24 szep 22, 10:34:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 252 253 [254] 255 256 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1195581 alkalommal)
0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3795 Dátum: 10 szep 22, 17:03:13 »

Semmi baj.Ezt az elrohanást úgy értettem,hogy amikor nem tudott jiraya a 3 testtel mit kezdeni akkor "elrohant,, mert kikelett találnia valamit.Akkor nekem úgy jött le hogy pein mintha megvárta volna hogy jiraya valamit kieszeljen ahelyett hogy rögtön utána ment volna,és ha 3 sannin ellen küzd komolyan veszi a harcot,és akkor a 3 sannin bajba van,meg pein is persze,nem olyan egyértelmű harc lenne ez....
Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #3796 Dátum: 10 szep 22, 17:12:42 »

Szerintem meg a 3 sannin együtt bedarálná Peint. Jiraya egyedül elintézett 3 testet, Oronak és Tsunadenak csak sikerül a maradék 3. De igazából mindig elfelejtik sokan, hogy Oro zseni, biztos vagyok benne, hogy ő hamar rájönne Pein titkára és azért a többiek se hülyék annyira. Emlékezzetek vissza Jiraya is azért elég hamar rájött a legtöbbnek a képességére. Most ott lesz mellette Oro meg Tsunade is... Az Ib Shinra tensei ellen meg Oro elnyomhat egy hármas fedezéket. És amúgy is ahhoz Nagatonak átkell adni a chakrát a Yahiko testnek, hogy használni tudja....1 testet meg gyorsan betudnak darálni 3an. Plusz ami még mellettük szól, hogy ők régen 1 csapatként harcoltak, szóval rendesen összevannak szokva, ami elég sokat számít. Én a 3 sanninra teszem a voksomat, ha Naruto legyőzte őket "egyedül" úgy hogy tudta a titkát a 3 sannin is letudja győzni úgy hogy eleinte nem ismerik a titkaikat, de Oroval plusz békapapával (ugye felételezem Jiraya sennin módban lesz)  hamar rájönnek!

Én a sanninokra teszem a voksomat!
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3797 Dátum: 10 szep 22, 20:08:22 »

Csak az a helyzet,hogyha a 3 sannin megölné az 5 testet,akkor kicsit legyengülnének...És utána nem biztos hogy újra felvennék a versenyt a 5 peinnel,ráadásul még 1 új pein is megjelenne,és elég valószínű hogy jiraya befogja vetni a genjutsuját az 1. menetben,és pein nem fog neki még egyszer bedölni,ráadásul ott van a chibaku tensei,ami ellen nem tudnának mit kezdeni,és szerintem úgy lenne,hogy amikor az összes peint feltámassza a pokoli birodalom,akkor az isteni birodalom egyből hozzákezdene a chibaku tenseihez,és még mindig ott van 5 test,ami addig tudja fedezni amíg elnem készíti,és ha elkészíti akkor nagy valószínűséggel vége a 3 sanninak,még orochimaru sem élné túl azt a technikát,egyszerűen atomokra zúzná szét a chibaku tensei,és ha ő nem éli túl,aki jiraya meg tsunade végképp nem.Én még mindig tartom magam az 50-50%-hoz. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 22, 20:08:54 írta juura » Naplózva
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #3798 Dátum: 10 szep 22, 20:36:39 »

Hát az igaz hogy egyenként legyőzi a sanninokat de a 3 együttes ereje már sztem sok még Peinek is elég ha csak arra gondolunk hogy Naruto elintézte Mosolyog tudom h élve kelet neki ami nagy előny de akkor is a 3 sannin mindegyik van Naruto szintjén sőt, Oro 1 zseni sztem rájönne a titokra Jiraya erős és Tsunade hihetetlen fizikai erő, jó taijutsu és hihetetlen gyógyító, emelet mind a 3-nak jó idézése van, a kígyók is erősek a békákat már láttuk nem 1x és Tsunade állatkája is jótékony hatásal van az emberre ikszdé 100% fogadok a trióra Mosolyog de ez saját vélemény Mosolyog
Naplózva


--->3D Modeller<---
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3799 Dátum: 10 szep 22, 20:48:32 »

