24 szep 21, 11:42:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 283 284 [285] 286 287 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1194247 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4260 Dátum: 11 jan 02, 07:48:33 »

Kankuro legutóbbi harca előtt simán Nejinek adtam volna a meccset, de így... Gondolkozik
Kankuro eszéről csak annyit, hogy biztos okos, mert a bábmesterség lényege a stratégia. Neji nem agyilag zseni, hanem mert alsóház-beliként ilyen fiatalon képes használni a felsőház jutsujait.
Ha csak spontán találkoznak, és harcolni kezdenek, akkor 70%-30% Nejinek, de ha Kankuronak van idelye felkészülni, akkor ez az arány megfordul.
Egyébként azt az infot kaptam, hogy itt NEM CSAK Naruto karaktereket lehet harcoltatni, szóval lehetne kicsit izgalmasabbá tenni a játékot.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4261 Dátum: 11 jan 02, 14:38:30 »

Mondjuk egy Raikaga vs. Fehérszakáll atomkirály lenne, nincs igazam?
Raikage vagy százszor gyorsabb, mint Fehérszakáll, Fehérszakáll meg végtelenszer erősebb, mint Raikage.
Mint tudjuk a gyorsaság többet ér mint az erő, ezért kb. egy szinten állnak.
Szerintem mindketten benne vannak az AnimeWorldTop10-ben, szal érdekes lenne.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #4262 Dátum: 11 jan 02, 20:58:09 »

Jah  Dragon Ball az ide nem jó:D
De pl Naruto vs Bleach már ésszerűbb.    Kezdésnek:  Naruto VS  Ichigo? 
Szerintem Naruto letudná győzni, Ichigonak csak egy taktikája van, narutonak meg több, Icsi rátámad, kettészeli naruto klonját, ez így megy tovább, naruto nekimegy rasengunal, icogo könnyen hárítja egy getsuga csapással,  naruto kénytelen lesz Senin módot használni, ezzel már enm tud mit kezdeni icsigo, használja vaizard formát,  elharcolgatnak, icsi erősebb és gyorsabb lett.... de naruto végülis átadja magát rokának és kivégzi icsigot.

Naruto 60%, Icsigo meg 40%
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #4263 Dátum: 11 jan 02, 21:09:43 »

Most nem azért, de nem hiszem hogy a külömböző anime karakterek erejét lehetne ösze mérni.
Mindenben bele lehet kötni.
Mos ichio shikai formában lőtt anno akkora getsugát hogy igen csak megnézné magát naruto ha a rasengannal próbálná visza verni. mindenbe bele lehet kötni. egyszerüen más karaktererek, másak az erő szintek.
Én azt mondom maradjunk a naruto vs narutonál ha meg nem lesz uj ellenfél akkor pihentessük.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4264 Dátum: 11 jan 02, 21:20:31 »

Na jó, enynire következetlen, figyelmetlen és... következetlen nem lehet valaki.
Mondjuk egy Raikaga vs. Fehérszakáll atomkirály lenne, nincs igazam?
Raikage vagy százszor gyorsabb, mint Fehérszakáll, Fehérszakáll meg végtelenszer erősebb, mint Raikage.
Mint tudjuk a gyorsaság többet ér mint az erő, ezért kb. egy szinten állnak.
Szerintem mindketten benne vannak az AnimeWorldTop10-ben, szal érdekes lenne.
Na, msot ezek után a reakciómra iylen hsz-t írni... mindegy.

Amúgy a raikage nyerne. Gond nélkül. Simán keresztül kell nyúlnia az ellenfelén.
Naruto szintén bedarálná Ichigot, a rasengan egy meglepően erős technika, de abszulút nem kellene védelemre hazsnálnia, simán félre is léphe,t haogy az ésszerű, túlerőben van, rendelkezik stratégiai érzékkel, ráadásula  jelenleg egy gyorsan előhívható igencsak angy erővel is rendelkezik.
Végső esetben meg ott a kyuubi, ami legyen már erősebb, mint Ichigo Vasto Lorde formája.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4265 Dátum: 11 jan 03, 18:31:34 »

