24 szep 21, 10:20:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 281 282 [283] 284 285 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1194157 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4230 Dátum: 10 dec 29, 17:03:43 »

EGy három soros sóhaj hozzászólásnak számít? EZt had ne reagáljam már le.. na jó, megteszem...
KAbuto és Oro összehasonlítása kapcsán ajánlom figyelmedbe a legutobbi szerencsétlen manga fejeztetet....

Egyébkétn szerintem Jiraiya nem kéeps bármikor a sennin módra, csak ha az Esőfaluban van, ellvégre nem hazsnálta Oro ellen.... ...de egyébként is...
Egy kis gyomorsav (egy jutsuban, ami csak zárt környezetben alkalamzható, és ami kizárt, hogy visszatartaná Orochimarut, avgy ha mégis, Jiraiyát is egy szép, szűk alagutban közelharcra kéynszeríti) nem fog gondot okozni Orochimarunak...
A kardra szerintem Jiraiya közelharcban épít egy óriási mágnest negyven méterre onnan, és az magához rántja, van hozzá esze az öregnek.. ez.. annyira irracionális, következetlen egy hsz votl, hoyg nem is tudom miért reagáltam rá...

A kage bunshin meg kiváló megoldás.. Jiaiya előkap egyet, és amíg Orochimaru csak iés kizárólag arra fiygel, elmegy, és szép nyugodtan végrehajtja a jutsut...

A genjutsuval egyébként valószínűleg, ha esetleg be is jön, úgy járna, mint Pein ellen...

A felkérésemnek nem sikerült eleget tenned.

szerk:: Jó, nyílván sértő voltam, és irracvionálisan túlzó volt ez a hevesség, de a probléma nem abban van, hogy más állásponton vagy, hanem hogy láthatólag hibás kijelentéseket teszel, nem veszed figyelembe a manga eseméyneit, ahol meg mégis, ott eredendően  téves következtetéseket vonsz le semleges tényekből... mindenesetre bocsánatot kérek.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 29, 17:20:44 írta STM » Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4231 Dátum: 10 dec 29, 17:26:43 »

A kard valóban erős és ezt Jiraiya is tudja szóval ki gondolna ellene valamit mert ismerik egymás tulajdonságait naggyából , egyébként enyhén lebecsülöd Jiraiyat hogy csak 1% adsz neki . Jiraiya felvette azokkal az óriás kutyákkal a versenyt szóval Taijutsuban elég jó, valamint harc közben bőven tud trükközni. Az a véleményem hogy alábecsülöd Jiraiyat mert azért méltó ellenfelek. Oro a fehér kígyó formát 3 évente geyszer képes hazsnálni , amikor kígyóvá alakul felgyorsul de nem lesz tőle legyőzhetetlen, és mikor levedli a bőrét az azért nem kevés Chakra csinál pár föld elemű jutsut , mongyuk azt a mérgező mocsarat amivel elkapja és han em vedlik akor nem szabadul onnan , és ha nem gyorsan csinálja , bekap egy Rasengant, és mire észbekap már alig lesz Chakrája, és szerintem nem kevés chakra a 8 fejű jutsu ami ellen jöhet a varangy száj csapda vagy  a Bunta,Hiro,Ken trio azok azért felveszik velük a versenyt.-
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4232 Dátum: 10 dec 29, 20:43:24 »

Csak néhány észrevétel:
  • Semmi nem utal arra, hogy a fehér kígyó formát csak 1szer használhatja évente.
  • Nem tudom hogy Kusanagi ellen mit lehet kitalálni :S
  • Békabél szerintem ha elnyomja a fehérkígyó formát, akkor a zárt hely miatt Jiraiya am is kiütődne a méregtől, meg valamilyen technikával ki tudna menni onnan ha akar. (pl Body Flame)
  • Jiraiya Bölcs módba lépését nem tudom, hogy faluhoz kötött-e, de kétlem
  • Ez a Beolvadás is mentette meg Orochimarut pl a harmadik hokage ellen.
  • Orochimaru anno a maga korában is zseninek számított, és karok nélkül is elég jól teljesített
  • Sima narutóban állta Tsunade ütéseit, úgy, hogy meg se sérült...Lehet hogy egy kicsi Rasengan nem is árt annak, akit úgy vághatsz ketté hogy le se tojja Nevet

