24 szep 21, 14:49:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 272 273 [274] 275 276 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1194400 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #4095 Dátum: 10 dec 19, 23:21:18 »

amit a zabuza vs kakashi harcból leszűrtem hogy a víz technikák a tömegük által sebeznek és nagy területekre hatnak első sorban, de viszont lassúak és ha nincsen annyi csakrája a használónak mint kisame vagy a második hokage esetében akkor csak víz tömegek közelében működnek.

sai jutsujai meg inkább attól függnek hogy hogyan használják fel őket, de a sokoldalúságukat hátráltatja hogy egyik téren sem annyira erősek.

de én akkor is saira tennék a repülés miatt de ez csak akkor érvényes ha ismeri zabuza stílusát és gyorsan kapcsol. máskülönben vége.
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #4096 Dátum: 10 dec 20, 11:41:46 »

Sai távolsági harcos, Zabuza pedig főleg a kardja miatt, inkább közelharcos. Az egész csata kimenetele attól függ, hogy Sai képes-e távolságot tartani, amire a repüléssel azért nagy esélye van. Viszont szerintem nincs olyan erős jutsuja, amivel komolyabb kárt tehetne Zabuzában. Sai felderítésre, kémkedésre, hírszerzésre, meglepetésszerű támadások végrehajtására, majd az onnan történő elmenekülésre tökéletesen alkalmas, viszont nem egy első frontvonalbeli harcos, így ha bezárnánk őket egy kis szobába, hogy akkor döntsék el, szinte biztosan Zabuza jönne ki a onnan győztesként. De minden egyéb harci szituációban én döntetlent adnék azért, mert Sai könnyen elmenekülhet a levegőben, így túlélheti a csatát.
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #4097 Dátum: 10 dec 20, 18:16:40 »

Én zabuzát sokkal esélyesebbnek látom.Ahogy előttem írták,sai inkább afféle felderítő,zabuzának meg ott van a rejtett köd jutsu,amit figyelembe kell venni.És persze a víz jutsuk legyőznék a tinta jutsukat.Egyértelműen zabuza.Legyen egy olyan harc ami nem egyértelmű:tsunade&jiraya vs. kirabi?Lehet,hogy azt mondjátok ez sok lenne kirabinak,de ezt nagyon vegyétek figyelembe: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/414/9 smirksweat.
Naplózva
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #4098 Dátum: 10 dec 20, 18:17:25 »

Idézet
Igazad van, a leírásod a víz jutsukról kiválóan illik a vízbörtönre, a mizubunshinra, vagy azokra a kedves kis tüskékre, amik kb. lehettek volna nyugodtan acélból is. Nevet

én csak a támadásokat írtam le, és a vízklónok teljesen más jellegűek. minden elemből vannak klónok de nincsen közöttük különbség. pl: a villámklón nem gyorsabb a földklónnál.
azaz én csak magát az általános támadásokat írtam le és nem a szélsőséges eseteket mert ilyen témában mindig vannak kivételek.


de hogy ne legyen annyira off:
Zabuza is el tud menekülni mivel hogy sai nem tud tájékozódni a ködben úgy mint zabuza, azaz nem tudja megtalálni és megölni.
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #4099 Dátum: 10 dec 20, 18:39:19 »

Hát a Tsunade&Jiraiya vs. Killer Bee összecsapás érdekes lenne. Tsunade pl. hiába kapna egyet a bijuu bombából, elég jól tudja magát regenerálni, ha feloldja a pecsétjét, és mivel orvosi ninja, és így fő feladata a sérülések elkerülése másodszor már tuti kitérne, mert én azért úgy látom, hogy idő kell, míg aktivizálódik ez a technika, van egy feltöltési ideje. Jiraiya meg azért eléggé erős. Minato pl. megidézte Gamabuntát, hogy egy kicsit lefoglalja a Kyuubit (konkrétan azt hiszem ráült), Naruto szintén Gamabuntát idézte Shukaku "lefogására". Ezt Jiraiya is simán megtehetné. Ráadásul ott van a Sennin forma, és ezzel együtt az Oodama Rasengan, a hajtüske és az olajsütő (vagy valami hasonló nevű) jutsu, amik igencsak az erős jutsuk táborába tartoznak. Azért a Sanin két tagjával szemben nem lenne könnyű nyerni, így 70-30 arányban az ő győzelmüket várnám.
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #4100 Dátum: 10 dec 20, 18:54:15 »

