24 szep 22, 06:19:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 256 257 [258] 259 260 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1195163 alkalommal)
0 Felhasználó és 59 vendég van a témában
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3855 Dátum: 10 szep 27, 15:56:50 »

Izanagi csak Danzou-t húzná ki a szarból, mert az Izanagi egy ember sajét kis valósága felett veszi át az irányítást. Ha nem tudnak semmit Pein-ről és Pein meg akarja ölni őket akkor szerintem meg fogja ölni őket. Mangában ilyen sosem lenne, de mondjuk az elején kapnak egy Chibaku tensei-t Nevet
Minato teleportálni csak jelölésekkel tudott sztem. Alapból meg olyan gyors volt, hogy nem látta a szem..ez meg a testvillanás jutsu. De amikor eltűnik és megjelenik az a Hirashin. Mondjuk annak van két szintje és a 2. amikor megjelöl vmit és odateleportál. Akkor az első lehet, hogy teleportáció csak úgy hmm. És Tobi-t pl úgy jelölte meg, hogy hozzáért.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3856 Dátum: 10 szep 27, 16:03:14 »

Ez szép és jó Traavis,de úgy volt hogy mindent tudnak róla Nevet
És úgy szerintem ketten lehoznák,bár Danzout utálom,és innentől kezdve valószínüleg gyengébbnek tartom mint amilyen. Bár mint mondom még így is esélyesebbek.
Jiraiya ha mindent tudna Peinről,egyedül is megszorongatná,bár le nem győzné. Ha van egy jó orvosi ninja a közelben(Pl egy Tsunade) akkor viszont egyedül is lehet lehozná Peint.
Korlátlan Sennin mód elég lehetne ellene(Már ha Jiraiyaról van szó,Naruto ennyivel simán kikapna..)


Minato meg nem tud csak úgy leugrani a Tescoba,legfeljebb ha előtte megjelölte. Az a kulcs,úgynevezett "jelzőfényként" szolgál a Hiraishin használata közben.(Pont most néztem valamelyik nap a Kakashi-gaident Nevet)

Off:
Vegita,minek írtad be kétszer,szóról szóra,ugyanazt a hozzászólást?
Naplózva

vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #3857 Dátum: 10 szep 27, 16:08:24 »

De akkor Minato teleportálós képessége elég vicces mert ha egy harcban nem jelöl meg minden helyet akkor nem tud összevissza mozogni mint Madaro hogy itt eltűnök itt meg feltűnök csak úgy. (nemtom miért írtam be biztos megrészegültem).
Meg így hogy meg kell jelölnie az ellenfelét hogy odateleportáljon így aztis megkérdőjelezem hogy MS Sasuket letudná gyűzni.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3858 Dátum: 10 szep 27, 16:14:04 »

xDDDD
Istenem,de imádom ezt a topikot Nevet
A jelölés ahogy tűnt a Gaidenben tart neki kemény 1-2 másodpercig. Utána csinálhatsz amit akarsz,halott vagy. Odateleportál mögéd és a hátadba állít egy kunait. Most komolyan azt hiszed hogy egy MS Sasukének akár esélye lenne ellene?
Sasuke lő egy Susanoo nyilat,eltünteti,aztán visszaküldi a tulajnak...Utána rak egy pecsétet a Susanoora és tol egy 10-15 Rasengant rá,annyi csak áttörné. Sasuke meg az Amaterasuval úgyse találná el ha elég lenne Minatora nézni...Nem hogy még koncentrálni is kell hozzá...

Sasuke MS-sel kap egy 5%-ot arra az esetre ha Minato megbotlik és eltöri a lábát...vagy szívrohamot kap vagy valami...
Naplózva

juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3859 Dátum: 10 szep 27, 17:14:06 »

Mögé és lebök. Ez egy nem shinobi esetében bejön. Susannora annyi Rasengant küld amennyit akar, és elöbb fogy el a chakrája mielött megkarcolná. Minato ellen elég a pecsétekre illetve a Kunaiokra figyelnie és nyert ügye van. Ez egy Sharingannak nem nehéz feladat. Csiki-csuki játék lenne.
Ne hogy mársasuke 5 sec alatt legyőzné minatót,simán minató nyerne.Vegita,a hsz-edre annyit mondok hogy madara tér-idő jutsuja messze felülmúlja a 4. hokagéjét.Egyeseket meg nem értek:balli miért írsz ilyen harcot,ahol halvány lila gőzünk sincs hogymennyire erős sasuke fms-e,teljesen értelmetlen egy ilyen harc.A minató vs. ms sasuke azért jó,mert tudjuk mind a 2 szereplőnek a képességeit.
Naplózva
jatek09
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 296



