24 szep 22, 14:14:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 248 249 [250] 251 252 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1195831 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #3735 Dátum: 10 szep 15, 17:28:28 »

Lee a Chunin viszgán is bedarálta volna Neji-t, most sem lenne ez másképp, ha kinyitja a kapukat, nincs az a Hakkeshō Kaiten ami felfogná azt az ütést. A Byakugan nem képes mozgást követni, 1 esélye ha még a kapuk kinyitása közben elzárja Lee chakra áramlását, de ehhez megint csak közel kell kerülni, csakhogy Lee ismeri a Hyuga Klán Taijutsuját.
90% Lee
5% Lee elesik és kitöri a nyakát
5% Neji nyer

Pein meg... sztem ezt nem kéne részletezni.
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3736 Dátum: 10 szep 15, 19:29:45 »

Pein verhetetlen 1 vs. 1-ben.Orochimaru meg csak húzni tudná az időt,semmi több.Az hogy maximum 10-szer tudja magát regenerálni,az abszolut jelentéktelen peinnek.Orochimaru az edo tenseivel se menne olyan nagyon sokra, az is kevés pein ellen.Akkor egy olyan hogy full orochimaru vs. pein úgyhogy peinnek minden képességét tudja orochimaru,ez már így érdekes.Szerintetek így ki nyerne? Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 15, 19:31:18 írta juura » Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #3737 Dátum: 10 szep 15, 20:40:59 »

Most nem azért, de ha jól tudom Neji Jounin Lee meg Chuunin. Ezzel csak arra akarok utalni, hogy nem azért adják azt a címet mert mié ne. Neji  kivételes tehetség az ő generációjában és ő sem állt meg azon a szinten, amikor a Chuunin vizsga volt. Chakra kapu ide vagy oda ez nem elég. Főleg úgy, hogy tudja mi az a dolog és amire kinyitná elzárja az áramlását. Egyébként meg simán lepörgi Kaitennel. Neki elég egyetlen találat és taijutsuban minimum olyan jó mint Lee sőt.. Lee mellett egyedül a sebesség szól, de mivel a byakugannak köszönhetően folyamatosan tudja mit csinál erősen lecsökken ennek az értéke. Shunshin No Jutsut meg nem tud. Neji nagyon megfontoltan harcol és nem tesz felesleges lépéseket nem úgy mint a bozontos szemöldök. Erre nagyon jó az a szólás: Nem  minden az erő! kacsint A Hyuuga hozza a kötelezőt. Mosolyog

Nálam Neji - Lee: 60 - 40
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 15, 21:13:42 írta Tr4nCe » Naplózva

vancha
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34


« Válasz #3738 Dátum: 10 szep 16, 16:53:53 »

Orochimaru vs pein

Orochimaru veszít hisz a peinek akárhányszor újra tudnak éledni és nem hiszem hogy orochimaru kinyírná a feltámasztóst és ne felejtsük hogy a peinek karói blokkolják a chakrát. Bansho tenin bele a karóba mint fukusaku samával csinálta. Így már nem tud kimászni a szájából és kiveszik a lelkét. Még ha nem is sikerül teljesen akkor is bebukja valamelyik testrészét. Így már nem nyerhet. Pein 90%-orochimaru 10%
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3739 Dátum: 10 szep 17, 14:17:32 »

nem ismerik a 3 as számot errefel ugy látom Nevet
Konan vs zombiék.
egyértelmü h konan. Egy olyan robbanástol még sztem kakuzu bőre is berobbanna, hidant meg am is fel lehet robbantani. Hidan fiunk nem sokat ér konan ellen, mert mint láttuk ő nem vérzik, hanem papírrá válik ha akar ( mint suigetsu vízzé). Max kakuu tehetne vmit ellene, de h hogyan hat a víz a papírra  nem tom. Talán tűz elemmel lehetne kicsiniálni.
70% konan
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3740 Dátum: 10 szep 17, 14:27:39 »

Na, Konant ezután nagyon sokra becsüli mindenki, és tényleg lenyűgöző volt ebben a két fejezetben, de ne abból induljunk ki, hogy mindig kéznél van neki egy iylen csapda. Normális esetben, még ha feltesszük, hogy robbanó jegyzetek mindig vannak nála (amik egyenként mondjuk akkorát szólnak, mint egy átlagos tűz-jutsu), legfeljebb "szerény" egy-két tonna papír lehet nála, még ha fel is készül máshol egy küzdelemre. Ez rendhagyó eset volt, mint Shikamaru Hidannak állított csapdája.

