24 szep 21, 22:22:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 263 264 [265] 266 267 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1194743 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Zsoc
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 126


Kellemetlen...


« Válasz #3960 Dátum: 10 nov 06, 18:43:26 »

miért nincs olyan hely ahol különböző animék karaktereit lehet harcoltatni?
na mindegy, új páros: Shikamaru vs. Sasuke
szerintem az utóbbi, 140-es IQ-mmal tudom hogy nem lehet minden akadályt legyűrni csak ésszel és egy Uciha az erősebbik fajtából bizony ilyen

Azért én olyan egyszerűen nem adnám Sasukénak a győzelmet, egyértelműen erős és nem is hülye.
De ne becsüljük le Shikamarut se mert ő viszont nem hogy nem hülye, hanem kifejezetten okos emellet pedig nagyon jó elemző is.
Mostanában sajnos egyiküket sem láttuk, hogy mégis mire képesek de a mangában ez változni fog.

Lehet, hogy végül Sasuke kerekedne felül, de jócskán megizzadna azért szerintem.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3961 Dátum: 10 nov 06, 19:01:18 »

mert am orochimaru nagyon irányította őket Nevet kb állt és nem csinált semmit.

Shikamaru vs Sasuke
Nagy shikamaru fan vagyok, és nagyon utálom sasukét, de azért az kicsit durva hogy jócskán megizzasztaná. Ha az lenne a cél hogy minél hamarabb megöljék a másikat, akkor sasuke pillanatok alatt kicsinálná.
90% ot adok neki  de ez amúgy eléggé reménytelen küzdelem. Szerintem.

Mit szólántok egy Itachi (tekintsük úgy hogy nem beteg, mert attól kiszámíthatatlan) vs Sennin naruto
és lehetőleg ne az legyen hogy susanoo és lepecsételi narutot, hanem vmi tartalmasabb Nevet
Naplózva
Zsoc
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 126


Kellemetlen...


« Válasz #3962 Dátum: 10 nov 06, 19:06:42 »

Sokan sokkal lejjebb soroljátok az észt az erővel szemben..
Tény hogy nincsenek Shikamarunak hihetetlen képességei (bár nem nagyon tudhatjuk, hogy mennyit fejlődött mert rég láttuk harcolni(Pein állatkaját pl faszán kinyírta)) és óriási állóképessége sincs, ráadásul lusta is, viszont nem hülye és ha kénytelen harcolni akkor harcol is, ráadásul nem béna módon.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3963 Dátum: 10 nov 06, 19:26:18 »

LoL Shikamaru vs. Sasuke...Ha már ott tartunk hogy Shika megizzasztja Sasukét,az tényleg lassan a világ végét jelenti Nevet
Most ezt hogyan? Elkapja az árnyékkal...tegyük fel elkapja,bár nem élne addig hogy egyáltalán tudja használni a technikát,de most elkapja. Utána mit csinál? Azon kívül hogy az 5(ami ugye minél erősebb az ellenfél annál kevesebb) perc alatt elkezd imádkozni?Árnyékvarrásra annyit mondok hogy Susanoo...Vagy Amaterasu.(Ha Hidan képes volt mozogni akkor Sasuke szerintem sprintelni is tudna 'kis' túlzással:)) 100% Sasukének.

Mit szólántok egy Itachi (tekintsük úgy hogy nem beteg, mert attól kiszámíthatatlan) vs Sennin naruto
és lehetőleg ne az legyen hogy susanoo és lepecsételi narutot, hanem vmi tartalmasabb Nevet
--->Tsukoyomi és egy hétre minimum kiüti Narutot Nevet Tessék,nem lepecsételte Nevet
Na jó komolyabban. Én nem sok esélyt látok Narutonak. Ha Itachira néz veszett ügy a dolog. Bár az ujjas genjutsuból lehet kihozzák a békák,úgyhogy valami esélye még is van Narutonak. Gondolom szólna nekik hogy Ita szemét ne nagyon bámulják,mert az cumi lesz,úgyhogy ezzel nem lenne probléma Nevet
Ita mint láttuk Sasuke ellen nagyon gyorsan formálta a kézpecséteket,ebben verné Narutot. Genjutsu a békák miatt kilőve. Ninjutsu... Ha jól emlékszek elemi jutsuk közül csak tüzet mutatott Itachi,ezzel sok kárt nem tenne Narutoban,kénytelen lenne az MS jutsukhoz nyúlni,gondolok itt főleg az Amaterasura. Épp ez miatt Naruto nagy békái kilőve. És nagyjából itt meg is állt a tudomány,mert úgy nem lehet könnyű védekezni ellene,ha nem látod hogy hova néz Itachi. Ja dehogynem. Árnyékklónok. Ha valahogy rájön hogy nem ártana nyomatni párat,akkor az Amaterasu is kilőve,és így viszont rögtön "billen a mérleg",Naruto esélyesebb.
Aztán ott van még a Susanoo amit ebben az esetben kénytelen lenne bevetni Itachi,amivel Naruto nem hiszem hogy sok mindent tudna kezdeni. Itt kérdés hogy a Sennin mód vagy a Susanoo bírja-e tovább... Bár Naruto klónjai ígyis-úgyis megmaradnak...Marad a taijutsu,mivel mint láttuk Naruto klónjait elég könnyű kiütni. A Gokakyo no jutsu,illetve a Housenka is aprítana rendesen Nevet
Hú kicsit belemerültem,és szerintem tele van ellent mondásokkal az egész,de úgy összességében 60-40%-ban esélyesebbnek látom Itachit.


