24 szep 21, 11:24:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 285 286 [287] 288 289 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1194217 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4290 Dátum: 11 jan 07, 15:16:42 »

Najó, legyünk télnyszerűek, ha mrá beleveszítek az edo tenseit, röhelyes hogy azt feltételezitek, nyerhet mgé Kisame. Enneka technikának a ltéezése, és használata lehetősége alapból egy 50% a győzelemre.
Had ne menjek már bele, mihez kezd Kisame egy Orochimaru-Itachi-Deidara trióval, így találomra.

Ha az edo tensei használatára nem kerül sor...

Ninjutsu... Orochimarunál itt leginkább a különböző kígyós jutsukat venném figyelembe, idézéseket, nintaijutsut, a "pengés kígyókat", és például arra semmi nem utal, hogy a samaheda akár csökkentené bármiylen toxin, de különösen a neurotoxinok hatását, úgyhogy ez már egy komoyl erő, viszont mivel a legtöbb ninjutsut Kisame ténylegesen kiüti a chakraszívással, az áltlaános ninjutsut nem érdemes nagyon belevenni a harcba.
Ha már itt tartunk, megjegyzem: ez a chakraszívás egy nagyjából emberi, nem több tonna chakrát egyszerre felhazsnáló, a levbegőbe engedő ellenfeleknél igen csekély. Emlékezzünk, a Hachabii farkaiból jópárat letépett egyszerre, de mikor Asumát borotválta meg egy kicsit, szakállas barátunk alig érezte meg.
Mivel Kisame itt nem egy bijuuval harcol, ami belepumpál többtonna felszabadított nyers chakrát, nem jut sokáig a samaheda fejlődése, a gyógyító képességei korlátozottak, és nagyon is lehetséges a közelharc.
Ami Kisame ninjutsuját illeti, az itt nem sok mindent zavar, és nyílván főleg a samahedára támaszkodna, legfeljebb előhány egy kisebb tavat, hogy hazai terepen legyen, meg idéz pár cápát, amit Orochimaru vagy ninjtusuval, amit azok ellen használhat, vagy közelharcban, avgy kígyó idézésekkel kezel, de ha mrá szóba jött, mivel a Yamata no Orochi gyakorlatilag húsvér lény, semmi baja nem lesz Kisame Gainál alkalmazott technikájától. Maximum összezilálja a pikkelyeit.

Közelharcban egyenlőek mondjuk, mindketten elboldogultak egy tomboló jinchuurikivel is, bár Kisaménál az, hogy amint közel jött hozzá az ellenfele, megfoszthatta az erejétől nagy előny. Na persze nem mondom, hogy Kisame nem szedi szét Orochimarut is, vagy jut valamennyi chakrához, csak azt, hogy azzal jobb esetben semmit nem ér, maximum távolharcra kényszeríti Orochimarut. Rosszabban a levegőbe került temérdek vér simán megbénítja, aztán Orochimaru elvágja a torkát, majd vállán a Samahedával hazamegy. Ebből Ksiame még akkor sem nagyon jöhetz ki jól, ha a chakraszívás elég jól működik.
Még ide vennéma  Ksuanagit, ami, mint Gai ninjutsunak álcázott jobb egyenese, egy pillanat alatt betalál, és tisztán fizikai, de roppant nagy erejű fegyver.
Lehet, hogy a samaheda szerencsés esetben tűrhetően gyógyít, de enenk a szintje is nyílván függ a jóllakottságától, és ez azért nem olyan szinten van, mint Orochimarunál. Ha épp egy vágás jön be, vagy miután átszúrta, ránt egyet a pengén, Ksiaménak annyi. Ha a Samahedát találja el, azzal elválaszthatja (ha csak átmenetileg is) Kisamétól, és ninjutusval együtt már lazán nyer.
Ha a Kusanagi elválik Orochimarutól, alkalmas egy orvtámadásra is, mivel meszsiről is írányítható, és ha mondjuk a Samaheda gyógyítani is kezdi a sérülést, nyílván bénító hatású.


Kisame csak az oylan karakterek ellen igazán erős, mint a Raikage, vagy egy jinchuuriki, de sok olyan ellen is kikapna akár, aki nincs ezek szintjén. Hát még aki igen, de tök mások a lehetőségei.
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 07, 15:19:02 írta STM » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4291 Dátum: 11 jan 07, 15:24:43 »

