24 szep 21, 03:32:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 296 297 [298] 299 300 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1193804 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #4455 Dátum: 11 ápr 24, 19:01:26 »

És ki nyerne a soron következő Mei Terumi vs Black Zetsuban? Szerintem Mei fog nyerni , hiszen a 3 elem és a 2 kekkei genkai előnyt jelent számára, valamint sztem taijutsuban sem utolsó a rúgása alapján. Valamint, amit eddig láttunk Zestutól az nem sok, ezek alapján le lehetne győzni, de ki tudja, talán mutat valami újat, amivel megdöbbent minket. De én kitartok amellett, hogy a forrás és a láva elemnek elegendőnek kell lennie Zetsu elolvasztására. Bár, az, hogy el tud tűnni a földben, amikor csak akar,  jelentősen megnehezíti Zetsu támadhatóságát. De szerintem Mei erre is kitalál valamit, mondjuk a föld elemmel előcsalogatja valahogy. Mondjuk lehet, hogy Mei tudja használni azt a jutsut, amit Kurotsuchi használt Kabuto ellen, hogy elkapja, azt a cementeset, és azzal leköti egy darabig. Hát én leírtam amit gondoltam Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 24, 19:03:39 írta Domynyk » Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #4456 Dátum: 11 ápr 24, 19:16:04 »

Köszönjük a hozzászólást, legalább olyan hasznos volt mint az enyém, csak tömörebb, lényegretörőbb. Én jobban kifejtettem, mert én máshogy képzelem mint te, de legalább nem szóltam le a másik véleményét. Amúgy te is latolgatod az esélyeket, hiszen leírtad a két végkimenetelét a csatának. Amúgy zetsut eddig is le tudták győzni, mármint a fehér klónokat. Az eredetit, meg a Raikge ölte meg. A feketéről még nem tudunk sokat.
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 24, 19:20:36 írta Domynyk » Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #4457 Dátum: 11 ápr 24, 20:03:34 »

Akkor Nevet Ki nyerne egy Konan vs Sasori harcban? Mindkettejükről szerintem már tudunk sokat, mind a gondolkodásukról, mind a technikáikról, így azt hiszem már beszélhetünk róla. Úgy gondolom, ha Konan számítana erre a csatára Nevet akkor Sasori ellen is bevetheti a kami no shisha jutsut, és azt nem tudom, hogy sasori hogy védené ki. Viszont szerintem hirtelen, rajtaütésszerű harcban Sasori nyerne, mert őt tartom spontán harcban erősebbnek. Ő a helyzettől függően fog bábot választani a harcban.

Moderátor, Chakra:
Nem tripla hsz, csak töröltem közülük.
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 25, 13:45:23 írta Chakra » Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #4458 Dátum: 11 ápr 24, 21:14:32 »

Idézet
de bele kell gondolni hogy sasuke nem volt már egy fél éve rendesen mangában. Azt várom már:D

Ebből következik, hogy most nagy lépcsőt fog lépni a sasuk, hogy ennyi ideig nem volt már a mangába:) Madara is mondta, hogy örök mangekyou sharingan után egy új világ tárult elé egy teljesen más erő, most sasuke ms-el is nagyon erős volt már szóval fms-el über táp lesz:) Amúgy sokan úgy gondolják, hogy madarát naruto+sasuke fogja elverni, de ha mégis igaz, hogy ilyen erős a madara akkor hol mutatják azt a iszonyú nagy erőt? Mert szerintem így rinnegannal se lesz még olyan erős, hogy ketten tudják majd csak elverni őt.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4459 Dátum: 11 máj 02, 12:26:04 »

3 sort

Egyértelmű, hogy Amaterasu, mivel az kiolthatatlan. Azaz nem lehet kioltani. Egy épületben/vagy akármi másban is nagyobb kárt csinál, csak lassabban.

Nézzünk egy olyat, hogy Jelenlegi Kabuto/Kabutomaru/Kabuchimaru (kinek hogyan tetszik) VS. Jelenlegi Madara.
Kabuto azokat tudja csak idézni, akiket eddig is megidézett, tudja a régi orvosi jutsujait + Orochimaru jutsujait.
Madara sima sharingant használ, mint mindig + Rinnengan.