Nos,amíg bee átnem alakul addig semmi esélye.Ha átalakul,akkor a 2 sanninak problémás dolga van,hiába idézi meg jiraya gamabuntát,az csak egy kis időhúzás lenne,bár az is valami,bee sem maradhat örökké bijuu formában.De amúgy úgy vegyétek a harcot hogy a samehada kirabinál van,és vegyük úgy hogy samehadának nem árt a természeti energia.Szerintem ez így egy kicsit változtat a harc kimenetelén.Akkor pontosítok:kirabi&samehada vs. tsunade&jiraya?Bocsánat hogy nem írtam a samehadát. smirksweat.Akkor így ki nyerne?
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 20, 19:10:58 írta juura » Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #4101 Dátum: 10 dec 20, 20:42:46 »

Én azt mondom hogy hogy a legokosabb az lenne ha csaj Jiraya harcolna Tsunade meg Ha sérülés van akkor gyógyítana.
De ismerve Tsunade-t ez ......
Amugy Tsunade egy Biju bombába úgy Belehalna mint a szar.
Jiraiya meg ha átmegy senin formába, és még a nagybékát is megidézi akkor bőven kitudja ütni  Bee-t.
Esetleg a harcba tsunade meghallna, vagy durván megsérülne, de Jiraiya lenyomná Bee-t
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #4102 Dátum: 10 dec 20, 20:48:04 »

Hát,ha bee átmegy bijuu formába akkor jiraya nem tud mit kezdeni vele.Ráadásul ott van a samehada is,amelynek köszönhetően bee marha erős lett.Én bee-nek adom a győzelmet,a samehada túl nagy előny,a chakraelszívás nagyon durva.Jó persze kirabi 2 sanninnal áll szemben,ami óriási túlerő,de kirabi remek kardforgató,aki remekül irányítja a 2. legerősebb bijuut,és van egy kardja,ami egyszerre rendkívül sok chakrát képes elszívni,és még gyógyít is.Kirabinak adok egy jó 80%-ot.

Naplózva
Zsoc
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 126


Kellemetlen...


« Válasz #4103 Dátum: 10 dec 21, 09:12:12 »

De amúgy úgy vegyétek a harcot hogy a samehada kirabinál van,és vegyük úgy hogy samehadának nem árt a természeti energia. Akkor így ki nyerne?

Na most azért túlzásokba nem kellene esni... Mindenféle plusszt ne találjunk már ki ami végülis nincs is neki.
Mert akkor most megkontrázhatnánk hogy Jiraya-nak meg sharinganja van, érted..

Hogy ne legyen off, szerintem a két Sannin maga alá gyűrne egy jinchurikit, ha nem is könnyedén de szerintem győznének.
Azért Tsunade a legjobb orvosi ninja, megidézheti Katsuyut is, Jiraya pedig a remete formával baromi erős, hisz Pein ellen is felvette a harcot, ahol azért ha Tsunade fel tudta volna gyógyítani akkor nem lett vona ilyen egyszerű a vége..
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 21, 09:13:59 írta Zsoc » Naplózva
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #4104 Dátum: 10 dec 21, 14:27:05 »

Idézet
Na most azért túlzásokba nem kellene esni... Mindenféle plusszt ne találjunk már ki ami végülis nincs is neki.
Mert akkor most megkontrázhatnánk hogy Jiraya-nak meg sharinganja van, érted..

javíts ki ha tévedek de az utolsó néhány mangában folyton ott van nála a samehada.

amúgy a bijubombát nem nagyon tudják kivédeni jirayaék, ha saninok, ha nem.
de ha mégis akkor is bee remek kardforgató, irtó gyors és még gyógyítja is most már magát(valószínűleg).

szóval nálam 65-35 méhnek.
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #4105 Dátum: 10 dec 21, 16:04:05 »

Itt a bizonyíték: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/505/10 bee-nek van samehada.A bijuu-bombával meg nem tudom mit kezdenének,elég problémás jutsu.Csak persze a 2 sannin nagyón tapasztalt,valószínűleg rájönnének arra hogy hamar megkellenne ölni kirabit.Hát,akármilyen erősek a sanninok,meg nagyon tapasztaltak,én killer bee-t esélyesebbnek látom.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4106 Dátum: 10 dec 21, 16:05:07 »

