24 szep 22, 14:13:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 247 248 [249] 250 251 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1195829 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #3720 Dátum: 10 szep 14, 14:44:52 »

Ember ne legyetek már érthetetlenek, Traavis te olyan ember vagy hogy csak neked lehet igazad ez így volt már a Tsunades vitánál is mindenki mondta h Tsunade de te mindenkit lehülyézél mert neked lehet csak igazad, igen van 1 sima chidoris Sasuke szinten ha tetszik ha nem... Narutott az átok pecsétel ütötte le, nézd meg még1x, és én átokpecsétről nem beszéltem csak sima chidorisról... Merthogy ha jól emlékszek Sasuke sima Chidorival csak a rasengan szinten volt... emlékezetek vissza első Naruto vs Sasuke chidori vs rasengan az akkori Naruto nem hiszem h annyival erősebb lenne mint a mostani Konohamaru... lehet sírni lehet nem sírni, traavis a te érvelésed 1 semmi én érveltem te funolsz ez van... a kicsi Sasuket én is jobban csipem Konohamarunál de ami igaz az igaz ha te ezt nem valód be akkor így jártál... majd hiszek neked ha te is érvelsz és nem dühöngsz... És ha átok pecsétel jössz fel én nem írtam átokpecsétet, olvas vissza... És igen levert 1 Pain testet amire nem volt képes az Elit Jounin sem... meg 1 rakatnyi Konohai ninja sem volt rá képes, ö mégis levert 1-et... és 1 kis mitugrász még...
Naplózva


--->3D Modeller<---
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #3721 Dátum: 10 szep 14, 14:52:59 »

Igen csak nem azt kell nézni hány penit vert le meg hogyan mivel akkor ennyi erővel a naruto vs sasuke küzdelemnek se volt sok értelme mivel naruto leverte a gaarat, de sasuke nem volt rá képes, viszont naruto vs sasukénél amikor elment sasuke akkor le is verte narutot nagy harc után.Amúgy a chunin vizsgánál amikor 3asával mentek csapatokba akkor kapta meg a sasuke az átokpecsétet, szzóval most nem tudom, hogy melyik sasukeról beszéltek.. az átokpecsétesről vagy a nem átokpecsétesről, mivel chunin vizsgánál kapta meg az átokpecsétet.Amúgy már a chunin vizsga idején is elég erős volt a sasuke... Ő volt a legjobb az osztályba is, osztály első, ő volt a kis zseni akkoriba is már
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3722 Dátum: 10 szep 14, 15:01:51 »

Nem érvelek lol...dísznek írtam azt a pár sort. Ám most mi van, hogy te írtad-e vagy nem az átokpecsétet? Fogd már fel mit ír a másik istenem. Én írtam, hogy az átokpecsét is ott volt neki már Chunin vizsgán és azzal lazán elveri Konohamaru-t. Összességében: Katon jutsuk, Sharingan, átokpecsét, Lee-s taijutsu. Ezekkel megveri Konohamaru-t..lol. Annyira tetszik neked ez a Konohamaru levert egy Pein testet egy Rasengan-nal, amit valóban egy csomó erősebb nminja nem tudott. Mert az is jól volt kitalálva, hogy mikor Naruto megtanulta az idézést rögtön utána elkent egy Bijuu-t. Hát laaaaza.
Plusz Sasuke zseni.. Konohamaru meg nem. És mi is volt Naruto problémája mikor olyan kicsit volt és megtanulta a Rasengan-t? Nem tudott eltalálni mozgó célpontot? o.O Hát akkor, hogy fogja Konohamaru eltalálni Sasuke-t aki elérte Lee sebességét a chunin vizsgán még a Chidori előtt, szívem? Hogy védekezik egy jóféle Katon jutsu ellen? Csöppet sérüékenyebb, mint Naruto. És mégis, hogy akarnád külön venni az átokpecsétet a chidoritól úgy egyébként? Mivel az átokpecsét végig rajta volt chidori előtt is után is. És chidoris Sasuke szintjéhez közel sincs Konohamaru...
Mach5, tudtommal a Chidori nélküli Sasuke-ról van szó ^^ És ja ott kapta az erdőben az átokpecsétet szóval azt bele lehet kalkulálni. Csak a 2. szintjét nem, mert az a Chidori után van.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3723 Dátum: 10 szep 14, 15:23:11 »

XDDD
Azigen xDDD Sasuke úgy alázta be a Byuut nem használó Gaara-t ahogy akarta,de az a kis taknyos genin egy szinten van vele xDD
Sasuke pecsét nélkül,katonjutsuk,sharingan és chidori nélkül,pusztán a sebességével megerőltetés nélkül elveri Konohamarut...Gaara elvert egy 5 kaput kinyitó Lee-t Sasuke meg ezt a Gaarát..Akkor az a kis genin elveri majd Sasukét.végülis biztos...
De vegyük ide a Chidorit is...Konohamaru tud egy fél Rasengant(igen felet,mert azt amit ő tud az minden csak nem teljes méretű,Naruto féle Rasengant) Sasuke meg Chidorit,ami visszavert egy kétszer ekkora Rasengant...Ha még most is azt mondod hogy Sasuke Chidorival egy szinten van Konohamaruval,akkor nevetni fogok (még)egyet.