___________________


Szerk.: Aki ki tud térni Amaterasu elől, annak nem nagy cucc a rasenshuriken elől se kitérni. Meg azt se lehet eljátszani állandóan, hogy levágjuk azt a testrészt, ami ég. Mi van, ha egyből a fejét kapja el?
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 02, 12:57:47 írta Zer0 » Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #4460 Dátum: 11 máj 02, 13:29:17 »

szerintem ha sasuke nyomna egy amaterasut naruto meg egy rasenshurikent akkor azok találkoznak és sasuke felé menne egy amaterasuval égő rasenshuriken
tobi vs kabutomaru
egyből ugy találkoznak hogy kabuto sétál a kis kiséretével? mert akkir tobi egyből egy 30 vs 1 helyzetbe kerülne és szerintem veszitene. Ha kabutonak meg kel idézni az embereit akkor nem tudja őket egyszerre mert addig lemüti őt tobi csak szépen lehiv kettőt ha azok erősebbek (pl kakuzu) és nem 1 hit K.O. tobinak akkor lenne ideje megidézni a többieket. De ha tobi ellen az Edo emberkék csak tömegesen érnek el  valamit és kabutonak idézgetni kel akkor tobi lehozza a meccset
Nem tudom értitek e hogy gondoltam végig Nevet
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #4461 Dátum: 11 máj 02, 13:31:52 »

Szerintem meg teljesen hülyeség a 2 őt hasonlítani. Teljesen egymástól eltérő technikák. Az egyik hirtelen jön elő és lassan öl, a másik könnyebben kerülhetőbb de ha talál mindent visz. Az 1iket egy napalmhoz tudnám hasonlítani ami nem alszik el, a másikat meg kazettás bombázáshoz. Nevet Mind2 masszív támadó jutsu, de más a felhasználása.


Kabuchimaru vs. Madara:

Nos ha a teljes idézett bagázzsal jönne elő Kabuto, csak akkor van esélye Madaranak  ha Nagato már nem képes irányítani a Gedou Mazut, ha képes rá akkor Kabuto simán nyer. Teljes idézénél hiába nagyon erős, ennyi remek shinobival ő sem bír.
De mondom ezt nagyon befolyásolja az, hogy Nagato akkor képes lesz e irányítani a szobrot., mert ha Madara irányítja akkor teljesen mások az erőviszonyok.

összegzés:

Gedou Mazut nem tudja Nagato használni így Madaránál marad a szobor: Kabuto - Madara 52 - 48%

Ha képes használni: Kabuto - Madara 100 -  0%

de csak teljes idézésnél
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #4462 Dátum: 11 máj 02, 14:17:26 »

Ebből adódik, hogy nem tudjuk megállapítani a csata kimenetelét. Pojén
Akkor mit szólnátok egy Kakashi vs Gaihoz ? Szerintem Gai erősebb Kakashinál ha kinyitja a kapukat. De ha Kakashi egyből a Kamuival kezd akkor elég nagy meglepetés érné Bozontos szemöldökű barátunkat. Nevet
A Rasenshuriken meg az Amaterasuhoz csak annyit fűznék, hogy az Amatersaut sokkal nehezebb kikerülni, mert elég ha csak rád pillant az Uchiha és máris lángolsz. A Rasenshuriken pedig kikerülhető amíg repül feléd és idejében elugrasz vagy ha van előtted egy jutsu elnyelő Pein.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4463 Dátum: 11 máj 02, 16:33:31 »

Tényleg. Így csinálta Itachi is. Csak rápillantott és már lángolt is Sasuke. Ehhez képest elég sokáig kergette a pillantásával amíg utolérte. Nevet Ráadásul nem is mindegy, hogy hol éri a támadás az áldozatot mint látható volt a Raikage esetében. Nem beszélve arról, hogy milyen fájdalmak kellenek annak megidézéséhez. Ha csak ennyi lenne az a pillantás akkor senkinek sem lenne esélye ellenük. Még magának a nagy Madarának sem. Ránéz és lazán leégeti a fejét, ennyi. Nem így működik ez a dolog. Mindkettőnek idő kell a megidézéséhez akár tetszik, akár nem. Mindkettő hátránya a viszonylagos lassúsága de pusztítóerőben jelenleg a RS viszi a pálmát. Ráadásul a RS esetében nem kell telitalálat mivel területet is pusztít egyszerre. Ezzel ellentétben az Amateratsuhoz telitalálat szükséges, hogy megérezhessék tevékenységének áldásos hatását.
Naplózva
vancha
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34


« Válasz #4464 Dátum: 11 máj 07, 22:35:40 »

Gai vs Kakashi: Szerintem Gai fél kézzel is elveri kakast ha kinyitja a kapukat és sztem kinyitja. De mit szólnátok egy Sasori és Deidera vs Nagato és a 6 Pain. Deidera sasorit is felviszi az égbe így biztonságból tud bábozni. A repülés miatt a lélekkiszedős és genjutsus test hasztalan a rakétákat deidera felrobbantja sasori pedig a vashomokból csinálhat alájuk egy védőfalat ami megakadájozza a bansho tenint. Ha viszont Pain megcsinálja a Chibaku tenseit akkor nyer, és most egy érdekes feltevés: a kazekage ugy képes a chakrájából elektromágneses mezőt csinálni ( 268.fejezet 11.oldal)
ha a peinekben lévő vas mágnesezhető akkor sasori kiszedi a testekből ezzel megbénítva őket hisz ezen kapják a parancsokat, azután megkeresik és felrobbantják nagatót. Így az esély 70-30% deideráék javára,de ha a vasak nem mágnesezhetők akkor fordul a kocka és 70-30% peinéknek.
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #4465 Dátum: 11 máj 08, 09:00:46 »

