24 szep 21, 09:18:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 275 276 [277] 278 279 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1194096 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #4140 Dátum: 10 dec 25, 00:31:22 »

Ez akkor sem igaz ebben a formában. Naruto az új erejével vagy akár a sennin formával, hatalmas sebességre és erőre tett szert. Mire Kabuto előhoz 2-3 koporsót Naruto 6szor seggbe rugja. Kabuto Edo Tensei-e csak úgy működik ahogy most használja. A háttérben mozgatva szálakat. Közvetlen kontaktusnál effektíve nincs olyan ereje. Ugyanez igaz Sasukere is. Taijutsuban  simán megeszik a szemcsis tesót, az meg bőven elég arra, hogy ne idézgessen itt össze-vissza. Orochimaru meg kikapna most már mind2től. A két főhős nagyon elhúzott a mezőnytől, kivéve ez alól Madara.
Az Rinnegan sharingan combo plusz teleport az vicc kategória. Nevet

STM kicsit veled is kell hogy vitába szálljak a mérgekről. Mosolyog Sok féle méreg létezik... Van ami idegi alapú van ami  szöveteket roncsolja és ezeknek rengeteg alfajuk van. Mint tudjuk Sasori  mindig vmi spéci mérgeket használt, ergo nem tudsz rá szimplán 1 koncepció alapján felkészülni. Sakurának is időbe telt mire volt ellenanyag. Ehhez kellett Kankuro félig holt teste is. Az igaz, hogy Oro teste nagyon ellenálló volt, de Sasuke teste nem olyan! Azt is meg merem kockáztatni, hogy ellene csak a felső szintű medikus shinobik nyújtanak valamilyen szintű védelmet. Sasori ereje az egyszerűségben rejlik ami mégsem annyira egyszerű. Az egy másik dolog, hogy meg kellett hallnia mint Peinnek... Sajnos Szomorú
Naplózva

juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #4141 Dátum: 10 dec 25, 00:50:54 »

Ebben igazad van,de én úgy értelmeztem a harcot hogy kabuchimaru már előre megidézte az összes embert,na mind1.A mérgekkel kapcsolatban amúgy egyetértek veled,és abban is hogy sasori meghalt Neeem.Akkor egy shippuden eleji gaara vs. öreg hiruzen,és egy átlagos területen harcolnak.Már mondtam hogy gaarat esélyesebbnek tartom,de azért kifejtem miért.

Gaara:

Nem lebecsülendő egyén,rendkívüli védelemmel rendelkezik,és a támadóereje is jó.Higgadt harcos,akinek nem szabad elfeledni a homokpáncélt sem,és persze a rendkívül sok homok jutsu.Képes felemelkedni a levegőbe,ami nagyon előnyös lehet.Rendkívüli mennyiségű chakrával rendelkezik,ami megincsak fontos.

Hiruzen:

Ő az az ember akit a professzornak is hívtak.Ninjutsu tudása benne van a top3-ban.Idézésére azt mondhatjuk hogy a legerősebbnPersze nyílván azt fogjátok mondani hogy vannak sokkal erősebb idézések is,mert enma "kicsi,, de mit számít az?Biztos vagyok benne hogy igenis enma a leghatékonyabb idézés.Ezenkívül ott van hiruzennek a shiki fuujin,amivel a nála jóval erősebbeket is letudja győzni,de persze ebbe ő is belehalna.
És persze ott van a tapasztalat,és ezenkívül rendkívül jó stratéga,ezt a kettőt párosítva kiváló elemző képességet,rendkívüli intelligenciát,gyors gondolkodást kapunk.

Hoppá...így elemzés után azt kell mondanom hogy inkább hiruzen a győztes.Megfordítom az állást:55-45% hiruzen javára.Szerintetek is hiruzen nyerne?Vagy esetleg egy döntetlen is előfordulhat?