Ui:a Tsunadés vitánál nem csak ő mondta azt amit Nevet
Naplózva

juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3724 Dátum: 10 szep 14, 15:51:18 »

Konhamaru vs. chunnin sasuke harcnál inkább sasuke.Sokkal több jutsut tud.Sasori&hidan vs. itach?Nos,mivel sasori báb ezért genjutsuk kilőve,viszont sasori mérgét itachi biztos hogy látja.Hidan támadásai elől itachi simán kitér,de ha ott van sasori is eléggé problémás lenne neki,viszont ugye ott az amaterasu is,ami tényleg egy óriási erejű technika,a sussano is,a tsusokyumi meg kilőve,sasori nem érez fájdalmat,hidan meg még élvezné is.Szerintetek ki nyerne? Gondolkozik
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3725 Dátum: 10 szep 14, 16:04:01 »

Persze, hogy látná mivel egy nagy lila "felhő"... Sasori & Hidan elég kellemetlen párosítás Itachi számára. Hidan persze nem jelent gondot csak rá is figyelnie kell és azért az kellemetlen. * Sasori pedig még kellemetlenebb, mert nem érez fájdalmat és a Tsukoyami így fölös. Bár Tsukoyami-val nem csak fájdalma tlehet okozni. Ámbár Sasori teste báb attól még tudata/elméje van. És a genjutsu az elmét támadja nem a teste szóval el tudom képzelni, hogy hatna rá. Itachi nem Amaterasu beállítottságú és szerinten neki még megeröltetőbb, mint Sasuke-nak. Ita viszont tsukoyami után nem fogta a szemét.. Susanoo sztem nem jó méreg ellen, mert nem hiszem, hogy még a levegőt is szűri xD De azt sem hiszem, hogy egy olyanba belefutna csak úgy, mint Sakura. (képletesen) Sasori eég kellemetlen lehet. Szerintem Itachi higgadtsága meg meggondoltsága győzelemre vezethetné.. most kövezzetek meg, ha elfogult vagyok Nevet Hidan ellen az is bőven jó lenne, ha levágatja vele a saját fejét egy Genjutsu révén, mert az meg olyan buta... Sasori-val elszöszölne és a méreg ellen nagyon kéne vigyáznia. Habár meg Susanoo kivédene mindent mérgen kívűl és nem nagyon tudják mi az szóval a meglepetés erejével le is vághatná Sasorit, ha elég közel van aztán meg becuppantja. Persze ezt nem ilyen könnyne tenné , de szerintem nyerne Ita.
*: Hidan testét ugye lehet pusztítani csak nem hal meg. Akkor vajon mi történne, ha kapna egy Amaterasu-t, mert az meg addig ég amíg el nem porlasztja áldozatát. Éés ha Hidan elporlad akkor vajon mi történik vele? Úgy nehezen lehet élni.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3726 Dátum: 10 szep 14, 16:25:36 »

Igen csak nem azt kell nézni hány penit vert le meg hogyan mivel akkor ennyi erővel a naruto vs sasuke küzdelemnek se volt sok értelme mivel naruto leverte a gaarat, de sasuke nem volt rá képes, viszont naruto vs sasukénél amikor elment sasuke akkor le is verte narutot nagy harc után.Amúgy a chunin vizsgánál amikor 3asával mentek csapatokba akkor kapta meg a sasuke az átokpecsétet, szzóval most nem tudom, hogy melyik sasukeról beszéltek.. az átokpecsétesről vagy a nem átokpecsétesről, mivel chunin vizsgánál kapta meg az átokpecsétet.Amúgy már a chunin vizsga idején is elég erős volt a sasuke... Ő volt a legjobb az osztályba is, osztály első, ő volt a kis zseni akkoriba is már


Istenem te vag Juura2 -.-"
őszintén, szerinted naruto miért nem verte le sasukét a végzet völgyében? Nézd már meg h mit csinált naruto azelőtt, hogy odament harcolni. ugy kb 10 rész nézz vissza. Sasuke mit csinált ezalatt? Jah igen, pihent a hordóban. Igencsak kiegyenlített küzdelem...


