24 szep 22, 08:33:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 254 255 [256] 257 258 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1195386 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #3825 Dátum: 10 szep 24, 17:40:20 »

Tehát akkor Juugo-nak se Sasuke ellen se orochimaru ellen nem lenne esélye.
És Orochimaru mivel tudná Juugot kinyírni, ha a raikage se tudta megölni? Jah és az Oro vs Kisame harcot egy kicsit bővebben kitudnád fejteni??
Ja és akkor mi lenne ha Kisame & Sasuke vs Orochimaru & Juugo??
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3826 Dátum: 10 szep 25, 11:27:57 »

Kisame vs. orochimaru 50-50%.Orochimaru yamato no orochi nélkül semmit nem tudna kezdeni kisaméval,kisame meg a yamata no orochival eléggé gondba lenne,az ellen végülis a nagy cápa sem lenne megoldás,szóval ez miatt 50-50%.Kisame&sasuke vs. orochimaru&juugo?Egyérelműen kisame&sasuke.Juugo erős,de bármelyikképes nagyobb megeröltetés nélkül győzni,és akkor ketten mehetnek orochimaru ellen,és akkor orochimarunak bye bye.Akkor:danzou&tsunade vs. pein,úgyhogy mindent tudnak peinről,és pein nem tudja használni az ib shinra tenseit?Így talán mág győzheznek is,tsunade nagyon jó gyógyító ninja,danzou izanagija meg eléggé brutál,ha ilyen esélyekkel indulnak azt mondom hogy az esélyük úgy 70%.Mivel ha 3 sannin információ nélkül talán-talán le győzné peint,akkor 1 sannin meg 1 sannin szintű ember miért ne tudná legyőzni peint információval,és egy ilyen előnnyel?Szerintem ők győznének,szerintetek?
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 25, 11:32:21 írta juura » Naplózva
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #3827 Dátum: 10 szep 25, 12:41:43 »

ha Danzou és Sarutobi nem tudja legyőzni peint, akkor Danzou és Tsunade biztos letudja győzni igaz?
Szerintem még úgy hogy tudnak mindent peinről esélyük sincs, 6vs2-es a felállás és hát a 6-nak brutál technikái képességeik vannak, a 2-nek emg hát Danzou pár szél technika idézés sharinganok tömege, Tsunade gyógyitás pecsétfeloldása amitől megnő a chakrája idézés és brutál erő. Peinnek adnék 80%-ot danzounak meg Tsunadenak azért adok 20%-otm ert ha netán pein ballábbal kel fel és eltör 10 tükröt átmegy a létra alatt akkor lehet h veszit Nevet
Am érdekes h Juura félék szaporodnak Nevet minek kell minden egyes hsz-ben csatát irni? számomra rejtély de ti dolgotok Nevet
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #3828 Dátum: 10 szep 25, 14:14:52 »

Hát ez elég unalmas és nem látványos csata lenne (de az lehet hogy hosszú és érdekes).Ha a peinek 1 essével mennek semmi esélyük, Ha többen akkor már van, a peinek közül amelyik gondot okozna az a ib pein meg a robot pein meg a felélesztős, mivel ezek képesek messzebbről is támadni. Az idézet lényeknek Tsunade ellen semmi esélyük se lenne mert ha Sakura lecsapta a 100lábót akkor Tsunade aki sokkal erősebb miért ne tudná lecsapni.És mivel Tsunade gyógyító ninja és tai jutsu használó így akár egymaga is felvehetné a harcot a nin elnyelővel, az idézővel és a gondolatolvasó/lélekkitépővel. De ott van ib pein és a robot meg a felélesztős. Ib pein Tsunadet simán lenyomná és Danzo-t is a robot az nem tudna olyan veszélyes ellenfél lenni nekik hiszen még a dagadtak is lenyomták.
Ha valamelyikük nagyobb sebet kapna vagy meghalna azt Danzo képes lenne 10X semmisé tenni, utána kampec nekik.
Én azt mondom a Tsunade Danzo párosban Tsunade lenne az aki azért elégszép kárt tudna okozni a peinekbe.
Szerintem mind a 6 pein vs Tsu és Dan  70-30%  ib pein nélkül 50-50% felélesztős és ib pein nélkül 40-60%
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3829 Dátum: 10 szep 25, 14:23:43 »

