24 szep 22, 08:42:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 253 254 [255] 256 257 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1195401 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #3810 Dátum: 10 szep 23, 18:25:36 »

Most annyira mondják sokan hogy nem bírnák átütni Sasuke sussano ját.Pedig Sasuke sussano ja gyengébb mint Itachi-é mert Itachi sussano ja védelmi beállítottságú volt Sasuke jé meg támadó és a 2 sussano méretében is van különbség. Szerintem ha Jiraiya senin formában nyomna egy mocsár jutsut amibe megsüllyedne a Sussano és közbe egy akkora ODAMA RASSENGANT belevágna a képébe mint amekkorát a nin elnyelős pein elnyelt azzal simán lenyomná Sasuket de azt nem mondom hogy megis ölné. (Az más hogy szerintem Itachi sussanoja felfogná a rassengant de mint említettem az más beállítottságú sussano)
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3811 Dátum: 10 szep 23, 19:01:59 »

Olyan biztos vagyok abban, hogy simán felfogná azt a Rasengan-t, mint abban, hogy a seggemen ülök. Milyen méretbeli különbség van? :O Sasuke is kihozta a fullos Susanoo-t. Az egy dolog, hogy Itachi Susanoo-ja felfog S szintű jutsukat is simán. (mint a Kirin-t anno ugye)
Mindegy mostmár hozzászólhatna más is, mert egyedül hiába járatom a pofám Nevet
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3812 Dátum: 10 szep 23, 19:33:54 »

Kár, hogy Sasuke Suasnoo-ja a Danzou harcnál még nem teljes... Itachi-é meg akkor ott teljes volt. És Sasuke-nak is megvan már a teljes...Kakashi ellen kihozta nézz utána... Szóval nincs különbség csak annyi, hogy Itachinak ott volt még a Yata tükör meg az a kard. És így tuti nem ártana a Rasengan Sasuke Suanoo-janak sem. Eleve értelme sem lenne, ha nem bírna ki egy Odama Rasengan-t...ciki is lenne... Rasen Shurikenen már elgondolkodnék, hogy na lehet az már fájna neki, de odama tuti nem.

Moderátor, Chakra:
Nem dupla, csak töröltem közölük.

« Utoljára szerkesztve: 10 szep 24, 20:43:26 írta Chakra » Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3813 Dátum: 10 szep 23, 19:42:14 »

Szerintem se törné át az oodama rasengan,most nem tudok így hirtelen mangafejezetet,de sasuke sussanojának az 1. fokozata kivédett asszem 4 erős shinobi támadást,az egyik gaara volt,jó biztos hogy az oodamarasengan így is felülmúlja a támadásokat egyedül is,de ha 2. fokozatra vált,akkor nem törné át.A rasenshuriken már lehet hogy áttörné,elég valószínű,de az oodama rasengan nem.Jirayának egy támadása sincs amellyel átütné sasuke susanóját,lehet hogy támadó beállítottságú,de nagyon jó a védekezése is annak.
Naplózva
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #3814 Dátum: 10 szep 23, 19:53:37 »

Hozzászólok Mosolyog na more akkor Jiraya vs Saske... sztem van az öregnek esélye, Sasuke sztem nem egyből Amaterasuval kezdene... bár kitudja de mint láttuk Sasuke se volt olyan gyors mint a raikage és mégis kivédte 1 idézéssel... sztem Jirayanak sem lenne nagyobb gond hárítani 1 amaterasut, mint anno Sasukenak volt(ez nem bizonyított de sztem kivédené valahogy mivel tanulmányozta is). Sasuke fullos susanoját sem kell annyira nagy ütőkártyaját venni mert azt is 1 idézéssel átütötték igaz az nem volt még fullos... de ha nem is tudja átütni elég húzni az időt kb 2-3 percet még kicsurran minden chakrája a fiúnak, és mint láttuk Pein ellen is eltudott bújni 1 béka gyomrában Mosolyog Jiraya-nak rengeteg techinája van és elég megfontolt is, és még a tapasztalat is mellette szól, sztem lehozza de kitudja? És a kirin 1 olyan jutsu amit csak adott feltételek mellett tud használni, semmi bizonyíték nincs arra hogy ö sima természet manipulációval(körülmények nélkül) megtudná csinálni, sőt ha jól emlékszem Zetsu még meg is említi hogy ez egy 1x használatos jutsu, ha képes lenne anélkül megcsinálni nem pazarolta volna el a chakráját 1 katon technikára... Még Jiraya szinte végtelen chakrával rendelkezik a béka fúzióval Mosolyog emelett nem kell elfelejteni hogy elég jó védekező technikái is vannak és ahogy már írták a békás fúzió miatt a Genjutsuk ellen is védet Nevet szóval mivel hogy sokminden szól az öreg mellett 60-40% mert mindig vannak olyan tényezők amiket nem lehet bekalkulálni...
Naplózva