Off: Még végülis nem lenne baj h csapatokat raksz össz mert az is jo harc. de ilyen csapatok xD Ha egy programba berírnám az összes naru-kari nevét, az is értelmesebb párosokat adna random. off end




Nos hidanra nem nagyon van hatással a tsukuyomi, mert ugye élvezi a fájdalmat. Az hogy sasorira hogy hat nem tom, de nem nagyon van szeme Nevet Sztem már csak sasori mérgei is kicsinálná, ha nem használja időben amaterasut/susannoot. 50%-50% persze hidan nemsokat ér, mert kétlem hogy vért szerezne itachitol. Bár az poén lenne h egy amaterasu után megnyalná itachi szemét ikszdé (nah jo ez durva volt xD)


Szerk: Nem ZerO, hanem Zer0 Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 14, 16:40:35 írta Zer0 » Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3727 Dátum: 10 szep 14, 16:32:40 »

Naruto nem a fáradós tipus mellesleg bocs, hogy Sasuke-ban nincs ott egy Bijuu ami kb 20szor megmentette Naruto-t a haláltól. És mivel a harc alatt Naruto-ból kijött pár farok ezért nem kell őt sajnálni, hogy mit harcolt pár résszel ezelőtt.
Ne röhögtess, hogy Itachi-t Sasori elintézné csak mérgekkel... itachi nem Saskura.. Ne becsüld le egy Uchiha szemeit ifjonc xD
Ám miért ne hatna genjutsu Sasorira? Szerintem elképzelhető mivel az nem a testet támadja..
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3728 Dátum: 10 szep 14, 16:58:23 »

Nem elképzelhető,hanem biztos.
A genjutsu úgy hat hogy összezavarja az ellenfél chakraáramlását,és így megtéveszti az érzékeket. Most ha az jön hogy Sasorinak nincs chakrája,akkor nem fogom kommentálni a dolgot Nevet

Azért akármennyire élvezi Hidan a fájdalmat,arra kíváncsi lennék hogyha 3 napig megállás nélkül szurkálnának egy karddal mit szólna hozzá xD

Ebben a Hidan vs. Itachiban azt nézném meg nagyon ha Hidan szerez vért,Itachi meglepődik hogy mi ez a bőrelváltozás,és elkezd Amaterasuzni xDD Mekkora lenne már xD

Ezt úgy imádom hogy az Itachi harcokban mindenki csak a 3 MS technikát hozza fel... Itachi 70% chakrával,MS nélkül jó ideig úgy sz*patta Narutoékat ahogy akarta Nevet

Ha Narutonak meg annyi esze van hogy több óra szaladgálás után nekiáll harcolni egy nála erősebb/vele egyszinten lévő valakivel,akkor meg ennyi esze van,már bocs.
Naplózva

traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3729 Dátum: 10 szep 14, 18:51:47 »

Minek is van a 3sor szabály... Pein vs Oro...
Szerintem erre még a legelvakultabb Oro fanok is tudják a helyes választ. Hát már, hogy a francba ne nyerne Pein?? Főleg, ha Oro-nak fingja sincs a titkáról és komoly a harc akkor Pein 2perc alatt megöli. Banshou Tennin chakrarúd..vedlés. Ám ha meg kapna 6 rúdat lehet, hogy eléggé megzavarná a chakraáramlását és nehéz lenne bármit is csinálni. Ha meg nagyon vedlik Oro akkor Chibaku tensei. Tök mindegy változatosan tudja megölni Pein.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3730 Dátum: 10 szep 14, 19:11:57 »

Meg ott van a lélekszippantós pein is,amit nem szabad elhanyagolni.3 pein visszavonulásra késztette a sennin-jirayát,és ha nagató nem játszadozik,akkor az a 3 pein test is megöli.Orochimaru meg nem tud genjutsut,így talán még 3 pein test is megölné,a 6 testről meg már nem is beszélek,az edo tensei is elhanyagolható pein ellen.Pein-nek ha nem tudják a titikát,akkor talán senki se tudja leverni.Pein ellen az fms sasuke kell,akinek igaz nem láttuk az erejét,de akkor is csak ő tudná jelenleg is legyőzni.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 14, 19:14:59 írta juura » Naplózva
Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #3731 Dátum: 10 szep 15, 17:00:22 »

