye.
Én egy olyan 60-40 et adnék Kakuzónak
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #4519 Dátum: 11 máj 31, 13:41:56 »

Na meg tegyük hozzá ideje sem lenne felrobbantania magát. Nevet Magához húzza azt vége is dalnak. Mosolyog

No de visszatérve az eredeti csatához!


Deidara 1 különleges harcmodorban küzdő versenyző, ami igen megnehezíti mások életét. Mosolyog Mondjuk ez Kakuzuról is elmondható. Nevet

Ami alap hogy Dei felreppen a levegőbe, már ha a vén róka nem csapja szét villám sebességével azonnal. Mosolyog
Egyébként warcraftban játszottunk már ilyen 1v1et és ami a poén, hogy itt is ilyen 50-50% körüli eredmények vannak. Bár tudom hogy ez nem mérvadó, de sztem jól tükrözi az egészet. Mosolyog
Mindenki mondja hogy C4 meg öngyilok meg ilyenek, DE... oda el is kell jutni, mivel ezek nem pillanatok alatt előkészített jutsuk és Kakuzu harcitapasztalatával kikerülhető. Ő meg mint tudjuk, azért tud gyorstüzelő módba váltani hamar. Viszont benne van az is, hogy mivan ha nem időben észlel..

Véleményem szerint is olyan ki-ki meccs ez. Mivel Kakuzut jobban preferálom ezért neki adok 52%-ot. Nyelvesít
Naplózva

Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #4520 Dátum: 11 jún 03, 20:44:23 »

Igazából nem tudom besaccolni az eredményt ezért csak a párosítást adnám: Gai-sensei VS. Raikage.
(Ha volt már akkor mondjatok egy oldalszámot, mert nem olvastam vissza. smirksweat)

Mindenkettő taijutsus, de mégis annyira különbőző az erejük, hogy ...nagyon Nevet Gainak ott vannak a kapuk meg kaputámadások. A Raikagénak meg a villámpajzsa, de nem tudom ilyen elemtechnikákat ismer-e, itt ezekre gondolok:
Ka-, Do-, Sui,- Raiton.

« Utoljára szerkesztve: 11 jún 03, 20:45:23 írta Feketefold » Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #4521 Dátum: 11 jún 04, 17:42:15 »

Na ez az a harc amelynek eredménye attól függ, melyikük vált gyorsabban super saiyan módba. Gai, ha a helyzet komoly pillanatok alatt tud akár egyből a hatodik kapuig ugrani (lásd Gai vs. Kisame 3-nál), a Raikage is azonnal tudja aktiválni a villámpáncélt. Én mégiscsak a Raikagét tartom esélyesebbnek, mert ő általában egyből azzal nyit, hogy bekapcsolja a kettőhuszat és valószínűleg az első taslija leszedné Gai fejét, akármilyen jó is a Zöld Fenevad.

Ha egyből átmennek szuper módba, akkor is A nyerne szerintem. Még a Hirudora is kevés lenne ellene, mert egyszerüen odébbállns - Kisame egyhelyben maradt, mert azt hitte, a Daikodan elnyeli majd. Hasonló helyzetben A "elteleportál" és megpróbálja oldalba kapni Gai bácsit. Mondjuk a Hajnali Páva lehet, hogy megpörkölné de V2 páncéllal szerintem hozza a Raikage.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4522 Dátum: 11 jún 04, 19:37:41 »

Szerintem ez az egyik olyan mérkőzés ahol nemigazán van viszonyítási alapunk pedig láttuk már őket komolyan harcolni. A raikagéra tenném én is egyből a voksomat, de ahogy szokott lenni mindig van egy de. Ez pedig onnét maradt meg amikor Kakashi azt mondta, hogy ha Gay kinyitja a kapukat akkor rövid ideig hokagékat megszégyenítő erőre tesz szert. Ha csak azt mondta volna, hogy erősebb akkor még rendben volna a dolog. Viszont a megszégyenítő az nem arányos az erősebb szóval ebben az esetben. Persze az árát a használatnak meg kell fizetni és ha ezt kibírja a Raikage akkor győz, különben veszít.
Naplózva
Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #4523 Dátum: 11 jún 04, 20:01:04 »

Na, jó de sanszos, hogy Gai ezért az erőért az életével fizetne. Abban az esetben, ha mind a 8-at kinyitja egész biztos meghal. Ha 7-et akkor pedig csak valószinű, ha 6-ot azt szerintem túléli csak utána le kell dőlnie felépülni.
Azt hiszem a sebesség lehet a kulcskérdés, mert -"A" szerint ő maga a leggyorsabb shinobi, de Gai se lassú nyitott kapuk no jutsujával.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 04, 20:07:32 írta Feketefold » Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4524 Dátum: 11 jún 04, 20:34:52 »