--->3D Modeller<---
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3815 Dátum: 10 szep 23, 20:24:47 »

Orochimaru nem,kabuchimaru természetesen,yamato semmiképpen,kisame meg a cápájával.És egy orochimaru&kabutó vs. ms sasuke?Szerintem itt is sasuke,kabutót hama kiüti,orochimaru már ugye problémásabb,de sussanóval semmit se tudna kezdeni,csak az ídőt tudná húzni,de azzal semmire sem menne,mivel orochimaru maximum 10-szer tudja kiköpni magát kb.,és sasuke is olyan 10-szer ölte meg danzout,yamatano orochira meg ott van az amaterasu.Én sasukénak adok 60%-ot.
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3816 Dátum: 10 szep 23, 21:31:05 »

Kabuchimaru tökéletesítette az edo tenseit,és elég valőszínű hogy arra értette hogy a testek teljes erejűk,így hát megidézné azt az 5 akatsukist,és akkor vége a játéknak,mivel ott van nagató is,de ez csak feltételezés.Amúgy úgy vegyétek hogy orochimaru használhatja az edo tenseit.Így már talán leverhetik sasukét,kabutót csak azért raktam ide,hogy növelje az esélyeiket egy jó 10%-kal.Akkor szerintetek ki nyerne full orochimaru&kabutó vs. ms sasuke csatában? Gondolkozik
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3817 Dátum: 10 szep 24, 06:25:33 »

Nagyon is erős,csak amit a mizukage használt az egy 3-mas elemi fúzió,ami gyakorlatilag bármit elolvaszt,a sussano nagyon is erős.Akkor egy full orchimaru(egészséges,edo tensei stb.)&kabutó vs. ms sasuke?Szerintem ez egy nagyon jó csata lenne,jobban átgondoltam,és azt mondanám hogy ez inkább 50-50%.Egy kis elemzés:sasuke kabutóval elég hamar végezne,az nem lenne olyan nagy gond.Orochimaru edo tenseijére amaterasu jó megoldás lenne,a sussanóval orochimaru nem tudna mit kezdeni,estleg a yamato no orochival,de arra megint ott van az amaterasu,de nem szebad amaterasuval játszani,sokkal károsabb mint a sussano,sasuke az amaterasut kb.3-szor képes használni,a sussanot aránylag nagyon sokáig,meg ugye ott van a genjutsu is,ami orochimaru gyengepontja,igaz hogy a tsusokyumija sehol sincs itachiéhoz,de azért jó az övé is.És persze a chidori formációk,de ororchimarunak nagyon veszélyes a yamato no orochi,és azt kell mondanom hogy ha sasuke csak úgy dobálgatná az amaterasut,akkor veszítene,mert yamato no ellen szerintem csak az amaterasu a megoldás,a sussano 2. szintje nem lenne elég szerintem.Ez a harc nagyin kétesélyes,de inkább orochimaruék felé húz mégis...
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 24, 09:34:32 írta juura » Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3818 Dátum: 10 szep 24, 13:32:08 »

Ha az idézés alatt Kuchiyose jutsura gondolsz akkor marhaság. Sasuke úgy kerülte a Susanoo-t, hogy kibújt a testéből (Oro teknika). Milyen idézéssel ütötték át Sasuke Susanoo-ját?? Mellesleg Sasuke-nak eddig csak a fél Susanoo-ját láttuk harcban... Plusz Sasuke is bekapta az Amaterasu-t csak kibújt magából akkor, ha Jiraya is bekapja akkor mit csinál? Csak azt ne mondja vki, hogy lepecsételi... És simán kezd Sasuke Amaterasu-val, Danzou ellen Susanoo-val kezdett szóval... Nem tudom, ki mondta azt, hogy Shinra tensei szétszedné Itachi Susanoo-ját, de az hülyeség mivel azon még a pajzs is ott van... na azt aztán télleg nem lehet áttörni. Sasuke megfogná az öreget. Nem beszélve arról, hogy fairplay harcban Jiraya-nak csomó idő kell a Sennin mód-hoz és mire az behozza elintézné Sasuke Nevet
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #3819 Dátum: 10 szep 24, 13:53:42 »

Akkor most feladok egy szerintem elég érdekes csatát vagy 2 őt is válaszátok ki hogy melyik az érdekesebb és azt beszéljük ki:
Kisame vs Sasuke
vagy
Kisame vs Kabuto Orocsimaru DNS ével (Kabutorocsimaru)
Válaszátok ki melyik lenee az érdekesebb és azt vesézzük ki vagy épp mind2 őt.
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3820 Dátum: 10 szep 24, 14:08:50 »