« Utoljára szerkesztve: 10 dec 25, 00:52:43 írta juura » Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #4142 Dátum: 10 dec 25, 00:57:09 »

Örülök ,hogy a végére megjött az eszed.
Igaz ,hogy Hiruzen nem a leggyorsabb és fizikálisan legerősebb shinobi ,de minden másban maxon vannak az értékei legalább is a Data Book szerint.
Mellesleg nem hiába ő a professzor remek elemző és ninjutsu használó.
És bekell látni Gaara nem  az a változatos stílusú harcos ,elég könnyű kiismerni.
Hiruzennek legalább 65-70 %ot adok.
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #4143 Dátum: 10 dec 25, 01:06:08 »

Amúgy én nem nagyon hiszek a Data Booknak,vannak benne pontatlanságok bőven.Amúgy én még azt sajnálom hogy hiruzen nem maradt tovább életben.Mert ugye a szereplők folyamatosan fejlődnek.Bár az hogy könnyű gaarát kiismerni ez igaz,de ez afféle shikamaru eset.Hiába vannak nekik csak árnyékjutsuk,nagyon jól használja őket.Gaara is ugyanez a kategória,ezt vedd figyelembe.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 25, 01:07:14 írta juura » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4144 Dátum: 10 dec 25, 08:12:08 »

Gaara vs Sarutobi
Én 60%ot adnék gaaranak.  Hiruzentől főleg dotont láttunk, leeht hogy ezt fel tudná használni gaara. (bár a sarat nem biztos)
Enma viszont átvinné a homok páncélt sztem. Azt nem tom h Hiruzen mennyit fejlődött vna még, mert már nem volt túl fiatal, (mondjuk marcsi sokat fejlődött a 3 év alatt) de gaara még most is erősebb jóval mint shippuu elején. Majd a háborúban kiderül.

Vissza kicsit Kabutó vs narutoékra.
Sasuke: Azt írtam, h gyengébb a genjutsuja, de azért nem olyan rossz az, csak itachiénál roszabb. Attól tartok, hogy itachi szemével megkapta a kardot és tükröt is, bár ez addig nem derül ki, míg nincs harc. Bele lehetne kevrni itachi ajándékát narutónak de azt most ne.

Naruto: Lehet hogy seggberúgja párszor, de sztem kabutot már csak egy rasenshuriken vagy ilyen kaliberű technika győzhetné le. Meg persze mostmár hogy ilyen tápos, megverné, de talán kyuubi nélkül nem.

Kabuto: Attól függ, hogy mennyit kapott Oro technikáiból. Mert anno marcsi simán túlélt egy kettévágást, meg tsunade pofonjait is rendesen bírta (az vicces rész volt Nevet) Lehet hogy nem csak marcsi technikáira épít, hanem felerősítette a régi jutsuit. Pl az a gyors regeneráció nem csak kis területen hat hanem rövid időre az egész testét védheti vele v ilyesmi.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 25, 08:16:46 írta Zer0 » Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #4145 Dátum: 10 dec 25, 11:23:14 »

Kabuto kb minden Oro jutsut erősebben használ vagyis felspécizve..( Manda 2, Edo tensei stb..) Ebből lehet arra következtetni, hogy erősebb lehet, mint Oro vagy pedig erősebb lesz, mert ahogy látjuk a teste is kezd egészen Orochimarus lenni meg tuningolja magát rendesen. Az lehet, hogy a sima Sharonganos Sasuke kikap Oro-tól, de azért megjegyzem senki sem tudott kijönni abból a testlopós állapotból Oro nem tudom milyen dimenziójában.
Sasuke vs Sasori: Nos Sasuke van olyan gyors, mint Sakura úgy, hogy a nagyi irányította, tehát ki tudná ő is kerülni és akkor ehez vegyük hozzá, hogy Sasuke nem csak pofozni tud... Ééés srácok, Sasori teste műanyag ugye? Akkor cumi lehet neki egy szép kis tűzgolyó a popijába és már olvadozhat is xD Mellesleg Sasuket még a Sharinga is segíti a sok kis szar kikerülésében (meg még átokpecsét is dob rajta) . Szerintem igenis esélyes Sasori ellen. Például a 100 báb ellen egy Kirin igen hatékony lehet (ugye Itachi ellen kicsit átrendezte a terepet). Én ezt 50-50%-ra mondom. Ha Sasuke MS-el jöhetne akkor meg olyan 70-30% Nevet
A mostani Sasuke és Naruto összeugrasztása bárkivel azért hülyeség, mert nem tudjuk mit tudnak.
Amúgy meg Sasuke sem rossz genjutsuban és a Sharingan miatt az alap genjutsusok felett áll így is, csak Itachi egyszerűen zseniális volt benne meg neki az volt a stílusa.. Sasuke genjutsuja után ugya úgy nem tudott mozdulni a Raikage testőre, mint ahogy Oro sem tudott Itachi genjutsuja után.. (persze van különbség a két kari között - oro és a testőr, de tuti h sasuke is tudna alkotni)
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4146 Dátum: 10 dec 25, 11:36:25 »