WWW
« Válasz #3860 Dátum: 10 szep 27, 17:43:59 »

Csak annyit h Madara harcolt Minató ellen és győzött a gyorsasága miatt szóval nem múlhatja felül madara tér idő jutsuja Minatoét és  még volt ereje a kilencfarkút is legyőzni.Szóval mind1 de minato tér idő jutsuja jobb mint madaráé.



ezt úgy értettem h minato gyözött..ha félreértenétek.Amúgy egy harc:Asuma & Shikamaru vs Kakashi & Kiba
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 27, 17:48:25 írta jatek09 » Naplózva

traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3861 Dátum: 10 szep 27, 17:47:13 »

Ja tudom, hogy úgy volt, hogy tudnak Peinről mindent.. csak leírtam ezt vmiért Nevet
Minato már, hogy a francba ne győzné le MS Sasuket? xD Ez vicc. Eléggé Sasuke fan vagyok, de Minato ellen sima MS-el meg azon a szinten semmi esélye. Minato ellen amúgy sem érne semmit az MS max a Susanoo. De istenem azzal sem fogja eltalálni max nem hal meg addig amíg el nem fogy a chakrája. Bár azt is kétlem, hogy a legerősebb Hokage ne tudna ezzel kezdeni vmit. Mindegy az is elég, ha megvárja míg elfogy Sasuke chakrája Nevet Sima Rasengannal amúhgy sztem is lőhet akármennyit nem fog megtörni a Susanoo. Vmi zúzósabbal talán. De az, hogy Sasuke lehozná azon a szinten amit ismerünk vicc... Mennyi mindent nézünk ki Minatoból mi? Nevet Végülis senki nem tudta Tobit megkarcolni sem ő pedig megölhette volna... Ő volt a legerősebb Hokage... áh sztem is túlbecsüljük, hogy leverné Sasuket Nevet
Viszont. Gay elverné. 7kapu és cső. De lehet annyira edzett, hogy 8kapu után meg sem halna elvégre össze sem esett a 7kaputól Nevet És 8kapuval húúú kb 5sec alatt lehozná Minatot. Hmm lehet hamarabb. 8kapuval ő lenne Konoha zöld villanása.
Minato-é nem jobb, mert az csak pecséttel működik. Az egy dolog, hogy ő maga jobb volt Madaránál, de a tér-idő jutsuja nem jobb.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3862 Dátum: 10 szep 27, 17:49:48 »

Nem.
Minato ott erősebb volt mint Madara,de Tobi tér-idő jutsuja jobb mint a Yondaime-é.
Az hogy gyorsabb,meg a tér-idő jutsuknak nem sok köze van egymáshoz^^

SSS:azt is öröm olvasni hogy így alábecsülöd a Yondaimét. A legtöbb karakternek esélye nincs ellene,ez tény. Aki mást mond az vagy nem olvas mangát,vagy hazudik Nevet

Egy sima Jiraiya vs. 3 pöttyös Sasuke?
---------------
Nagy részét Traavis beírta elém,de törölni mostmár nem fogom Nevet

Ui: Szerintem elég lenne annyi hogy Gay kinyit egy 7-8 kaput...Utána vagy pislant egyet,vagy már a chakrájának a mennyisége elég lenne Minato ellen.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 27, 17:55:25 írta Mistich » Naplózva

jatek09
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 296



WWW
« Válasz #3863 Dátum: 10 szep 27, 17:55:10 »

Hehe ez durva xD.Már bocs de gai ki?Hokage?Nem,csak egy jounin ha annyi ereje lenne mint Minatónak sőt nagyobb akkor mért nem csinálják azt,hogy beküldik Madaráék ellen és benyom egy 8 kapus tigris izét(bocs nem tom a nevét)na mind1 szerintem nem győzné le Minatót valamit ugyis kitalálna....Most az h Kisamét legyözte...És??? Most kisame nem votl a legjobb ellenfél...De attól még a mangának nem lesz az a címe,hogy Naruto de mind1 mert gai mindenkit legyőz...Ha ezt komolyan gondoltátok hát........
Naplózva

juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3864 Dátum: 10 szep 27, 17:57:44 »

A sima jiraya vs. sima sharinganos sasuké-nél inkább sasuke.Azért ott vannak a genjutsuk,chidori kombók,meg még sorolhatnám.80% sasuke.És egy olyan hogy:taka(sasuke sima sharingannal rendelkezik) vs. jiraya?Nos,addig lehet esélyük bőven amíg a senjtusut tölteni kell,de ha jiraya addig nem szerez sok sérülést,akkor ő nyer szerintem.Szerintetek ki nyerne?(Ja és sasuke megtudja idézni mandát).
Naplózva
TheSky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 139