Kishame vs. Orochimaru
Az animében  ez kb. 10 részes csata lenne, mivel egyik fél sem szeret megdögleni. Oro elvileg szél elemű ami egyenértékű a viz elemmel. Marcsi vedlése gondolom sok csakrába kerűl, Cápeti meg az ellenfele csakrájából gyógyítja magát. Az idézés megintcsak eleszi a csakrát, Kishame pedig csak több lecsapolni való ellenfelet kap. Kishame eddig abszolút győzelemre áll, csak az a kérdés, hogy a samehada gyógyítja-e a mérget, mert ha nem, akkor amint Orochimaru átvált fehér kígyóra, fordul a kocka.
Choji vs. Juugo
Choji: nagy, erős
Juugo: erős, gyors, sok csakra, regeneráció, protonlézerágyú-szerűség
Azért adjunk Chojinak 5%-ot.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4292 Dátum: 11 jan 07, 15:29:43 »

Protonlézerágyú-szerűség rulez. A chakra ágyú azért egyszerűbb emgfogalmazás.
Choijinak esélye sincs, tényleg, testileg erős meg mindne, de azért Jugoo kicsit szívós ahhoz, hogy leszedje egy nagy láb, és a Protonlézerágyú-szerűség átviszi bárhol.


Egyébként hidd el, nem csak akkor van mérge ugyanannak a lénynek, ha a külalakja épp oylan, amilyen (bár így pár mázsa lekaszált kígyóból biztos több vér jön, mintha egy humanoid testből) de a különböző kígyóival, vagy egy sima marássla is nyilván használ mérget.
Abból, hogy a samaheda képes gyorsítani, javítani a szövetregenerációt, a neurotoxinok blokkolása nem tudom, hogy jön Nevet

A chakraszívásról nem véletlenül fejtettem ki amit, ez nem konrkétan neked szól, de ezt a képességet (vagy a hatékonyságát) nagyon túlértékelik.
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 07, 15:30:24 írta STM » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4293 Dátum: 11 jan 07, 15:51:41 »

Bárki harcolt Orochimaru ellen nem nagyon félt a kígyóharapástól, szóval nem lehet akkora gáz, vagy ha mégis, akkor a samehada magától legyesegeti a kígyófejeket. Azért természetesen én is úgy hiszem, hogy Orochimaru győzne.
A protonlézerágyú-szerűség meg igenis jobban hangzik. Nyelvesít
Ha már mindenki szerint Orochimaru a Jani, akkor vajon mit kezdene Peinnel?
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4294 Dátum: 11 jan 07, 16:05:28 »

Hát szerinten elbujdosna és segitségért kiabálna xD. Nem ,ahm hát ha az Isteni birodalom ellen megy ( gondolom erre gondoltál) akkor az edo tensei avagy a banshou tenin ellen idézhet olyan nagy démoni kapukat, amik megvédik a fuvallatoktol.És ha vhogy ügyesen kitaktikázza, hogy hogy kerüljön oda Peinnhez, akkor 1 Kusanagival szépen megsebezheti , vagy ha már ugy nézzuk , hogy Orochimaru edo tensei-z 2 vkit akik elvonják Peinn figyelmét , akkor meg könnyedén közelkerülhet Peinn-hez és feltételezem nyer, mivel Isteni Birodalom nem közelharci tipus. igy 1 70-30%-ot adnák Orochimaru-Pein-nek. Na de ha az összes (6 db) Pein ellen nézzök akkor Orochimaru esélye hát maximum 10%. Mert gondoljatok bele Jiraia-nak se volt semmi esélye 6 Pein ellen , és ö is Orochimaru szintjén, van ö is 1 sanin.
Naplózva

Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #4295 Dátum: 11 jan 07, 18:36:39 »

Ez egy nagy hülyeség, hogy csak a magas chakra mennyiségű shinobik ellen jó. Persze ott jön ki leginkább az ereje, hisz hamar jutt sok powerhez amivel pikk-pakk eldönti a csata végkimenetelét. Na most 1 kisebb chakraval rendelkezőnek ugyanúgy fáj a dolog csak annyi a különbség, hogy Kisame lassabban éri el a fúzióhoz kellő chakra mennyiséget és ezzel átkapcsoljon a teljesen mind1 mit csinálsz vizbe fulladsz harcmodorra. Ha megidéz egy nagy tavat az igencsak lelassítja Oro agilitását mivel nem hal és teleportálni nem tud. Ez meg teljesen vicc, hogy ha szétvág 1 kígyót a vérétől toxin kerül rá. Lehet nekem hiányosak a infoim, de tudtommal mirigyekben tárolja a mérget és nem a vérében. Úgy rá is hatna az cucc. Na meg a neurotoxinnak vérbe kell kerülnie, hogy kifejtse hatását kivéve ha ideggáz (mondjuk ott is függ hogy milyen). De az tudtommal nincs Oronak... Yamata no Jutsu igaz húsvér forma, de neki is van chakraja és ha 1 olyan cápa telibe trafálja akkor kampó. Energia nélkül csak 1 fetrengő kígyóhalmaz lesz. Taijutsuban lehet van olyan jó mint Kisame, csak akkor meg pillanatok alatt elszívja a chakraját és ezzel meg is ássa a saját sírját. Plussz tol mellé 1-2 mizu bunshint is, hogy érezze a szeretetet és így megnő a vízbörtönre is az esély. Kisame hatalmas előnye, hogy a földből is hatalmas vízet tud kivonni és számára megfelelő környezetet tud kialakítani. Sziklás vidéken kikapna mint a kaki. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 07, 18:37:23 írta Tr4nCe » Naplózva

traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #4296 Dátum: 11 jan 07, 22:15:14 »