Sztem fából van, és tűzállóra lakkozott, mert ő maga is támad tűzzel. Csak nem olyan hülye h véletlenül meggyújtsa magát xD
Az hogy a villám mit csinál a fával sokkal durvább Nyelvesít
Akkor milyen lenne egy Konan (nem mittomén hány billió papírral, hanem annyi amennyi kb konoha ostrománál volt) vs Hidan Nevet na jó ez poén mert hidant sz*rrá verné, akk legyen ő sasori ellen...
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #4147 Dátum: 10 dec 25, 12:26:28 »

Konan vs. sasori?Egyértelműen sasori,egy jobb tűz jutsuval lerendezheti.Annyiból lehet "nehéz,, a harc,hogy konanra nem hat a méreg.De akkoris sasori,teljesen más szinten áll mint konan.Ms-sasuke vs. sasori:70-30%?Dehogyis,inkább 100% ms sasuke javára.Ránéz hirokura és vége a harcnak.Amúgy sasori teste fából van,és még mindig azon a véleményen vagyok hogy legyőzné sasukét,jó sasuke rendkívül gyors,de túlnagy az esélye annak hogy saske kap a méregből,és onnantól vége a harcnak.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4148 Dátum: 10 dec 25, 14:20:02 »

Hogy lenne már fából, ez egy emberi test, valamiféleképpen tartósítva. Olyan, mint egy lakkozott múmia Nevet

Ami Kabuto képességeit ilelti.. ez a mindent erősebben használ dolog nagy hülyeség. Az edo tenseit saját állíása szerint hazsnálja erősebben, ez maximum anynit jelenthet ténylegesen, hogy sok-sok embert megidéz, de kétlem, hogy ez számít, amennyiben a megidézettek a hazsnálóval már alig vannak kapcsolatban (és mivel túl is élhetik, ez így van).
Arról nem is beszélve, hogy pusztán az, hogy kicsit kiguberálta Ankoból Orochimaru hátramaradt chakráját,  meg úgy általában, kiszipolyozta a kislányt, óriásit dobott a technikán. Ez sok mindent elárul.

Manda 2, nos, ő nagyobb, erősebb, böszmébb, de szerintem a összeeresztenénk Mandával nem biztos, hoyg nyerne. Az új Manda csak egy engedelmes báb, míg a kígyó-király harci tapasztalata, technikái, és személyisége azért figyelemre méltó volt. Nem mellesleg, összevetve az eredetivvel azon kép alapján, ahol Kabuto eltűnik az orrában, sokkal nem is nagyobb.

Minden mást egyértelműen alacsonyabb szitnen hazsnál, és a Kabutoro vs. akárkiben vegyük figyleembe, hogy Kabutoro biza sokkal gyengébb. Vessük össze a vedlését Oroéval, ami ha kígyószerűbb is, de nehézkesebb, majd nézzük, mi bújt ki belőlük. A fehérkígyó forma egyértelműen  mutatja, hogy azért messze nem örökölte Orochimaru teljes erejét, kisebb, hiányzik a "kígyó-pikkelyzet", ami egy nagyon fontos, erőteljes fegyvere volt, ráadásul arra is utalhatott, hogy kicsit nagyobb mértékben/menyniségben vannak benne jelen azok a kígyók, és nem mellékesen Oroéhoz képest lámán néz ki.

Nem hiszem, hogy ez alapján biztosra vehetjük, hogy hasónlóan ellenálló, úgyhogy, mivel nem tudjuk, emnynire az, nehéz lenne feltételezésekbe bocsátkozni.

Ami pedig a félig nyílt felvetést illeti, egy előzőp hsz-ból: Orochimaru erősebb, egyértelműen és nem kicsivel. Kabuto csak lassacskán haladgat felé.
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #4149 Dátum: 10 dec 25, 20:49:11 »

Konan vs Sasori: Hát ez elég vicces... mondjuk, ha Konan bemegy papír formába akkor vajon árt neki az a sok kis cucc amit Sasori lövöldöz a bábjaival? Nevet Szerintem azon múlik ki gyújta fel a másikat hamarabb, mert ha Konan felrobbantja Sasorit akkor cumi Sasorinak viszont, ha Sasori felgyújtya Konant akkor már csak le kell ülnie és nézni ahogy elég Konan... Amúgy több esélyt adok Sasorinak...
Oro/Kabutohoz csak annyit teszek hozzá, hogy valószínüleg erősebb vagy erősebb lesz, mint Oro, mert akkor nem lenne értelme, hogy így magába olvassza és, hogy keménykedjen itt Madarával. Mondjuk ez csak egy következtetés, hogy erősebb lehet, mint Oro vagy akkor úgy mondom, hogy Kishi úgy csinálja, hogy mi arra gondoljunk, hogy erősebb, mint Oro.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #4150 Dátum: 10 dec 25, 22:51:51 »