T h e S k y


« Válasz #3865 Dátum: 10 szep 27, 18:07:13 »

Én a tér-idő jutsus dologhoz még annyit tennék hozzá, hogy Minatonak pecsét kell a jutsu használatához
vagyis meg kell legyen jelölve a hely,tárgy.Madara meg oda teleportál ahova akar ikszdé
Azért mulja felül Madara jutsuja Yondiét
Am nem értem, hogy miért olyan erős a 8 kapu.Elmagyaráznátok? x)
És még valami: Sasukét nem kell annyira isteníteni...A Taka nélkül már 5-6x meghalt volna
Naplózva

juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3866 Dátum: 10 szep 27, 18:14:57 »

80% sasuke??? jól vagy??ikszdé 1.A sima sharinganos sasuke jiraja nyomába se ér mert az igan h ott vannak a chidori kombók meg minden de jirajának meg ott a rasengan komó odama rasengan csomó idézése a föld eleme a tűz eleme az elemkombói meg stb tehát nem véletlenül sennin.
Arról volt szó hogy sennin-forma nélkül,és úgy nem tud oodama rasengant csinálni,és ezért sasuke,te sennin-móddal nézted,de mistich úgy kérdezte hogy sima jiraya,azaz sennin-forma nélküli,és így már teljesen más a helyzet,nehogymár sima jiraya legyőzze sasukét,sennin-mód nélkül sasuke elveri.Ha sennin-módba van amúgy ha jobban belegondolok,még talán az ms sasukét is legyőzné.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 27, 18:16:36 írta juura » Naplózva
balli
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 76



« Válasz #3867 Dátum: 10 szep 27, 18:19:06 »

a 8.kapu azért erős mert olvasd el a GAY vs kisamet és megtudod h mit tud a 7. kapu és utána olvasd el a GAY csapat vs áll kisame részt és megtudod h mit tud a 6. kapu(nem biztos h a hatodik van ott) és akkor most hasonlítsd össze:P és köveszkeztess h mit tud az a kapu ami a használója életébe kerül.Nevet Amúgy meg szöcsi már télleg meghat volna ha nincs a Taka meg Madara bácsi de ugye nem véletlenül alapította a Takát ^^ ennyi
Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #3868 Dátum: 10 szep 27, 18:22:50 »

80% sasuke??? jól vagy??ikszdé 1.A sima sharinganos sasuke jiraja nyomába se ér mert az igan h ott vannak a chidori kombók meg minden de jirajának meg ott a rasengan komó odama rasengan csomó idézése a föld eleme a tűz eleme az elemkombói meg stb tehát nem véletlenül sennin.
Arról volt szó hogy sennin-forma nélkül,és úgy nem tud oodama rasengant csinálni,és ezért sasuke,te sennin-móddal nézted,de mistich úgy kérdezte hogy sima jiraya,azaz sennin-forma nélküli.

Sennin forma nélkül is elveri a sima 3 pöttyös sharinganos Sasukét. Emlékezz vissza, még Sasuke meg is említi, hogy Orochimaru ellen is csak azért volt esélye, mert le volt gyengülve, amúgy nem tudta volna legyőzni. Jiraya majdnem azon a szinten van mint Orochimaru alapból, így ellene se lenne sok esélye. (sennin formában, ugye már erősebb nála)

Sasukénak csak a genjutsuk vannak, amivel betudná szivatni Jirayát, bár szerintem Jiraya elég tapasztalt, hogy az azon a szinten lévő genjutsukból kitörjön egymaga. Viszont Jirayanak nem 1 jutsuja van...a hajával tud vacakolni, békagyomor, rasengan, idézések stb stb, rengeteg mindene van.
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3869 Dátum: 10 szep 27, 18:41:33 »

Akkor sasukénak:chidori formációk,sharingan,genjutsuk,manda idézés,kirin,tűz jutsuk,sima jiráyával azért feltudná venni a versenyt,azért sasukét sem kell lebecsülni,szerintem jirayát legyőzné,túl nagy előny az hogy nincs sennin-forma.Akkor:killer bee bijuu nélkül vs. itachi ms nélkül?Szerintem killer bee,bár az igaz hogy így a genjutsuk ellen nem védett,de azért bijuu nélkül is nagy ereje van.Én killer bee-re szavazok 80%-kal.Szerintetek ki nyerne?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 256 257 [258] 259 260 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!