Kakuzunak egy-egy ilyen robbanás biztosan nem árt, az az acélbőr technika annál komolyabbnak tűnt, hogy ennyi megsebezze, és a Niibinél is volt egy ksi tájrendezés, az ő tűz-víz-repülő jutsuai viszont szerintem nagyon megkevernék a  dolgokat.
Még ha mondjuk itt Madara helyett jelennek meg a zombik, Hidan gyors eltávozása után Kakuzu valószínűleg a felszínre vergődne valahogy, vagy még előtt egy-két elemi jutsuval talán le is tudná Konant. Azt sem szabad elfelejteni, hogy az egyik szíve röpképes.
Ha Konan csak simán beburkolja és elzárja Kauzut papírba, vagy ha itt a papírtengeren harcolnak, eltemeti, az valószínüleg hatásos, valamint Kakuzu végülis meg is fulaldhat, vagy ébppen, ah a bőre védi is kívülről, a papír a száján át a testébe juthat... összességében nem tudom, monjduk 50-50%, de Hidan garantáltan gyorsan eltáűnik a képből, ahogy ez mindig így lenne, ha komolyabb ellenfél ellen küldjük a duót.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 17, 14:28:54 írta STM » Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3741 Dátum: 10 szep 17, 17:56:26 »

juura úgy bírom a harcaidat xDD Kakashi egy Pein testet nem tudott megölni,majd pont most fog neki sikerülni xD Ide még kéne Chuck Norruson kívül Konoha összes jouninja,Tsunade,és mondjuk egy alap Jiraiya...vagy Jiraiya nem muszáj,de akkor Pein élve akarja őket elkapni...na így talán van némi esélyük...

Egyébként legalább néhányan próbáljátok már meg értelmezni hogy 1 hozzászólás = minimum 3 teljes sor...
Idegesítő ha a nagytöbbség betartja,a többi meg le se sz*rja...
És Juura még annyi hogy nem muszáj minden hsz-ben harcot írni...főleg úgy hogy így is alig van 2 soros hsz-ed.

Konannak meg csak úgy van esélye ha felkészülten várja Kakuzuékat. Ha véletlen összefutnak valahol akkor nincs esélye. Nem tartom valószínünek hogy rendszeresen tartana magánál 600 billió robbanójegyzetet.

Meg azt nem értem,Hidant miért becsüli le mindenki ennyire? Azért mert Shikamaru elintézte? Neki se lett volna ellene esélye,ha nem tud felkészülni előre... Amikor nem ismerte Hidan képességét,tehát először futottak össze,simán elintézte volna őket Hidan...(más kérdés hogy nem akarta gyorsan befejezni,és ez a gonoszokra jellemző baromság Nevet)
Naplózva

juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3742 Dátum: 10 szep 17, 18:07:33 »

De ott van danzou is,őt se kell lebecsülni.Az izanagi elég durva technika,pein is nézne azért 1-et,hogy folyamatosan öli de nem hal meg,kakashit meg csak azért írtam ide,hogy egy nagyon kicsit növelje a győzelmi esélyeket,a harc valószínűleg úgy zajlana hogy megölik először a feltámasztos peint,de kakashi eközben meghal,danzounak meg úgy kb. 9 szemmel kéne megküzdeni 5 pein testtel,ami problémás lehet peinnek,csak ugye nagató mérhetetlen chakrával rendelkezik,így danzou izanagijának ideje nem lenne elég még 5 test ellen se,bár tud róluk szinte mindent,így a győzelmi esélye elég jók,bár akárhogy nézzük pein nyer a kakashi&danzou páros ellen.(Amúgy úgy vegyétek a harcot hogy pein elhasználta az ib shinra tenseit).
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 17, 18:10:06 írta juura » Naplózva
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #3743 Dátum: 10 szep 17, 21:13:52 »