Oro vs Kabutoro harcban edo tenseit nem használnának szerintem Kabuto nyerne.(csak azért írom, mert az én véleményem nüansznyit eltér attól, hogy miben is jobb Kabuto mint Oro)
Nagyon ismerik egymást így a mérgek kiküszöbölhetőek azzal hogy nem vesznek levegőt vagy nem is hat egyikre se a másiké. Idézésben Kabutonyer amivel talán vége is lenne a játéknak, ninjutsuban mondjuk egál mivel mind a ketten kigyógyulnak a bibikből, genjutsukban detto egál egyiknek sincs védhetetlen genjutsuja és elég inteligensek, hogy felismerjék.
Orochimaruval az volt a gond, hogy nem hagyományos eszközöket(klónok vagy teszem azt kawarimikat) alkalmazott hanem bevállalta a támadásokat, mert azt gondolta ő a Jani. Ez szerintem hatalmas hiba egy shinobinál (meg is szívta ahelyett, hogy uralma alá taszította volna Saskét és közben kicsinálta volna Itachit eltűnt.. egy misztikus tökben) viszont ezzel szemben Kabuto amikor először meglógott Kakashi elől akkor nagyon átverte és most is úgy mozgatja a szálakat használja Oro erejét/tudását, hogy érdemes a mangát olvasni Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 25, 22:58:12 írta kakesz » Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #4151 Dátum: 10 dec 26, 00:42:53 »

a konan vs sasoriről csak annyit hogy konan szépen megúszott egy tűz jutsut (lehet hogy csak kitért, nem vagyok biztos)
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/371/17
és inkább a víz és a nyálka az ami megviseli
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/372/7
és sasorinak kb csak a tűi, a vashomok, meg a 100 bábja van hirokuval eggyüt,meg a teste a víz ágyúval és lángszóróval
ezek közül csak a vashomokkal lehetne megsérteni konantmeg még a vízágyúval ami hamar kifogy(lsd sakura vs sasori)

de mivel hogy a kazekage hullát egy robbanó jegyzettel kilehet sztem nyírni(ha jó helyen robban)ezért én azt mondanám hogy kb 90% Konannak

(Sasori fanoknak csak annyit hogy nem leszólom sasorit, csak annyi hogy konan ellen pont nem jó a technikája)

Amúgy szerintetek mien lenne egy Itachi vs Sasuke harc amiben:
-Itachi nem beteg annyira
-Sasukénak meg van az MS de egyikőjüknek sincs nagyobb probléma a szemével
-Itachi ki akarja nyírni Sasukét
-még a normál Ms van Sasukénak és Itachi sem hulla
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4152 Dátum: 10 dec 26, 01:00:22 »

Na, először is, ott, Sasukéből félig kint, nem sok mindent tudott volna Orochimaru csinálni azontúl, hogy hazsnálja azt az S osztályú szörnyet, amit összedob magának. A Susanoo szúrása oylan gyors volt, hogy nem is észlelte, amíg nem volt késő, de, és ez egy nagy de, ahogy meglepően sokszor mondom, mint feltűnt az utóbbi időben, nem tűnt el ababna  tökben. Rengeteg chakrát veszíthetett, és kiszakadt Sasukéből, de túlélte.

Kishimoto Kabutoval fényezteti magát, de emellet jelenleg nagyon is azt érzékelteti, hogy Orochimaru az árnyak közt izzva egy komoly, fenyegető erő, amivel komolyan számolnia kell Tobinak, és ami, egy bizonoys kard módjára régóta  felette lebegett.
Kabuto-san csak képviseli, és ha taktikusabb is pillanatnyi apróságokban, az nem ér sokat. Mint láthatjuk abból, hogy Orochimaru láthatólag jóformán mindent tudott Tobiról és kísérletezgetett az Izanagival, nyakig bent ovlt ebben. Az akatsukit meg Konohát szépen kijátsza egymás ellen mrá rég. Kabuto tényleg csak megy tovább egy megkezdett ösvényen.
Ami pedig azt illeti, ahogy harcolt.. ha egyszer tényleg ő a Jani? Nem hiszem, hogy ha az ember a Susanooval áll szemben, egy ócska kawaramit egyáltalán van lehetősége végrehajtani, és a shinigami ellen sem segít ha egy bunshinon át rántják ki az áldozat lelkét, szóvcal, alacsonyabb szinten tök mindegy, mit tesz, mert úgyis megússza, magasabban meg ellenkező okból.
Annak, amivel egyébként én indokoltam, hogy erősebb, nem igazán mondott ellent senki, csak más szempontokat soroltatok fel, de még ezekkel együtt is.