Off: előzőhöz nem tudok szólni, mert csak narutót nézek :S

Akkor Csabi28 kérésére egy Kakashi VS Sasori
Szerintem nem szorul sok magyarázatra, én Sasori van vagyok, de amúgy is ő nyerne. Itt maximum a Kamui fordíthatna, de amúgy nem egy súlycsoportban vannak. A 100 báb, és a vashomok is verné a madárijesztőt. És ha azt látja, hogy repül felé kismillió senbon, persze hogy próbál védekezni, de nem valószínű, hogy kitér mind elől (nehogy beírja valaki, hogy Sakura is kitért, mert őt is Chiyo irányította). Ha mérget kap be, akkor nem hiszem hogy képes használni időben a Kamuit. Ráadásul már ott problémák lehetnek, hogy Hirukot feltörje. Ellene is minimum egy Chidori vagy Raikiri kell, mert akkora fizikai ereje nincs.
Rövid voltam mert mi már kibeszéltük ezt Nevet
Sasori 80% - 20% Kakashi
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 03, 18:46:54 írta Zer0 » Naplózva
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #4266 Dátum: 11 jan 03, 22:24:26 »

hhhhhhhm.
már nem azért de kakashi kitérne a senbobok elől a sharingannal meg a sebességével.
a vashomoknál ha sasorira küld egy genjutsut, akkor nem tutja eltalálni ( egykönnyen ).
hirokut szerintem egy raikiri kutya feltörné.

a 100 báb az már más.
ott egy kamui vs 100 báb lenne ami vicces lenne
ha kakashi rájön hogy hol van sasori szíve akkor nyert ügye van, mivel hogy a 100 báb alatt tudja a csakrafonalakból hogy hol van és akkor egy kamuival elitnézheti.
de ez csak akkor ha rájön a szívre.

én egy 58%-40% sasorinak.
2% hogy kakashi kinyírja sasorit, és meg hal a méregben
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #4267 Dátum: 11 jan 03, 22:56:29 »

A tűket és fegyvereket még ki is védi ,de a vashomoknál megakad ,legalább is szerintem ott Sakurának jól jött a fizikai erő és Chiyo is ,ezenfelül kakashi nem tudom mit kezdene azzal mikor a vashomok ilyen erdő szerűen beborít mindent.
A 100 báb technika ellen meg kevés a Kamui Kakashinak kicsi az állóképessége és a Kamuit se tudja sokszor használni.
Szóval ez tuti Sasori meccse,meg Kakashi nem is az a nagy genjutsus...

Ha 2% hogy kakashi kinyírja sasorit, és meg hal a méregben
akkor 1 % hogy Kakashi kitöri a bokáját
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4268 Dátum: 11 jan 03, 23:16:01 »

Azért nem kéne Kakashit ennyire leírni!
A ninja aki több, mint 1000 jutsut ismer.
Egy sima fejvadász Dotonnal a föld alá megy a Sharingan miatt meg látja, hol van Sasori ráadásul a Shippuudenben már 6 raikirit tud, úgy hogy utána még van ereje a Mangekyouhoz, ja és persze a rasengant sem hagyhatjuk ki az eddig igencsak ismeretlen tárházból, de például itt van a rá olyannyira jellemző testcsere, vagy a szintén eltanult vízklón, sőt még villám árnyékklón is.
Gyenge fizikailag?
Gond nélkül megcsinálja az első Lotust és úgy, hogy nem fárad ki tőle látványosan, valószínűleg a másodikra is képes, mindezek mellet pedig igencsak gyors, sőt a fegyvereit is enyhén szólva jól alkalmazza.
Genjutsu, nos, azért abban sem olyan gyengus, ha az Anbusokat is gond nélkül fekteti ki vele.

Nézzük Sasorit.
Genjutsu, Ninjutsu, Taijutsu mind mind nulla amit valóban tőle láttunk, amire képes az a bábhasználat, de ezt is lehet védeni egy vízörvénnyel, vagy egy vízsárkánnyal esetleg a megszokott tűzgolyóval, sőt, ha nagyon el akarja kapni valaki Sasorit magát annak pont jól jön a föld alatt mozgó kutyaosztag aki lefogja Pinocchio barátunkat egy időre.

Persze nyilván Sasori sem gyenge, de egy ilyen szinten képzett ember ellen pusztán a bábjaival nem ér sokat, ezenkívül pedig egyenlőre mást nem igazán láttunk tőle, sőt azt sem igazán tudjuk mennyi chakrája is van valójában, tekintve, hogy lelketlen bábok megidézésére nem igazán kell túl sok minden.
A méregről egy fontos tényező lehet, de azért nyilván nem pótolhat minden más tudásbeli különbséget.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4269 Dátum: 11 jan 04, 07:55:04 »

Ja teljes mértékben igazad van Heo. A sasori vs Sakura és chijo harcban is Sakura csinált több mindent Sasori ellen és ha már ő is letudta gyözni , akkor Kakashi miért ne tudná ? Sharingannal könnyen kitér a bábok és senbonok elöl és ha Sasori a földön van lemegy utána a föld alá és ad neki 1 kis Raikirit , vagy a kutyáival is elkaphatja , mint anno Zabuza-t. Ha meg Sasori a csövén áll és úgy lángszórózik ,akkor meg 1 viz elemi jutsuval ütheti ki.
Szal szerintem 1 tapasztalt konohai ninját , ne írj le Zer0.
Kakashi:90% Sasori:10% Nevet
Naplózva

dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4270 Dátum: 11 jan 04, 14:31:04 »

