24 szep 22, 04:17:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 257 258 [259] 260 261 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1195020 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
TheSky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 139

T h e S k y


« Válasz #3870 Dátum: 10 szep 27, 19:12:21 »

Oké,de azért mégis Jiraiya egy sennin és Sasukénak nem valami  sok esélye lenne ellne
és amúgy is mit tud a 3 pöttyös sharingan? Nem valami sokat(a karakterek jelenlegi szintjéhez képest)
Am meg őké a 8 klapú erős meg minden, de azért nyilván legyőzhető

UI:vegita, ne brobáld kijátszani a teamet, mert nem fog összejönni.. : )


Traavis:De pont az a lényege, hogy az nem csakra hanem izzadtság!(olvasd:http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/507/7)
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 27, 19:45:37 írta TheSky » Naplózva

traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3871 Dátum: 10 szep 27, 19:39:50 »

Sima Jiraya elverné a sima Sharinganos Sasuket..sajna, de ez van. Kirin leverné Jiraya-t csak mire azt megcsinálná Sasuke sztem az öreg lenyomja. Pl mit tud csinálni Sasuke, ha kap maga alá egy olyan mocsarat? Áh..sokkal tapsztaltabb az öreg és nyerne is ezért. MS Sasuke viszont megölné már Sennin móddal együtt Nevet
Gay nem Hokage. Ő az Isten. Aha, hogyne. Bee bijuu nélkül eddig mit mutatott? A csávó mindent a Bijuura épít...kardozott meg tud villám elemet..hűha. Itachi MS nélkül egy genjutsuval el is kapta... Meg se kell erőltetnie magát.
Ui.: Ám ja lehet, hogy igazad van. Pl lenne egy Gay vs Madara akkor 7 vagy 8 kapu --> Madara szívinfarktust kap mikor meglátja, hogy mennyi chakrája van.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3872 Dátum: 10 szep 27, 19:48:16 »

Szerintem sennin-jiraya,ha egyből úgykezd,(volt egy ilyen harc),legyőzné ms sasukét,mert:jiraya korlátlan energiával rendelkezik,az idézéseivel tudja húzni az időt amíg a sussano fennmarad,és mivel végtelen energiával rendelkezik így,sasuke előbb-utóbb nem tud lépést tartani vele.Amaterasura meg annyit:ha sasuke kicselezte amikor itachival harcolt,akkor nehogymár a sennin-módos jiraya ne tudja kicselezni,ugyanmár.Azt aláírom hogy egy technikája se tudna áthatolni a sussanón,de az hogy végtelen energiával rendelkezik a természeti energia miatt,azt félelmetesnek tartom.Én inkább jiráyára fogadnék.Az fms sasuke meg már egy teljesen más szint szerintem Nevet
Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #3873 Dátum: 10 szep 27, 20:07:54 »

Nah az eddigiekből: Ms Sasuke már lassan az isten szintjén van. Eddig akik letudnák győzni: Sennin Jiraiya (FMS bejövetelétől halott), Minato és Pein. Akik majdnem legyőznék: Gai, Raikage, Kisame. Azért én ennyire nem becsülném fel Sasuke-t.
(Amugy Minato portálós jutsujához: ha most ő leakar menni a Tescoba akkor ő megfogja és azzal a technika 1-es formátumával idéz egy pecsétet vagy mit csinál a tescoba (ő 1000m el arréb lakik) és akkor odateleportál. (erre képes vagy nem?)
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 27, 22:02:48 írta Chakra » Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3874 Dátum: 10 szep 27, 21:08:08 »

Nem.Úgy van hogy megérint valamit,és utána oda teleportál,ahova a jelet rakta az érintésével,ennél egyszerűbben már nem tudom elmagyarázni.És milyen lenne egy sennin-mód nélküli jiraya és nem tud idézni vs. kakashi?Ez így már érdekes,de még ilyen óriási előnyökkel is inkább jiraya nyerne szerintem.Szerintetek ki nyerne? Gondolkozik
Naplózva
jatek09
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 296



WWW
« Válasz #3875 Dátum: 10 szep 28, 07:25:23 »