Na én ezzekhet nem fűzök semmit inkább felhozok egy új harcot, lehet hogy már volt lehet hogy nem Nevet
Na akkor vágjunk bele 1 Bijuu-s Gaara(Dei elleni harc szintjén, tehát az 1 farkúval...) vs Kakuzu.
Sztem érdekes kis harc lenne, biztos védelem a biztos védelem ellen Mosolyog Kakuzunak adok 1 kicsit több esélyt, de azért Gaara is elég keményen tolta Dei ellen, szóval sztem nem esélytelen, a homok technikái elég kiforrottak lettek és még a bijuu-val rengeteg charka áll a rendelkezésére, mert ha jól vettem ki Gaara tudja irányítani nagyjából az 1 farkút, már a Chunin vizsga ideje alatt is használta az erejét... hát sztem biztos érdekes kis csata lenne, mondjuk nem tudom h Gaara homokja az milyen elemü lenne de Kakuzu minden elemet tud használni ezért lehet hogy üti vele...
Naplózva


--->3D Modeller<---
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3744 Dátum: 10 szep 17, 21:23:37 »

Gaara homokja egy elemi fúzió,méghozzá a szél és a földé.Gaarának jó esélyei vannak,kakuzu 5 elemet tud,érdekes harc lenne.Mondjuk gaara-nak több chakrája lehet,csak hát kakuzu mesterien használja a villám elemet is,ami elég problémás lenne gaarának,de biztos kiiktatná,a taijutsu végülis kilőve,gaara abba ugye nem jó,és ő ellene a taijutsu a lehető legrosszabb megoldás,így hát ez a harc az elemek harca lenne.A tűz jutsuk nem jók gaara ellen,a villám elem lenne csak probléma.Ha gaara azt a szívet megölné,akkor győzhet,mivel óriási mennyiségű homokot tud létrehozni,viszont kakuzunak óriási harci tapasztalata van.Én szerintem ez 50-50%-ék.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3745 Dátum: 10 szep 17, 21:34:10 »

Na végre,egy jobb harc. Szerintem Gaara homokja nem elemi dolog,vagy ha még is az,akkor valamilyen keverék lehet...Talán szél + föld.(Szelet láttunk tőle,abból gondolom)...Azért Gaara védelme szerintem nagyságrendekkel jobb mint Kakuzué,persze az Akatsukisé sem elhanyagolható. Gaara tipikus távharcos,Kakuzu meg olyan közép-táv kategória. Sima elemi jutsukkal nem hiszem hogy képes lenne áttörni Gaara homokján,bár egy szél tűz kombó biztos átütné a homokpáncélt... Bár arra meg ott van az aaaa...mindjárt mondom mi xD megvan:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/216/15
Ezt nem hiszem hogy egykönnyen átütné Kakuzu-chan. Kakuzu annyira nem is tűnt gyorsnak hogy Gaara homokját lehagyja,szóval én adok Gaaranak egy 70-75%-ot.

Ja és a Byuu formát teljesen kifelejtettem. Mindegy,akkor legyen 75-80%,mert ahogy nekem tűnt a Niibi ellen bajban volt Kakuzu(kőtörmelékek alól mászott elő,amíg Hidan végezte a szertartását),tehát egyedül annyira Kakuzu se nagy szám.

Hidan vs. Kamui nélküli,Hidant ismerő Kakashi?


