24 szep 21, 11:50:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 284 285 [286] 287 288 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1194261 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #4275 Dátum: 11 jan 04, 16:50:14 »

amúgy csak meg kérdezném hogy ha egy öreg nő kitud térni 1000 senbon elől, úgy hogy még egy chunin életére is figyeljen és ő is túlélte a végén, akkor miért ne tudná ezt megtenni egy szintén nagyon tapasztalt ninja, akinek van sharinganja, csak magára figyel, én nagyon jó a taijutsuja is.

a 100 báb ellen meg tényleg csak annyi hogy bemegy a föld alá és a kutyákkal kiszimatolva hogy hol van.
(ha nem is támad de ez jó védelem)

a kutyák befonalazásáról csak annyit hogy elősször meg kéne fognija őket amire tuti hogy leharapná a kezét valaki.
a másik hogy egy kutyát lehet hogy könnyen befonalazna, de 10db ninja vadászkutyát már nehezebben.

és a szálak mind egy pontba futna, úgyhogy ha még egyszer azt írja valaki hogy a világítás miatt nem tudna meg ebből semmit...........

valamint Kakashi nem csak sok jutsut tud de jó shinobi is ami sasoriról nem mondható el.
És nálam a Shinobik mindig erősebbek lesznek.


Szerk : a karácsony fa meg tényleg világít mivel hogy a karácsony fa kifejezés magában foglalja az égőket és díszeket is, ha nem lennének rajta, akkor fenyőfa lenne.
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 04, 16:52:53 írta biyakingan » Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4276 Dátum: 11 jan 04, 17:01:09 »

-chiyo  bábmesterként gondolkodik, biztos látott már senbonlövő kütyüt, tudta, hogy mikor merre a legkönnyebb kitérni. Túlélte? én nem így emlékszem. Ő mindenképp meghalt volna a méregtől, attól hogy feláldozta magát.
-Igen, lemegy a föld alá, ott idéz kutyákat, sétálgat, megtalálja sasorit ugye? ennyi erővel miért nem megy le minden harcnál a föld alá, és onnan támad ikszdé kétlem hogy ilyesmire is képes lenne Nevet
-Mi is van ha leharapják a kezét? Ja semmi. Mit kéne megfogni? (nem tudtam, hogy a megfognia "pontos j")
-én éppen hogy azt írtam, hogy látná hogy nem emberi, de úgy épül fel, mint az igazi ember, hogy ott a közepe a csakrarendszerének
-Sasori párszor több jutsut tud, mint amennyi emberi bábja van. De nem shinobi?
Most őszintén szerinted ő mi? A télapó?

Meg az előző hszedre: Genjutsut rak rá? Eddig 2-t láttunk tőle, egyik se volt nagy szám. Az hogy kiütötte az anbukat nem jelent semmit, mert ők azt látták hogy mit csinálnak narutoék. Amint valami irreális lesz a genjutsuban, feltörik és annyi. Megjegzem, hogy ennyi erővel sasori genjutsu szintje ugyan akkora, mint kakashinak a 3-as DB szerint.
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 04, 17:05:16 írta Zer0 » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4277 Dátum: 11 jan 04, 17:04:38 »

Szerinted akkor Sasori halálisten, kalóz vagy netán saiyin Technikai KO?
A senboneső Sasori fegyvertárának kb. 0,0000000000000000000000000000000000000001%-ka. Van még mérges kunai, nagy fullánk meg trükkös kar csak Hirukóban, a kezekagéban is van csomó minden és ez valószímüleg így van az összes bábuval. Valami csak eltalálja Kakashit.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4278 Dátum: 11 jan 04, 17:09:32 »

azért az a sharingan se úgy sharingan, mint itachinak. Kakashinak még a 3 pöttyös használata is bőven fárasztó. Lehet hogy hiruko báb bánná, de sasori ígyis-úgyis leverné kakashit. Ha a méreg eltalálja, akkor annak elég erős és fájdalmas mellékhatásai vannak. Kétlem hogy úgy tolná a kamuikat Nevet Mindketten shinobik, csak kakashi gyengébb. Erő szintben kb egy szinten lennének, csak sasori ellen nem sok mindent tud csinálni az aki nem készülhet ellene.
Naplózva
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #4279 Dátum: 11 jan 04, 17:21:23 »