Szerintem ezt Kakashi hozná a sharinganja miatt.Mivel Jirayanak az idézései a mindene, de Kakashiról meg tudjuk,hogy sok jutsuja van és ez elég lenne ahhoz,hogy ő nyerjen.Én egy 70%-30% ot adnák Kakashi javára hisz mégis csak a kamui.
Az Ms Sasuke vs Jirayara meg annyit,hogy itt az öreg az esélyesebb véleményem szerint, nézzük csak:Tapasztaltabb,Idézések(Ms Sasuke már nincs szerződésbe a kígyókkal),Több jutsu.Sasuke lehet,hogy gyors de mint tudjuk Jiraya a hajával sok mindent tud főképp védekezni a fizikai támadások ellen.Én Jiraya-t hoznám ki győztesnek egy olyan 60%-40% arányban.
Naplózva

traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3876 Dátum: 10 szep 28, 16:00:59 »

xD Megnézem ahogy a hajával kivédi az Amaterasut Nevet Alap esetben simán legyőzné Jiraya Sasuket, ha annak nem lenne MS-e. Azért akkor sem 1perc alatt, de leverné. Viszont MS-el.. Leegyszerűsítem a harcot: Amaterasu, Amaterasu, Amaterasu, Susanoo, Chidori (fail), Amaterasu. Esetleg megpróbálna egy Tsukoyami Nevet Ez Sasuke stílusa és ez ellen nem tud tenni semmit Jiraya. Ám szerintem picit változni fpg Sasuke és nem ilyen lesz, mert amikor így harcolt akkor először használta szinte az MS-t és próbálgatta az erejét... Mondjuk FMS-t megint próbálgatni fogja xD
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #3877 Dátum: 10 szep 28, 18:44:20 »

xD Megnézem ahogy a hajával kivédi az Amaterasut Nevet Alap esetben simán legyőzné Jiraya Sasuket, ha annak nem lenne MS-e. Azért akkor sem 1perc alatt, de leverné. Viszont MS-el.. Leegyszerűsítem a harcot: Amaterasu, Amaterasu, Amaterasu, Susanoo, Chidori (fail), Amaterasu. Esetleg megpróbálna egy Tsukoyami Nevet Ez Sasuke stílusa és ez ellen nem tud tenni semmit Jiraya. Ám szerintem picit változni fpg Sasuke és nem ilyen lesz, mert amikor így harcolt akkor először használta szinte az MS-t és próbálgatta az erejét... Mondjuk FMS-t megint próbálgatni fogja xD

"Amaterasu, Amaterasu, Amaterasu, Susanoo, Chidori (fail), Amaterasu".......Kb a harmadik Amaterasu után térdre rogyna és fájlalná a fejét (lehet a második után is már), de egy Susanoo-t semmiképp se tudna már ennyi gyújtogatás után előhozni csak úgy, kis pihi kéne neki. Addig meg Jiraya se tétlenkedne. Amúgy Jiraya is narutohoz hasonlóan elég sok klónt tud csinálni, miért ne védhetné magát azokkal a tűz ellen? Az Amatherasu ellen azzal is lehet védekezni, hogy elvonja a figyelmét a másiknak, Jiraya tarsolyában meg van egy két dolog. Meg ha anno Itachi is elmenekült Jiraya elől, Kisameval együtt (valszeg tudták mindketten hogy ez nem lenne egy könnyű harc) akkor Sasuke egyedül betudná aprítani?.. Szóval nekem fenntartásaim vannak azzal kapcsolatban, hogy Sasuke msel letudná győzni Jirayát, Fms-el már simán menne neki az általad felsorolt sorozat, hisz chakrája lenne rá, és a fájdalom se kínozná.
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3878 Dátum: 10 szep 28, 18:56:45 »

Hát nem tudom nézd meg a Sasuke vs Danzou-t, a Sasuke vs Raikage-t, és utána mondd , hogy nem tudja ezt a sorozatot. Sasuke ezt csinálja. Főleg, hogy a megidézett Amaterasu-t tudja irányítani.. szal nem is kell neki 5ször újat csinálni. Susanoo-val meg meddig szórakozott elsőre ott a Kage találkozón? Elverné Jirayat muhaha.
Ne keverjüók össze azért... Itachi nem akart ott fél Konoha ellen harcba kerülni... Ne röhögtess már, hogy Itachi és Kisame együtt nem 2perc alatt ölné meg Jirayat... Jiraya egyeltalán nem tud sok klónt csinálni...csak Naruto képes ilyen sokra a Kyuubi miatt asszem... de ez amúgy  is ilyen Naruto specialitás hogy több ezer klónt csinál. Jiraya max kettőt tud sztem mint a normális ninják.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3879 Dátum: 10 szep 28, 18:59:18 »

