24 szep 21, 13:20:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 271 272 [273] 274 275 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1194356 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #4080 Dátum: 10 dec 18, 10:26:36 »

Amíg Bee nem megy full Bijuu formába nem sok esélye van, mert láttuk, hogy Pein baromi jól bírta a 6farkú Naruto ellen. Tény, hogy Bee jobban irányítja, de ez itt nem sokat dob az erő értékén, mert Naruto támadott, támadott szóval az ellen is nehéz lehetett. Ha Bee bemegy a full formába akkor Chibaku tensei Mosolyog Igazából Pein szerintem legyőzné. Sok Shinra tensei...sok test.. én Pein-re szavazok. ( Ám durva lenne, ha el tudná szívni a Bijuu bombát... végülis az is chakra alapú...)
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #4081 Dátum: 10 dec 18, 12:02:16 »

Ezt a harcot én is Beenek adnám. Neki nem kell annyira tartania a árnyék klónoktól, mivel Hachibi nem akarja megölni őt. Emellett ha Jiraya letudta volna győzni Peint, ha tudja a titkát, akkor Beenek se jelentene gondot. Mint láthattuk, ha csak részben használja Hachibi erejét is elképesztően gyors és erős taijutsuja van, amivel egy két testet kitud ütni teljesen. A részleges átváltozásokkal, csápok, plusz karokkal meg elég jól tudja magát védeni. Aztán meg végül a bijuu bombával meg igen keményet tud alkotni... ha már úgy süti el, hogy nincs a chakra elszívós test, nagyjából letarolja a fél tájat.
A chibaku gondot jelenthet.... de ha Naruto kitudott törni 8 farkúként, szerintem Beenek se jelentene gondot, átalakulva, bár nem tudni, mekkora erőkülönbség lehet a 9 farkú 8 farkú állapota és Hachbibi fullos állapota között.

Ha a Samehadet is beleszámoljuk a harcba, akkor meg szinte biztos Bee győzelme.
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #4082 Dátum: 10 dec 18, 12:39:20 »

Hát a samehada nem biztos hogy olyan sokat változatatna a küzdelem kimenetelén.Az a kard a chakrát szívja el,peintől meg nem nagyon tudna elszívni chakrát szerintem,mivel bábok,bár ki tudja?Én biztosra tartom azt hogyha beenek vannak információi peinről,akkor samehada nélkül is nyer,ha pedig nincs információja,akkor 40%-ot adok neki.Azért bee is rendkívül erős,az egész takát szétverte,sasuke is csak az amaterasuval tudta legyőzni,ha az nincs akkor... Ezt is vegyétek figyelembe.
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #4083 Dátum: 10 dec 18, 12:52:26 »

Pein chibaku tenseiéből tényeg 8 farokkal már ki lehet törni, bár ez függ attól, hogy mennyi chakrát raknak bele. Ugyebár előtte végigverte a Konohai shinobikat, és csinált egy falunyi krátert shinra tensei-jel. Ez azért eléggé ehették a chakrát. Ha pein is ismerné bee-t és mindjárt chibakuval nyitna, lehet, hogy nagyobb gömböt tudna készíteni. Viszont azt sem lehet elfelejteni, hogy Narutoban a róka chakrájának csak a fele van lepecsételve. Ha lineárisnak vesszük a bijuu-k farkak szerinti erőnövekedését (1 farok=adott mennyiségű chakra, tehát a 2 farkú 2x erősebb, mint shukaku), akkor Naruto 8 farkas állapotának chakrakészlete pont fele, amint Bee tud kihozni. (de ez csak egy feltevés, valószínűleg nem ilyen szép az összefüggés a farkak és a chakrakészlet között). Mindenesetre tartom magam a 60-40%-os arányhoz Bee javára.
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #4084 Dátum: 10 dec 18, 14:16:58 »

Szegény Nagatot mindig úgy külditek a csatába, hogy róla mindig tudnak mindent, de ő meg semmit a másikról. Mosolyog Ez nem kicsit unfair sztem. Csináljunk már akkor olyan csatát is, hogy Kakashi sharingan nélkül( mer mondjuk Obito nem halt meg) vs Danzou, úgy hogy mindent tud róla kakashi és három fa van dél keletre úgy 4 méterre meg 1 szikla tömb nyugatra 8méterre. Ja! És Danzou nem használhatja Shishui szemét, kakashi meg csak 1 elemet használhat azt ő dönti el melyiket és a fű óránként 0.001centit növekszik!  Plusz mind2nek van vállról indítható rakétája csak Danzou-é bedöglött, de ő ezt nem tudja. Ki nyerne? Nevet
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4085 Dátum: 10 dec 18, 15:31:15 »

Danzou, az izanaginak hála. Kakashi egyébként a szél, vagy a villám elemmel járna jól.