imádom amikor valamit drasztikusan félreértenek.
mikor mondtam ilyen abszurdumokat hogy sasori ilyen fas.........zság lenne?????
a shinobit meg úgy értettem mint Zabuzát, (én mindig kicsit másként használok egy egy kifejezést mint az átlag) és nálam a shinobi nem ninját jelent hanem akit a ninja eszmékkel él minden nap, és kakashi pont ilyen.
amúgy meg a kazekagét tényleg nem becsülöm le, és az tényleg szerintem a legerősebb technikája aminél gáz van.
és abban egyetértek hogy chiyo iszonyúan tapasztalt volt, de kakashi is egy ideje az iparban van.
a földalól támadásban igazad van zero, de felteszem ha lemenne, akkor mit tudna csinálni sasori????
és csak egy kérdés de a csakrarendszerre úgy emlékszem hogy a hasban van a közepe, ami csak feltünne neki hogy nem ott koncentrálódik a csakra, de bocs ha tévedek itt.

a kutya megfogást meg itt láttam de asszem csak félreolvastam
6. Ninken > Haszna csak Sasori számára lenne, mert

    * Sasorinak nem fáj a harapás
    * Akár fonalakkal kakashi ellen tudja őket fordítani, vagy legalább akadályként használni őket (kutyát gondolom könyebb irányítani egy embernél, de mint láttuk sasorinak az is könnyen megy)

de attól még az egy stratégiai hátrány ha hiányzik a kézfejed. (ha a kutyáknak sikerül leharapni)
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4280 Dátum: 11 jan 04, 17:24:22 »

Még , hogy Sasori nem jó Shinobi haha. Ez az év vicce.
Ő alapította a báb osztagot , ő ölte meg a harmadik Kazekagét(nem tudni hogyan ne is mennyünk bele , de mégis megölte azt akit a legerősebb Kazekagénak tartottak , és nem az a léyneg hogyan tette, hanem hogy megtette ez pedig nem kis dolog), és őt hívták a vörös homok Sasorijának (amit szerintem azért mert ahol a sivatagban harcolt az ellenfeleinek vérétől vörössé vált a homok mert megölte őket), és már az arra vall , hogy egy nagyszerű Shinobi , hogy "kidíszítették" a nevét, ami csak az erős Shinobikra jellemző(a Varangy Bölcs, Csiga hercegnő , Sárga villanás,Másoló Ninja) . Meg aztán tudja kivel áll szemben és azért lehet elképzelése az ellenfeléről , jó a Sharingannal megtalálhatja a gyengéjét és nyilván rá is jön , de távolról csak a Kamui jöhet be, de még arra is számtalan módszere van , hogy kivédje. Ha a kutyáival támadja meg azzal a vastag drótszerűséggel felnyársalja őket és kész(ami Zabuza ellen bejött ellene nemfog, azt meg nem értem , hogy harapná le a kezét mikor Sakura szuper erejű ütése sem törte el a báb testet , hanem hagyta , hogy szétessen a test, akkor néhány fog nem nagyon tud benne kárt tenni) , valamint annyi bábja van ami ellen nehéz védekezni, még Kkashinak is.
Ez a meccs egyértelműen Kakashi halálával érne véget ez nem kérdés. (nincs ellenszere a méreg ellen , abból a vashomok "erdőből mikor tüskék leszenk mindenhol , kizárt , hogy karcoás nélkül jöjjön elő , azok még a föld alá is be tudnak menni,a 100 báb előadásáról meg a saját töbi képességéről nem is bezsélve.)
Utólag meg könnyű gondolkodni , hogy nálad ez kicsit másképp van ez meg az , kifogásokat haggyuk ki.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4281 Dátum: 11 jan 04, 17:40:57 »

