24 szep 21, 09:20:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 282 283 [284] 285 286 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1194100 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #4245 Dátum: 10 dec 31, 00:57:29 »

Én úgy tudom ki lehet jönni  a genjutsuból ha fájdalmat okoz magának. Asszem pont Sasuke csinálta ezt mikor orochimaruval találkoztak a végzet erdejében. Egyébként  a senbonokkal sokra nem megy Kimi ellen meg a lándzsával. Ami jól jöhet az a Chidori Nagashi. Azzal meglepheti, hogy aztán rádöfjön 1 sima chidorival. Mondjuk aki túl élt 1 Avalancheot meg tolt közbe egy Sawaribi No Mai-t, azt az embert kétlem hogy megfogná. Egyedül a Kirin lehet ami HA betalál és van ideje előkészíteni akkor Sasuke nyert. Ezért kap 30%ot. Mosolyog Jóóó legyen 35...  Nyelvesít
Taijutsuban nagyon jó Sasuke, de Kimimaro meg az a szint ami ultra durva. Hiába száll fel a levegőbe mit csinál ott?!?! tol 1-2 katon technikát amit simán kikerül Kimi az ő agilitásával. Mellesleg megnéztem volna 1 ilyen csatát. Tuti nagyon látványos lett volna függetlenül ki győz... Mosolyog

Javítás!!

Manda idézése valóban növeli Sasuke esélyeit ez kétségtelen.

Sasuke - Kimimaro: 45 - 55% Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 31, 01:05:15 írta Tr4nCe » Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4246 Dátum: 10 dec 31, 08:56:11 »

Örülök, hogy ennyire bejött az ötletem.
Akkor itt egy még jobb: Hang Ötöse vs. Hidan és Kakuzu
Atomkirály harc lenne, azt hiszem.
Szerintem Hidan megölné a dagit, mert ő a leglassabb. Mivel a többiek már látták a képességét, Hidan hamar kiesik.
Tajuya három zsákosbácsija lefoglalja Kaki sziveit, szóval 3, már valószínüleg kimerült hang ninja áll szemben az egyszívű Kakuzuval, aki biztos kinyír kettőt. Így lesz végül fáradt Kimimaro vs. fáradt egyszívű Kakuzu.
50%-50%
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4247 Dátum: 10 dec 31, 10:49:59 »

Tr4nCe az nem Genjutsu volt hanem Oro ölési vágya amire mindenki képes más szinten , és Sasu annyira megijedt tőle, hogy nem bírt megmozdulni. Meg a lándzsa és a Senbonnal is megy ellene mert az is Chidori és azok is képesek áthatolni a csontokon , ha átalakul akkor meg ezek még erősebbek lesznek. Sasue Távolsági harcra kényszerülne vagy Genjutsura , mert Taijutsuban ő a jobb, de Sasukénak ott van az idézés amivel nem csak Mandá , hanem más kígyókat is megidézhet , azaz többet szóval nem csak Manda de még 2-3 kígyót is azok is megdolgoznák Kimit, bár Manda is. A Kirint nem is mondva. 50%-50% ez a harc , bár az idézések Sasuke irányába tolják a dolgot 52%-48%.