Ki nyerne,ha már Naruto jóba lenne a Kyuubival,Sasukeénak meg most ott van az FMS...Szóval:Kyuubi Control Naruto vs FMS Sasuke?Amúgy ha arra a Nagatora gondolsz vancha aki még nem használta az elején a Gedou Mazot,és még nincsenek chakra rudak a hátában,akkor szerintem Nagato,de ki tudja...Nem tudjuk,hogy Nagato mennyire volt tápos,vagyis tudunk valamennyit róla de,nem a teljes erejét ismertük meg szerintem...Majd ha a mangába harcolni fog,vagy Kishi berakja valahova,hogy bunyózon eggyet,akkor biztos megismerjük,a táposságmércéjét ikszdé
Naplózva

eleon-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 130


« Válasz #4466 Dátum: 11 máj 08, 12:11:34 »

Hát a Kyuubi Control Naruto vs FMS Sasuke meccsben nagyjából kiegyenlítettek lennének a feltételeket, tekintve, hogy legutóbbi harcuk óta mindketten jelentősen megerősödtek. De Sasuke, attól független, hogy Itachi sharinganját megkapta, még akkor is alulmaradna Naruto-val szemben szerintem. Ezt azért mondom ilyen biztosan, mert ha rókánk elsajátítja teljesen a Bijuu-bombát, akkor rohadt erős lesz és üti Sasukét. Nem mondom azt, hogy Sasuke nem erős, félre ne értse senki, de ha esetleg előkerülne, hogy anno mit kapott Naruto Itachitól, az is biztosan Naru oldalára billentené a mérleget Kúl
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #4467 Dátum: 11 máj 08, 12:17:14 »

Kyuubi Control Naruto vs FMS Sasuke elég érdekes harc lenne mert mind a ketten hatalmas erővel rendelkeznek, naruto erejét nagyjából belehet lőni, hogy milyen lehet, de sasuket mivel még nem láttuk fmsel így elég nehéz lenne következtetni, hisz madara mondta, hogy fms után egy teljesen új szintre lépett mint msel és mint láthattuk sasuke ms-el elég sok embert elbírt volna verni és elég sok erős emberrel egyenlő fél volt így elég nehéz következtetni milyen erős lehet majd később az fmsel. Amúgy én ezt a harcot narutora billenteném egy szoros harc során mert kyuubi azért mégis csak a bijuuk legerősebbje és ha tökéletes írányitja a naruto akkor szerintem hosszú harc során és sok sérüléssel elverné a sasuket.
Naplózva
eleon-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 130


« Válasz #4468 Dátum: 11 máj 08, 15:59:16 »

Lehet, hogy nem lesz puszipajtás Naruto meg a Kyuubi, de az erejét (vagy legalábbis a nagy részét) az uralma alatt tartja, rendelkezik vele, hiszen igen gyakran jobban világít, mint egy 100as villanykörte és ez a róka erejének köszönhető. Szóval tudná használni a Kyuubi erejét, Naruto meg hát...a Sharingannal szemben igazad van, mert a genjutsuk kivédésének sose volt igazi mestere. De azt ne felejtsük el, hogy amikor tanulta a Rasenshurikent, akkor mondta neki Yamato, hogy az új jutsuja le fogja győzni Sasuke Chidori-ját Nyelvesít Nevet
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4469 Dátum: 11 máj 08, 16:06:31 »

A Kyuubi kontroll Naruto  igenis ELVERNÉ Sasukét.
Miért is? A Kyuubi kontroll nem azt jelenti, hogy a róka harcol, Naruto meg irányítja, és így esélyt ad Sasukénak, hogy begenjutsuzza a rókát.
Hanem: A róka és naruto segítik egymást a túlélés érdekében:
  • Ha Naruto genjutsuba kerül, a róka készségesen kiszedi belőle
  • Ha a róka genjutsuba kerül, Naruto készségesen kiszedi belőle
  • Ha Naruto felhasználja a róka csakráját, a róka nem szívja el Narutoét, hogy megölje
  • ---->>>> A róka nem tesz keresztbe Narutonak, hanem együttműködik. Ez a kontroll a jinkjuuriki esetében
Így Sasuke nem sok mindent tudna tenni, kivéve, ha Ita szemeivel nem kapta meg a Yata tükröt, és a Totsuka kardot, bár kétlem, hogy így lenne. Amaterasut könnyen kikerüli Naruto zseblámpa módban, de senninben is, Tsukuyomi nem jöhet szóba, ha van Kyuubi kontroll, a Susano'o meg -mint láthattuk az előző animében- "felnyitható" akát 2 erős széljutuval, szóval egy ChouOodamaRasenshuriken is szétkapná.


 
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 08, 16:09:15 írta Zer0 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 296 297 [298] 299 300 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!