Most írt Zsoc,arra is reagálok itt külön.
Nem arról van szó,fontos az ész is egy harcban,de ha ekkora különbség van erőben,akkor sokra nem megy vele.
Naplózva

juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3964 Dátum: 10 nov 06, 19:41:22 »

Itachi ha egézséges,én is esélyesebbnek látom,az ms képességek túl nagy falatok sennin-narutó számára,ráadásul a genjutsuból nem biztos hogy kibírnák hozni,mivel nem tudnak "összeolvadni,, és így nagyjából vége a küzdelemnek.A shikamaru vs. sasukéra annyit hogy shikamaru édes kevés sasuke ellen,sasuke beeteti egy genjutsuval a háta mögé megy és leszúrja egy chidorival,ennyi.Ráadásul,egy chunin áll ki 1 A és S osztály közötti ninjával(mármint ha a shippudenes sasukéra gondolunk,mert ms sasuke már nonszensz lenne...
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 06, 19:45:54 írta juura » Naplózva
Zsoc
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 126


Kellemetlen...


« Válasz #3965 Dátum: 10 nov 06, 20:02:09 »

Az a helyzet hogy Shikamaruról jelen állapotában nem sokat tudunk, nem hiszem hogy még mindig az árnyékfolytásnál tart.

Ezzel szemben Sasukét elég sokat láttuk, nem mellesleg pedig agyon van sztárolva mind ő mind pedig a doujutsuk..
Minden erős ellenfélnek van gyenge pontja, ezt pedig Shikamaru találná meg a legnagyobb valószínüséggel, bár lehet hogy már későn. Amúgy pedig azért (főleg a konohaiak) biztos tudnak egy két dolgot a sharinganról.


Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3966 Dátum: 10 nov 06, 20:06:45 »

Az a helyzet hogy Shikamaruról jelen állapotában nem sokat tudunk, nem hiszem hogy még mindig az árnyékfolytásnál tart.



Ez a topic arról szól hogy az alapján bíráljuk hogy mit mutattak eddig,mert ha nem így lenne,akkor azt is mondhatnánk hogy kakashi leverné a raikagét :DSasuke nyílvánvalóan győzne,elég annyit mondanom hogy shikamaru egy b osztályú ninja kb. shippudenes sasuke meg a és s osztály között van,de inkább s osztály,ha ms sasukéra gondolsz akkor az meg mint mondtam nonszensz.
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #3967 Dátum: 10 nov 06, 20:11:42 »

"ráadásul a genjutsuból nem biztos hogy kibírnák hozni,mivel nem tudnak "összeolvadni,, és így nagyjából vége a küzdelemnek"
ez így nem igaz, mert nem kell összeolvadniuk Narutoval, csak némi csakrát kell átadniuk neki, ahogy azt még Sakura vagy chiyo tette, így azért már nehezebb dolga lenne Itachinak...ettől függetlenül én is az Itachit tartom esélyesebbnek
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 06, 20:13:48 írta rougon » Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3968 Dátum: 10 nov 06, 20:17:49 »

"ráadásul a genjutsuból nem biztos hogy kibírnák hozni,mivel nem tudnak "összeolvadni,, és így nagyjából vége a küzdelemnek"
ez így nem igaz, mert nem kell összeolvadniuk Narutoval, csak némi csakrát kell átadniuk neki, ahogy azt még Sakura vagy chiyo tette, így azért már nehezebb dolga lenne Itachinak...ettől függetlenül én is az utóbbit tartom esélyesebbnek
Óh,tényleg igazad van,bár itachi nem biztos hogy ezt nagyon engedné ha megakarja ölni narutót.Amaterasura meg az árnyékklón nem biztos hogy jó lenne,mert itachi okos és rögtön az eredetit próbálná amaterasuval támadni,és akkor a küzdelemnek vége lenne.Akkor egy raikage vs. sennin-narutó?Szerintem a raikage sokkal esélyesebb,az azért nem semmi hogy olyan gyors mint minató,ráadásul a chidori is csak 1 kis karcolást ejtett rajta,ami kb.olyan erős mint a rasengan,a genjutsut meg kilőhetjük,mert nem fogja hagyni a raikage narutót támadni fogja megállás nélkül.70% a raikagénak nálam.Szerintetek ki nyerne? Gondolkozik
Naplózva
Zsoc
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 126


Kellemetlen...


