24 szep 22, 10:28:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 251 252 [253] 254 255 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1195563 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
Sway
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 78



« Válasz #3780 Dátum: 10 szep 20, 19:43:30 »

Off: Rachet, nem kellett volna beleirnod, hogy "Vagy egy esetleg olyan rin'negan technikával amit még nem láttunk?". Ebbe szerintem hamarosan belekötnek. Mosolyog

Am teljesen egyetértek veled, de még azt is vedd hozzá Nagato erejéhez, hogy a chakrajeleinek az erőssége csökken a távolsággal. Ez egyenlő a chakraveszteséggel útközben. Ez sem lenne most gond.

A genjutsu viszont már más tészta. Nem tudhatjuk, csak valószínüsíthetjük. Ugye a sharingan a genjutsuban, a byakugan a chakraérzékelésben jó. A Rinnengan viszont... elvileg mindenben az kéne, hogy legyen. Nem véletlen volt Rikodunak Rinnenganja és nem Sharinganja. De ezen fölösleges vitatkozni, mert egyikre sincs utalás a mangában.

UI: Köszönöm traavis! Mond, h csak a kedvemért!  Hümm-hümm Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 20, 20:11:32 írta Sway » Naplózva

# Always be yourself. Unless you can be Batman, always be Batman.

## Schrödinger\'s cat WANTED: Dead or Alive!
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3781 Dátum: 10 szep 20, 19:57:31 »

Olyan Rin'Negan teknikát nem fog alkalmazni amit nem láttunk a mangában Nevet Tessék belekötöttem.
Én meg úgy gondolom, hogy becumta Jiraya genjutsuját is szóval becumna más genjutsukat is főleg attól az emberkétől aki ezekben a legjobb... Nagato mocsok erős... szóval ezért lehet kikapna Itachi, de nem olyan könnyen... Főleg, mert hiába bivaly Nagato, ha az a kard elkapja akkor pápá bent csücsül abban az örök genjutsuban. Jó tény, hogy Shinra Tensei és arrébb repül a Susanoo.. Ám Amaterasu elég problémás lenne, mert felgyújta a fejét és cummancs... Az érdekes kérdés lehet, hogy az a Yata tükör visszaveri-e a Sinra tensei-t. Gravitáció, de csak azt mondták, hogy visszaver Mindent. Na mindegy ezt úgysem tudjuk megválaszolni. Még a Tsukoyami-hoz annyit, hogy nem is ez lenne túl jó Pein ellen, de ettől függetlenül van még vagy 20féle genjutsuja Itachinak, azok meg elég jók.
Jah ez télleg fura, hogy a Rin'Negan elv ugye a legerősebb doujutsu, de nincs konkrét leírás, hogy miket is tud pontosan. Gravitációs jutsuk jah..meg látja a chakrát, de ezt pl tudja a másik kettő is más meg nincs is róla. Ja meg az, hogy az összes elemi jutsut tudja a használó.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3782 Dátum: 10 szep 20, 20:29:05 »

Nem kell ezt a bármit meg mindent szó szerint értelmezni,a shinra tenseire is azt mondták hogy bármit visszaver,és a kyuubit se verte vissza.Akkor egy öreg hiruzen&danzou shisui szeme nélkül vs. pein?Ez egy jó csata lenne szerintem,az itachi nagató csata ki lett beszélve,szerintem most ezt kéne kibeszélni,nagyon jó csata lenne.Ja és a két öreg harcos olyan előnyökkel indul mint narutó.Ki nyerne és miért?
Naplózva
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #3783 Dátum: 10 szep 20, 20:40:24 »

juura már vagy 5-ször feltetted ugyanezt a kérdést és csatát, nem vetted észre h senkisem reagál rá?

na szóvalPein Itachi 100%-ra kivan tárgyalva. itachinak nem sok esélye van a győzelemre de nem is adná oylan könnyen magát Nevet Viszont ha egészségesen indul meg minden király lenne a szemével akkor már Pein megizzadna, mert azért egy uchiha tehetség mégis csak erős meg minden. ninjutsu terén sztm itachi jobb mint pein vagyi változatosabbak a jutsujai. genjutsu terén itachitól párat láttunk szoval jobb benne. Taijutsuban meg sztm pein jobb. meg ugye a testek se rosszak. igy hát itachinál a ninjutsu kilőve hisz ott van a ninjutsu elszivo ficko,ms technikákkal feltudá venni a harcot pein szoval ő nyerne ez alap
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #3784 Dátum: 10 szep 20, 20:49:16 »