Végülis lehet igazatok van,csak én azért bízok peinben,mert mondjuk ha 5 testet elintéznek akkor újra kikell állniuk az 5 ellen,és még ugye ott van a feltámasztós is,és ha a chibaku tenseit beveti akkor az ellen nem tudom mit csinálnának a sanninok,az ib shinra tensei nem lenne jó megoldás,ha azt bevetné pein,akkor 90% hogy veszítene,de ha nem és nem becsüli le őket és jó kihasználja a képességeit akkor van esélye én azt mondom,meg az is nem kis teljesítmény hogy 3 kisebb hegynyi méretű békát kilóméterekre arráb repített,és az csak az alap shinra tensei volt,akkor ezek szerint a yamato no orochit is elsöpörné.Nos,ez egy olyan csata,ami kétesélyes szerintem.Akkor egy másik csata:Sennin-jiraya vs. ms sasuke?Tudom hogy ilyen volt már,úgyhogy úgy legyen a felállás,hogy jiraya egyből sennin formával kezd.Így szerintetek ki nyerne? Gondolkozik
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3800 Dátum: 10 szep 22, 20:59:02 »

Én azt mondom, ha fingjuk sincs Pein-ről akkor a szépszeműnek szép kis esélye van. Főleg mivel Shinra tensei mindenkit eltosz... Jiraya-nak idő a Sennin mód...max Oro tudna vmit tenni a gyors védekezésre meg szépen fedeznék egymást, de hát hmm. Elképzelhető, hogy nyernek a Sanninok, de ha éleszt Pein  akkor a második körben már meghalnak.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #3801 Dátum: 10 szep 22, 21:02:22 »

Juura megértelek ezzel hogyha egyszer megölik az 5 testet akkor hirtelen megint ott teremnének a testek, csak hogy akkor már van egy baromi nagy előnyük hogyi smerik a testeket szóval elég könnyen megölhetik újból a testeket, igy hát a trionak angyon jó esélyei vannak,főleg úgy hogy összeszokott páros na meg erős jutsukat ismernek, azthiszem 2 rasengan elég egy pein testhez hogy kiüsse szóval trió 90% pein ha ib-vel kezd 10% csakhogy nem fog azzal kezdeni Nevet mert általában a legerősebb technikákat a végén vetik be
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3802 Dátum: 10 szep 22, 21:03:25 »

Igen így értem,hogy először 5 testtel kezd és utána pokoli birodalom,és ezért adok neki esélyt.Akkor sennin-jiraya vs. ms-sasuke,és jiraya egyből sennin formával kezd?Szerintem még így is sasuke,most lehet megköveztek,de én azt mondom hogy ms sasukénak több chakratartaléka van mint itachinak,nem is kicsit.Én sasukéra fogadok méghozá 60%-al.Szerintetek ki nyerne? Gondolkozik
Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #3803 Dátum: 10 szep 23, 11:54:19 »

Hát mivel Sasuke egy mohó kis **** így egyből a MS el kezdene mégpedig előhívná a sussano-t de csak a bordáit és max az egyik kezét (mint a raikage harc elején). Jiraiya először nem támadna megnézné mire is képes Sasuke.
Ha kezdene eldurvulni a helyzet akkor először maximum idézne egy békát és felvenné Sasuke val a harcot.
Valszeg Sasuke megnövelné a sussano-t és ugy támadna nah itt már Jiraiya bemenne senin formába és így szerintem képes lenne megszorongatni Sasuket, aki  egyből a Ametarasut hívná segítségül.
Szerintem ha Jiraiya jól csinálja akkor sennin formában egy ODAMA RASSENGANNL belecsapna Sasuke ba és akár ott van a sussano akár nincs Sasuke földre kerülne de lehet nem halna meg de utána már Jiraiya képes lenne lenyomni mivel Sasukenak alig marad jutsuja és a szemeit is leterhelte. De ha Jiraiya nem figyel akkor Saske a sussano nyilával simán lenyomhatja és akkor egy találat után Jiraiyanak vége. (Én azt mondom ezt Jiraiya nyerné)
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3804 Dátum: 10 szep 23, 12:22:42 »

Jiraya az elejétől sennin formába lenne,én úgy értelmeztem a harcot.És nem egyhamar fárad ki sasuke,és a sussano 2. szintjét nem hiszem hogy jiraya áttudná törni,az idézésekre ott az amaterasu sasukénak,a genjutsu jiraya gyengepontja,és azt a nyilat jiraya nem nagyon tudná kikerülni,én még mindig tartom magam ahhoz,hogy sasuke nyerne.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 23, 12:23:26 írta juura » Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #3805 Dátum: 10 szep 23, 12:35:22 »

