24 szep 21, 15:44:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 270 271 [272] 273 274 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1194465 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #4065 Dátum: 10 dec 13, 20:30:06 »

Zabuza és Suigetsu szerintem jól tudnák kombinálni az erejüket. Suigetsu feltartja Kisamét, Zabuza pedig simán megmetszi a torkát. Hiába van "jobb" fegyvere egy sima kunai is megölheti. Suigetsu pedig elfogatható veszteség ha abból indulunk ki, hogy a Samehada elszívja egyből az összes csakráját az is elég kell legyen Zabuzának hisz Kisame érzékei tuti nincsenek Kakashi szintjén így nem tudná hárítani.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #4066 Dátum: 10 dec 13, 21:40:01 »

Suigetsu és zabuzának esélye sincs.Kisame víz jutsuja zabuzáét messze felülmúlja,esetleg suigetsu lenne problémás.De mint tudjuk,5-6 kardlentítésnél már jócskán elfogyott suigetsu chakrája.Ha suigetsu kiesik,akkor a küzdelemnek vége.Megnézném zabuza ezek ellen mit csinálna: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/506/14 http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/506/16 szerintem egyértelműen kisame nyerne.Raikage vs. kisame?Mit mondtok ki nyerne? Gondolkozik(Amúgy a kisame vs. suigetsu&zabuzánál persz elfogult voltam,de szerintem azért kisame nyerne Nevet).
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 13, 21:42:33 írta juura » Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #4067 Dátum: 10 dec 13, 22:06:57 »

A Kisame vs. Raikage harc érdekes lenne. Kisame tényleg nagyon erős, de azért a Raikage túl nagy falat lenne neki. Ugyebár a Raikage nagyon gyors, Kisaménak nagyon felemelnie sem lenne ideje a Samehadát, ha pedig valami víz elemű jutsuval próbálkozna, hát az elemek fizikai sajátosságaiból ítélve, miszerint a víz vezeti az áramot, lehet, hogy nem járna jól.
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #4068 Dátum: 10 dec 13, 22:12:42 »

Igen,de azért figyelembe kell venni az öngyúgyulást is: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/471/14 http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/471/15 azért ez nem semmi.Persze kisaménak a taijutsu a gyengepontja,amiben a raikage szerintem a legjobb,de ott van a villám-aura,amit kisame eltud nyelni ugye,és akkor az ereje csak növekszik.Hát ez egy olyan küzdelem ami szerintem kétesélyes...
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #4069 Dátum: 10 dec 14, 14:24:03 »

Kisame öngyógyulási képessége Samehadához kötött, és csak az tisztázott, hogy az elszívott chakrát képes átkonvertálni. A kérdés ott van, hogy előbb el kell szívnia valamennyi chakrát, és utána aktivizálódik ez a képesség, vagy pedig mindig van valamennyi "tartalék", amiből rögtön profitálhat.
Továbbá, ha Raikage azonnal a fejét szedi le, azt már nem regenerálja Mosolyog
Ebben a csatában a sebesség dönt, hiszen Kisame nem rendelkezik olyan állandó és erős védelemmel, amivel sikeresen túlélheti az első csapást. (a különböző vízpajzsok az előző hozzászólásomban kifejtett okból nem lennének túl hatékonyak.)
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #4070 Dátum: 10 dec 14, 19:28:31 »

A cápa elnyeli az ellenfél chakráját, és így válik még erősebbé, ez igaz. Viszont amiért mégis a Raikagét hozom ki győztesnek az a sebessége. Amikor csak úgy megfogta fehér Zetsu nyakát az köpni-nyelni nem tudott, nem tudott rá reagálni. Mire Kisame kimondja, hogy Suiton, addigra már lehet, hogy vége. Kisame akkor nyerhet, ha ügyesen taktikázik, és nem bonyolódik szemtől-szembeni csatába, főleg nem nyílt terepen.