Volt egy olyan harc hogy 3 sannin vs. pein.Itt a többség azt mondta hogy pein veszítene.Na most,danzou&tsunade akik mindent tudnak peinről,és veszítenének,akkor a 3sannin-nak információ nélkül mi esélye van pein ellen?Az igaz hogy 1 hokage-szintű emberrel több van,de ha nincs információjuk akkor veszítenének pein ellen,pein még a 3 sannint is legyőzni,ha nem tudják a titkát,és hamár a 2 hokage szintű harcost is bedarálná pein úgy hogy tudnak róla mindet,akkor a 3 hokage-szintűnek akik semmit nem tudnak peinről,azok se fogják legyőzni.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 25, 14:24:36 írta juura » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3830 Dátum: 10 szep 25, 14:32:42 »

1. azt nem úgy mondják h hokage szint hanem kage szint Nevet
2. az egy dolog hogy ott kikapna mert ők hárman nagyon erős párost alkotnak. Most tsunadenek és danzounak mi köze egymáshoz? hogy egészítik ki egymás technikáit?esküszöm lassan azt hiszem h vegita= juura. próbáljunk már páros harcokban olyan embereket összerakni, akik legalább tudják segíteni egymást. thx
Ez a csont am már vagy 5x le lett rágva a sanninnal szal hagyhatnánk.

Mondok egyet: Orochabuto (Kabuchimaru) vs Tsunade

(nah jó ezt szimplán a poén kedvéért írtam be, tsunadenek esélye sincs)
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3831 Dátum: 10 szep 25, 15:01:11 »

Akkor olyan hogy:kakuzu&hidan vs. danzou&2 anbuharcos?A két akatsukis remekül kiegészíti egymást,danzou ,,szolgái" meg elég jó stratégák(ezt onnan veszem hogy hamar rá jöttek tobi technikájának a lényegére,és sokan nem tudtak így rájönni).Szerintem ez egy olyan 50-50%.Ha a 2 anbu legyőzi hidant,ami kétséges,akkor danzou-ék nyernek.Ha hidan győzi le őket,akkor a 2 akatsukis nyer szerintem.Szerintetk ki nyerne? Gondolkozik
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3832 Dátum: 10 szep 25, 20:00:46 »

Á nincs kiírva, hogy 3soros szabály.. Mostmár kb 3 bagoly mondja 3verébnek... LoL.
Kedvem sincs ezekhez hosszászólni de muszáj, mert különben off.
Kabuto vs Tsunade --> alap Kabuto, de lol...
Kakuzu & Hidan páros vs Danzou páros. Alap Danzou... annyit mondok h Izanagi.
Jiraya vs Kakuzu..hát igen. Mikor rájönne Jiraya, hogy hopp nem halt meg pedig kapott egy Odama rasengan-t akkor sztem go Sennin form és onnantól vége a harcnak.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3833 Dátum: 10 szep 25, 20:07:44 »

Akkor:kakuzu&danzou shisui szeme nélkül vs. pein,úgyhogy peinről mindent tudnak,és nincs ib shinra tensei,és chibaku tensei?Így azt mondom hogy nyernének,ha a 3 sannin talán-talán információ nélkül legyőzné peint,akkor nehogy már ez a két brutál harcos ne győzze le információval.Én kakuzu&shisui szeme nélküli danzounak adok 75%-ot.Ja és néhány embernek elmondanám,hogy lehetőleg szóljanak hozzá ehhez a harchoz,mert szerintem nagyon jó csata lenne,és ezt a harcot nagyon jól ki lehet beszélni.Szerintetek ki nyerne? Gondolkozik
Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #3834 Dátum: 10 szep 25, 21:08:53 »

az tény hogy érdekes lenne mivel Kakuzu az akatsuki 4. vagy 3. legerősebb embere és ugye ott-vannak a külféle elemű szívek, Danzo nak meg csak a izanagi miatt lenne ott helye.
Ha Először csak azok a peinek mennek mint akik Jiraiya ellen akkor a párosnak van esélye. Kakuzu képes lenne kiütni a nin elszívósat a gondolatolvasót és talán még az állati birodalmat is. Danzo ezekközül talán a nin elszívósat nem tudná.
szerintem még a robot peinel is elbánnának. De ha megjelenne Ib pein és a felélesztős ott már gondok lennének ott kakuzunak mindenképp kikéne már szőrösödnie és Nemárt ha Danzo készíti az izanagit.
Előfordulhat hogy valamelyik pein ,peinek elterelik a 2 srác figyelmét és akkor a felélesztős feléleszti őket onnantól van 10 meghalásuk és bukik a dolog . Szerintem ha Ib pein és a felélesztős nem jelennek meg akkor a páros nyerne mert esetleges elhalálozás esetén ott az izanagi (bár nemhiszem hogy azok ellen oylan könyen meghalnának).
Ha ott van Ib és a felélesztő és a robot akkor is van esélyük mert meghallhatnak egy párszor.
De én még mindig azt mondom hogy Pein nyerne
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3835 Dátum: 10 szep 25, 21:18:41 »

