24 szep 22, 06:30:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 255 256 [257] 258 259 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1195193 alkalommal)
0 Felhasználó és 77 vendég van a témában
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #3840 Dátum: 10 szep 26, 09:59:26 »

Jah de azt még nemtudjuk mireképes az új szemével.
Am a Kakuzu & Dantzo vs Pein re visszatérve: Ha még megis tudnák ölni a felélesztőset akkoris ott van még 5 és azokkal lenne probléma, állati birodalom +idézései kicsit erősekk (főleg a kutya). Ha a páros nyeren is akkor is Kakuzunak csak 1 szíve maradna Danzo nak meg nem-lenne több izanagija. Meg ha ugy nézzük Kakuzut "pár taknyos kölyök"kiütötte az erdőbe, és ott naruto még sennin formában sem volt. Visont pein ellen már sennin formában is alig bírta.
Meg nemréh az Itachi vs Pein csatában, ha Itachi se tudná legyőzni akkor kakuzu miért tudná amikor itachi évekkel erősebb nála
Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #3841 Dátum: 10 szep 26, 11:25:00 »

Nah most feldobok 2 csatát válasszátok ki melyik az érdekesebb és azt beszéljük meg, vagy épp mind2-őt:
1. : Minato (naruto apja) vs Pein
2. : Gai sensei vs Raikage

az elsőbe én aszondom Minato nyerne hisz van neki: rassengan, odama rassengan, rassen shuriken, testvillantás, teleportáció, és ha minden kötél szakad akor az a lepecsétekőteknika (ezek szerintem elegek pein ellen)

a másodikba és a Raikagera szavaznék.
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3842 Dátum: 10 szep 26, 12:07:49 »

Nah most feldobok 2 csatát válasszátok ki melyik az érdekesebb és azt beszéljük meg, vagy épp mind2-őt:
1. : Minato (naruto apja) vs Pein
2. : Gai sensei vs Raikage

az elsőbe én aszondom Minato nyerne hisz van neki: rassengan, odama rassengan, rassen shuriken, testvillantás, teleportáció, és ha minden kötél szakad akor az a lepecsétekőteknika (ezek szerintem elegek pein ellen)

a másodikba és a Raikagera szavaznék.
1.Minato vs. pein volt,és minató véletlenül sem tud oodama rasengan,rasen shuriken.
2.Gai-sensei és raikage is volt már,és gai-nak csak akkor van esélye ha beveti a 7 kaput,és azzal az a baj hogy valószínűleg nem tudja addig fenntartani hogy a pankrátort megverje.Ez a harc kb.50-50%.
3.Pein-nek meg igenis van esélye minató ellen.Először bevet 5 testet,utána minató megküzdhet utána 6 testtel,és az már nem fog menni.Ja és mostanában inkább ti írtok harcot másodpercenként,1 harc sincs rendesen kibeszélve...
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 26, 12:12:08 írta juura » Naplózva
Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #3843 Dátum: 10 szep 26, 12:19:53 »

juura, az isten szerelmére felejtsd már el ezt a faszságot hogy "pein bevet 5 testet majd 6 testet". kurvára nem fog 5 testet feléleszteni egyszerre, főleg nem egyik pillanatról a másikra. mellesleg oda kell mennie a testekhez, magyarázd már el melyik ninja nézné végig hogy egymás után sorra feléleszti amiket az előbb megölt? ráadásul rohadtul mind1 hogy 5 vagy 6 testel jön, ugyanis a 6. szart se ér. ha lenyomott 5öt az elején, lenyom 6ot is.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 26, 12:20:46 írta Rewiag » Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3844 Dátum: 10 szep 26, 12:25:18 »

juura, az isten szerelmére felejtsd már el ezt a faszságot hogy "pein bevet 5 testet majd 6 testet". kurvára nem fog 5 testet feléleszteni egyszerre, főleg nem egyik pillanatról a másikra. mellesleg oda kell mennie a testekhez, magyarázd már el melyik ninja nézné végig hogy egymás után sorra feléleszti amiket az előbb megölt? ráadásul rohadtul mind1 hogy 5 vagy 6 testel jön, ugyanis a 6. szart se ér. ha lenyomott 5öt az elején, lenyom 6ot is.
Ja,persze.Mit kéne felfognom?Jirayát is ugyanúgy győzte le,bevetett 3 testet,jiraya azokat nagy nehezen legyőzte,és amikor menni készült,a robot-pein felrobbantotta a karját,és jiraya előtt 6 pein állt.És pein az eső jutsujával képes érzékelni a chakrát,na most ha minató belekerül,akkor 5 testet fog bevetni,mert tudni fogja hogy minató nagyon kivételes erejű shinobi.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3845 Dátum: 10 szep 26, 12:34:00 »