A Hang5 VS Hidan és Kakuzu.
Kicsit alul értékeled az Akatsukisokat , jó kilőve a dagadék , de ettől Hidan nem esik ki mert ugyanúgy tud harcolni meg vért szerezni, de ha nem is közelharcban elég jó , és ugye halhatatlan.Kakuzunak meg ottvan mind az 5 elem, a pokos fickó ellen tűz szívvel megy , akkor a pokháló oda , és láttuk milyen erős meg gyors simán megfolytja vagy eltöri a nyakát.
Marad 3 : Sakonukon , Tayuya , Kimimaro. Tayuya Gen jutsut használ, netán Kakuzut el is kapja vagy azok az óriások , szabadon engedi a szél szívet , és mikor elkapta a 2 ő előtör és tűz szél kombó elégeti Tayuyát.Hidan meg a többiekkel birkózik , de mivel 2 en maradtak KakuzuéSakon , Hidané Kimimaro vagy fordítva. Mivel Kimimaro közel harcos Hidan meg halhatatlan , amivel valószínüleg tisztában van már meg fontolt lépéseket tesz, habár egy halhatatlan ellen nem sokat tehet, Hidan is profi a közelharcban , és mikor Kimimaro csontokat hazsnál mármint lő ki vagy ended ki a  testéből biztos folyik egy kevés vér ki , mivel nem hiszem , hogy úgy tudnánk előjönni a csontok , hogy nem tesznek semmi kárt a testben(szerintem ez az ok az ami miatt Kimimaro beteg is lett, mert Kabuto nem tudta , hogy ezt hogyan orvosolja). Emiatt neki annyi  mert nem bírja sehogy megölni Hidant(een az sem változtat ha áttalakul). Kakuzu kienged még 2 szivet ez így 5 a 2 ellen (Sakon Ukon). És így simán kicsinálják. Erős túlzás 2 Akatsukit egy szinten emlegeti a a Hang 5-el.Hosszú harc lenne de Akatsuki győzelemmel , A homokiak meg Neji és Chouji legyőztek 2 őt , 3 másikat meg a  Homokiak. NA már most szerintem Hidan meg Kakuzu messze erősebbmint ez a 3 Genin.
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #4248 Dátum: 10 dec 31, 11:25:24 »

Tudom, hogy chidori az a 2 is, de a nagashi jobban érvényesül Kimi ellen mivel csak lendít egyet a karján azt már szórja is a villámokat a teste körül.  Ez 1 olyan védelem számára amiből utánna könnyen ellentámadásba mehet. Annyi idézést meg nem érdemes írni, mert nem volt hozzá elég chakra tartalékja akkor, meg nem is nagyon idézgetős az Uchiha.


Kakuzu, Hidan vs. Hang ötöse:

Itt csak Kimimaro méltó ellenfél a 2 immortal jelöltnek. Tayuya hamar elpatkol meg Jirobou is. Sakon nagy cselgép csak itt ő sem igazán tudna érvényesülni.  Bááár ha az elején elkezd trükközni lehet megtudná zavarni Hidan. Igaz megölni nem tudja de nem az a lényeg. Kidomaru remek távolsági harcos ami jól jöhet neki, csak 1 gond van számára.. Kakuzu. Mondhatnám ez elég nagy gond számára. Nevet Ellene nem tud bujkálva nyilakat lövöldözni meg pókokat idézgetni, hamar szét kapná őket. Kimimaro le tudja győzni Hidant ha rájön halhatatlanságára és csontokkal vminek szögezi és mozgásképtelenné teszi. Akkor válna érdekessé a csata, ha Kimimaro marad utoljára, mert akkor tudja használni már a Sawaribi No Mait-t, ami még ennek a 2 halhatatlan emberkének is fájna. Nincs kétség, az Akatsuki egy magasabb szint mint a "hangos" csapat. Ninjutsuban nincs ellenfele Kakuzunak, Taijutsuban csak Kimimaro képes velük tartani a lépést. Genjutsuban Tayuya van ott, csak az ő szintje ide már nem elég.

Akatsuki "feltámadunk" csapat - Hang 5-ös : 68 - 32%
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 31, 11:31:12 írta Tr4nCe » Naplózva

dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4249 Dátum: 10 dec 31, 11:45:56 »

Igaz , hogy a Chidori Nagashi-t jobban feltudja így használni de ha utána egyből lándzsává alakítja a chidorit , eltalálja a szívét és vége mert kizárt , hogy a csontok ellen állnak neki. Amikor Dei ellen küzdött nagoyn levolt strapálva a végére már és még akkor is képes volt Mandát(pedig Dei is megjegyezte , hogy már felélte a maradék chakráját is) megidézni , ebből az jön le nekem ,hogy többi kígyót is könynen megidézi és azokkal is hazavágja Kimit. Sasukénél a győzelem az első , az hidegen hagyja , hogy ezért hány kígyónak kell meghalnia.