Sztem nyerhet Jiraiya, mégpedig a békás genjutsu miatt. Nagy előny az öregnek, hogy itt nem kell ezer fele figyelni mint a Pein elleni harcban. Viszont ami hátrány, hogy az 1 Uchihara nagyon kell koncentrálni, mert Sasuke minden támadása félelmetesen erős és gyors. Sok számít a tereptől. Erdős sziklás terepen Jiraiya fel tud készülni 1 jó genjutsus támadásra vagy egy oodama rasengan combora és azzal nyerhet. Viszont egy viszonylag simább terepen esélye sem lenne.

Sasuke - Jiraiya: 65 - 35
Naplózva

traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3806 Dátum: 10 szep 23, 16:35:34 »

Tök jó harc lehetne, ha Jiraya egyből Sennin mód-ban van és nem kell "betölteni". Így ugye gyorsabb bár szerintem annyira nem, hogy szimplán sebességgel kerülje az Amaterasu-t. Békás genjutsu-t én kilőném két okból. Sasuke nem fog neki annyi időt hagyni, hogy ezt szépen kivitelezze, mint Pein ellen. Kettő, Sasuke kiszabadult a Tsukoyami-ból is amiben persze közrejátszott az átokpecsét is, de neki még ugye nagyon jók/erősek a szemei is szóval elképzelhetőnek tartom, hogy ki tudna jönni belőle. Susanoo-t akkor szokta használni, ha vmi durvát kapna be vagy egyszerűen baromi ideges (Kakashi-nál pl). Az is érdekes lehet, hogy ki tudja-e kerülni Jiraya a nyilat Sennin mód-ban. Tegyük fel valamivel hárítja, mert oda is kemény sebesség kellhet, ha Kakashi csak MS-el tudta eltüntetni. Tegyük hozzá Kakashi nem vmi über gyors és Jiraya valszeg gyorsabb nála főleg Sennin mód-ban. Na de ott még a Tsukoyami amit elég nehéz kerülni és bár Sasuke változat nem olyan király, mint az Itachi-s, de láttuk, hogy néha használja és olyankor nem is rosszul. (Raikage egyik testőre összeesett és mozdulni sem tudott egy ideig, Bee mikor bekapta nem tudott mozdulni először..) Meg, ha nem is ér el olyan hatást, mint Itachi akkor is pár másodpercre simán mozgásképtelenné tesz vkit vagy csak megzavar ami pont elég a győzelemhez, mint Danzou-nál. De van neki még pár jutsuja, mint a Kirin, Chidori és változatai, idézések, Katon jutsuk. És Taijutsuban is felvenné a versenyt az öreggel a Sharingan miatt.
Na most Jiraya-nak ott vannak az idézések amivel védheti magát egy ideig, akkor ott vannak még jó kombók is a két béka miatt. Szerintem Sasuke nyer, mert gyorsan intenzíven támad na meg erősen is és MS jutsuk alapból halálosak szal csak 1nek kell betalálnia és nekem úgy jött le, hogy Jiraya-nak nem feküdne egy ilyen stílusu ellenfél.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #3807 Dátum: 10 szep 23, 16:58:30 »

Igazából ez azért is érdekes harc így, mert ha belegondolunk, sennin módban Jiraya immunis a genjutsukra. Mivel ott van a 2 béka a vállán, így könnyen beletudják áramoltatni a chakrájukat Jirayaba, ha ő bekapna egy genjutsutm ezzel megtörve azt.

Azért én nem venném azt olyan biztosra, hogy Sasuke kijönne a békás genjutsuból, mert Jirayat se hiszem, hogy amíg Sasuke próbál kitörni, hagyna neki időt rá. Mire felébredne simán kiállhatna egy kard belőle is. Igazából a békás genjutsuhoz nem kell sok idő, elkezdik énekelni és utána már csak hatnia kell, maximum annyit tud tenni Sasuke hogy befogja a füleit, ha rájön, hogy ez egy genjutsu.

Plusz ne feledjük, hogy a békák is segítenek Jirayának a harc közben... robbanó gránátok, füst gránátok, vízsugár ami akár ketté is vághatja Sasukét (ahogy békapapa a kaméleont)...