Ccchh.. ne essünk azért ilyen túlzásokba. Bee aaaannyira nem nagy szám. Tsunadénak és Jiraiyának jó esélyei vannak ha a smahaeda bekap egy adag természeti energiát, edetleg a békás genjutsuval esetleg, ami uygebár folyamatos fizikai hatás révén működő genjutsuként nem tudom, menynire védhető, akkor, ha időben bezúzzák Beet, és nem jön elő a nyolcfarkú, márpedig Bee nem kezdett mgé vele egy rendes harcban, akkor, ha Jiraiya megidéz egy nagyobb békát és az egyébkétn komoyl erőt képviselő nyolcfarkúból kifilézik Bee-sant, vagy legalábbis lefogják egy megfelelő időre, akkor, ha előkerül Katsuyu, aki, az alapján, amit a Konohai atomrobbanásnál shinra tenseinél ltátunk, kicsit komoyl védelem lehet egyben. Na persze a harc nagyon nem kedvez Jiraiyáéknak, de azért hát mégis. Részemről, mivel Tsunade azrét mégiscsak javít Jiraiya esélyein egy 55-45-öt adnék a duónak.

A samahedával kapcsolatban az idézetben arról van szó, hogy nem árt neki a természeti energia, valakinek egy felvetése szerint. Na most, ez valószínütlen. Mosolyog
Nem mellesleg nem ismerjük a samaheda chakra zabálásának korlátait. Eléggé úgy tűnt, hogy legalábbis oylan mértékben, ahogy láttuk, csak a levegőben terjengő, materalizált, felszabadított chakrát flaja fel iylen könynen. Enélkül az esetleges gyógyítás, meg más is kevésbé játszik be... Bee persze a saját chakráján felhízlalhatja, de a chakralopást, mint támadás,t it tnem venném komoly lehetőségnek. Védekezésként mrá számottevő, bár azt sem tudjuk, mondjuk az elemi manipulált chakrával mit is kezdene.
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #4107 Dátum: 10 dec 21, 16:12:13 »

Kirabi nagyon is nagy szám.Azért egyedül megizzasztotta az egész takát,ami azért nem kis dolog.Még azelőtt felvette velük a versenyt,mielőtt bijuu-módba váltott.Ráadásul én nem azt mondtam hogy samehadára a valóságban is nem hatna a természeti energia,hanem azt hogy tegyük fel,nem mindegy.Samehada biztos eltudná nyelni jiraya technikáit,legalábbis szerintem.Én még mindig kirabit tartom esélyesebbnek,de valaki győzzön meg,hogy nagy butásogot mondtam,de csak úgy,ahogy van a felállás,vagyis a kardra nem hat a senjutsu chakra.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 21, 16:14:12 írta juura » Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #4108 Dátum: 10 dec 21, 17:18:55 »

Lehet hogy Bee megizzasztotta a takát. akinek az egyetlen használlható harcosa Sasuke.
De utána Kisame ellen majdnem otthagyta a fogát, és kisame mégiscsak egyedül volt.
Meg ha a saninokat nézzük: Tsunade azé kicsit keményen megtudta védeni/gyógyítani a falut Pein ellen, Jiraiya meg egyedül vette fel úgy a harcot ellene hogy nem is tudott róla semmit, és azé eléggé izasztotta a peineket.
Akár ott van bee-nél a shamehada akár nincs, én ezt a harcot a duónak adom.


Feldobok egy másik harcot: Kisame vs Zabza vs Suigetsu (el akarják egy 3-mas harcba dönteni hogy ki a legjobb, Suigetsunál pont ugyanolyan kard van mint Zabuzánál) És a végén csak 1 maradhat
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #4109 Dátum: 10 dec 21, 18:49:59 »

A 3 kardforgató közül Samehada nélkül is Kisaménak adnám a pontot.
Az ok: Suiton Daikoudan no jutsu Mosolyog
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/507/4
Illetve a rendelkezésére álló chakramennyiség. (farkatlan bijuu). És elég jól bánik a mizubunshinokkal, illetve a vízbörtön technikával is. (http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/257/20).
Naplózva
Oldalak: 1 ... 272 273 [274] 275 276 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!