Persze, de ezek a meccsek nem arról szolnak, hogy Gay túléli vagy nem. Ha a Raikagét egy másodperccel előbb viszi el az ördög akkor Gay győz. Ha Gay előbb kifekszik akkor veszít. Tehát teljesen mindegy, hogy a végén feldobja a pacskert. Az eredmény a fontos. A 7. kaput már használta és valószínűleg itt van a választóvonal. Ha ez fölé megy akkor szinte biztos a halál, viszont nagyon valószínű, hogy itt lenne egy óriási erő és teljesítményi ugrás is a technikában.
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #4525 Dátum: 11 jún 07, 19:27:09 »

Raikage. Mindkettő taijutsu. Raikage gyorsabb, erősebb és ezzel meg is volt a taijutsu lényege. Asszem ezt itt le is lehet zárni Nyelvesít Mellesleg ha Raikage kapcsol 2. fokozatba (mikor kikerülte az Amaterasut) akkor kb mire Gai behozza kapuit meghalt. Nem hiszem, hogy túlélne egy olyat amit Naruto hárított Kyuubi módban. Gai részéről legjobb esetben is csak döntetlen lehet, mert ha behozza a 8 kaput akkor meghal és döntetlen.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #4526 Dátum: 11 jún 07, 21:19:20 »

Hát én egyértelműen a Raikagéra szavazok Mosolyog.
Gai valóban erős, de nem éri el a kage szintjét. "A" villámpajzsa nagyon sok fizikai támadást felfog, Sasuke a chidorival is csak a felszint kapargatta (szó szerint : D), gai tamádásai többnyire nem működnének. Ami kivitel lehet az a Asakujaku és a Hirutora .Azonban még ha ez a kettő át is ütné a Raikage védelmét, a kage , mint a leggyorsabb sinobi szerintem kitérne előlük (ha nem is könnyedén).Az hogy Gai is gyors igaz, de azért messze nem olyan fürge, hogy tarthassa a lépést , és őszintén, ahhoz képest hogy sokan a sebességel érvel Bozontos Szemöldök sense mellett, nem sokat mutatott a gyorsaságából smirksweat
Oké hogy ott vannak a kapuk de 7 kellett ahhoz hogy leverje kisamét , akinél hiányzott Shamehada , és ott sem
cikázott valami megagyorsasággal.Szal valszeg azok a kapuk nem fogják nagyságrendekkel megemelni a sebességét,
mert szerintem Kisamét akk már 6 kapuval is fölényesen verte volna.Az meg hogy a 8 kapu ''megszégyenítő'' vereséget mérne a Hokagéra,az igaz lehet de Kakashi a 3.-ra célzott.És ő azért már megélte élete legjavát Mosolyog.
Még az se biztos hogy gai tudja a végső kaput szal bele se kéne számolni szerintem. >.<#
Kicsit hosszú lett és talán egy kicsi off is van benne , de ezek miatt tartom a Raikagét egyértelmű győztesnek.



« Utoljára szerkesztve: 11 jún 07, 21:27:09 írta mateee-kun » Naplózva
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #4527 Dátum: 11 jún 09, 14:56:10 »

Nos, egyáltalán nem Hiruzenre gondolt. Kage címen említette, nem pedig úgy, hogy a 3. Hokage.
By the Way, Hiruzent itt sokan lenézik, mert kikapott Orochimarutól. A nagy régi gonosz Orochimarut is most már sokan lenézik, elvégre "Sóska"" legyőzte őt. Tehát a világi sorrend ez alapján sok fórumozóban így áll fel:

Hiruzen => Orochimaru =>Sóska.

Sokat vitáztunk már ezekről, de mindannyian tudjuk, hogy pl: ha orochimaru a teljes erejében lett volna, akkor Sóskának megmozdulni se lett volna ideje. Akkor még messze nem volt Itachi erejétől. Nos, tehát a sorrend így úgy alakul, hogy:

Sóska=>Orochimaru=Hiruzen

Kage szinten állt mind a három Sannin, így orochimaru is.
Kakashi említése szerint pedig "greater than Kage", így tehát erősebb lesz Gai a Hirutora nyolcadik kapujának megnyitásakor.  

Sajnos Gai is egy olyan szereplő akit nagyon keveset láttunk harcolni. (Kishinek nem lehet nagy kedvence) És akkor sem nagy ellenfelekkel. Így jogos, hogy nem gondolhatunk róla akkor erőt, mint pl: Kakashiról, vagy Sóskáról.

A Raikage egyedi Nintaijutsu használatával valóban kemény ellenfele lenne Gainak. Akinek sokan csupán a Taijutsu-t tulajdonítják. Ám sokan elfelejtik, hogy Gai ugyan olyan tehetséges, ha nem tehetségesebb volt Itachinál, és Lee vel ellentétben ő képes Ninjutsu-t és Genjutsu-t is használni. Ha továbbfűzzük, könnyedén elképzelhető, hogy Gai eddigi ellenfeleinél nem tartotta fontosnak mindent bevetni, elég volt ide a "Hachimon" is.  Nevet
Továbbá ne feledjük, hogy még Itachi is elismerte Gai képességeit, mikor óvatosságra intette Kisamét.