« Válasz #3969 Dátum: 10 nov 06, 20:25:02 »

mondjuk a rasengan azért erősebb a chidorinál, emlékszel mikor a kórház tetején össze csapott Naruto és Sasuke?
Szerintem nagyon kapná az ívet Naruto de azt is tudjuk hogy hihetetlen állóképessége van.
Mondjuk a Raikage se piskóta.

Midnenesetre azért ő mégis csak Kage azt hiszem legyőzné Narutot, de ezt csak most mondhatjuk el, mert mindenbizonnyal idővel Naruto felülmúlja majd.
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3970 Dátum: 10 nov 06, 20:33:02 »

Nos,amikor sasuke a shippuden előtt harcolt narutóval akkor a chidori és a rasengan egyforma erősnek tünt,nem elképzelhetetlen hogy ez most is így van.Mondjuk narutónak biztos előnyösek lennének az idézsek,de a raikagénak szerintem nem nagy probléma lenne,aki olyan gyors mint minató,és mint tudjuk minató mindenki közül a leggyorsabb volt,tehát ez a raikagéra is igaz,a villámaurája megintcsak nem piskóta,ráadásul az ereje is hatalmas http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/463/5 ez akárhogy nézzük nem semmi smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 06, 20:34:02 írta juura » Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3971 Dátum: 10 nov 06, 21:36:47 »

Sasuke vs Shika? Ez mi? xD
Sasuke ha akarná kb 10másodperc alatt elintézné Shikamarut. Most komolyan mit érne ha lefogná esetleg árnyékkal Sasuket? Kinyitja as zemét és kész. Nem kell neki mozogni ahoz, hogy jutsukat használjon. Ez elég vicces. Igazából írhatnék annyit is, hogy Amaterasu xD Shikamaru olyan messze van Sasuketól, hogy az lol. Na megy az X-faktor szal ezt most nem folytatom Nevet
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3972 Dátum: 10 nov 06, 22:29:41 »

A shikamaru vs. sasukénál meg shikamaru reménytelen helyzetbe van,akár a shippudenes sasukét,akár ms sasukét nézzük.Akkor egy raikage vs. sennin-narutó?Szerintem ez 1 nagyon jó csata lenne,amiből a raikage kerülne ki győztesen véleményem szerint,a villámaura,a szupergyorsaság,a nagy erő túl sok lenne sennin-narutónak,70%-ot adok a kagénak,és persze még ott van a tapasztalat is,a rasenshurikent meg simán kikerülné szerintem.
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #3973 Dátum: 10 nov 06, 23:20:19 »

A Naru vs. Raikagéhoz nem tudok mit szólni.

Viszont a Shika vs. Sasu érdekes lenne. Bár az a baj hogy Shikamaru frászt sem ér az árnyékbábjával, mert Sasuke leköveti a sharinganjával, vagy ha mégis elkapja akkor a sharingant a kezei nélkül is tudja aktiválni, és Shikának befellegzett. Maximum akkor adnék Shikának esélyt ha az árnyékfojtó technikával befogja Sasuke szemeit és úgy támad rá. Szóval sharingan nélküli Sasuke esetében: 65% Shikamarunak. Sima 3. pöttyös sharingannal 35% Shikamarunak. Mangekyo Sharingannal pedig 15% esélye van Shikának a túlélésre.
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3974 Dátum: 10 nov 07, 10:26:18 »

Megálmodtam egy új párost: Kimimaro vs Kakuzu
Az én véleményem: Kakuzu nem tud akkorát ütni hogy a másik megérezze -tudjátok "keményebb az acélnál"- valamint Kimimaro simán eltáncol a csápok elől is. Aki egymaga legyőzi Gaarát és Leet egyszerre ha nem beteg, az nem piskóta. Másrészről nem tudni, Kimimaro hogy tűri az elemi jutsukat. Szerintem sehogy. Kaki meg egy tapasztant vén róka öt élettel. Az átokpecséttel meg kb. egyenrangú Kakozu bedurvult állapota.
Szóval Kakuzu 60% Kimimaro 40%
Naplózva
Oldalak: 1 ... 263 264 [265] 266 267 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!