Höh,juura beírt elém,méghozzá Gaara homokjával kapcsolatban ugyanazt amit én xD akkor mindketten tippeltünk vagy mondták valahol?xD
Naplózva

juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3746 Dátum: 10 szep 17, 21:57:52 »

Én egy oldalon néztem meg.Kakashi győzhet hidan ellen kamui nélkül is,ha ismeri a képességét.Hidan ereje a meglepetésben rejlik,ha tudják a titkát,akkor nem nehéz legyőzni,ráadásul kakashi nagyon jó stratéga,meg gyors,gyorsabb mint hidan.Így hát ez a küzdelem kakashi javára dől,mindenképpen ő így az esélyesebb.  És milyen lenne egy öreg hiruzen&danzou shisui szeme nélkül vs. pein,úgyhogy mindent tudnak peinről,és nem használhatja pein az ib shinra tenseit?Nos,szerintem így is pein győzne.Danzou sokkal problémásabb peinnek mint sarutobi,bár sarutobinak ott van enma,amit pein nem tudom mennyi idő alatt ütne ki.De az idézős pein ugye hihetetlen lényeket tud megidézni,ami messze felülmúlja mind2 idézését.A yahikos pein ugye 5 másodpercenként tudja használni az erejét,ami nagyon kevés idő akárhogy nézzük,a ninjutsu elszívos pein is nagyon problémás,és végülis hiába tudnak mindent peinről,ha egyszerre 6-an vannak.Én peinnek 85% esélyt adok még így is.Szerintetek így akkor ki nyerne? Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 18, 12:54:06 írta juura » Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #3747 Dátum: 10 szep 19, 16:37:31 »

Gaara vs. Kakuzu harccal kapcsolatban egy észrevétel csak.Nem hiszem, hogy elemi fúzió lenne, chakra-val irányítja a homokot Gaara, kb. úgy mint a bábosok irányítják a bábjaikat.Ez amolyan vele született dolog Gaara-nak vagyis inkább a bijuu-ja miatt van.Amúgy szerintem is komoly kis harc lenne Kakuzu-val.Mindketten nagy dirr-durranásokat tudnának csinálni.Gaara chakra-val szerintem jobban áll az egyfarkú miatt de a végén Kakuzu jönne ki győztesen.Valami villám technikával legyőzheti Gaara-t.Vagy esetleg víz jutsu-val sarat csinálna a földből, amit szerintem nem tudna ugyanúgy irányítani Gaara.Itachi vs. Nagato meg már sokszor volt, és csak nagy vitákat váltott ki.Szerintem hanyagoljuk.....
Naplózva
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #3748 Dátum: 10 szep 19, 19:23:48 »

Na most én hoztam fel a csatát a Gaara vs Kakuzu-t akkor írok én is, nos visszaolvastam a Kimimaros csatát ahol Gaara kivonta a földböl a legkeményebb anyagokat és homokot csinált belőle, tehát sztem a sárral se lenne nagyobb gondja mert átalakítaná homokká, és azért az a végső Shukaku páncél se semmi, komoly kis védelem csak ahogy azt Lee is mondta elég gagyin néz ki xD... Nem tudom ha már kage akkor alapból sem kispályásként kezelnék, Dei ellen is szépen küzdött... hát sztem lehetne esélye a győzelemre... pláne annak tudatában hogy még megvan neki az 1farkú is...
Hm na 1 másik csata:
Konan vs Temari(helyszin: 1 tiszta terep, mondjuk egy erdő közepén 1 tisztáson, véletlen találkozás senki nincs felkészülve semmire)
Lehet hogy így elsőre kicsit Konan pártiak lesztek de ha belegondoltok Konan-nek az egyik legjobb ellenfél Temari lenne, a papír bombákat simán elfújná, emelet Temari is elég jó stratéga majdnem olyan jó mint Shikamaru ha jól vettem ki(bár a lustaság bajnoka jobb ez természetes ikszdé)... sztetek?
Naplózva


--->3D Modeller<---
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #3749 Dátum: 10 szep 19, 21:03:57 »

Az itachi vs Nagato (sharingan vs rinnegan) harchoz visszatérve akkor aszondjátok Nagato nyere.
De miért?? Miben erősebb a rinnegan mint a sharingan?
Meg ha Itachy végül előhozza a sussano-t akkor az ellen Nagato mit tud tenni, vagy akár a tsukoyomi ellen vagy az ametarasu ellen?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 248 249 [250] 251 252 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!