Meggyőződésem, hogy egy Raikage vs Gai harcnál körülbelül ugyan olyan dolgok történnének, mint egy Gai vs Kisame fightnál. Egy one hit kill Morning Tiger and die.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 09, 14:58:00 írta Couthbert » Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #4528 Dátum: 11 jún 09, 15:50:24 »

Ejnye traavis...Úgy látszik rég láttad már Gay-senseit akcióban. Ő legyőzhetetlen, elfelejtetted már? :D Mit neki egy Raikage? Rögtön leverne 3-at is belőle :D
Na, de komolyabban.
A Kage cím alatt tényleg nem mindegy, hogy melyikre gondolt. Egyik véglet Tsunade a másik meg Minato. Nem egyértelmű a dolog :D

A "világi sorrend sok fórumozóban" mostmár tényleg reálisnak mondható, hiszen Orochimaru Yamata no Orochi technikája elég ütős, leszedné vele a 3.-at. Sasuke pedig MS-sel véleményem szerint Orochimarut és Hiruzent is legyőzné. Az akkori Sasukének egyértelmű, hogy tényleg nem lett volna esélye egy csúcsformában lévő Marcsi ellen, de jelenleg már reálisnak mondható a sorrend.

Sajnos Gai is egy olyan szereplő akit nagyon keveset láttunk harcolni. (Kishinek nem lehet nagy kedvence)
Azzal a "sajnos" résszel vitába tudnék szállni, bár csak egyéni vélemény xD A zárójelesért viszont csak hálálkodni tudok, ha Gay főszereplő lenne biztos nem lennék képes olvasni.

"A Raikage egyedi Nintaijutsu használatával valóban kemény ellenfele lenne Gainak."
Ez túlzás. Nem kemény ellenfele lenne hanem lealázná :D  Gay nyilván rendkívül tehetséges a ninjutsuhoz, hiszen már láttunk tőle idézést, meg idézést, sőt ha jól emlékszek még idézést is. Aztán nagyjából ennyi :D Ennyivel köszönőviszonyban nem lenne bárki ellen. A genjutsut nem tudom honnan vetted, de azzal az Itachinál tehetségesebb mondatrésszel remélem nem arra céloztál, hogy genjutsuban felvenné vele a versenyt. Bár már maga az, hogy tehetségesebbnek tartod Itachinál, aki még az UCHIHÁK között is zseninek számít...Bátor feltételezés :D Orochimaru mondja, hogy "Engem is zseninek tartottak régebben, de az ő korában sehol nem voltam hozzá képest." Utal ezzel Sasukére. Ugye Sasukénél pedig Itachi jóval erősebb volt amikor egyidősek voltak. Sasuke pedig valahol említ egy olyat, hogy hiába számít valaki zseninek, az Uchihákhoz képest teljesen eltörpül a tehetségük.
"Továbbá ne feledjük, hogy még Itachi is elismerte Gai képességeit, mikor óvatosságra intette Kisamét. "
Itachi azt is mondta, hogy Jiraiya ellen úgy se lenne esélyük, ha erősítést hívnának. Ami enyhén szólva hülyeség volt, szóval nem adok az ilyen megnyilvánulásaira :D
Az utolsó mondatodra inkább nem szeretnék reagálni, szerintem mindenki jobban jár xD

Heh, most nézem a végére teljesen elkanyarodtam a dologtól. Mindegy is, a Raikage simán hozza.

Oonoki vs. Gaara? Oonokinál azt is figyelembe kell venni, hogy a hosszútávú harcokat annyira nem bírja, de azért Dei ellen is tartota magát.
vagy ha ez nem jó, akkor: Minato vs. Itachi? (Minato ismeri az MS-t, szóval simán nem fogja Ita elkapni Tsukoyomival.)
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 09, 16:07:08 írta Mistich » Naplózva

Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #4529 Dátum: 11 jún 09, 16:26:15 »

Itachi valószinűleg nem sokra menne az Amaterasujával se a Tsukoyomijával, mert sárgán villogna Minato  ikszdé Az azonban remélem mindenki számára világos, hogy bár könnyedén kitudná kerülni e technikákat Minato, ha egyszer bekapja az egyiket lehúzhatja a rolót.

Nem tudom, hogy a Susanoo mennyit bír, de szerintem Minato feltételezhetően legerősebb támadása a Rasengan nem sokat ér ellene. Szerintem ez a harc ott dőlne el, hogy van-e olyan ninjutsuja Minatonak, ami képes áttörni a Susanoo-n.
Én 80%-ot adnék Itachinak, a Susanoo miatt. Csak azért adnék 20%-ot Minatonak, mert akkor nyerhet, ha még a Susanoo aktiválása előtt bevisz egy találatot.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 09, 16:28:00 írta Feketefold » Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
Oldalak: 1 ... 300 301 [302] 303 304 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!