Nem idézős nem Sennin Jiraiya vs. Kakashi.
Én még így is simán Jiraiyanak adom ezt. Mint láttuk a Chidori meg a Rasengan ha egyszinten vannak a használók,akkor egyforma erősek. Nos ugyan ez más szint mint kis Sasuke meg kis Naruto,de Jiraiya más szint mint Kakashi.
Ha ez a két technika "találkozik" egymással,akkor abból csakis Ero-Sennin jöhet ki jól. A Kamui elől Dei is simán elmenekült,kétlem hogy Jiraiyanak problémás lenne a dolog. Ha csinál egy olyan 20 méter mély mocsarat Kakashi alá,megnézném mit kezd vele...
Lehet hogy elfogult vagyok,de szerintem sima Jiraiya győzelem.

Mostmár nem tudom követni a dolgokat de hozzászólok a SJiraiya MSSasuke-hez is.
"Amaterasu, Amaterasu, Amaterasu, Susanoo, Chidori (fail), Amaterasu".......Kb a harmadik Amaterasu után térdre rogyna és fájlalná a fejét (lehet a második után is már), de egy Susanoo-t semmiképp se tudna már ennyi gyújtogatás után előhozni csak úgy, kis pihi kéne neki.

Ezzel nem értek egyet. A Raikage ellen ezt a sorozatot simán letolta és még életben volt xD Pedig azóta fejlődött a Susanoo-ja is.
Most nem tudom már eldönteni hogy lehet-e jiraiyanak Senninje,de most lesz,fő a változatosság. Ha egy 30 méteres zuhanás nem árt a Sennin formának akkor nagyon komoly sérülést a Susanoo nyíl sem okozna.(Megérezné,fájna neki,de attól nem dőlne ki)
Az Amaterasu...Hát ez lenne a legnagyobb probléma,meg persze a Kirin. Ha sikerül Sasuke-kunnak kiviteleznie akkor szegény Öregnek befellegzett... Aztán hogy lesz-e jófej Jiraiya és végignézi-e amíg Sasuke ott ácsorog,chakrát gyűjt,stb. az más kérdés Nevet
Szerintem ez tipikus 50-50-es harc.

Nah az eddigiekből: Ms Sasuke már lassan az isten szintjén van. Eddig akik letudnák győzni: Sennin Jiraiya (FMS bejövetelétől halott), Minato és Pein. Akik majdnem legyőznék: Gai, Raikage, Kisame. Azért én ennyire nem becsülném fel Sasuke-t.
Gai letudja győzni?XDD Majdnem?ikszdé Esélye nincs.
Mostmár szerintem a Raikagét is lehozná,és Kisame is elég gyér végkifejletet kapott(kb 3 vízjutsu chakraszívás,élettöltés... ha csak ennyit tud minek kellett a legvégéig tartogatni a karaktert? Na mindegy.)

Akik még le tudnák győzni:
Tobi/Madara,Naruto(nagyon nagy kérdőjel),természetesen Chuck Norris,Itachi. Most hirtelen ennyi jut eszembe:D
Plusz még akiknek esélyük lenne: Jiraiya,Orochimaru,Ha komplett Konohát vehetjük karakternek(persze Naruto nélkül),és most nagyjából ennyi jut eszembe.

LoL,traavis megint beírt elém...Már lassan kezdek hozzászokni xD
 Azonban nem értek egyet most veled, a klónokkal kapcsolatban. Az nem Naruto-Kyuubi kérdése,hanem Chakra kérdése. Az meg van neki bőven^^
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 28, 19:16:07 írta Mistich » Naplózva

Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #3880 Dátum: 10 szep 28, 19:40:25 »

amaterasu ellen mondjuk idéz egy sár/föld falat és mögéáll. vagy vizet, és lemerül. ha erdős a terep akkor meg a fák között, sziklák mögé stb. csak nyílt terepen használható igazán. miért hiszitek azt hogy mindenki egy üres mező közepén áll és bevárják egymás technikáit? lehet ám saját ninjusuval védeni az ellenfél ninjusuját (ld sarutobi vs orochimaru)
Naplózva
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #3881 Dátum: 10 szep 28, 20:35:10 »