Ha esetleg létrejönne egy Chidori vs rasengan ütközet, azt szerintem egyértelműen Jiraya nyerné sennin módban...még ha esetleg egy robbanás is lenne belőle és mondjuk mindenki repülne arra amerre lát, ájultan.. Jirayának semmi baja se lenne, ha neki csapódna a falnak, Sasuke viszont azzal is sérülne.

Viszont a Sussanno ellen gyakorlatilag Jiraya nem sok mindent tud kezdeni, még a legerősebb tűz sebzése olajjal meg minden békás cuccal keverve se tud szerintem akkora sebzést csinálni a Sussannon, mint egy rasen shuriken. Igazából Sasukének ez az egy komoly védelme van Jiraya ellen, mivel az Amaterasu "pajzs" ellen ott van a már említett békapapa szerű vízágyú (mint távolsági fegyver és nem, mint oltókészülék Nevet). Plusz Jiraya korábbról ismeri az Amaterasut, szóval az elől tudja, hogy menekülnie kell, ha bekapja, maximum ott van a lepecsételős cucca, amivel leszedheti...Igaz mire az leszedi a tüzet róla addig elég komoly égési sérüléseket szenved el...

Eléggé helyzetfüggő harc, illetve terep.. ugye, ha nem szabadban vannak, Sasuke nem tudja használni a Kirint, ha nyílt terep van, Jirayának nehezebb bujkálni az Amaterasu elől.... én 50-50%ot adok ennek a harcnak. Jiraya eléggé képzett harcos, rengeteg jutsut ismer és az, hogy sennin módban a békák ott vannak a vállán, hatalmas segítség neki.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 23, 17:04:18 írta Sobbi » Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3808 Dátum: 10 szep 23, 17:00:08 »

Nagyjából egyetértek veled traavis.Sasuke kezében az ms túl nagy hatalom én azt mondom,a sennin jiraya meg amaterasut nem kerülné ki az biztos.Bár,ott van a fordított idézés,ami lehet hogy sokat segítene,mert egyszer 100% hogy eltalálná sasuke amaterasuval,és akkor fukasaku lehet hogy kiidézné,de addigra súlyos sebesüléseket kapna jiraya,és eltudná sasuke találni egy nyillal,ami nagyon gyors,és akkor a küzdelemnek hamar vége lenne,a genjutsu meg azért nem működne,mert ugye ahhoz nagyon nagy koncentráció szükséges,és ha sasuke kb.3 másodpercenként lövöldözi jiráyát,akkor nem tudnak koncentrálni.De én egyet biztosnak veszek:ha sasuke véletlenül bekapná a genjutsut,akkor szerintem veszít.Tudom hogy kitört a tsusokyumoból,csak hogy ez a genjutsu az agyat és az idegeket támadja,a chakraáramlás helyett,de sasukét nem tudják csapdába ejteni,mert ugye nem tudnak koncentrálni.Sasukénak adok 60%-ot.
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3809 Dátum: 10 szep 23, 17:07:22 »

Ha ott a két béka a vállán akkor ki idézi őt a hegyre? Ha bekap egy Amaterasut akkor megnézem mi lesz belőle mire lepecsételi azt nem beszélve arról, hogy tuti nem jó érzés égni. Valószínüleg egy kis vízsugár majd eloltja az Amaterasu-t mi? Amaterasu még a tüzet is elégeti meg minden mást szóóóval... Szerintem simán használhatja a Kirin-t bárhol.. az is egy jutsu. Attól még, mert Ita ellen nem volt chakrája hozzá és a természetesen létrejött vihar villámait használta fel attól még ha van chakrája miért ne használhatná? Békás genjutsu-hoz meg kell idő ezt még a békapapa mondta.
Én Sasuke-nak adok 70%-ot. Jiraya-nak nincs olyan támadása vagy vmi trükkös jutsuja mivel megfoghatja a Susanoo-t. Na egy eszembe jutott. Az a mocsaras jutsu. Ha Susanoo alá csinál egy kis mocsarat akkor megnehezíti Sasuke-t a mozgásban, de sajna ez nem változtat a tényen, hogy nem fogja átütni.
Meg aztán ezzel csak felhúzza Sasuke-t és AMATERASUUUU!
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Oldalak: 1 ... 252 253 [254] 255 256 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!