Off: Am a legutolsó hsz kicsit érthetetlen volt nekem :S siettél dosreis nem? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 29, 20:52:32 írta Zer0 » Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4233 Dátum: 10 dec 29, 20:59:13 »

AZ biztos hogy nem faluhoz kötött , az egy baromság.
Hát olyan tervet hogy mikor vág vel valahogy elkerüli és visszaüt , ilynere gondoltam. ikszdé persze könyeb mondani mint kivitelezni Nevet
Igaz a békabelesre a bodi flame de akkor csak a 8 fejű nélkül mert szerintem egy akkora testnál az is sok chakrát igényelne.
Ólvastam , hogy csak 3 évente használhatja mert az az eredeti alakja és mivel 3 évente cserél testet ha id előtt használja nem lesz teste.(igy logikus szerintem)
Igen valóban jól teljesített de a szájában ott voltak kígyok meg a kard , az sem volt minden.(bár klassz kis harc volt:D
És igen álta az ütéseket de nemm ind volt már olyan erős talán csak a legutolsó de az sem volt olyan erős mint mikor Tsuna falakat tör , nekem az kicsit másnak tűnt mint a többi ütése valamiért.
Igen az igaz bár azért van külömbség , hogy félbevágod, vagy Rasengan , mert ott tudott regenerálódni de egy rasengant meg max testvedléssel szerintem.(bár az eredmény ugyanaz , nem mindegy , hogy melyikhze mennyi chakra megy el , mert biztos nem kevés)

Off : igen siettem , néha megesik , ha nics időm.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4234 Dátum: 10 dec 30, 10:07:25 »

Nem 3 évente használhatja, hanem 3 évente muszály használnia. A test amibe beköltözött 3 év után automatikusan megsemmisül, ezért új test után kell néznie. Ha idő közben talál jobb testet, akkor bármikor használhatja. Sasukéval csak azért várt 3 évet, mert az előzőleg kiszemelt testeket volt ideje lakájossá tenni (méregimmunitás stb).
Egyébként egyenlő harci tudásuk ellenére Marcsi győzne azért, mert szinte bármit tehetsz ellene, nem döglik meg.

Új harc:(nem beteg) Kimimaro vs Sasuke az Itachival való harc előtt (ms nélkül, átokpecséttel)
Még mielőtt minden hülyének  elmondanátok, vegyétek figyelembe a következőket:
        -Orochimarunak Sasuke csak B terv volt, ha Kimimaro nem beteg, őt választja (Ebből nekem az jön le, hogy Kimimaro vérvonala erősebb mint a sharingan)
        -Amikor harcolni láttuk annyira beteg volt, hogy Kabuto szerint mozognia sem szabadott volna tudnia.
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4235 Dátum: 10 dec 30, 11:52:34 »

Ez egy érdekes harc nekem tetszik Nevet .
-Kimimaro csontja keményebb mint az acél és még Garaa homok koporsóját is túlélte, tehát Sasuke nem tudná csak úgy leszúrni. A Chidort a kardjába vezeti talán át tud hatolni a csontpáncélján( amit a bőre alá hozott létre mikor a homok koporsót túlélte).Noha a Shraingan látja a mozdulatokat , Kimimaro kiszámíthatatlan a közel harcban a csontjai miatt, habár a Chidori Nagashi-t használhatja védekezésre ha túl közel kerül hozzá Kimimaro. Sasuke sokkal gyorsabb szerintem mint Kimimaro szóval ez az ő pontja(és felhazsnálhatja , hogy beadjon neki egy Genjutsut), de Kimimaro tudna ellene azért védekezni. Sasuke rá kényszerülne  a távolsági támadásokra, tűz Jutsukra például bár szerintem csak a Goryuka no jutsu érne ellene valamit, de így előkészítheti a Kirint amibe Kimimaru tuti belehalna. Kimimaro nem olyan jó távolsági harcos mint Sasuke , mert az ujjaiból lőtt csontokat Sasuke simán eltudja kerülni,közelharcban viszont Kimi a jobb.
Átok Pecsétjük ugyan olyan erős , és mind 2en képesek részleges áttalakulsára. (énugy vettem észre mintha Kimimaro kicsit lelassulna mikor átalakul de sokkal erősebbé válik), Sasuke viszont szárnakat kap azaz képes lesz repülni és további távolsági harcra.
Én ezt Sasukénak adom de nemsokkal mert naggyáól így ugyan olyan erősek .
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #4236 Dátum: 10 dec 30, 15:35:31 »