A tűk kikerüléséhez idézek egyet sasoritól:
"Nem lehetséges, hogy ez a lány kikerülje a támadásaimat ilyen könnyedén...Ő az, aki képes átlátni a támadásomon, és irányít téged"
Ezek után nehogy mégegyszer  valaki azzal jöjjön, hogy sakura is könnyen kitért, mert abból csak az lesz hogy ismételgetjük magunkat és egymást. Abban a harcban, Sakura már a 2. percnél meghalt volna.
Ideje lenne áttérni a Temari vs Kibára, amit gman írt, mert ehhez már semmi újat nem lehet mondani szerintem.
Naplózva
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #4282 Dátum: 11 jan 04, 17:42:38 »

amúgy tényleg sajnálom hogy kifelejtettem az előbbi hszemből hogy igazából csak azt a sasorit tekintem kevésbé ninjának amikor egy báb volt.
a régi vörös homok Sasoriját tényleg az elit shinobik közé sorolom mint mintapéldány, és a halálakor is ugyanaz lett mint régen.
de Kankuro is mondja hogy ő már nem az a Sasori mint régen, és az ilyeneket szerintem igaznak lehet venni.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/518/20
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/519/3
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/519/4
de a végén tényleg ujra shinobi lett



de tényleg bocsánatot kérek hogy ezt kifelejtettem, csak kapkodtam, srry  smirksweat




és igaz lehet a temari vs kibás ötlet
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4283 Dátum: 11 jan 06, 15:14:25 »

A Temari vs Kiba harcot csak  kétfejű bestia miatt gondoltam fair kűzdelemnek. Alapból a harcak az lenne a vége, mint a Temari vs Tenten ügyben. Taijutsuval Temari ellen nem érdemes harcolni, de felturbózva Kibáék olyan gyorsak, ha nem gyorsabbak mint Temari. A csajnak meg kell kűzdenie minden lehetőségért, hogy megemelje a legyezőt.

Visont itt egy érdekesebb: Shikamaru vs. Deidara
C4 nélkül 100% Shikamarunak, de így? Gondolkozik
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4284 Dátum: 11 jan 06, 15:47:20 »

Ez egy vicc. Én Shikamaru fan is vgayok, de nem ilyen elvetemült. Szegénynek nem sok esélye van Deidara ellen, C4 nélkül is kikapna. Ha szerinted tuti hogy nyer, akkor miért nem írod le, hogyan? Nagyon lebecsülöd Deidarát. Ha "csak úgy összefutnak" Shikamarunak kb 5 perce lenne élni. Ő csak akkor igazán erős, ha tervezhet előtte.
Nem tud semmit a bombák ellen, ha Deidara repülve harcol, mert általában olyan magasan van, hogy az árnyék nem érne el oda. Persze attól még elkaphatja, de addig az 5 percig bírja Dei', míg lejár a jutsu.
Alapból (C4el vagy anélkül) Deidara 70% - 30% Shikamaru
Ha viszont Shikamaru tegyük fel mindent tudna Deidaráról, akkor kicsit értelmesebb, bár mivel nem villám elemű, így se tud sokat tenni. Ha készülhet, akkor Deidara 60% - 40% Shikamaru
Am Databook szerint:
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 06, 15:53:31 írta Zer0 » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4285 Dátum: 11 jan 06, 16:08:35 »

Nem csak Deidarának van árnyéka. Ha a bombák elég alacsonyra kerülnek, Shikamaru elkapja és visszatolja őket Deidara pofájába. A C2 meg akkora, hogy viszonylag magasról is van árnyéka. A szárazföldi és föld alatti bombák ellen lehet taktikázni. Végül aki tíz perc alatt 300 tervet eszel ki, annak ugyebár egy terv az bizony 2 másodperc. A C4 ellen viszont nincs semmije.
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #4286 Dátum: 11 jan 06, 17:17:59 »