Megkísérlek írni egy objektív összegzést:
edo tensei:Ez egy nagy kérdőjel, meg tudják-e szüntetni a másikét, vagy sem, Kubotoé tényleg jobb-e valamiben, Orochimaru chakrája révén, amit ANkoban is keresett KAbuto, esetleg az "eredeti" jobb-e, Orochimaru is tudott-e ilyen sok emebrt kontrolálni, ki hoz vvissza kit.. de amúgy is tisztábban eldönti az erőviszonyokat, ha hagyjuk...
méreg:Szerintem sem játszik itt ez.
Taijutsu: Fölényesen Orochimaru nyer, Kabutotól tized anynit sem láttunk, mint tőle, teszem azt a Kyuubi-Naruto ellen, de a fehérkígyó alak is árulkodó
Idézés: Mondjuk, hogy egál, Kabuto Mandája talán erősebb, ez, ha nem veszünk oylasmit, mint hogy melyiküknek engedelmeskednének a kígyók, melyiküknél lenne több, vagy iylesmi, mondjuk egy kicsit az ő malmára hajtja a vizet
ninjutsu: Na, itt ugyebár messze-messze Orochimaru nyer. Hogy mást ne mondjak, gondoljatok a kis beszédére Sarutobi-senseinek, mielőtt lelépett Konohából,  a négyfarkú kyuubival folytatott harca során látott arzenálra, majd a Yamata no Jutsura. Ez egyébként Kabuto esetleges fölényét az idézésben ki is egyensúlyozza, és kizárt, hogy Kabuto képes legyen rá.
regeneráció: Na, ez szépen meg is nyújtaná, és nagyban meghatározná a harcot. KAbuto is, már az alapján is, mait eddig mutatott, elég lazán venné a bibiket, de ami talán eldöntené ezt a harcot végül, az talán simán az, hogy kiben több a kraft, ki bírja tovább, hogy a másik folyamatosan szétszedi másik (ami egyébkétn egy Yamata no Orochi formás Orochimaruval problémásabb is). Ebben pedig egyértelműen Orochimaru nyer, Kabuto chakra-guberálása elég bizonyíték.


Itachi vs. Sasuke:
Itachi, fölényesen, a  szemébe néz és kész. Ha mégsem, akkor a Susanoo dönt, és az övé jobb, mint az, amit Sasuke használt is. Habár, ha úgy vesszük, hogy Sasukeé is teljes, más a helyzet, és előny az is, hogy távolsági technikái vannak, szóóval.. 75% Itachi Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 26, 01:02:04 írta STM » Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #4153 Dátum: 10 dec 26, 08:45:12 »

Én most feldobok egy újabb harcot: Shippuden Gaara (shukaku nélkül) Vs. Vashomokos kazekage  (nevét nemtom).
A hely ahol harcolnak az legyen a Homok falu.
Ti kinek adnátok a győzelmet? és miért?
Meg lenne még az a kérdésem hogy ugye ezt a vashomokot a kazekage a szájából lehellte ki, és akármennyit kitudott belőle lehelni? És a vashomokos támadások olyanok, azokat lehet vele csinállni mint Gaara homokjával, vagy másra is alkalmas?
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4154 Dátum: 10 dec 26, 08:58:18 »

Sztem egyértelmű 3. kazekage win. 80% legalább. Valszeg ugyanarra képes mint gaara, így az dönt hogy a vashomok erősebb a simánál. Ki is lett emelve anno hogy a 3. volt a legerősebb kazekage. Am az hogy a szájából lehelte ki, nem biztos hogy eredetileg is. Lehet h csak sasori oldotta meg így. Gaara tényleg erős, csak ha ugyan azt csinálja a 3. mint ő, akkor is minden technikája erősebb,
Naplózva
Oldalak: 1 ... 275 276 [277] 278 279 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!