A bijuuk chakrája nagyon nem lineárisan növekszik,  a kyuubi messze-meszse erősebb a többinél, ezt jól példázza, hogy Bee ugyanazt a  formát 7-8 farokkal érte el, amit Narutonál négy farok előtörése után láttunk. Továbbá Bee szándékosna emberi méretbe sűrítette hozzá a nyolcfarkú chakráját, míg NArutonál az előszívárgó, egyre tömörödő chakra spontán volt iylen hatással.

Ami a Jiraiya vs. Peint ilelti, az biztos, hogy "legyőzhette volna". Ez nem eg ybiztos győzelem, de Jiraiya előnyben volt a helyszín miatt is, mert Pein a teste közelében, az otthonában az igazán nagy jutsuit nem igazán használhatja, mert jó eséllyel kárt tesz magában is.
SZóval nem mondom, hogy erre nem lehet építeni, és szerintem nincs vele semmi baj, ha meghatározzátok egy harc körülményeit, és nem csak öszeeresztünk két karaktert (bár iylenkor én általában kitérek a különböző lehetőségekre) csak legyetek körültekintőek.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4086 Dátum: 10 dec 19, 09:48:34 »

Amennyiben Bee mindent tud Peinről, akkor hamar vége lenne a harcnak. Bijuu-bombával letarolja a környék összes magaslatát. Úgy vélem, az anorexiáscsontritkuásosalbínóetióp-Nagato nem nagyon tud félreugrani, kivédeni meg pláne nem.
A nem sharinganos, egyelemű Kakashit meg nemhogy Danzou, hanem a megidézett elefántcicája is egyedül legyőzné.

Mi lenne, ha összeugrasztanánk a két kedvencemet ?: Killer Bee vs. (nem beteg) Kimimaro
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #4087 Dátum: 10 dec 19, 12:34:33 »

Nos,kimimaro fénykorában szerintem olyan erős volt mint killer bee bijuu nélkül.Nekem ebből az jön le,hogy egyértelműen killer bee.Átmegy bijju-módba és onnantól vége a harcnak.Véleményem szerint ez a harc egyértelmű.Legyen egy olyan harc ami még nem volt:killer bee vs. danzou?Én killer bee-t esélyesebbnek látom(hozzá kell tennem hogy killer-bee fan vagyok).Szerintetek ki nyerne? Gondolkozik
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #4088 Dátum: 10 dec 19, 14:48:26 »

Szegény Nagatot mindig úgy külditek a csatába, hogy róla mindig tudnak mindent, de ő meg semmit a másikról. Mosolyog Ez nem kicsit unfair sztem. Csináljunk már akkor olyan csatát is, hogy Kakashi sharingan nélkül( mer mondjuk Obito nem halt meg) vs Danzou, úgy hogy mindent tud róla kakashi és három fa van dél keletre úgy 4 méterre meg 1 szikla tömb nyugatra 8méterre. Ja! És Danzou nem használhatja Shishui szemét, kakashi meg csak 1 elemet használhat azt ő dönti el melyiket és a fű óránként 0.001centit növekszik!  Plusz mind2nek van vállról indítható rakétája csak Danzou-é bedöglött, de ő ezt nem tudja. Ki nyerne? Nevet
Az az igazság hogy pein annyira erős,hogy alig van pár ember akinek van esélye ellene információ nélkül.Akinek információ nélkül van esélye ellene:raikage,itachi,meg persze tobi,de ő megincsak egy másik szint.Akkor killer bee vs. danzou?Szerintem ez jó harc lenne,én killer be-t esélyesebbnek látom.Nektek mi a véleményetek erről a harcról,ki az esélyesebb? Gondolkozik

Moderátor, Chakra:
Nem dupla hsz, csak töröltem közülük.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 19, 18:34:02 írta Chakra » Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #4089 Dátum: 10 dec 19, 15:34:14 »

Kirabi vs Danzou: No lássuk Bee esélyeit: kiváló kardforgató, a stílusát még Sasuke sem tudta követni a Sharinganjával - ergó Danzou-t miszlikbe vágná. Villám elemet olyan szinten használja, hogy Kisame szerint még a Szél elemnél is nagyobb átütő erővel bír. Végül ott van neki a Bijuu átalakulás teljesen/részlegesen illetve a genjutsu immunitás.