És asszem a hang % VS Hidan Kakuzu-t 2 HSZ alatt kitárgyaltuk mert nincs rajtam it magyarázni.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 31, 11:46:42 írta dosreis » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4250 Dátum: 10 dec 31, 12:02:22 »

Hidan kiesik, mert Kidoumaru bepókhálózza és abból biztos hogy nem tud kijönni. Az ogrék nem éreznek fájdalmat, és Tajuyának van annyi esze, hogy mögéjük bújjon, ha jön a tűzvihar. Ha Kakuzu kiengedi az összes szívét, akkor Ukon belebújik és megszivatja, mint anno Kibát.
Én maradnék az 50%-50%-nál, mert az átokpecsék sem elhanyagolandó tényező, és a hang ninják összedolgoznak, Hidan és Kaki meg nem.
Naplózva
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #4251 Dátum: 10 dec 31, 12:16:59 »

még a csidori tűkről annyit hogy nem akkora az átütő képességük mint a csidorinak, mivel hogy sokfelé oszlik a csidori ereje
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/357/14

a fájdlom segítségével történő genjutsu hatástalanításról meg ennyit
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/208/20
és a furuja még szerintem erősebb is mint sasuke genjutsuja, főleg ha átokpecséttel használják
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4252 Dátum: 10 dec 31, 12:55:40 »

Azt megnézném , hogy a furuja felül múl egy vérvonal képességü Gen jutsut amivel még Orot is hazavágták.

A hang 5 öse honnan tudná hogy milyen képességük van a Hidanéknak, Kakuzu meg biztos kiszabadítaná a pókhálóból mert nagyon gyors és amíg hidnat hálózza be Kakunak bőven van annyi ideje hogy agyonverje szó szerint, lehet , hogy Tayuyának van annyi esze de ha Hidan támad előszőr akkor kakuzu azt megspékeli a tűz szél kombóval mer Hidan halhatatlan Tayuya viszont nem. Ez a "csapat munka" kiütött 2-őt Jirobot Hidan egyedül is kinyírja pár másodperc alatt. Ugyanúgy Sakon Ukon és Kimimaro maradt . Kakuzu és Hidan csapat munkája sokkal jobb mint a hongiaké mert Hidan halhatatlansága miatt Kaku bőven indíthat olyan támadásokat amibe normális esteben mind 2 célpont belehalnam ost csak az ellenfél , ha most Hidan Sakonnal kerül szembe egy kis vérszerzés és meghal de közelharcban is Hidan nyer. KImimaro meg nem tudja , hogy Kakuzu 5 eleme egy egy élet és ha harcolnak és netán leszúrjaés Kakuzu összeesik , odamegy Hidan ellen segíten Kakuzu felébred , magába hívja a szíveit majd a 4 elemmel együtt egy 4 elemű támadás indíthat amibe belahalnak csakHidna nem, vagy felhaszbálja zt az acélbőr jutsut és nem szúrja le hanem szétveri . Az , hogy a végén ki marad ellenfélnek az lényegtelen . Hidan és Kakuzu egyértelműen nyernekez nem is kérdés  , méghozzá fölénnyel , mert milyen az , hogy 5 ilyen kis senki (najó Kimimarot leszámítva) döntetlent harcol 2 Akatsukissal akik halhatatlanok.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4253 Dátum: 10 dec 31, 13:49:36 »

OK meggyőztél. Azért gondoltam a hangokat királynak, mert 30 részen keresztül főellenségfélék voltak, de jobban belegondolva tényleg piskóták Neeem
Új csata: Gaara vs. Hitsugaya Toshiro
UPSZ FÉLREÍRTAM: Gaara vs. Kishame
Ez ugye attol függ, hogy a homokból ki lehet-e szívni a csakrát. Ha nem, akkor a föld üti a vizet és marad a taijutsu.
Gaara 70% Kishame 30%
Naplózva
zozo112
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 33



« Válasz #4254 Dátum: 10 dec 31, 14:48:26 »

gman,

A víz üti a homokot

Ezt a sima animében láthattuk...

Elvileg a homokból is képes kiszívni a chakrát, és akkor Gaara szinte semmire sem menne. Ha meg Kisame átalakul Samegadává, akkor abszolút semmi esélye, mert amint behálózza a homokkal, azonnal kiszívja belőle a chakrát, illetve Gaara a vízbuborékban megfullad, mivel a homok súlya lehúzza és nem képes úszni tőle.