Azért ezt vegyük át. A lótuszt csak az Animében csinálta valójában nem képes rá. Rasengant minek használja, ha eddig nem vetette be miért most tegye?Lehet ismer 1000 jutsut, de nem az a lényeg menyit ismer , hanem , hogy azokat hogyan használja.Kakashit enyhén túl értékeled , mert ez egy elhúzódó harc lenne elvégre 298 bábja van Kakashi meg egyedül van. Jó a Sharingan nyilván bonusz neki de ő sem lát a háta mögé több báb ellen nem tudom mihez kezdene, Sasori pedig nagyon okos sokat tud és jó megfigyelő( Persze Kakashi is) de nyilván hallott már róla , és azért lehet ellene terve , nem véletlenül lett Akatsuki. Mind ketten jól trükköznek de ha Kakashi meg sérül akkor a méreg meg teszi a magáét(nem tudom , ha az egyik klónja kap mérget akkor az elterjed a valódi Kakshiba?) A Kamuit ki tudja cselezni Sasori , mert ha egy bábot állít be maga elé akkor azt fogja elszívni. És van még valami. Sasori nem fárad el. Mivel egy báb teste van ezért nem tud elfáradni, és az a két pörgőpenge + a kezén a lángszórók no meg a 100 Báb előadása sem semmi  a végére.Kakasi egy Kamui után is elfárad , és szerinte nyilván a fejét venné le nem pedig a "szívét", persze ha nem jön rá. Ha Kakashi gyorsabb lenne akkor több esélye lenne(és ne hasonlítsa ezt a harcot senki Pein VS Kakashira mert ott valóban jó esélye volt de már birtokában volt némi infó-nak és ők csak 1-1 Jutsut tudtak testenként bevetni). Bár így is meg izzasztja Sasorit , ezt a harcot mégis neki ítélem  de nem sokkal 51-49 % arányban ami persze változó.
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #4271 Dátum: 11 jan 04, 14:39:56 »

Úgy beszéltek Sasoriról, hogy jajjjj ő csak 1 bábhasználóó... ja! Az eddig ismert legjobb bábhasználó! Chiyo baa-chan meg utánna követi a sorban. Senki nem ismerte jobban Sasorit mint ő, szal alapból handicappel indultak ellene Sakuraval.
Plussz nekik már volt ellenmérgük is...  Nos ebből kiindulva Kakashi egyetlen védelme a Sharingan. Bunshinokkal túl sok mindenre nem fog rájönni azon kívűl, hogy Sasori Hirukoban van. A raikirivel is pontosan kell célozni, mivel ha mellé megy onnan neki vége. A kamui annyira nem mérvadó, mivel nagy tárgyakat nem igazán képes vele eltüntetni és a senbon tű zápor közepette nem hiszem, hogy sok ideje lenne relaxálni az MS előhívásához. A víz jutsukat meg sztem csak olyan helyen tudja használni ahol víz is van. Tűzet meg fény évente 1szer használ kb.  Nyelvesít Mondjuk a doton technikák jók lehetnek meg a kutyusok is, csak ahhoz le kéne tépniük az egész tenyerét. Amíg mozognak az ujjai hamar megszabadul a kutyusoktól.Sasori jóval esélyesebb mint Kakashi. Olyan shinobi, aki nem ismeri ezeket a bábtechnikákat nagyon kicsi esélye van. Kivéve ha nincs vmi speciális mindent elsöprő képessége. A méreg elvinné Kakashit vagy a vashomok.

Sasori - Hatake Kakashi: 65 - 35%
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4272 Dátum: 11 jan 04, 14:54:34 »

Jópárszor meglett már beszélve, hogy Sakuráék csak azért győztek, mert fel voltak készülve. Sharingan ide vagy oda Kakashinak esélye sincs, hogy ne kapjon mérget, így az, hogy ő meghal 85%. Megölni meg azért nem tudja, mert ha rájön hogy mi a gyengepont Kakashi a feketejukat használja, aztán lebénulva jön rá, hogy az nem Sasori volt.
A Sasori vs. bárki harcok eredménye mindig legalább döntetlen, hacsak az ellenfél nem irracionálisan gyors vagy immunis a méregre.
Temari vs. Kiba és Akamaru
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4273 Dátum: 11 jan 04, 15:05:44 »