Ez olyan fail hogy MS Sasuke szerintetek csak amaterasuval legyőzi Jiraya-t, emberek felejtsétek már el azt hogy 1 technikával leveri, mert ez nem így van amaterasu ellen sztem lehet védekezni egy sima helycsere jutsuval is, és Sennin mode-ban Jiraya sebessége sem csiga szinten van. Emelet ne felejtsd el a sok idézést is ami megint csak előny és nem mellékesen de Jiraya-nak is elég nagy a chakra mennyisége, ezt ugyebár megtudhatuk a sennin modeos edzésen is, és ö is képes a kage bushin jutsura... Nem azért hogy az amaterasus elméletbe kössek de még csak amaterasuval nem láttuk győzni Sasuke-t, igen aki óvatlan volt és belesétált(Méh sama) az egyetlen de még ö is megette volna a kis emost ha Karin nincs ép ott és nem gyógyítja fel a fiút. Elég sok emberke volt képes harcolni sharingan használó ellen, aki kicsit képzettebb volt az mind képes volt rá és sztem Jiraya is lazán felvenné a harcot MS Sasuke ellen, nem egy szint aki ezt nem fogadja el az nem. Itt az a baj hogy Jirayat nem mutatták harcolni sharingan használó ellen de sztem mindenképpen harcolt már Uchiha ellen. Most ez olyan hogy az Első is elverte Madarát, és mint tudjuk ö volt a legerősebb Uchiha fatyú. Ö is csak kicselezte az MS-t sőt nem is a sima MS-t hanem az EMS-t... én Sasuke-t akkor sem nevezném még Jiraya szinten, jah és félreértés ne essék sztem Jiraya a sennin Narutot is odavágja. Nem hiába volt Sennin. És már mondtam az nem érvelés hogy ott van neki az MS(amaterasu,susanoo,tsukuyomi,kirin) ezzek csak mind fegyverek és a használójuktól függ az erejük... Jiraya arzenálja sokkal nagyobb(rasengan és pár változata, elemi jutsuk, béka kombok, sennin mod és a genjutsu a 2 öregtől, a béka belsős trükk amiböl Itachijék is leléptek és igen tudom nem akartak harcolni vele de ha annyira nem lett volna veszélyes akkor nem esze vesztve rohantak volna ki belőle még nem késő...) Nem lenne kőnyű harc de sztem 90% hogy Jiraya leapritaná Mr Öljünk meg mindenkit...
Naplózva


--->3D Modeller<---
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3882 Dátum: 10 szep 28, 20:46:13 »

Gery,részben egyet értek veled,részben nem. Most nem Sasuke fan-ként írok(megpróbálok xD),de mást is megkérek hogy ha utálja Sasukét,azért még ne alacsonyítsa le a béka hátsója alá,köszönöm.
Idézése Sasukének is van bőven,és Gamabuntát szerinted egy 5 méteres Chidorival mennyi ideig tartana kilyukasztani? Ezen a szinten ezek a 20 méteres dögök már nem érnek sokat:D
A Kage Bunshinról már leírtam a véleményemet. Az meg hogy megette volna...Hát istenem...Narutot hányszor "ették" volna már meg? Orochimaru,Zabuza,Ha Sai ott a Shippuuden elején komolyan rámegy,akkor ő is,Pein(jó ő majdnem mindenkit xD),és még sorolhatnám,de nincs kedvem. A Taka azért lett alapítva hogy megmentsék Sasuke hátsóját,ha zavar,pech,mást is mentettek már meg sokszor,még is csak Sasuke esetében hozzátok fel ezt...Na mindegy.
"de sztem mindenképpen harcolt már Uchiha ellen"
Szerintem meg Sasukének Rinneganja van,csak nincs kedve megmutatni.
Az első meg mint kiderült nem is biztos hogy elverte Madarát,jó esély van rá hogy direkt verette el magát,és játszotta el a halálát.

Abban megint egyetértek hogy SJiraiya odavágja SNArutot.
Ez viszont megint jó.Sasukénél felhozol példának 4 technikát,Jiraiyanál meg tulajdonképpen az összeset amit láttunk.
Ez úgy jön le hogy Sasuke nem tud elemi jutsut,nem tud Chidorizni,nem ismeri a Chidori fajtáit,nincs Sharinganja(gondolok tt most a 3 pöttyösre)....
Ez a békagyomros...szerinted Sasukének mennyi ideig tartana szétégetni egy Amaterasuval? Elárulom nem tovább mint Itachinak Nevet