Új harc:

Kakuzu&Itachi vs. Minato&Kushina
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4255 Dátum: 10 dec 31, 14:53:22 »

Na, azért nem árt figyembe venni, hoyg a Samahedától csak nyers, nagyon tömény, a levegőben megjelenő chakrát láttunk elszívni, nem tudjuk, mással miylen szinten, vagy sebességgel boldogulna, Gaara pedig tud repülni, és gigászi homoktömegeket mozgathat meg, ha épp akad valahola  földön, vagy a föld alatt. AZt sme tudjuk, milyen körülményk kellenek a fúzióhoz, mire Kisame hazsnálta, a Samaheda kicsit feltápolódott a Hachabii chakrájától.
 A homok védi a közelharci támadásokat, távolra is elér Kisaméért, viszont oylan nagy nyers chakratömeget nem mozgósít, amivel erősítené, és simán elsülylesztheti, mint Kimimarot, márpedig nem tudom, Kisame képes lenne-e kitörni a föld alól, és ha igen, hogyan.

Az sem mindegy, hol harcolnak, ha teknős-szigeten Kisame nyer, egy sivatagban Gaara.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 31, 14:54:29 írta STM » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4256 Dátum: 10 dec 31, 16:33:23 »

Igaz, a boxer elvileg szélelemű, de akkor is sima chakra, megfelelően formálva, és a levegőben.
Amikro emgvágta, az egy jobb példa, de ott meg egy sérüléssel, közvetlenül a testéből szívta el. AZ az igazság, hogy erről elfeledkeztem. Akkor sem olyan, hogy meglengeti, és kiszívja za ellenfél összes chakráját, vagy kieszi a teljes homoktömegből.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 31, 16:34:38 írta STM » Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #4257 Dátum: 11 jan 01, 20:57:50 »

Kakuzu&Ita vs Minato&Kushina Nevet
Kushina-tól semmit (!) nem láttunk kivéve azt, hogy félholtan lefogta a Kyuubit. Minato viszont magában is elég kemény, hm. Itachi nagyon imba, ha van mellette egy társ. Mert egy óvatlan pillanatban egy óvatlan genjutsu és pápá. Mondjuk azt is hozzá kell tenni, hogy Minato arról volt híres, hogy egy komplett harcmezőt letakarított, bár nyílván nem olyan szintű ninjákból állt az a harctér, mint Itachi és Kakuzu. Simán el tudom képzelni, hogy Minato esélyes a kettő ellen (ez alatt azt értem, hogy akár komoly sebeket is tud nekik okozni), de mivel egyeltalán nem tudjuk mire képes Kushina így inkább az Akatsukinak adom a meccset. Habár Minato elteleportálja az egyiket és kivégzi aztán vissza a másikhoz xD
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #4258 Dátum: 11 jan 01, 22:04:25 »

Hú most aztán meg fogod kapni, hogy Minato persze mindenkit ver és meg se magyarázod csak Minato win és cső xD
Én is simán Minatonak adnám, ha tudnánk, hogy tud-e valamit tenni genjutsuk ellen. Mint a legerősebb hokage feltételezhető, hogy igen, de ez csak feltételezés és nem tény szóval így 50-50%. Minato elég kemény még így is, hogy nem sokat láttunk belőle. Leküldte Tobit, ami nem sok emberkéne jött össze, igazából Konan, bár ő is bekészített csapdával. Aztán a kilencfarkú ellen is állta a sarat és még a falut is megvédte tőle. Azért az laza volt mikor azt a chakrabombát csak úgy arrébb küldte Nevet
Ám Kushina sem lehetett semmi, ha úgy le tudta fogni a Kyuubit, hogy már szinte halott volt Nevet
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #4259 Dátum: 11 jan 01, 23:23:50 »

mi lenne ha hanyagolnánk egy időre Minatot a csatákból? szerintem lenne is értelme a harcoknak.
és Itát sem kéne minden másodikban felhozni.
az utolsó értelmes meg tényleg a Kimimaro vs. Sasuke volt.


egy Neji vs Kankuró meccset mondjuk megnéznék.
itt hozzátenném hogy Neji egy géniusz, Kankuro meg gaara testőre, szóval azért vághat az esze.
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
Oldalak: 1 ... 282 283 [284] 285 286 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!