Csak Danzou halhat meg párszor... Ha Kakuzut megöli akkor már 1vs1 vagyis 6vs1 lesz. Nem hiszem, hogy ez a kettő leverné Pein-t... Max akkor, ha nem tudja vagy nem használja Yahiko testét. Még úgy is kemény, de azért úgy leverik. Sztem egy komolyabb ninja simán kerüli a rakétás Peint, a lélekszívósat, meg a többi is. Csak az idézős komolyabb ellenfél. Persze az összjáték már más tészta, de azért két ilyen szintű ninja tuti túlélné. De ha ott van Yahiko is... pápá. Shinra tensei meg chibaku meg banshou.. plusz még a többi pein. Hát nem sok mindenkinek van ez ellen esélye.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3836 Dátum: 10 szep 25, 21:36:55 »

Csak Danzou halhat meg párszor... Ha Kakuzut megöli akkor már 1vs1 vagyis 6vs1 lesz. Nem hiszem, hogy ez a kettő leverné Pein-t... Max akkor, ha nem tudja vagy nem használja Yahiko testét. Még úgy is kemény, de azért úgy leverik. Sztem egy komolyabb ninja simán kerüli a rakétás Peint, a lélekszívósat, meg a többi is. Csak az idézős komolyabb ellenfél. Persze az összjáték már más tészta, de azért két ilyen szintű ninja tuti túlélné. De ha ott van Yahiko is... pápá. Shinra tensei meg chibaku meg banshou.. plusz még a többi pein. Hát nem sok mindenkinek van ez ellen esélye.
Ezt a harcot úgy értettem hogy nincs chibaku tensei.Szóval ez a harc úgy nézne ki,hogy tudnak peinről mindent,és nincs ib shinra tensei.Vegita írtad hogy problémás lenne a pokoli birodalom.Ha van információjuk akkor nem lenne gond,őt ütnék ki először,és utána mehet a darálás.Szerintem shisui szem nélküli danzou&kakuzu nyernének,de csak mert van információjuk és nincsen peinnek meg a két legerősebb technikája.Ha nem előnyökkel indulnak,akkor esélyük sincs.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 25, 21:38:39 írta juura » Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #3837 Dátum: 10 szep 25, 21:55:12 »

 a Pein VS Danzo és Kakuzu harchoz visszatérve:
Ha ismernék pein titkát akkor azt pein is tudná vagy rájönne hogy tudják a titkát és így minden erejével próbálná védeni a Felélesztős peint. És ha a 5 pein összefog a páros ellen az már egy kicsit a párosnak szívás lenne.

Tsunade vs Konan= Konan nyerne hiszen madarát is majdnam megölte akkor tsunade nem jelent neki gondot
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3838 Dátum: 10 szep 25, 22:09:56 »

De ahhoz nem lenne ideje.Ezt úgy értem hogy pein hamar megölné danzout,aztán danzou a pokoli birodalom háta mögé kerülne,és akkor egy technikájával kiütné.Na,ekkor peinnek már kezd leesni hogy tudják a titkát,és akkor problná valamit kieszelni,csak hát azért 2 majdnem halhatatlan shinobival áll ki,akik tudják a képességeit,nem tudja pein használni a legerősebb képességeit(chibaku tensei,ib shinra tensei),kakuzu 5 elemet mesterien használ,danzou elég erős fuuton technikákat ismer,és az izanagi sem lebecsülendő.Szerintem ilyen előnyökkel a 2 shinobi nyerne,nagy előnyök ezek azért.Konan vs. tsunade:erre annyit mondok hogyha konan felkészül,akkor tsunade veszít mindenképpen,ha nem készül fel akkor tsunade nyer egyértelműen.Tudom hogy konan papírból van,de kevesebb chakrája van azért mint tsunadénak,azért legendás sannin,nem kell lebecsülni őt sem.
Naplózva
balli
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 76



« Válasz #3839 Dátum: 10 szep 26, 09:46:09 »

nemtom volt e már de írok egy jót ^^ tápos naruto tápos sasukeval űbertápos madara ellen!!:)
szerintem narutoék mert kiegészítik egymást ugye sasuke taijutsu-kard,ninjutsu,SHARINGAN azaz dojutsu,genjutsu és narutonak pedig kyuubi,taijutsu,senjutsu,ninjutsu :DDDDD és madarának pedig ott van a mutáns szeme meg a legyezője és kész:P
Naplózva
Oldalak: 1 ... 254 255 [256] 257 258 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!