Moderátor, Chakra:
Nem dupla, csak töröltem közülük.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 14, 22:57:54 írta Chakra » Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #4071 Dátum: 10 dec 14, 19:42:51 »

Suigetsu és zabuzának esélye sincs.Kisame víz jutsuja zabuzáét messze felülmúlja,esetleg suigetsu lenne problémás.De mint tudjuk,5-6 kardlentítésnél már jócskán elfogyott suigetsu chakrája. Ha suigetsu kiesik,akkor a küzdelemnek vége.

2x 1vs.1 meccsnek képzelted el a harcot szal amíg Kisame és Suigetsu kardozgat Zabuza csak nézi???(nem. mert sunyin lekéseli)  Databook alapján Zabuza és Kisame ugyan annyi stat pontot kapott ninjutsura.

Banyek az elől a cunamicápa jutsu elől el is lehet futni, főleg ha valaki olyan gyors mint a Raikage. Kisame stílusa se az ilyen hatalmas cunamikkal való támadás ő csakrát szív a kardjával meg darabol Nevet
Raikage több okból is előnyben van egyrészt a gyorsasága másrészt a reflexei és a csakramennyiségéből is hiába szív Kisame, mert iszonyat sok van neki (megvágni gondolom nem tudná, mert Saske szeme se tudta megpörkölni és nehogymár gyorsabban kardozzon mint ahogy egy MS lát ikszdé). Itt is szóba jöhet egy laza mozdulat ami Kisame fejét veszi.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #4072 Dátum: 10 dec 14, 20:07:08 »

Eltudjátok képzelni hogy a raikage van olyan gyors mint minató?Mert szerintem van olyan gyors,de ha nem is,de biztos hogy nagyon közel van hozzá.Most így jobban belegondolva lehet a raikage esélyesebb,nem nagyon tudom megmondani ki győzne,ha a küzdelem sokáig tartana akkor kisame,ha kevés ideig akkor nyílvánvalóan a raikage kerül ki győztesen.(Amúgy lécci válaszoljatok a kérdésemre Nevet).
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #4073 Dátum: 10 dec 14, 20:56:25 »

Szerintem a vízburokra nem lenne ideje.Kisaménak csak úgy van esélye ha megpróbálja nagyin hosszú ideig húzni a harcot,és ezt úgy teheti meg,ha nem csinál olyan jutsukat amelyek "sok,, időbe tellenek.Ezt úgy értem,hogy nagyon kevés jutsut kell használnia,mert amíg kész van a technika,addig a raikage lefejezi.Csak úgy van esélye ha szinte csak a samehadát használja,szerintem.(Ja és erre a kérdésre válaszoljatok lécci:a raiakage sebessége eléri,vagy megközélíti-e minatóét?Vélemények?

Moderátor, Chakra:
Nem dupla, csak töröltem közülük.
Továbbá, Juura, a kék a moderátoré, nem kellene használnod. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 14, 22:58:27 írta Chakra » Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #4074 Dátum: 10 dec 14, 21:12:34 »

Ha a Raikage úgy indítana, mint ahogy megfogta Zetsut akkor nem sok esélye van Kisame-nak... De ugye lehet, hogy ő meg csinál vmi klónt és a Raikage azt szedi le, aztán vízbörtön stb. Én ehez nem nagyon tudok hozzászólni, szerinte 50-50%. A Raikage a villám pajzs jutsuval van olyan gyors, mint Minato. Alapból Minato gyorsabb és ő még teleportálni is tud  Kúl
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #4075 Dátum: 10 dec 14, 21:38:44 »

Akkor:sasori vs. sima sharinganos sasuke?Én sasorit esélyesebbnek tartom.A sharingan valószínűleg látja a mérget,de nem biztos sasuke kitudna kerülni minden támadást,kazekage-báb,100 báb,ez szerintem sok lenne sasukénak.És azt figyelembe kell venni hogy sasori csak úgy hal meg,ha eltalálják a szívét,ami azért nem semmi.Én sasorira fogadok.Szerintetek ki nyerne? Gondolkozik
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #4076 Dátum: 10 dec 14, 21:43:07 »

