24 szep 21, 07:43:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 288 289 [290] 291 292 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1194012 alkalommal)
0 Felhasználó és 46 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4335 Dátum: 11 feb 09, 20:37:16 »

Na igen de akkor ki használta volna azt a chakrát. Ezt pont úgy írod mintha Naruto tehetne róla , hogy belezárták a rókát és annak erejét nem használhatná. Majdnem annyi ideje van benne a róka mint ahogy Hakuban is a vérvonala. Ennyi erővel zárjuk ki, hogy Haku is használja a vérvonalát. Így viszont Sasuke például erősebb volt nála. Naruto is megfizette az árát bőségesen. Vagy akkor mit mondasz Peinre aki a szemeit úgy kapta? Akkor ez is szabálytalan képesség lenne.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #4336 Dátum: 11 feb 09, 20:54:47 »

Pein,Haku két külön dolog mint naruto. Pein nem kapta a szemeit mert csak madara mondta hogy kapta, de nem azt mondta, hogy beülteték neki vagy valami hanem lehet direkt odaküldte azokat a ninjákat hogy felébredjen peinbe a rinnegan, de ez még csak találgatás szóval peint zárjuk ki. Hakunak ott a vérvonala amivel együtt született és az két külön dolog mint a naruto+kyuubi mivel két különböző személy, de viszont kyuubi chakrája narutoba van és nem úgy mondtam, hogy ő tehet róla csak ha már naruto erejét nézzük akkor narutoét nézzük ne pedig a kyuubi chakráját. Haku meg különben se kapta a képességeket hanem alapból benne volt sajátjaként, narutoba meg belepecsételték a kyubi chakráját. De tovább nem mondom a véleményemet mert látom két különböző véleményen vagyunk szóval itt most befejeztem ezt a témát, neked van igazad ha így jobban tetszik:)
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #4337 Dátum: 11 feb 10, 11:59:33 »

Nagato rongyosra alázná a csókat. Én még mindig tartom azt a véleményem, hogy nincs eme ninja világban MÉG olyan személy(persze élő) , akinek bármi fogható köze lett volna Pein erejéhez. Na jó, Madara most már túl tett rajta mert elvette a szemeit, de ha előtte találkoztak volna szemtől szemben mint mondjuk Hanzouval, őt is elverte volna. Nem véletlenül rohant a Rinneganért amint kis esélye is volt a megszerzésére.

Egyébként Naruto ereje a róka ereje és a kitartásáé. Ezek olyan dolgok mint mondjuk valaki gazdag családba születik és azokkal lehetőségekkel él, valaki meg szegénybe és azokkal... Nem mi választottuk, de az életünk olyan része amit igenis számításba kell venni. Az tény, hogy egészen a manga mostani alakulásáig nem volt képes befolyásolni rejtett erejét, de attól még a sajátja. Az apja öröksége...ami végre beérni látszik!


Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4338 Dátum: 11 feb 12, 11:34:20 »

Új csata: Hang Ötöse vs. Kishame
Ezt nyilván úgy kell értelmezni, hogy Kishame vs. Kimimaro plusz a többiek zavaró tényezőnek.
Kisame: nagyon jó közelharcos, a samehada miatt mégjobb, víz elem magasfokú használata.
Kimimaro: kb. ugyanojan jó harcos, vérvonal, amiből nem hiszem, hogy lehet csakrát szívni, átokpecsét, amiből meg valószínüleg lehet.
Kidoumaru: csakraháló, ami a samehada ellen haszontalan, idézés, ami viszont jól jöhet.
Jirobou: föld elem, erős, de lassú
Tayuja: idézés, genjutsu
Sakon és Ukon: gyorsak

55%-45% Kishaménak
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #4339 Dátum: 11 feb 12, 15:06:58 »

Sztem itt Kisame simán hozza őket. Megmondom miért! Vízben Kimimaro sem tud harcolni, hiába a kekkei genkai. Jirobou föld elemje jól jöhete, csak sztem Kisame bácsi ellen ő gyenge elem használó. Cápalo fogja inkább tőlük szívni a chakrat mintsem fordítva. Mosolyog A víz egyik hang ninjanak sem fexik a harcaik alapján, szal én könnyen Kisamenak adom ezt a győzelmet.

