24 szep 21, 10:29:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 287 288 [289] 290 291 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1194169 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #4320 Dátum: 11 jan 18, 16:26:28 »

Peint meg Oro-t felejtsük már el 1 kis időre. Szegények annyit harcolnak a fórumon, hogy csoda ha van még chakrajuk. Mosolyog

Inkább olyat kérdezek, hogy szerintetek melyik jelenleg ismert shinobi TEAMnek lehet valamennyi esélye  a még élő 2 jinchuriki  ellen (persze külön-külön) no és milyen taktikával?!
Belevehetitek azt is, hogy előre tervezett a támadás mintha el kéne fogni őket.
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 18, 16:29:17 írta Tr4nCe » Naplózva

biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #4321 Dátum: 11 jan 18, 17:21:16 »

szerintem kakashi hadosztájának van némi esélye bee ellen  Nevet

de ez tényleg attól függ hogy mondjuk naruto tagja lehet e a 7-es csapatnak bee ellen, mert jelenleg nem sok ninját tudok mondani akik egy 4-5 fős csapatban letudnának győzni egy ilyen szintű ellenfelet.(a halhatatlan csapatokat leszámítva)

maximum ha egy 10-15 fős csapatot lehetne összeállítani külön erre a feladatra.
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #4322 Dátum: 11 jan 29, 13:39:57 »

Eszembe jutott 1 sztem érdekes csata.

Guren vs. Haku:

Mind2en a kristályokat szeretik, de vajon kié a jobb?! Haku nyilván sokkal fejlettebb taijutsuval rendelkezik, viszont én Gurent ninjutsuban jobbnak érzem. Több távolsági támadó és védelmi jutsu, viszont Haku technikái gyorsak és halálosak na meg sokkal egyszerűbbek és szinte egyből bevethetőek ami itt jól jöhet neki. Gurennek nagyobb szabásúak a technikáis viszont sok chakrat fogyaszt és több időt vesz igénybe. Hosszú távon mindenféle képpen jeges barátunk jön ki jobban a küzdelemből.

Guren - Haku: 40 - 60%

Naplózva

titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #4323 Dátum: 11 jan 29, 14:32:49 »

Ez mind szép és jó ,már csak egy kérdésem van ,ki az a Guren?Nevet
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4324 Dátum: 11 jan 29, 14:40:31 »

Az egyik fillerben volt még a háromfarkúéban . És a kristály elemet használja ami eddig szintén filler elem.
A harcot illetően Guren-ek adom a több pontot mert sokkal képzettebb mint Haku elvégre Orochimaru tanította és ő kihozza mindenkiböl a maximumot. Kakashival is felvette a versenyt szóval a Taijutsuja is elég jó, és Hakuéval ellentétben az ő jutsujai meglepetés szerűek mert habár fegyvertelen , minden fegyver körülötte , kézjelek nélkül is képes olyan jutsukra amibe gyorsan belehal az ember és még csak nem is számítani rá. Haku jó felismerő de ha először lát ilyet abba beletörik a tűje.Ha körbevenné a tükrökkel mint annó Sasuékat mindegyikbe lő egy kristályt amire nem is számíthat Haku , a tükrüknek vége és lecsap.
Szerintem Guren-Haku: 65%-35%%
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4325 Dátum: 11 jan 29, 15:28:42 »

Én még magasabbra tenném ezt az értéket Guren javára mivel a támadó jutsut is áttudja változtatni kristállyá. Tehát a jégtükröket is kristályosítaná azonkívül még a kristályclonjai sem utolsó darabok. Nálam 90:10 arány inkább.

Nem azért mondom de még Nagato ellen is elég hatásosan tudna harcolni Guren, még ha veszítene is ellene a végén.
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #4326 Dátum: 11 jan 30, 12:25:06 »

Egyértelműen Guren.Szerintem őt túltápolták a fillerben, hisz néhány pillanatig még egy bijuu-t is megállított.Haku hol lenne ilyenre képes? És ahogy rini67 is mondta, szó szerint mindent át tud kristályosítani.Jöhet bármennyi jég tű meg mit tudom én még mi azok már kész fegyverek Gurennek és még meg se kell erőltetnie magát.Nagyon erős karakter, kár, hogy csak egy fillerben mutatták be. Szomorú
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #4327 Dátum: 11 feb 08, 19:00:10 »

Igen,sztem Guren vezetk 99%-1%-ra...tibee77 hez csatlakozva,sajnos túl keveset szerepelt.
Haku meg sztem alapból,hogy akkor még egy kicsit képzés nélkül álló narutótól kikapott az szégyen,az viszont már nem,hogy Sasukét letudta győzni,de akkor is!!! Guren tényleg egy pillanat alatt szétcsapna mindenkit ^^

És egy újabb érdekes csata:
Kimimaro(CS2) vs. Kakashi
45%------------->55%
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4328 Dátum: 11 feb 09, 15:46:26 »

Pedig Naruto még akkoriban kifejezetten képzetlen volt, sőt még most is az. Amíg nem tanulja meg teljesen a rókát  illetve annak chakráját teljesen az irányítása alatt tartani addig az is marad. Másrészt a róka chakrája ugyan úgy hozzátartozik mint Hakuhoz a vérvonal képessége vagy Kakashihoz a sharinganja. Sokan hatalmas előnnyel mennek/mentek Naruto előtt. Itt olyanokra gondolok mint Chouji, Nejí, Shikamaru, Sasuke, stb, akik már alapban rendelkeztek valamilyen különleges képességgel. Narutonak csak a kitartás és az akarat maradt osztályrészül ebben az időben, hiszen a róka chakráját elzárták előle. Mellékesen megjegyzem, hogy jogosan tették. Én csak úgy tudnám elképzelni, hogy Haku győzzön Guren ellen ha orvul megtudná lepni.