Amúgy azt bírom, hogy itt felsoroljátok, hogy itachi hányféleképpen tudná Nagatot megölni, de az már nem gond, hogy Nagato is minimum ennyiféleképpen meg tudná Itachit. És ismétlem: Az amaterasu is ninjutsu! Sajnos nem tudja leégetni Nagato fejét. A Susanoo védelme sem áttörhetetlen, hisz ő sem egy mai technika a mangában. Pein is legyőzhetetlen volt, mégis legyőzték.
Az ameterasu a kérdéses, de tekintve, hogy nagato akár egy mozdulattal elveheti Itachi lelkét, szerintem ez nem túl nagy előny. - Mert ne mondja nekem senki, hogy nem szívná be akárki, úgy, hogy nem tudja, hogy ilyenre akárki is képes lehet. Nem kell ahhoz lefogni a másikat..
És nem, ninjutsu terén Nagato a jobb:)
Jiraya genjutsu-ját beszívta, mert beszívhatta. Neki teljesen mindegy volt. Teszem azt a testek csak hullák, Nagato nem került genjutsuba, alias nem tudjuk, ő hogy reagál rá. Ez nem érv. - Ahogy az én nem látott technikám sem volt az teljesen. Több postot szerintem tényleg nem érdemel ez a téma. Mosolyog

Úgysem adtam még én asszem mérkőzést. Nézzük. Kíváncsi lennék egy a már mangában látott erejű Sasuke vs Kisame-ra és külön menetben Sasorira.

Lehet, hogy rávágnánk elsőre Sasuke győzelmét, de szerintem annyira azért nem egyértelmű.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 20, 21:05:38 írta Rachet » Naplózva
Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #3785 Dátum: 10 szep 20, 21:02:34 »

juura, ha itachi mindig a shinra tensei miatt "kapott" ki, akkor hogy képzeled ezt a hiruzen + danzo harcot? ha a susanoo nem bírja itt többek szerint akkor ez a 2 mivel fogja meg? danzo max nekifut 10x. (ettől függetlenül szerintem az alap shinra tenseiek nem megállíthatatlan jutsuk, egy jobb fal, vagy akár yamato fa védelme is meg tudná védeni aki mögötte van, de mindjárt jönnek akik szerint ha eltalál még epilláló hatása is van)
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3786 Dátum: 10 szep 20, 21:28:28 »

Itachi,szerintem CSAK Nagato ellen,testek nélkül nem is kapna ki,de már kifejtettem bővebben,nem fogom mégegyszer.
Rachet,én akárhogy próbálom(najó meg se próbáltam xD) kihozni Kisame győzelmét,sehogy nem akar a dolog összejönni.. Sasuke rosszabb ellenfél Kisamének mint Itachi..sokkal rosszabb... Villám elem.Elég ennyit mondanom? Nevet

Sasori ellen. Sasorinak is nagyon rossz ellenfél Sasuke jelenleg...BESZÓTTÁ? Susanoo + Amaterasu foreva'...
Susanoo miatt nem tudná mérgezni,és amilyen vadállat módon használja Sasuke az Amaterasut egy kör alatt Hirukostól mindenestől pörkölné szét az egyetlen gyengepontját xDD
Naplózva

juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3787 Dátum: 10 szep 20, 21:43:37 »

Az itachi vs. pein régi harc,akkor legyen egy másik régi harc ami nagyon érdekelne:3 sannin vs. pein?Szerintem peinnek igenis van esélye,ha beveti rögtön az ib shinra tenseit,akkor az eléggé problémás lenne a 3 sanninak,meg ugye ott van a chibaku tensei is,a lélekelszívós pein,jó kis csata lenne.Szerintetek ki nyerne?(Ja és orochimarunak nincs edo tensei).És úgy vegyétek a harcot hogy pein először 5 testtel kezd.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 20, 22:08:00 írta juura » Naplózva
Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #3788 Dátum: 10 szep 20, 23:10:00 »

na látom juura kicsit képbe kell rakni téged pein képességeit illetően. peinnek 2 lehetősége van:

A: 6 testet használ, vannak idézések, chakra/ninjutsu szívás, újjáélesztés stb DE NINCS IB shinra tensei se chibaku tensei, csak alap shinra és banshou tenninek

B: kivonja a chakrát a testekből és mind az IB peinnek adja, ilyenkor tud IB (azaz 6 testes) shinra tenseit és chibaku tenseit, DE NINCS se lélek, se chakra/ninjutsu szívás, se újjáélesztés, semmi. ilyenkor a yahiko test jóval sebezhetőbb is, mondhatni védtelen, bármivel lehet támadni, és nem tud mit tenni ellene.