Danzou: jóval nagyobb harci tapasztalat, erős Szél technikák, idézés, sokféle bénító/végzetes pecsét, Shisui szeme, Izanagi és a Shodaime Fa eleme. Utóbbi miatt a Bijuu forma valószínűleg kevésbé hatékony ellene, mert képes lenne lefogni a Hachibi-t, de ezenkívül nem sokat tud villantani. Hacsak az elején nem lepi meg egy pecséttel, Kirabi simán lehozza.

Összességében szerintem 80-20 Kirabi javára
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 19, 15:40:16 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #4090 Dátum: 10 dec 19, 16:26:15 »

Egy frászt...
Az izanagi hatalmas előny ,mivel nem csak hogy nem lehet megölni még váratlanul is hat az ellenfélre.
Danzou nagy gondja a bijuu forma lehet.De ismer rá valamiféle módszert vagy elég jól tudja használni a fa elemet ahoz hogy megfékezze Beenek vége.
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #4091 Dátum: 10 dec 19, 17:06:52 »

Fa elem?Az csak egy kis hirtelen esemény volt.Tisztázzuk hogy danzou nem fa-elem használó.Killer-bee bijuu nélkül először levenne danzounak 2-3 élete,aztán átváltana bijuu-módba,és akkor az a 7-8 élet csak lejön.Kirabi szerintem esélyesebb,én adok neki egy jó 80%-ot.Egyedül megizzasztotta az egész takát,nagyon le van becsülve,jó danzou is erős,de bee messze túlszárnyalja őt.
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #4092 Dátum: 10 dec 19, 18:37:41 »

Danzounak nem darabszám mérjük az "életeit" hanem időben banyek(1sharingan 1perc). A szél elem veri a villámot tehát ha kardozgatnak akkor Bee hiába jobb, a kardjai odavesznek... de ha meg is "öli" egy halottnak hitt Danzou simán levágja.
Másrészt Danzou konkrétan egy olyan emberke akivel szerintem egy jinchūriki nem menne sokra:
1.hokage dns-e plusz Shisui szeme na és a pecsételések. Ha ezekkel nem tudja kiiktatni a bikát akkor is döntetlen, mert utsó mozdulatként magába pecsételi az ellenfelét és ott a döntetlen.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #4093 Dátum: 10 dec 19, 20:09:32 »

Kisame egyedül is simán leveri mind2-t,ha zabuza ott van akkor meg pár másodperc az egész.Ezen a hracon megincsak nincs mit vitatni,szerintem mindenkinek ugyanez a véleménye.A kirabi vs. danzounál meg shisui szeme nem olyan biztos hogy működne,hiszen kirabit a bijuua felébreszti a genjutsuból,bár ez egy nagyon erős genjutsu,tehát lehet ez a dolog nem működne.Én aért továbbra is bee-re fogadok kb. 80%-kal.
Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #4094 Dátum: 10 dec 19, 20:52:21 »

Hét-szentség hogy Bee az megcsapná Danzot. Mivel a bizsu felébresztené a genjutsuból és így a szem hatástalan lenne.
Mi viszont engem érdekelne hogy egy Sai vs Zabuza harc kimenetele hogy zajlana.
Mert ha jóltudom akkor Zabuza víz elemű, de most ezzel a víz elemmel mit tud most ő kezdeni, lefröcsköli vízzel és beázik az alsója? Vagyis arra is kíváncsi lennék hogy ezzel a víz elemmel ő milyen támadásokra képes? Meg mit tudna akkor kezdeni ha Sai felrepülne a magasba? És persze hogy ki nyerne?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 271 272 [273] 274 275 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!