A Kimimaro és Kakashi meccset hasonlóan gondolom én is ahogy írtad. Kimimaro nagyon jó közelharcban és biztosan felülmúlná Kakashit ebben, valamint nagyon jó a védelmi képessége is a fizikai behatásokkal szemben. Azért tenném mégis Kakashit előtérbe vele szemben mivel Kakashi nagyon erős a ninjutsuban. Ebben viszont Kimimaro nagyon nem jeleskedik mint ahogy Gaaránál is láthattuk. Márpedig szerintem a különféle ninjutsu a legerősebb fegyver ebben a történetben.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4329 Dátum: 11 feb 09, 16:34:36 »

Értem amit írsz de így nehéz viszonyítani. Például ha azt nézed, hogy Haku idősebb volt náluk akkor ő mindenféle képen erősebbnek számít náluk. Ehhez viszont az kellett, hogy használja a vérvonal képességét amellyel rendelkezett. Ha nem játszadozik akkor már az elején megölhette volna őket ezzel a képességgel. Viszont nem ezt tette. Amikor pedig Narutoból kitört a róka chakrája akkor már akkor sem lett volna esélye a frissen szemtől szemben  harcolnak. Márpedig ezeket a párosításokat csak úgy érdemes mérlegelni, hogy mindenki szemtől szembe, erejének teljébe áll ki a másikkal. Persze ennek a módszernek is megvan a hátránya hiszen lehetnek olyan személyek akiknek éppen az az erőssége, hogy orvul tud támadni. Az, hogy trükköznek a harcban az egy teljesen elfogadható dolog hiszen ninjákról beszélünk. Ők az ölj vagy téged ölnek elv alapján működnek.

Moderátor, Chakra:
Nem dupla hsz, csak töröltem közülük.
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 09, 20:26:09 írta Chakra » Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #4330 Dátum: 11 feb 09, 16:42:40 »

Igen, mint ahogy te is emlitetted ha nem játszadozott volna velük, már elején megölhette volna mind a kettőt, épp ezért nem értek egyet azzal, hogy haku egy kiképzetlen narutotól kapott ki mivel ha nem játszadozott volna velük akkor már megölhette volna őket elején, de ő játszadozott mind a kettővel nem csak a narutoval harcolt és nem kiképzetlen narutotól kapott ki.
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 09, 17:05:17 írta Mach5 » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4331 Dátum: 11 feb 09, 17:39:33 »

Jó, de akkor vehetted volna úgy is, hogy Naruto sem játszadozik hanem egyből a róka erejével kezd harcolni. Ebben az esetben pedig te is tudod, hogy mi lenne a vége. Ugyan az mint ami jelenet vége lett. Az nem jó arányítás, hogy az egyik teljes erejét használja míg a másik csak alibizik. A mérkőzés elején bizony Sasuke lenyomta Hakut normál módban. Csak a tükör csarnok megidézésével tudott fölé kerekedni. Te itt most arra hivatkozol, hogy Haku nem teljes erejével harcolt. Lásd Naruto sem. Egész addig alibizett míg Sasuke el nem eset. Utánna ment át komolyba és az eredmény magáért beszél. Haku megmérettetett és veszített Naruto ellen. Az most teljesen mellékes, hogy a róka chakrája vagy teljesen más miatt. Ő is használta a saját képességét ahhoz, hogy győzzön és Naruto is.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #4332 Dátum: 11 feb 09, 17:52:42 »

Róka chakrája az nem naruto saját képessége mert nem vele együtt született benne is van, hogy a róka chakrája nem pedig a naruto chakrája. Most szerintem saját vérvonal képesség teljesen más mint, hogy valakibe benne van egy olyan lény chakrája ami a legerősebb volt. Naruto saját ereje az abba rejlik, hogy nem használja a róka chakráját, de amikor már használja azt akkor onnantól kezdve nem Naruto ereje az hanem a rókáé. Peint se naruto verte el hanem a 6farkú kyuubi, naruto csak legyengítette mivel öt testét elverte.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #4333 Dátum: 11 feb 09, 19:59:22 »

Hát ha így nézed Narutot, hogy a róka az nem az ő ereje, akkor kb lett volna két harca amit a saját erejéből nyert meg. Most a Kiba  és Kakuzu elleni harcára gondolok (Bár Kakuzunál róka szemei voltak).A róka csakrája nélkül semmi esélye nem lett volna le Neji, Gaara, Deidara, Sasuke, Orochimaru, és Pein ellen. Ennyi erővel a Hang 5-ősének se számítana az átok pecsét. Nevet Naruto a Róka ereje nélkül olyan, mint Kiba Akamaru nélkül. Mosolyog Ő hozá tartozik vagyis a saját erejébe kell számítani.
Ha Naruto akkor aktiválhatta volna a róka chakráját amikor akarja, legyőzte volna Hakut szemtől szembe.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #4334 Dátum: 11 feb 09, 20:13:59 »

Kibáról meg a hang ötösról nem hinném, hogy volt szó csak hakuról meg narutoról Mosolyog Amúgy a hang ötösröl is az a véleményem, hogy átok pecsét dob az erejükön és az se velük született erő hanem úgy kapták. A kiba meg az akamaru szerintem teljesen nem ugyan az mert akamaru nem dob annyit kibán mint 9farkú naruton. Meg itt naruto erejéről volt szó nem pedig a 9farkú chakrájáról. Mert ha beveti a 9farkú chakráját akkor enyhén szólva senki nem bírná elverni,de én csak a naruto erejéről beszélek, hogy hakut nem maga naruto verte el hanem 9farkú chakrának egy töredéke.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 287 288 [289] 290 291 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!