azért mondjátok már el pein hűdenagy titkát ami minden egyes "érvelésben" benne van!
1: osztott látómező. OK, egy gyengébb byakugan. orochimaru biztos látott már byakugant.
2: dagi pein elszívja a jutsukat. ok, erre biztos nehezen jönne rá oro az első jutsuja után.
3: egyik test képes feléleszteni a többit. ez nagy titok, kb az első alkalomig, átunna biztos nem az lenne az első amit kiüt. + alapból van ~16% hogy azt üti ki elsőnek.
4: egyik test képes kiszívni az ember lelkét. mivel csak amatőrökön láttuk alkalmazni nem tudni orochimaruval hogy boldogulna, de miután a halál istene is csak félig volt képes kivenni nem lepődnék meg ha ennek se menne (ok, azt egy keresztülszúrt 60éves Sarutobi kezelte, de ha azt nézzük hogy ugyan ez a jutsu a kyuubi lelkét + chackráját szedte ki akkor ha csak 10%on sikerült megcsinálnia sarutobinak már akkor elégnek kell lennie)
5: ~5 sec két shinra-bansho tennin között. erre kakashi is rájött, sanszos hogy orochimarunak is feltűnik, ráadásul neki nem nagy dolog 1-2t bekapni.

na hát ennyi volt pein nagy titka, amit nem tudva LEHETETLEN legyőzni.
(elárulom hogy pein titka az hogy ezek csak bábuk, és nagató a távolból irányítja őket)
szóval ha csak peinről (azaz a 6 irányított testről) beszélünk akkor summázva:
6 test, kb egyenlő 6 komolyabb bunshinnal. 3 idézés, +8 jutsu. ennyit orochimaru is tudott: 1 állat + 3-6 edo tensei, +1000 jutsu, +az edp tensei idézéseknek is volt pár.

ha esetleg van peinnek valami más nagy titka, avassatok már be légyszives.

nem azt mondom hogy könnyen, vagy egyáltalán legyőzné, de ha kikap biztos nem a NAGY TITOK miatt.

volt egy harc, amit korábban irtam, de mr. "Szerintetek ki nyerne? Gondolkozik" azon is átsiklott és irt másik 8at...
Jelenlegi Lee vs Neji, 1-2 oldallal korábban kifejtettem az előnyöket és hátrányokat.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 15, 17:02:49 írta Rewiag » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3732 Dátum: 10 szep 15, 17:13:52 »

Ez a  Mr. Szerintetek ki nyerne nagyon jo volt xD ott a pont.

Lee vs Neji

Hát ha lee képes a 7 kapura, mint a mestere, akk szerintem 90% neki. Persze neki is biztos fejlődöt, de a technikák, amit anno a nagybátjátol láttunk nem vmi nagy dolgok Lee ellen. A csakrapontjait nem lenne könnyüó eltalálni olyan vkinek aki lee gyorsaságával bir, szal sztem a 8 16 32 blabla csapás nem nagyon hatna. ( persze nem mérvado annyira, hisz shikamaru is valszg joval tulszárnyalta az apját csak mondtam vmit.) föleg ha kicsit becsiccsent szemöldök:D
összességében legalább 70 % leenek. Nyugodtam megkövezhettek ha nem tetszik, de ez a véleményem Nevet
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3733 Dátum: 10 szep 15, 17:23:26 »

Nem elég nagy titok az, hogy a Rin'Negan amiről csak legendák vannak egyszer csak megjelenik előtte ráadásul egyszerre 6?? Nézd már meg a Jiraya-val való harcát. Pont, hogy a titok miatt kapott ki ami ja annyi, hogy hat Rin'negan-os test van és mindegyik nem szokványos jutsuval. Szerintem ezt pont elég ahoz, hogy hamar megöljön...
Oro is pont úgy kapna ki, mint Jiraya.
Lee vs Neji pedig egy egymondatos : Kapukkal Lee amúgy meg Neji.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #3734 Dátum: 10 szep 15, 17:24:21 »

Természetesen nem tudná Oro legyőzni Peint. Viszont Jirayahoz hasonlóan pár testet ő is kitudna nyírni. Nem szabad elfelejteni, hogy Oro egy zseni, nem lennék meglepődve, hogy már a hat test felállásából rájönne, hogy a hátsó valamiért fontos azért is áll ott. (test újraélesztő Pein). Valszeg a többi titokra is rájönne az első pár próbálkozás alatt. Ha Jiraya is elég hamar rájött a dologra, Oronak se tartana tovább, sőt!  Az ugye hátránya, hogy nem tud a békákhoz hasonló genjutsut, viszont őt nem hátráltatja egy kar leszakadás, vagy ha eltörik a torkát stb.....Csak kiköpi magát és megy tovább a dolog, valszeg jó állapotban 3-4 szer tuti megtudja csinálni, ha nem többször. A Shinra tenseit elsőre ha bekapja védheti egy "kiköpéssel" azt. Másodjára viszont ne feledjétek, hogy ott van a hármas fedezéke, ami csak nyújt annyi védelmet, hogy ne haljon bele ismét. Én azt mondom talán még Jirayanál is képes több testet elintézni az eszének és az ellenálló képességének köszönhetően.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 247 248 [249] 250 251 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!