Szerintem baromira mindegy Kisame-nak, hogy hol van, mert azt a tavat ő csak a chakrájábol tolja. Nem úgy, mint ahogy Gaara a földből tud homokot szedni. Én is inkább Kisamen-nak adnám ezt a meccset, mert ő is bírja az elhúzódó meccseket és a már elhúzódott abból csak ő fog győztesen kijönni. Azt is kétlem, hogy Oro megoldja a lélegzést a víz alatt, de igazából, ha zabálják a chakráját is kellemetlen. A méreg az gáz lehet csak igazából Oro eddigi ellenfeleiből hányat fektetett ki méreggel? Egyedül Sasuke ellen használta, mert el akarta csórni a testét, de én nem emlékszek több alkalomra. Kisame véső támadása az a chakraelszívós cápa szintén elég cumi egy olyannak aki egy csomó ninjutsut tud, genjutsut nem láttunk tőle és taijutsuban pedig veri az ellenfele. És ugyebár azt is láttuk, hogy Kisame saját maga is tud chakrát elszívni nem feltétlenül kell neki a Samehada csupán azzal csöppet erősebb. Nos véleményem szerint Kisame nyerne.
Ja és Oro mégis hogy idézi meg Deidarát, Itachit? Mikor Oro meghalt még mindkettő életben volt Nevet Meg aztán Oro idézettjei nem is voltak olyan hatékonyak, mint Kabuto hullái. (A másfajta talizmán vagy mi miatt.)
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #4297 Dátum: 11 jan 12, 16:06:48 »

Raikage vs Minato, szerintetek ki nyerne?

Raikage reakció ideje és reflexe olyan jó mint minatonak, de raikage viszont még erős is nagyon, viszont minato gondolom nem csak azért lett ilyen nagy hokage mert h gyors volt hanem gondolom még tudhat pár technikát is. Raikage vs Minatonál nem tudom eldönteni, hogy melyik fél nyerne, ezért tettem fel azt a kérdést:)
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4298 Dátum: 11 jan 12, 16:25:57 »

jajj ez is hányszor lett megbeszélve... értelmetlen olyanokkal írni, mint minato, mikor össz vagy 3-4 technikát láttunk tőle...
Szerintem raikage nyerne, minden esetben, kivéve azt, ha minato lepecsételi a lelkét, de azt vehetjük döntetlennek.
Sztem a raikage am is erősebb annyiból amennyit láttunk tőle.


Ha ki akarjátok fejteni nekem 8, de szerintem egy kiba vs tenten érdekes lenne. Én személy szerint tentenre szavazok, ha használhatja a moovie-s technikáit.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4299 Dátum: 11 jan 14, 08:43:47 »

Úgy nézem, kezdünk kifogyni a témákból. A nem egyértelmű Naruto vs. Naruto harcok 90%-át már megbeszéltük, a többi meg nem jut eszünkbe. Naruto kis haverjait egymárnak ugrasztani szerintem izgalmi mélyrepülés.
Tisztában vagyok a véleményetekkel a különböző animekarakterek harcáról, de túl közönyös vagyok, hogy érdekeljen.
Kakuzu vs. Franken Stein (nála van Spirit)
Aki szerint ez egyértelmű, annak megsúgom, hogy Stein egy elmebeteg állat, akit nem érdekel, hogy ki az ellenfele.
Naplózva
Samehada-0
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 14

GIGIGIGI...


« Válasz #4300 Dátum: 11 jan 14, 11:31:01 »

Tisztában vagyok a véleményetekkel a különböző animekarakterek harcáról, de túl közönyös vagyok, hogy érdekeljen.
Kakuzu vs. Franken Stein (nála van Spirit)
Aki szerint ez egyértelmű, annak megsúgom, hogy Stein egy elmebeteg állat, akit nem érdekel, hogy ki az ellenfele.