Kisame vs. Hang ötös:  65 - 35%
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4340 Dátum: 11 feb 12, 17:58:25 »

Én pont az ellenkezőre tenném a voksomat. Kisame számára csak 10 %-ot tennék. Nem szükséges a vízben harcolniuk hiszen tudnak járni rajta is. Ráadásul nem nézném le az átokpecsét második szintjének erejét sem és arról még nem is beszéltünk, hogy azért annak a négynek érdekes képességei vannak. Kishame mennyire védett a genjutsuk ellen? Van közöttük elem használó és egy olyan aki ha hozzáér akkor beleköltözhet és elpusztíthatja a sejtjeit. Van köztük aki mestere a távolsági gyilkolásnak és akkor még Kimimaro pecsétjének 2. szintjét nem is említettük. Ezek mind olyan képességek amelyek ellen lehetetlen védekezni egyszerre. Rosszul is írtam az elején. 0 %-ot adnék Kisaménak Samehada ide vagy oda. Gazdát cserélne a fegyver.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #4341 Dátum: 11 feb 12, 18:10:45 »

Szerintem ez tök hülyeség, hogy a hang ötösre úgy elverné a kisamet, hogy 0%-ot adsz neki. Nem hiába küldték őt a nyolcfarkú ellen, és egyedül elbírta intézni a második legerősebb bijuut, akkor majd szerinted olyan emberek elverik őt akiket genninek vertek el? Kivéve kimimaro, mert ő erősebb volt a másik négynél. Kisamet ennyire én nem becsülném le, hogy 0%-ra tedd az erejét:) Samehadával együtt nagyon erős a kisame.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4342 Dátum: 11 feb 12, 19:04:09 »

Tudod az ötből csak egynek kell a célt elérnie akkor is kikapna Kisame. Ezért mondtam azt, hogy 0 %. A kérdés úgy hangzott, hogy a hang 5-ös kontra Kisame. Tehát négyet is megölhet belőlük Kisame ha valamelyik ellen elbukik akkor veszített. Ez pedig 0-ot feltételez. Márpedig valamelyik biztos, hogy célba talál. Egyszerre ennyi fajta és eltérő támadást nem lehet kikerülni és kivédeni Kisamenak. Márpedig ezek a fickok nagyon erősek. Pechükre nekik veszteni kellett a geninek ellen de igazából ha visszaemlékszel akkor nem is veszítettek hanem döntetlen lett a végeredmény máshol pedig külső segítség érkezett.
Naplózva
XPdestroyer
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53

ez az én ninja utam!


« Válasz #4343 Dátum: 11 feb 12, 22:00:19 »

Azért megnézném a hang ötöst 1 bijuu ellen.....nem a létszám számít.....Itachival nem tudtak mit kezdeni Narutoék,sőt Tobi ellen se,de érthető is.....Igen döntetlenek lettek azok a meccsek,de genninek voltak,megnézném őket,1 mostani csatában,sztem egyértelmű....Ha belegondolunk,Kisame-t(mármint Kisame erejének 50%-át bírta nyújtani,mert 1 klónként harcolt,+ a csakráját még Gaara erejének,a kiszívásához is nyomta.....)Gai-ék alig bírták leszedni,pedig nem gyenge csapat az a 4-es....
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4344 Dátum: 11 feb 12, 22:24:58 »

Látom te sem érteted meg mit írtam. Mond el nekem, hogyan védekezi ki ha egyszerre támadják genjutsuval, ninjutsuval és közelharccal valamint távoli támadással. Melyiket fogja kivédeni?  Védekezik a genjutsu ellen miközben az a fickó nyilat lő ki 120 %-os találati pontossággal? Vagy fordítva próbálja elkerülni a nyilat miközben támadják genjutsuval. Közben arra is kell vigyáznia, hogy nehogy hozzáérjen az a fickó aki beköltözhet a testébe, mellette próbálja elkerülni Kimimaro táncait. Ne szórakozzunk. Mi ő? Egy ezerszemű szörnyeteg aki mindent lát és mindent érzékel közben öt különböző támadás formát blokkol? Ráadásul Kimimaro nem olyan ellenfél akit lenézhetnénk. Kisamére visszagondolva később Gai egy az egyben taccsra vágta holott előtte a teljes csapattal harcolt. És itt már azért teljes mellszélességgel harcolhatott.
Naplózva
hirariko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163



WWW
« Válasz #4345 Dátum: 11 feb 12, 22:36:28 »