Kimimaro veszett gyors, nem hiszem hogy Sasuke gyorsabb lenne nála - simán követni tudta Lee mozgását, mikor megpróbálta a Lótuszt bevinni, ráadásul betegen. Őt igazából 2 dolog tudja megfogni: a Chidori Nagashi és a Kirin. Valóban, a távharc nem az erőssége, de a csontlövedéke mellett ott van a végső támadása, a Sawarabi no Mai, ami egy jókora területet csonterdővé változtat, ráadásul bármelyikből tud támadni.

Szóval ez egy 50-50 esélyű harc, attól függ, melyik tudja előbb bevetni a végső támadását.


No akkor legyen egy Kabuchimaru vs. Danzou, de egy kis trükkel megfejelve: Kabuchimaru csak az Edo Tensei-t használhatja, viszont egyszerre csak max 5 idézése lehet, Danzou pedig csak Fuutont használhat és korlátlan Izanagit.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 30, 15:38:44 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4237 Dátum: 10 dec 30, 15:57:52 »

Ne haragudj, de ekkora hülyeséget Nevet Korlátlan izanagival legyőzhetetlen xD Szal megölni nem lehet, de ő se tudná megölni Kabutot... Csak Fuutonnal biztos hogy nem. Annyi hogy Kabu felidéz valaki olyat, aki meg tudja védeni és patt.
Szal eddig 50-50%. De ha Kabuto felélesztené a lélekszippantó paint, meg itachit, akkor itachi genjutsuba ejti, és vagy abba hal meg danzou, vagy a lélek kiszedésbe. De megjegyzem hogy sikerült a legőrültebb harcot kitalálni Nevet (erre nem tom hogy hat az izanagi, de ha genjutsubol ki lehet jönni akkor 0%-0%)
Így már 100% Kabutónak, de ne felejtsük el, hogy mivan ha rosszul lép egy kavicsra és kificamodik a lába, elesik, beveri a fejét, és meghal.

Ezért szerintem Kabuto 80% - 19% Danzou (1% hogy elesik kabuto, vagy egyéb baleset történik vele)

Off: Most komolyan, legalább írtad volna le hogy szerinted milyen, akkor talán lenne értelme. És megjegyezném hogy az Oro vs Jiraiya vagy 2 oldalon lett kibeszélve, itt meg 2 hsz-el előtte van a legutolsó harc.

On: Akkor inkább legyen egy Normális Danzou egy Normális Kabuto ellen...
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 30, 16:02:50 írta Zer0 » Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #4238 Dátum: 10 dec 30, 17:33:43 »

^ Az nem lenne harc, mert Kabuchimaru pillanatok alatt felszeleteli Danzout. Még ha át is jut a zombihordán, pár perce tuti, hogy rámegy az értékes 10-ből, ha nem az összes. Emellett Kabuchimarut szinte lehetetlen kinyírni, ott van a saját ovosi képzettsége, ami az öngyógyítását lehetővé teszi plusz az Oro-féle vedlése. Ja meg a barátságos kis chakra-szike, amivel apránként öli meg a tatát, vagy egyből a szívére megy... No meg a Holt Lélek technikával is át tudja verni őt.

Mondjuk Shisui szeme lehet, hogy gondot okozna, de mivel elképzelhető, hogy rendelkezik valamiféle Sharingan-immunitással ezzel csak óvatosan számolnék.