Reálisan nem nagyon lehet megbecsülni, de ha kedveltség szerint lenne, simán Steinnek adnám. Mosolyog
Csak hát ki tudja mit tud kezdeni kaszával egy szél elemmel felerősített tűz ninjutsu ellen?
Nem lehet megállapítani, hogy melyik univerzum technikái überelik a másikat, de a tudatalattim inkább a Narutosakat preferálja ilyen téren. Nagyon tűzerő, több cseles technika, halálosabb karakterek tömkelege.
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 14, 20:26:55 írta Samehada-0 » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4301 Dátum: 11 jan 14, 22:02:14 »

Moderátor:
Pár hsz törölve.
Ennyire nem látható a téma címében, hogy minimum 3 sort kell írni...? (Vagy ennyien ennyire nem tudnak olvasni?) Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #4302 Dátum: 11 jan 15, 13:18:57 »

Jó ideje nem szóltam már hozzá itt semmihez,úgyhogy most pótolnám a lemaradást:D.
Kisame vs. Orochimaru: Kisamét esélyesebbnek látom. Mindketten hosszú,elnyújtott harcokra vannak specializálódva. Kisame ugye az ellenfél chakrájából való öngyógyulás miatt,Orochimaru pedig az ellenállóképessége,és az egyedi testfelépítésének köszönhetően. Taijutsuban a Samehada miatt nem ajánlatos Orochinak próbálkozni,bár ott van neki a Kusanagi amivel megszivathatná cápácskát.
STM írta hogy nem tudja Kisame Orochi ellen kihasználni a Samehadát teljesen. Egyszerre 6 bijuu faroknyi chakrát tud leszívni,ezt biztos hogy megérezné Orochi is. Az hogy Asumát miért nem zavarta...ezt nem értem,talán annyit tudok mondani rá hogy Kishi akkor még máshogy képzelte el a Samehada képességét.
Illetve azt is írta STM hogy mindketten jól tolták egy Jinchuuriki ellen. Azért nem mindegy hogy egy 4 farkú Kyuubinak vagy pont méltó ellenfele,vagy simán bedarálsz egy 7 farkú Hachibit.
A méregnek pedig mégha sikerül is megsebeznie Kisamét,idő kell hogy hasson. Hogyha a Samehada nem tudja megoldani ezt a problémát akkor is egy döntetlent kihozhat Kisame az egészből.
Az egész harcot Edo Tensei nélkül írtam,úgy természetesen esélye sincs nagyon Kisamének. Tensei nélkül 70-30%

Chouji Juugo: Esélye sincs Choujinak,nem részletezem:D

Ha nem csak Narutos harcokat lehet felhozni,akkor egy Hono no renkinjutsushi vs. Pride-ra kíváncsi lennék. Hogyha egyértelmű Pride győzelme akkor Greed-et is belehet rakni Mustang mellé,de csak védekezésre. Tehát nem támadhat,csak amennyire tudja védheti az ezredest.
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4303 Dátum: 11 jan 15, 13:54:54 »

Attól tartok, hogy mindkét eset tejesen egyértelmű. Mustangnak nincs semmije egy homonculus ellen. Maximum rárobbant egy épületet, ami alól nem tud kijönni. Persze ez is csak Greed ellen működik, és csak rövid ideig.
Bajuszkapitány ellen is csak azért győzött, mert a kisgyerek behozta a koponyát. A transzmutációhoz meg idő kell.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4304 Dátum: 11 jan 15, 14:50:52 »

Gman, te nagyona  sima FMA-ra építesz. Mustang ami azt ilelti, ha azt is beleveszsük, három homoonculust darált be, kettőt ebből, az eredeti sztoriban, kb. kivégzett.  Pride viszont nem sima Homonculus... bárhogy is, Mustang jól tud védekezni a lángokkal, és úgy tűnt, Pride kényes a testére.. ha Mustang sdzétkapja párszor, és megéri, hogy megtegye, nyer. Részemről 50-50%

Mistich, kedves, hogy rámhivaztkozol, de akkor legyél figyelmesebb... tudom, egy csomó mindent írtam, és másk is, de valéahol mondtam, hoyg a Samahedát pont azért nem tudja kihasználni, amiért ott (Beenél) ki tudta: mert nagyon úgy néz ki, hogy csak akkor képes azt a töménytelen chakrát benyelni, ha az szépen, a levegőbe engedett, tömör chakraként a szájaba van tolva. A testben tárolódó chakrával nem boldogul jól, úgy néz ki, legfeljebb úgy szívja, mint Yoroi.
És azt is kifejtettem, hogy a kyuubi jinchuuriki láthatólag nnégy farokkal azon a szinten van, mint a hachabiié héttel, mivel itt jutnak el ugyanaddig a "tömör bijuuchakrapáncél" alakig. Beenek hét farok kellett ehhez az alakhoz. Vagy hat? Midnegy, kb. egy szint, csak éppen Kisamének az a specialitása. Bár már nem akartam hozzászólni, de ha rám hivatkoztál, gondoltam, még kijavítom ezeket.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 285 286 [287] 288 289 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!