Szerintem annyi lenne Kisamenak hogy vízbörtönbe(vagy mi a neve) rak 3 at amit Nejiék ellen használt és a maradék 2vel addig elbánik közbe az a 3 megfullad innentől kezdve nincs miről beszélni, és Gaiék ellen csak 30-50% chakrával harcolt mivan hogy ha fullosan harcol... esélyük se lenne.És azért nem hiszem hogy azok a hang geninek felérnének 3 chuuninal és 1 jouninal Nevet
Naplózva

Az aláírás Chakra, a moderátor törölte, mert: Ez nem a reklám helye. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4346 Dátum: 11 feb 12, 22:52:04 »

Ennyi erővel Tayuya a 3. másodpercben elkapja egy genjutsuval és vége is a csatának. Másrészt mintha olyan könnyű lenne ilyen fickókat vízbörtönbe zárni. Főleg olyat aki földelemet használ ami erősebb a víznél. Meg a másik kettő csak úgy hagyná, hogy megtegye ezt. Nem mondom, ha mind közelharcosok lennének és nem ismernének más technikákat akkor igen, győzhetne Kisame. De nem így van. Pont ez volt Gai csapatának is a baja. Mind alapvetően közelharcosokból állt így alapvetően közel kellett menni hozzá. Így foghatta meg őket a vízbörtönnel. Viszont amint megzavarják a koncentrációját menten szétesik az a börtön. A klónok amelyek megtartják semmi perc alatt eltüntethetők. Márpedig legalább addig a börtönben kell tartani az ellenfelet amíg meg nem fullad különben nem ért semmit az egész. csak a chakráját pazarolta el.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4347 Dátum: 11 feb 12, 22:56:13 »

Geninek? Kérlek, ők Orochimaru feltörekvő tehetségei voltka, amolyan "elite-evil junior team" minimum a chuunin szint csúcsán, ranggal, avgy rang nélkül. Ezentúl Kimimaro bőven jounin szintű.
Öten együtt majdnem biztosan le győzik Kisamét, Kisame inkább problémás, és erős, mint igazán jó. A genjutsu például az egyik gyengepontja lehet, Ukonnal talán pont tud mit kezdeni a samaheda maitt, de nem tudjuk, képes-e az a fúzióra, ha nincs eléggé feltápolva, Kimimaro könynen okoz megjelenéseket egy jjó védéssel, aztán egy erős támadással, a pókarc messziről leszedi az elelnfelét, amíg a többeik feltartják. Jirobou nem sok mindenre jó, de viszonylag nagyobb földtömegeket megmozdgatva védekezni nem rossz, szóval, az az ötös együtt nem roszs, kevesen bánnának el velük, és Kisame majdnem biztos, hogy nincs köztük.
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 12, 22:57:00 írta STM » Naplózva
Cell-sama
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 30


« Válasz #4348 Dátum: 11 feb 12, 23:07:25 »

Nah Kisame Gai ellen kard nélkül harcolt ultoljára, és a kard valljuk be az erejének az 50%-ka.
Enyire nem kéne Kisamét lebecsülni azért.Hisz lényegében amíg kardja vele van jóformán halhatatlan hisz Bee kitépett egy darabot a testéből de ő simán vissza gyógyult hála a Samehadának. Ezek után én úgy vélem közelharcba elég nehéz megfogni. A genjutsuról meg azt mondom, hogy azért Itachi társa volt tudhat egy-mást a genjutsuval szembeni védekezésről.

Én úgy 55% adok Kisaménak és 45% ot a Hang ötösnek.
Naplózva

"Get up, stand up, don't give up the fight"
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4349 Dátum: 11 feb 12, 23:09:13 »

Nooos, tegyük fel, hoyg Ksiame valami isteni csoda folytán így alakítja az első öt msáodpercet. Egy klón leszedve. A második ezzel egyidőben szuétpukkan, mert Ukon már belemászott. Kimimaro kitőr maga, a harmadik időközben szuétfolyik ezért, vagy azért, és probléma letudva. Ezek után egy tai és egy genjutsu támadás egy időben, és vége.

Az nem tudom, miért jelent bármi,t hogy együtt lógott Itachival. Kétlem, hogy tréningezték egymást. A regenerációs képesésge pedig nem volt olyan angy szám, csak egy kis húst növesztett vissza, rádásul a kardja már szépen fel volt hízva, ami itt nem történne meg.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 288 289 [290] 291 292 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!