95-5 a kígyóembör javára.


OFF: ez lenne a legőrültebb harc? Király. Höhö.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 30, 17:34:51 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #4239 Dátum: 10 dec 30, 19:46:58 »

Nos nézzük.... Nevet

Orochimaru vs. Jirayia:

Sztem is eléggé túlzás az a 99-1%. Orochimaru valóban 1 zseni viszont rögeszmés. Jirayia nagyon tapasztalt, sok helyen járt sok mindent megismert. Persze Oro is öreg motoros, csak ő másképp, a laborban töltötte ideje nagy részét. Jutsu ismeret terén mind a ketten nagyon sok lehetőség közül tudnak válogatni, sok féle képpen tudják kombinálni a támadásaikat és a védekezéseiket. Ami itt különbség az az, hogy Oro a tiltott jutsuk terén erősebb, amíg Jiraiya a normál ninjutsuk terén jobb. Taijutsuban sztem semmivel sem jobb Oro a perverznél. Sennin módban meg bőven erősebb ebben Jiraiya. A fű kard egy speciális téma. Mosolyog
Erős meg vág mindent, na de a kyuubinál nem volt nehéz vele találni hisz szinte nem is mozgott... Nevet Elterelésnek meg teljesen jó a kawarimi meg a bunshin. Akinek nincs doujutsuja vagy senjutsuja az nem lát át. Idézésben is teljesen egyenlőek. Manda lehet a legerősebb közöttük, de a berkiknek ütősebb a többi bevethető harcosa. A papával meg mamával pláne.
Szóval ha Oro nem tudna vedleni bőven verné Jirayia, de tud. Mosolyog  Marcsinak sok a defenzív jutsuja, nyílván hisz az örökkévalóságot kutatta. Jirayianak meg inkább támadó jellegű jutsui vannak.  Egyébként nemtom miért fényezi mindenki azt a Yamata no jutsut, mikor szinte semmit nem láttunk mit is tud mivel hamar le lett győzve. Oodama Rasengant nem szeretné ebben biztos vagyok! A varangy gyomor meg tuti visszaveti Oro lelkesedését. Ha Itachi is menekült belőle én azt mondom Oronak is fájna. Itt tudná használni a Kusanagit menekülésre. Másképpen bukta van. Amik itt igazából sztem kérdések: Jirayia képes lesz e a sennin módot használni?! Oro is tudja effektíven tolni az Edo Tenseit?!  Oro mennyit képes ténylegesen vedleni?! Ezeken múlna a csata kimenetele.

Nézzük most számokban :

Orochimaru - Jirayia 55 - 45%


Sasuke vs. Kimimaro:

Szerintem itt teljesen egyértelmű a dolog. Egy egészséges Kimimaroval az akkori Sasuke biztos nem veszi fel a harcot.
Elszórakozhat az elemi jutsuival, de idő kérdése mikor kerül hozzá közel kedvenc csontkovácsunk és ott vége a dalnak. Mosolyog A Sawaribi No Mai-t meg úgy beszopcsizná mint a huzat. Mosolyog

Sasuke - Kimimaro 30 - 70%
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #4240 Dátum: 10 dec 30, 21:58:06 »

Én sasuket nem becsülném azért le ennyire. Tudom, hogy kimimaro írtó erős volt betegen is és ha nem lenne beteg valószínű még erősebb lenne, de szerintem akkor is sasuke lenne a győztes, nehezen, de ő lenne. Hisz láthattuk, hogy deidara meg itachi ellen mit villogtatott. Az tény, hogy itachi beteg volt meg hagyta is magát, de azért mégis megmutatta sasukenak az összes technikát és állta a sarat ms nélkül is. Szóval már akkor is nagyon erős volt sasuke amikor nem volt mse, zetsu mondta azt hiszem még, hogy a szem olyan erős mint a használója, szóval ms nélküli sasuket se kell lebecsülni:) Én olyan 55-45re sasuket tenném győztesnek.
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #4241 Dátum: 10 dec 30, 22:13:29 »

Mach5 nagyon jó ,hogy megteszel valakit győztesnek ,de akkor jó lenne ha indokot is mondanál rá méghozzá értelmeset is.
Sasuke már a Tsukuyominál elbukott volna....egyedül az Amaterasuval tudta felvenni a versenyt hála a Kawariminek.