és éppen ez az amiért azt mondtam itachi is győzhet, mivel az alap jutsukat fogni tudja, a nagyot szólóknál meg "B" pont áll fent, tehát támadhat amivel akar.
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3789 Dátum: 10 szep 22, 15:58:55 »

Hogyha ib shinra tenseit használ akkor az szinte az összes chakra a yahikó testben összpontosul,én úgy értettem hogy estleg a végénél vetné be.Pein először kezdene a 3 sannin ellen 5 testtel,azokat valószínűleg a 3 sannin legyőzné,és akkor jön a pokoli birodalom pein,és akkor ezúttal 6 testtel kéne megküzdeniük,és szinte esélytelen hogy győztesen kerüljenek ki,főleg hogy orochimarunak ebben a harcban nincs edo tensei.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3790 Dátum: 10 szep 22, 16:07:45 »

Ugyanmár....Pein lehet akármilyen isten meg erős meg csodagyerek,a három Sannin sok lenne neki.
Ha nincs is Edo Tensei Orochi egyedül is megviselné Pein-t..Akkor ott van Jiraiya meg a Sennin mód,és ha nagyon megsebesülnek Tsunade feltölti őket.
Ha tudnak mindent,pár dolgot Pein-ről akkor eleve esélye sincs csávókámnak.
Ha semmit,akkor is jóval esélyesebbek...Orochi tulajdonképp megölhetetlen,Jiraiya nagyon ellenálló Sennin módban Tsunade meg nagyon jól töltené őket.

Az IB Shinra tensei-hez meg idő kell,amíg azt akarja használni Orochi vagy Jiraiya 3-szor kicsinálják Peint.

75% minimum a Sanninoknak.
Naplózva

juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3791 Dátum: 10 szep 22, 16:14:15 »

Lehet,de én úgy értettem a harcot hogy semmit nem tudnak peinről,és még ott van a chibaku tensei is,az mind 3 sannint megviselné,ráadásul pein-nek mindössze 3 teste is megölte volna jirayát hogyha nem játszadozik,és orochimaru tényleg halhatatlan,de nem örökké,egyszer ő is elfárad.Jó persze nagató is,de ő neki már annyi chakrája van,hogy az már mérhetelen,azért adok esélyt peinnek,mert mondjuk bevet 5 testet,és ha a sannin megölik azokat,akkor már 6 testtel kell megküzdeniük,a pokoli birodalom pein miatt.Én ezt a harcot 50-50%-ra tippelném.(Meg az se semmi hogy narutó óriási előnyekkel indult pein ellen,és még így is pein 2-szer meg tudta volna ölni,ez mindenképpen eszméletlen teljesítmény).És én még azért adok esélyt peinnek,mert jiraya eredetileg 1 testet ölt meg...
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 22, 16:32:24 írta juura » Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3792 Dátum: 10 szep 22, 16:39:16 »

Juura ezt magyarázd már meg nekem...Adj egy linket ahol te olyat látsz hogy 3 Pein testnek akár csak esélye van Jiraiya ellen(annyit segítek a keresgélésben hogy a 377. fejezet körül kezdődik)..Most átolvastam azokat a fejezeteket és 6 test nélkül esélye nem volt Nagatonak.
Amúgy meg úgy beszélsz mintha Jiraiya Orochimaru meg Tsunade ilyen chakra nélküli kis szerencsétlenek lennének...
Mivel ott van Tsunade akinek a támadások elkerülése a specialitása,tulajdonképp csak úgy lehet megölni ha egy csapásra végzel vele... Túl van itt értékelve Pein.
Chibaku tensei-t meg nem tudja használni mivel itt Peinekről volt szó,Nagatoról nem.

És ha nem muszáj,az akkori Narutot Jiraiyaval vagy Orochimaruval ne rakjuk egy szintre,még megsértődnének xDD
Naplózva

juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3793 Dátum: 10 szep 22, 16:50:42 »

Hogy érted hogy a chibaku tenseit nem tudja használni?Azt az isteni birodalom pein csinálta,pein meg nem hiszem hogy túl van becsülve,igenis eszméletlen ereje volt.A három pein test azért tudta volna megölni jirayát,mert amikor jiraya elrohant,akkor a 3 pein test utána mehetett vona,és fukasaku-sama megmondta hogyha a genjutsu befejezése előtt talának rájuk,akkor végük.Bár abban igazad van hogy tsunade elég jól gyógyítaná őket,ez a harc még mindig azt mondom hogy 50-50%.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3794 Dátum: 10 szep 22, 16:58:05 »

Igazad van,ezt elnéztem.
Úgy emlékeztem Nagato csinálta,de visszaolvastam,Yahiko testet használta,bocsi.
Nagy ereje volt az igaz,de a 3 Sannin sok lenne neki...
Amikor Jiraiya elrohant a 3 Pein test már halott volt,azután lett megidézve a másik 3. És 3 meg 1(ha csak az élesztőset nézzük) minden csak nem 3. Puszta matek Nevet

Ez meg elég érdekes indok..Akkor mondok egy olyat hogyha a Jiraiyaban lett volna a Juubi lepecsételve akkor úgy keni el Peint ahogy akarja..ugyanaz..A közelében nem volt hogy rájuk találjon.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 251 252 [253] 254 255 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!