Most ahogy átolvastam az egészet,látom mégis elég Sasuke fan hsz lett,de oda se neki. Jiraiya fan is vagyok,és én még mindig tartom magam ahhoz hogy 50-50-es harc.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 28, 21:14:15 írta Mistich » Naplózva

Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #3883 Dátum: 10 szep 28, 21:00:03 »

Hát nem tudom nézd meg a Sasuke vs Danzou-t, a Sasuke vs Raikage-t, és utána mondd , hogy nem tudja ezt a sorozatot. Sasuke ezt csinálja. Főleg, hogy a megidézett Amaterasu-t tudja irányítani.. szal nem is kell neki 5ször újat csinálni. Susanoo-val meg meddig szórakozott elsőre ott a Kage találkozón? Elverné Jirayat muhaha.
Ne keverjüók össze azért... Itachi nem akart ott fél Konoha ellen harcba kerülni... Ne röhögtess már, hogy Itachi és Kisame együtt nem 2perc alatt ölné meg Jirayat... Jiraya egyeltalán nem tud sok klónt csinálni...csak Naruto képes ilyen sokra a Kyuubi miatt asszem... de ez amúgy  is ilyen Naruto specialitás hogy több ezer klónt csinál. Jiraya max kettőt tud sztem mint a normális ninják.

Nem azért, de akkor egy békabendőben voltak, nem zavarta volna őket senki sem, Naruto is ott volt... Tiszta célpont lett volna, ha ketten 2 perc alatt bedarálják Jirayát. Mosolyog Ha visszaolvasod ott a párbeszédet, Kisame szavaiból eléggé arra lehet következtetni, hogy Itachinak ment volna talán a dolog, de ő se akart kockáztatni inkább, mert pihennie kellett, még Kisameval sem próbálta volna meg!

Jiraya elég sok chakrával rendelkezik, miért ne tudna 3-4 klónt, elterelésnek használni rövid ideig?

Jogos felvetés a Danzou Raikage harc, de ha azt vesszük alapul, hogy Sasuke már edzésben van Ms használat terén, akkor Jirayanak nem kell sokáig húznia a harcot, hogy rövidesen Sasuke látása tompuljon vagy egy nagy fájdalom érje, mint Kakashinál.....és a szemének mindig kell egy kis pihenés, ha ezt nem tudja megtenni gyorsan romlani kezd a látása. A 2 harc közül egyedül a Raikage és csatlósai ellen nyomott valóban több ms képességet el, de azért ott is a harc közben a fejéhez kapott. Danzounál nem sok képességet használt inkább a Sussanoot tartotta fent sokáig.  Amikor próbálta "kifacsarni" az erejét, lásd kakashinál a dühével, romlott is a látása. De ott el is mondják, hogy túl gyorsan használta a dolgokat. Ezért se olyan biztos Sasuke győzelme, Jiraya nem 5 perc lenne neki, ahhoz túl ravasz az öreg. Sasuke ha nem tudja gyorsan megölni és elhúzódik a meccs és márpedig Jiraya van olyan erős, hogy elhúzza a meccset az esélyei egyre romlanak a szeme egészségével együtt az első nagy fájdalom kiheverését meg nem hiszem, hogy Jiraya végignézné. Közben ő is támadna, vannak távolsági támadásai, a békáinak is, ha idéz. Nem kell olyan biztosra venni Sasuke győzelmét azért.

Közben látom írtatok... Mistich szerintem senki se alacsonyította a béka segge alá, sőt, sokan úgy kezelték az ms-t, hogy korlátok nélkül tudja használni, pedig tudjuk, hogy nem.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 28, 21:02:45 írta Sobbi » Naplózva
mr.busta
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28


« Válasz #3884 Dátum: 10 szep 28, 22:11:30 »

Jiraiya a peines harc alatt is több klónt csinált mikor megidézte az "öregeket"...minimum 3-4 volt ott akkor...El is lett mondva, h a sennin formára csak azok képesek, akik hatalmas csakrával rendelkeznek...nem értem mi ezen a hatalmas,hogy a perverz formánk elkenné sasuke száját...igenis jó eséllyel indul ellene...ne feledjük, hogy nagyon erős volt:) Pein is azt mondta, hogy ha tudta volna elejétől kezdve a titkát Jiraiya akkor valószínűleg megverte volna...nyomok manga oldalt, mielőtt valaki belekötne...http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/383/15 jobb alsó sarok
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 28, 22:14:40 írta mr.busta » Naplózva
Oldalak: 1 ... 257 258 [259] 260 261 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!