Vegita nem muszály másodpercenként új harcokat írni,én szeretném ezt a full oro vs. ms sasuke harcot kibeszélni,mert szerintem ez egy nagyon érdekes csata lenne,és nagyon kétesélyes,a yamata no orochi problémás lenne sasukénak hogyha elhasználja az amaterasut.Szerintetek ki nyerne? Gondolkozik(A full orot úgy értem hogy edo tensei,manda idézése stb.).(Kabutót kivettem a harcból Nevet).
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 24, 14:19:49 írta juura » Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3821 Dátum: 10 szep 24, 14:29:42 »

Bagoly mondja verébnek...
Kisame vs Kabuchimaru hülyeség, mert nem is láttuk Kabuto-t harcolni még.
Kisame vs Sasuke is meg volt már említve, hogy Kisame-nak nagyon szar ellenfél Sasuke. Eleve villám elem...> víz. A chakraelnyelős cápa lehet cumi lenne mivel Sasuke gondolom védekezni akarna és tolna mondjuk egy Susanoo-t akkor azt elszívja ugye elvileg és még nagyobbat durran. Ám érdekes lehet, hogy mi is történne, ha ez a cápa meg a Susanoo találkozna. De akkor is nyom egy Amaterasu-t és Kisame szépen elég.
Sasuke vs Oro is volt már is vita is volt belőle Nevet Én még mindig azt mondom, hogy Sasuke elveri Orochimaru-t. Edo tensei-vel van esélye, de akkor meg tolhat egy Susanoo-t és vagy lenyilazza Oro-t vagy pedig Amaterasu esetleg még ott a Chidori is meg pár jutsu. Ja és Oro szarban van a genjutsukkal is szóval Tsukoyami vagy vmi más is jó.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #3822 Dátum: 10 szep 24, 16:08:41 »

Most Mondok egy viszonylag érdekes harcot  amit azután majd ki lehet tárgyalni a ha majd juurai témája kilett tárgyalva -.-!
Ez nemmás mint egy páros harc : Juugo & Kisame   vs   Orochimaru & Sasuke!!
Kinek menyi % ot adtok és ki vagy kik maradhatnának talpon vagy életbe a végén??
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3823 Dátum: 10 szep 24, 16:57:50 »

hmm juura osztja a népet. gratz juura, a ki nyerne topicban már te csak a 2. legroszabb vagy

viszonylag érdekes? hehe mi köze van kisame képességeinek juugoéhoz? Nevet
nah mindegy ha felbontanánk akkor
kisame vs oroban oro győzne 60%
juugo vs sasukében pedig Sasuke 80% (itt függ attol h sasuke milyen szinten van;cs2, mangekyo, EMS)
szal összességében 70 % marcsiékra, de nem ismerjük sasuke uj szemét szal arra nem lehet alapozni. Az tuti h egy amaterasu mind2 ellenfelet kiütné.
Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #3824 Dátum: 10 szep 24, 17:09:32 »

Részemről az előző le van zárva szóval kommentelnék az újhoz. Ez egyértelműen az Oro Sasuke párosé. Már csak abból kiindulva, hogy Oro ismeri mindkettőjüket és tudja, ki ellen mi a hatásos. Kisamét Sasuke lehozná, ha nem is egyszerűen, de menne neki. Kisame párszor szerényen utalt rá, hogy itachi nála is erősebb, így Sasuke msel is betudná szivatni, egy genjutsuval, vagy amaterasuval. Az FMSéről egyelőre semmit se tudunk, de ha már csak azt vesszük, hogy fájdalmak nélkül képes használni az ms technikákat, akkor így is nagyobb esély van Sasuke javára.  Más technikával nem sokra menne, mivel annak a chakráját elnyelné a samehade.. Szóval csak egy váratlan amaterasu vagy tsukoyomi az, amit én eltudok képzelni.

Oronak Juugo ellen meg nagyon megerőltetnie se kéne magát. Tekintve, hogy Oro afféle "főnöke" volt ez nem is kérdés... Juugo, ha harcol, legtöbbször elveszíti a fejét és agyatlanul vagdalózik, Oro már csak ezt kihasználva is simán végezhet vele. Ha esetleg mégis sikerülne neki összezúzni oro testét, kiköpné magát... Így egyelőre nem jut eszembe semmi, amivel komolyan képes lenne kinyírni Oro-t.

Juugo után meg Oro csatlakozna segíteni Kisame ellen..

De a másik felállás, ha Oro Kisame ellen megy bohóckodni (számára Kisame az egyik legrosszabb ellenfél, de 1-2 percet csak kibír) addig amíg Sasuke eltol egy tsukoyomit Juugo ellen és elkábítja...Ugye Juugo ez ellen elég védtelen...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 253 254 [255] 256 257 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!