Látom nagyjából mindenki osztja a véleményem, és csak kevesen becsülik le Sasorit. Én is kifejtem, amit eddig nem mondtak.
1. Sharingan. Mit ér vele?
  • Látja a senbonokat > ezzel nem sokra megy mert gondolom nem úgy indul pl 1000 senbon ellen, hogy mindet ki kell védeni, hanem a lehető legtöbbet ki kell védeni. Elképzelhetetlennek tartom, hogy legalább 1 db ne találná el.
  • Látja a chakrakeringést. Ezzel valszeg rájönne hogy Sasori nem élő ember, de mivel még a szemei is mozognak a bábtestnek, gondolom az egész testet csakrafonal hálózat építi fel. Max annyit látna, hogy a mellkasán több a csakra, csak ettől nem különbözik más embertől.
2. Raikiri
  • Először is ennek be kéne találnia. Lehet hogy szétaprítja vele hirukot, de ezzel nagy az esélye hogy megkarcolja magát vagy faroktól, vagy tűktől.
  • Elég csakrazabáló, nem tudom, hogy hol nyomott egymás után hetet, max fillerben vagy moovieben, de ha tévedek, ki lehet javítani Nevet
3. Kamui
  • Ebből max 2-t nyomhat el, de tudjuk, milyen következménnyel jár ez neki.
  • Ezek a kamui elleni megoldások meg tényleg működnének
4.Bábok
  • Lehet hogy látja, mit csinálnak, de az hogy 100 báb elől meglógjon 1 karcolás nélkül, elég valószínűtlen.
  • Az egy másik dolog, hogy attól hogy valamit porrá tör a Tsunade féle ütés, nem biztos, hogy Kakashi is eltöri.
  • Egy konohai ninja nem tudom hogy mennyit érthet a bábozásból, de egy ilyen bábmester ellen esélye sincs.[]
5. Vashomok
  • A geometriai bemutatóval nem megy sokra
  • Világtörvény ellen ember legyen a talpán, aki meg tud menekülni
6. Ninken > Haszna csak Sasori számára lenne, mert
  • Sasorinak nem fáj a harapás
  • Akár fonalakkal kakashi ellen tudja őket fordítani, vagy legalább akadályként használni őket (kutyát gondolom könyebb irányítani egy embernél, de mint láttuk sasorinak az is könnyen megy)
7. Lángszóró és vízipisztoly
  • Az lehet hogy vízzel megállítja a tüzet
  • A vízsugarat nem nagyon tudná felfogni, olyan technikát nem láttunk tőle, csak menekülni tudna
8. Databook > valaki elfogdja, valaki nem, de DB szerint Sasori statjai egy csöppel jobbak, emellé jön a kv 20-30 év harci tapasztalat
9. Írtátok hogy ismerhetik egymást. > Kakashi tutira nem ismeri Sasorit, mert csak találgatott, mikor meglátta, viszont sasori tuti hallott kakashiról, sőt talán a szülők miatti bosszú erősítené (Na jó ez vicc volt)

Még le akartam írni hogy ne hagyatkozzon mindenki a sakurás incidensre, de megelőztek, szal hanyagolnám, csak annyit hozzá, hogy még ha nem is lenne ilyne erős sakura, nem lett volna ellenméreg, és nem lenne pro bábos chiyo, még akkor is 2. vs 1.

________________________________________________________________________________

Temari vs Kibáék

Alap, hogy Temari távharcol, kiba pedig nem, ez már elbillenti a mérleget, mert Temari elég jól használja a legyezőjét, hogy távoltartson másokat. Ha kibáék betalálnak, nyert ügyük van, de erre nem óriási az esély.
Temari szele könyebben kapja el őket, és ami egy erdőt kiírt, az egy ember és egy kutya ellen se kegyesebb.
Databook szerint is erősebb temari.

Temari 60% - 40% Kiba




Szerk SSSnek: Szeintem az a párszáz csakrafonal legalább úgy világítana jobb oldalon, mint a "Szíve". Egyébként olyat még nem nagyon láttunk hogy valaki egy olyan "kártyával" kezdene, ami életveszélyes Önmagára is. Gyors kamui meg max akkor lenne, ha azt a kakashit nézzük aki akkor élt, mikor sasori már nem. Bár így is sasori nyerne, mert egy bazi nagy báb elnyelése nem egyenértékű egy szöggel

Off, csak kötekedésképp, de tudtommal a karácsonyfa nem rendelkezik világító képességgel, csak az égők rajta, amik különböző színben villognak. a helyes hasonlat talán egy reflektor lett volna Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 04, 17:01:51 írta Zer0 » Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #4274 Dátum: 11 jan 04, 15:25:06 »

Annyit látna hogy több a chakra? Mondom móka mester vagy. Akkora mennyiségű chakra koncentráció van ott a szíve helyén (tekercsbe csomagolt belsőségek), hogy Kakashi szemében úgy világítana mint egy karácsonyfa. Egy gyors Kamuival kell kezdeni egyből a meccset, pont a vakító fényesség közepébe, máskülönben esélytelen.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 283 284 [285] 286 287 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!