Rewiag,a hsz-ed első részében igazad van,a második viszont...hogy mondjam szépen? Nem fedi az igazságot xD
5 Pein testet nem lehet könnyű legyőzni,elfáradsz benne. Utána fáradtan megküzdeni megint azzal az 5-tel...Senkinek nem kívánom xD

Gay sensei meg legyőzhetetlen,butaság ellene némi Raikagéket felhozni,lehet vitatkozni hogy a Kage 5 vagy 6 másodperc után pusztul meg.
Viccet félretéve,annak a konohai bu...izé zöld fenevadnak vagy minek esélye se lenne.

Kicsit visszaszólnék az MS Sasuke vs. Jiraiya-hoz,mivel bizonyos okok miatt ezt nem tudtam kivitelezni xD
Úgy nagy részt traavis hozzászólásaival egyetértettem,még Jiraiya fan-ként is.
Nincs olyan technikája amivel átüthetné a Susanoot,Sasukének meg ez a kedvence.
Az meg hogy elbújik egy békába amíg Sasuke elfárad...Istenem... Szerinted mennyi ideig tart neki megszüntetni a technikát? Mennyi ideig tart felkockázni neki egy Gamabuntát?
Sasukének van egy jó 80% esélye szerintem.


juura:ahogy elnézem az a "ti" akik harcokat dobálnak folyton,az te vagy meg vegita. Innentől kezdve nem értem miért vagy így felháborodva...


Új hsz-edre meg csak annyt mondok hogy Jiraiya is kivételes Shinobi volt,mégis csak 3 testet küldött ellene.
Naplózva

trafo90
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #3846 Dátum: 10 szep 26, 13:02:09 »

Gai sensei vs Raikage

Gai sensei fan vagyok  Nevet, és nem Gay hanem Gai...  Na kezdjük is:
Raikage: gyors, villlám pajzs, taijutsu, ninjutsuk (én még nem láttam , hogy ninjutsut használt volna, vagy csak elfelejtettem, de az biztos hogy egy kage tud ninjutsut)
Gai:legjobb taijutsu, szintén gyors, 8 chakrakapu, fegyveridézés és tud ninjutsut is, de ez elhanyagolható.

Első eset:
Raikage és Gai egy edzőmérkőzésen vannak egymás ellen, de mindkettő komolyan veszi: Gai simán kezd, Raikage meg mint egy dühöngő állat egyből kiüti Gai senseit, de azért 10%-ot adok Gainak Mosolyog
 
2. eset: Raikage foglyul ejtette Lee-t, és éppen meg akarja ölni, mikor Gai éppen rájuk nyit, erre Gai egyből 8 kapuval kezd (életét feláldozva), és hiába villámpajzs, Gai leüti mint a szart Nevet (gondoljunk bele hogy mekkora különbség volt a 6. és a 7. chakrakapu megnyitása között? Akkor mekkora lehet a 7. és a 8. chakrakapu megnyitása között? Igaz senki se tudja, hogy milyen lehet lehet egy 8 kapus Gai, de az biztos hogy simán odabassza Raikagét, Sasukét, Itachit, Peint, Narutot,3 Sannint, Minatot... stb  Nevet) A lényeg, hogy mind a ketten meghalnak, így a csata nálam 50-50%.

(mégegyszer ha Gai sensei Lee életéért harcol, akkor nem talál legyőzőre. Gai szíve mindenkinél nagyobb   bow )
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 26, 13:10:54 írta trafo90 » Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3847 Dátum: 10 szep 26, 13:37:13 »

xDDDDDDDDDD

Na ez egy rövid vélemény a hsz-edre.
Kicsi bővebben:
Gai leveri Peint? Narutot? Sasukét?Itachit?
Köszi,felvillanyoztad a napomat,ilyen értelmes hsz-t még ebben a topikban is ritkán látni xD
Direkt írtam Gay-t,én annak tartom,úgyhogy így hívom,de tudom hogy eredetileg Gai a helyes...