A Raikagét nem olyan embernek ismertem meg, aki szereti sokáig nyújtani a harcot. Elég lobbanékony természetű, nem olyan kísérletezgetős, most felmérem az ellenfelem erejét, típusú, mint pl. Orochimaru volt. Ha Raikage egyszer odacsap, akkor sokaknak nem lenne szerencséjük egy második csapással találkozni. Ilyen "one hit, one kill" típus, így Kisaménak nehéz lenne sokáig húzni a harcot.

juura:
Raikage és Minato gyorsasága szerintem teljesen más alapokon nyugszik, ezért nehéz összehasonlítani. Az ellenfél mindkét esetben tehetetlen, így a harci értéke ugyanaz. De míg Raikage a villámpajzzsal kb. egy villám sebességét éri el, és ezzel a fizikai gyorsaság maximumához közelít a testének sebessége, viszont Minato sebessége korlátlan szerintem (mivel téridő ninjutsu, és a lényege azt hiszem abban rejlik, hogy időveszteség nélkül képes a térben ugrálni.) Tehát a ki ér előbb Konohából rejtett felhőbe versenyt egyértelműen Minato, míg a ki ad gyorsabban a másiknak egy sallert versenyt a Raikage nyerné. (bár nem tudni, hogy Minato képes-e csak egy testrészére alkalmazni a jutsuját.)

Ja, és a Sasori vs. sima sharinganos Sasuke pedig attól függ, hogy Sasori bábja vezeti-e a villámot Mosolyog Ha igen, márpedig elég sok fémfegyvert zsúfol egy egy alkotásába, akkor a chidori egész jó szolgálatot tehet. Főleg a módosult változatai, mint a senbon, vagy amikor kardszerűen megnyúlik Mosolyog A csata attól függ, hogy sikerül-e Sasukénak elég közel mennie még mielőtt bekap egy kis mérget.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 14, 21:49:06 írta gt12 » Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #4077 Dátum: 10 dec 15, 18:10:28 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/462/4
A reflexei és a reakcióideje olyan gyors, mint Minatoé. Szóval ugyan olyan gyorsan csap oda Minato egy Rasengant, mint a Raikage egy öklöst.
A méreg szerintem lényegtelen mivel Orochimaru Sasuke-t és immunissá tette a mérgekkel szemben. És Sasuke mozog olyan gyorsan, mint Sakura amikor irányítva volt, így én simán esélyesnek látom Sasuket Sasori ellen. Átokpecsét is dob még a dolgon, ha használja.. és ugye a Kirin is ott van Nevet Szerintem az hazaküldené az összes bábot ott egyben.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #4078 Dátum: 10 dec 17, 20:50:40 »

Óh,tényleg.Akkor azt kell hogy mondjam sasorinak nem sok esélye van.Szerintem ezen nincs akkor mit vitatni sajnos Neeem.Akkor:killer bee vs. pein,úgyhogy killer bee mindent tud peinről?Ezt azért vegyétek figyelembe: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/414/9 hát pein esélyein azért ez csökkent.Én killer bee-nek adok 80%-ot,tud mindent peinről,akkor szerintem nyer.Szerintetek ki nyerne?
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 17, 20:54:37 írta juura » Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #4079 Dátum: 10 dec 17, 21:29:15 »

Hachibi azért nyomná le Peint, hiszen birtokolja azt az erőt, ahová Narutonak (Pein legyőzőjének) fejlődnie kell. Bár egy-két testtel azért meggyűlne a baja. A chakraelszívós test kellemetlen tud lenni, ha le tudja fogni, de Pein ereje leginkább az összhangban rejlik, így ha jól játszák ki a lapjaikat a testek, és kis szerencséjük is van, akár nyerhetnek is. Olyan 60-40% Killer beenek.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 270 271 [272] 273 274 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!