Sasuke viszont a Chidorival talán képes lehet átszúrni Kimimaro csontpáncélját ,de az ugye nem lenne egyszerű dolog.Sasuke sem az a távolharcos tipus annak ellenére ,hogy tud repülni ,viszont közelharcban kikapna Kimamorotól.
Azt mondta jól ,hogy az nyeri a csatát aki a végső támadását beveti.Sasukénak a Kirinnel lehet esélye...

Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4242 Dátum: 10 dec 30, 22:26:13 »

Mert a Chidori lándzsa , Chidori tűk , Chidori hullán , Chidorival átjáratott shurikenek meg a tűz jutsui  nem távolsági technikák igaz? Mind 2őt Orochimaru tanította tehát akkor(utólag nem tudom nem olvasom vissza mit írtam) a sebességük nagyjából megegyezik , és akard forgatási képességeik is , s mind 2 ő nek van egy előnye a másikkal szemben . Sasuke: Sharingannal látja a mozdulatokat , így jó időzítéssel lecsaphat a tökéletes pontra, Kimimaronak: kiszámíthatatlan , hogy a csontok hol bukkannak majd elő, így az tud előnyre szert tenni aki jobban használja ki a képességeit mert Sharingan + Chidori áttörik a csontot kicsit távolabbról meg egy Chidori Lándzsa,mondjuk Kimimaro-nál nem tudom a csontok milyen gyorsan tudnak előbukkanni mert attól is függ. Ha átalakulnak , nem változik a helyzet max annyit , hogy Sasuke tud repülni , így a levegőből is indíthat támadásokat majd.
Sasukénak még ottvan az , hogy be tud adni egy Genjutsut , vagy a Kirin , de ha a Kirin betalál akkor vége, és elő is tudja azt készíteni pár Tűz jutsuval , mert bőven van alkalma rá.
Naplózva
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #4243 Dátum: 10 dec 30, 23:28:02 »

amúgy ha felrepül akkor szerintem könnyebb célpont a csontlövedékeknek, és a lándzsa is csak kb 5 méter ha jól emlékszem. és a genjutsuja sem annyira erős, hiszen deidara simán átlátott rajta, valamint még azelőtt gyanította hogy genjutsu alatt áll mielőtt azt a "becsaphatatlan szemet" használta volna.(azért még így is használható, csak nem olyan szintű)

amúgy itt egy kérdés hogy lehet e hogy egy csontocskát magába növeszt vissza hogy folyton megsebezze magát és így jöjjön ki rögtön minden genjutsuból?????

ha ez lehetséges én kimimaróra tennék egy durva 60% ot
ha még sem akkor csak 57,5% ot

és mindenképpen 2% hogy egymást nyírják ki, pl egy kirin vs Sawaribi No Mai és mind a kettő betalál
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4244 Dátum: 10 dec 30, 23:48:39 »

Azért annyira nem könnyeb levegőben eltalálni mert így akár onnan is könnyebb eltalálni a tűkkel , egyébként Dei edzette a  szemeit a Genjutsuk ellen de a végén mégsem látott át azon ami Sasut igazolja , a csontos elmélet meg szerintem nem mert chakrá kell a genjutsuba esett személybe vezetni vagy ő leálítja a chakra keringését már ha ézsreveszi hogy egy illuzioban van meg Dei eleve egy Genjutsus harcra készűlt részben mert Sharingan.
A csont lövedékeknek meg szerintem nem lesz könnyeb csak mer a kevegőben van mert azért ott is lehet trükközni, jah meg Sasukenak ott az idéző Jutsu , megidézi Mandát és irányítja akkor ott vége mert kizárt , hogy egy csonkukac csak úgy levreje Mandát , vagy ha nem is őt de több másik kígyót.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 281 282 [283] 284 285 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!