Igen,többször is használt Ninjutsut Sasuke ellen,ott van pl a Villám pajzs, az is ninjutsu.
Viszont hogy hol láttál Gaytól fegyveridézést,arról adhatnál egy oldalszámot,nem emlékszek ilyenre.


Most eszembe jutott egyébként egy új harc...Shikamaru vs. "Visszatértem Jiraiya-val" Naruto?

Szerintem Naruto esélyesebb. A klónok miatt a legtöbb árnyéktechnika kilőve,megkockáztatom még Rasenganra se lenne szükség...
Most hogy belegondolok esélye sincs Shikának xD
Akkor inkább egy ilyen:
Chouji&Shikamaru vs. Naruto?
Naplózva

vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #3848 Dátum: 10 szep 26, 13:54:29 »

Amúgy Juurai Minato képes használni a Rassen shurikent  hisz említés is volt hogy mittom menyi idejébe telt kitanulni (a Kakuzu elleni harcnál)(ha nem is az eldobósat de a nekicsapósat mint amit Naruto használt Kakuzu ellen azt biztos).
És miért nem tudná használni az odama rassengant amikor még Naruto is tudja??

Jah és a Raikage vs Gai: ha  Gai kinyitja a 7 kaput akkor a Raikage benyomja a testvillantás jutsut, és így már lesz olyan gyors mint úgy Gai.
Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #3849 Dátum: 10 szep 26, 17:42:59 »

Ugye a mangában/animéban szegény Kakuzut elég könnyen bedarállták pedig nekem Kakuzu sokkal erősebbnek tűnt mint amilyen könnyedén legyőzték. Most megkérdezlek titeket hogy ti egy Kakuzu vs Jiraiya harchoz mit szólnátok, mert vannak köztetek elég-jól hozzáértő emberek.  És ha Jiraiya-t esetleg túlélné és egy hoónappal később kipihenten találkozna Itachi val és összecsapna vele azzal mit tudna kezdeni??
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3850 Dátum: 10 szep 26, 19:19:08 »

Persze tudja a Rasen Shuriken-t...nem arról szólt egy pár rész, hogy a Rasengan egy befejezetlen jutsu és Naruto-ra vár a feladat, hogy befejezze? Az még elképzelhető, hogy tudja az Odama Rasengan-t, mert Minato találta ki szóval ő tanította Jiraya-nak és Jiraya tudta az Odama Rasengant is. Na most akkor vagy Minato csinálta meg először azt is, de ha még Jiraya is akkor meg tuti megtanította Minato-nak bár az első megoldás a valószínűbb.
Most Kakuzu vs Itachit akarsz? Mert akkor eléggé Itachi.. ki sem fejtem.
Shikának télleg ninsc esélye a baromi sok klón miatt Nevet Max kiszámolja hány % eséálye van arra, hogy az igazit találja meg. Shika & Chouji duó vs Naruto. Hmm. Elég nagy szar volt ott az elején Naruto edzés ide vagy oda. Ha nem jön ki a Kyuubi akkor sztem elveri az a csapat. Mert Chouji nem volt gyenge ott Pein csatánál. Mondjuk nem tudni mikor lett olyan szintű. Mindegy szerintem ketten behúzzák Narutot. Shika erős csapatjátékos+okos. Chouji-nak van olyan jutsuja ami teljesen jó Tajuu Kage Bunshin pusztítására.. szóval sztem a kis csapat nyerne.
Mistich szerintem Gay 5másodperc alatt megverné Raikage-t. Sőt, ha ott lenne még Bee is akkor őt is elverné, mert annak a 7kapus jutsunak akkora hatótávja volt, hogy simán belefér egy Bijuu formában lévő Bee is. És a kettőt egyszerre 5sec természetesen Nevet
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3851 Dátum: 10 szep 26, 19:46:21 »