ÉS szerinted visszadobja a C2-őt és a többi bombát is? Ez nem egy amcsi film amikor visszadobálják a gránátot... és még ha meg is fogná a C2-őt például akkor Dei fogja és felrobbantja. Vagy esetleg az árnyékával elnyeli a robbanást is vagy mi? Ezek ketten összefutnának Shikamaru élne 5percet. Shikamaru viszonylag felkészülve sem érhet el többet, mert semmit nem tud kezdeni vele mivel Dei a levegőben van és elég magasan. Ja és Shikamaru még a régi Sasuketől is messze van sebességben tehát még úgy sem tudná kerülgetni a bombákat, mint Sasuke tette. Ez tök egyértelmű Deidara win C4 nélkül is simán.
Egyébként Sasori úgy is megölhette a Kazekaget, hogy álmában megmérgezte. És ha mondjuk így történt (mert nem tudjuk) akkor aztán nagy dicsőség. Hozzáteszem szerintem sem győzhetné le Kakashi főleg azért, mert elég kevés chakrája van, ezzel szemben Sasori sokáig bírja.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4287 Dátum: 11 jan 06, 21:03:22 »

Na itt 1 új: Kisame vs Orochimaru
 
Elöször is mérlegeljük mind2-öjüket.Kisame , a már látott erejéböl elképesztö mennyiségű vizet , szököárt tud létrehozni.A shipp elején az a Kisame báb is csak 30 vagy 50% chakrájukat tudta az eredeti akatsukisnak használni, és így is Gai-t a víz alá tudta kényszeríteni.Na már most akkor az eredeti mennyit tudhat.igaz tereptöl is függ ez , de a csata kimenetele legvalószínülebb a vízben fog zajlódni. Kisamén a vízben, hát Gai vagy 1 erös taijutsu , vagy villám elemü tudna kifogni.Orochimaru meg eggyik se , ugyhogy nem sok esélye lenne Kisame ellen akárhogy nézzük.Kusanagi, vagy Kisanagi( a kardjára gondolok , csak nem tudom hogy is hivják) Kisame Samehada-ja ellen nem lenne ellenfél , még a szárazföldön se. Maradnak Orochimaru Orochijai(kígyói) de hát azok Kisame cápái ellen nem ellenfelek.Akárhogy nézzük Kisame nagy túleröben van. Itt már cska az segithet Orochimarun , ha a kígyói vhogy megmérgeznék kék gyojin ( halember) barátunkat.
 Szerintem: Kisame:70% , Orochimaru:30%.
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #4288 Dátum: 11 jan 06, 21:56:55 »

A Kisame vs Orochimrura én 50%-50%-ot adok, hiszen mindkét szereplőnek igen nagy az arzenálja, a különleges adottsága és persze rendkívűl ellenállóak. Oronak ott az Edo Tensei, a kígyók stb. Kisaménak a rengeteg Chakra és a Samehada. Kíszámíthatatlan a harc, és szívesen látnék egy ilyet.

Ha nem volt még én egy Chouji vs Juugoról kérdezném a véleményeteket.
Naplózva


 
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #4289 Dátum: 11 jan 06, 22:47:36 »

Kisame vs. Oro valóban érdekes csata lenne. Cápalinak Gai volt a gyengéje mivel nem használ ninjutsut.  Viszont mindenki más ellen aki igen, halálos ellenfél. Ez alól kivétel talán az erős genjutsu használók na meg a Rinnegan.
Persze erősen függ a környezettől is, de láthattuk sima talajon is mennyi vizet tud előhozni Kisame. Oronak mindenféleképpen tartania kell a távolságot. Közelharcban rongyosra szabja hegyes fogú barátunk. Én is tanácstalan vagyok ebben az ütközetben, hogy kinek adjam a győzelmet. Marcsi is rendkívül erős de az a masszív chakra szívás meg az az iszonyatos víztömeg neki is fáj. Edo Tensei lehet 1 opció számára, csak azzal megint az a baj, hogy a megidézettektől is szippantja a chakrat amivel még erősebb lesz. Yamata no justura meg rátol egy olyan cápa chakra szívós izét (nemtom mi a neve Nevet ) azt úgy dől össze mintha kötelező lenne. Talán 1 picikével Kisame az esélyesebb, de csak télleg egy hangyakukival. Mosolyog

Kisame - Orochimaru: 51 - 49% Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 06, 22:49:52 írta Tr4nCe » Naplózva

Oldalak: 1 ... 284 285 [286] 287 288 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!