 
Mistich szerintem Gay 5másodperc alatt megverné Raikage-t. Sőt, ha ott lenne még Bee is akkor őt is elverné, mert annak a 7kapus jutsunak akkora hatótávja volt, hogy simán belefér egy Bijuu formában lévő Bee is. És a kettőt egyszerre 5sec természetesen Nevet
Azért ne túlozz traavis Nevet.Az odáig oké hogy gai győzhet bármelyik ellen,de egyszerre 2-vel,az nagyon nagy túlzás,azért nagyon erős mind2.Ezt a kettőt egyszerre csak pein győheti le,más nem hiszem.A chouji&shikamaru vs. shippuden eleji narutóra annyit,hogy egyértelműen a chouji&shikamaru,narutónak túl nagy falat ez a kettő azért...Akkor legyen 1 olyan hogy kakashi&asuma vs. állati birodalom pein?Szerintetek ki nyerne?
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 26, 19:50:53 írta juura » Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3852 Dátum: 10 szep 26, 20:42:19 »

Bocs Traavis,kicsit alábecsültem Gayt az előző kijelentésemmel,butaság akár egy hsz-be megemlíteni őket Neeem
juura,te komolyan vetted amit írt?xD Csak hülyéskedett,ő is tudja hogy egyik ellen sincs esélye Gaynak Nevet

Az állati birodalom az az idézős? Vagy az melyik? Így nevekről nem tudom őket.
Ha az idézős,akkor szerintem Kakashiék nyernek,egy nagyon egyszerű indokkal ezt alá is támasztom neked. Megidéz 4-5 dögöt a Pein test,addig Kakashi kinyírja a Kamuival:D
Az más kérdés hogy utána az idézett izék szétkapják mindkettőt,de a Pein testet kiütnék Nevet
Naplózva

juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3853 Dátum: 10 szep 26, 21:34:19 »

De hogy vettem komolyan :DMinató képessége vegita úgy van,hogy a hiraishin no jutsu  1. szintje megjelől egy személyt,és oda teleportál ahova jelet rakta.A hiraishin no jutsu 2. szintjével meg tárgyakat tud megjelölni,és megincsak odateleportált ahol a jelölés van.Ms sasukénak amúgy egy nagyon kicsi esélye van,ha egyből sussanóval kezd,akkor minató nem tudja használni a hiraishin 1. szintjét.De akkor is inkább minató nyer,mert:amaterasu kilőve a sebesség miatt,a sussano nyilait meg egyszerűen elteleportálja,a genjutsu nem tudom hogyhat minatóra,de ő a egyik legerősebb kage,ezért valószínűleg sasuke genjutsujai nem fognak ki rajta.Én minatónak adok egy jó 80%-ot.(Amúgy mistich igen az idézősre gondoltam).De vegita olvass vissza,mert már ms sasuke és minató volt,a többség inkább minatóra szavaz.És egy olyan hogy:Sennin-jiraya(egyből sennin-formával kezd)genjutsu nélkül&danzou shisui szeme nélkül vs. pein,úgyhogy mindent tudnak peinről.Pein mondta hogyha jiraya tudott volna róla mindent,akkor talán veszített volna,de csak a genjutsu miatt.Nos,hogy most nem tud használni genjutsut sokkal rosszabb a helyzet jiraya számára,mert anélkül a 3 pein test is megölte volna,de most hogy itt van a shisui szeme nélküli danzou is,sokkal jobban az esélyeik.Akkor szerintetek így ki nyerne? Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 26, 22:04:40 írta juura » Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #3854 Dátum: 10 szep 27, 13:52:56 »

(Nemértem miért kell kivenni Shisui szemét a harcból hiszen az danzo hoz tartozik,meg miben oylan erős is az??)
Amugy szerintem ezt a harcot elképzelhető hogy a páros nyerné. Ha Jiraiya egyből sennin formában kezd és tudják pein titkát akkor lazán lenyomják őket. Hiszen Naruto Senin formában kezdett és tudott mindent pein ről és egy pillanat alatt már csak Ib pein maradt. Ha meg a páros bajba kerülne akkor az izanagi simán kisegítené őket 10 szer.
Meg ha tényleg tudják a titkukat és a képességeiket akkor előszőr rámennek a felélesztősre és a nin elszívósra ha azok megvannak akkor már csak Ib lehet baj.

(Jah és Minato nál most az a teleportálós 1 es szintjénél ott hogy jelöli meg az embert akihez teleportálni akar?? Jah és olyat tud hogy nem emberhez hanem csak egy egy helyre pl: leugrok a TESCO ba és hirtelen odateleportál mindenfe jelöléseknélékül?)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 255 256 [257] 258 259 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!