24 szep 22, 16:10:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 245 246 [247] 248 249 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1195971 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3690 Dátum: 10 szep 10, 14:30:15 »

Iamhated kicsit el vagy szállva magadtól. Asuma nem gyenge csak kikapna Hidan-tól, ha nem ismeri a képességét. Ennyi. Pont. Asuma nem olyan gyenge, mint ahogy te írod és nem is olyan erős, mint ahogy azt mások állítják xD Tűz országának vezetőjét védi az a 12ét csávó. Namost odament két Akatsukis és leölte az egész templomot Nevet Erről ennyit.
Mellesleg úgy, hogy nem vágják Hidan képességét még sokan kapnának ki tőle.. A meglepetés ereje miatt, mivel nem látnak minden nap egy halhatatlan embert.
Oro &Sasori-hoz annyit, hogy Minato nyerne Nevet
Mit tud csinálni Minato a vashomok ellen? Még így is, hogy kb 3 jutsut (KB) láttunk tőle, azok elég erősek, hogy finoman fogalmazzak. Mit csinál ellene? Elteleportál. Nehéz célozni valakire aki egyszer itt van a másik pillanatban pedig ott és nem tudod, hogy hol fog felbukkanni. De akár magát a támadást is elteleportálhatja, mint a Kyuubi chakralövedékét. Szóval nem kell leírni. Ráadásul azt is megteheti, hogy az egyiket elteleportálja, megöli és vissza a másikhoz, így végig 1vs1 szituban maradva Nevet És lehet, hogy nem tudja megölni Orot egy sima Rasengannal, de gonodolom ő is tudott Odama Rasengant pl.. Meg, ha Jiraya és Oro egy szinten vannak és Minato felettük van akkor csak van vmi jutsuja ami végez Oroval... Könyörgöm Minato volt a legerősebb Hokage. És aki a Kyuubival fel tudja venni a harcot nehogy már Oroval ne tudja... Sasori titkára hamar rájönne viszonylag mivel éles eszével már bizonyított Tobi ellen. Na ennyi.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3691 Dátum: 10 szep 10, 14:36:28 »

Hát-hát, itt is a teleportálás fog dönteni, Minato nem nyer egyértelműen (Minato vs. Orochimaruról írtam valahol, Sasorinál is valamelyest hasonló a helyzet, Minato ha problémás ellenfél is bárki számára, nem feltétlenül tudja likvidálni őket, mert kis ütőerejű támadásokat használ, és van egy-két csapda, vagy gyorsan ható támadás, amit csúnyán benézhet), de azzal, ha magát, az ellenfeleket, az ellenfelek támadásait összevissza teleportálgatja, bármiylen csatából győztesen jöhet ki, meg amúgyis, ha Minato nem tud mihez kezdeni, bármikor elugorhat bármilyen erősítésért, segítségért, segédeszközért, majd visszatérhet másodpercekkel később...

Arra viszont, hoyg sennin módot, bármiylen az alaptól eltérő rashengant , vagy hasonlót tudna, semmi nem utalt.

szerk.: Ja igen, meg tegyük hozzá, a miheztartás végett.. Edo Tensei



Amúgy bírom az Oro'-Sasori akatsuki párost, úgy megnézném őket egy kis múltba tekintésben akárcsak beszélgetni, oltani egymást, de még inkább mondjuk egy "akatsuki-küldetésen" részt venni, ha voltak így bevetésen.
persze Dei' és Sasori képességei jobban kiegészítik egymást, meg miegyéb, de nem erről beszélek.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 10, 14:45:40 írta STM » Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #3692 Dátum: 10 szep 10, 14:43:34 »

Hidan vs Asuma. Én úgy emlékszem hogy az egész csata közben Shika folyamatosan kergette az Árnyékával, és így Hidan nem tudott teljesen Asumára koncentrálni. És ez a "szertartás", a manga legerősebb technikája egy olyan technika amivel akármilyen shinobit lelehet szedni percek alatt, még a nagy Rikodut is. Hidan harcstílusát ez képezi, ergó kivételes Taijustuval kell rendelkeznie, ami megvan. 1v1 Asuma egyszerűen nem tudna mit kezdeni vele. Asuma egy közepesen erős shinobi, 12 Őrző tag, meg nagy vérdíj, meg szép kis körítés mézeskalács házzal, ő csak olyan mint az ANBU fekete harcosok, erősnek vannak mondva, kivételesne vannak mondva, aztán ha csatára kerül a sor kihullanak. Ennyi Asuma.

Oro és Sasori vs Minato. Ha nem engedik Minatonak kihelyezni a pecséteket, akkor nyert ügyük van.

Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3693 Dátum: 10 szep 10, 15:11:46 »

És mégis, hogy nem engedik? Nevet Minato hozzájuk ér és ott a pecsét ha akarja. Csupán abból lehet következtetni, hogy tudja az Odama rasengant, hogy ő találta fel a jutsut... És nem kell sennin mód az Odama rasenganhoz szóval...ráadásul nem is említettem a Sennin módot. Na itt egy nagy erejű támadás mondjuk tőle: Ugye láttuk, hogy elteleportálta  a Kyuubi támadását sok kilométerrel arrébb. Szóval oda teleportálja a támadást ahova akrja. Ergo teleportálhatja arra is aki használta a jutsut. Szal mondjuk azt a chakratámadást a Kyuubira is teleportálhatja akár... Ez elgé jól hangzik nem? Egyébként is nevetséges feltételezni, hogy Oro és Minato egy szinten vannak.
Oro egy igen erős shinobi és a 3Sannin egyike.
Minato pedig a legerősebb Hokage. Van egy olyan érzésem, hogy ez nagyobb erőre utal. Ám meg az is milyen poén lenne, ha a vashomokot egyből magára Sasorira teleportálja vagy Orora. Edo tenseivel meg Sarutobi is felvette a harcot akkor Minato is fel fogja. De az sem felejtős, hogy Minato-val való harc is gyorsan zajlik. Kb mint a Raikage-Sasuke. Azzal a különbséggel, hogy Minato nem éppen nintai jutstut használ.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3694 Dátum: 10 szep 10, 15:28:19 »

Akkor is tény, hogy kis ütőrerejü jutsukkal nem fog elbánni sem Sasorival, sem Orochimaruval, és az is, hoyg mindkettőjüknek van egy rakat trükkje, amivel ha csak annyira elkapják, mint Madara, amikro hozzáért, vagy rárakta a láncot, vége a harcnak. Ennek ellenére valószínűleg Minato nyerne, mint ahogy fentebb írtam én is, az ellenfelek és a támadásaik teleportálgatásával, ez  így elég lenne.

Mondjuk a vashomok azért annyira talán nem veszélyes, Sasorit csak nem zúzná össze annyir,a mielött észreveszi, mi történik, hoyg még az a húskonzerv is szétmenjen, és egyébként is, amint nem tud koncentrálni, és nem vezérli a bábot, a támadás véget ér. Oro't sem hagyná szétzúzni, de ő egyébként képes közlekedni szilárd anyagokban, oylan Zetsusan, és a kyuubi-Naruto támadása után is szépen egyben maradt a teste (kérdés, mennyit kapott belőle, nyílván nem oskat) szóval a vashomok konkrétan szerintem felejtős.
Úgy áltlaában, tartom magam az első bekezdésem végéhez, de nem nagyon jut eszembe konkrétan oylan támadás, aminek a visszafordítása elég lenne.

Az utolsó előtti mondatodhoz még azt tenném hozzá, hoyg itt nincs is a szerencsés ellenfeleknek sharinganja, ami javít valamennyit a helyzetükön.
Azért Sasori csak le tudja foglalni, amíg megtörténik a jutsu. Ráadául eléggé más helyzet "játékból" megidézni az első két hokagét, még ha nem is semmi duó, mint ténylegesen csak harci eszközként használnia  technikát. Így akár jóval több ellenfél is előkerülhet, hogy csak ennyit mondjak. A második hokage mondjuk elvileg tudott valami téridő jutsut, szóvak ő nem lenne egy rosz választás.
Sarutibi amúgy valahogy megakasztotta a technikát, úgy, hoyg belekontárkodott, ilyesmit is tudna talán Minato.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 10, 15:34:31 írta STM » Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3695 Dátum: 10 szep 10, 15:53:31 »

Teljesen egyetértek iamhated-dal. Asuma jó,nem gyenge,de ha az Akatsukihoz nézzük akkor Chuck Norrist és Kakashit(?) leszámítva egyik jounin sincs még a közelükben sem.
bocs kicsi off:nem farmolom a kommenteket, csak leírom a véleményem. értelmet vinni a hszekbe? Nevet mutass egy hszt, amiben nem érveltem h mit miért írok. Az érveket ált a databook alapján írom szal nincs kifogás. PMben linkelhetnél egy hszt, ami szerinted csak farmolásnak lett írva -.-"

Szövegértés egyes,ugyanis iamhated juurához beszélt Nevet
Nem gondoltam hogy ilyen is lesz,de SSS-sel is egyetértek. Ha ott Shika nem gondolkozik,kergeti Hidant akkor Asuma sokkal előbb bevégzi.
Minato vs. Orochimaru-Sasori?
érdekes harc,talán a két legkellemetlenebb ellenfél Yondaimének. Orochimaru szinte megölhetetlen,és Sasori ellen is ügyesnek kell lenni hogy sikerüljön. Ezzel az 1 vs. 1-ezéssel lehozza,de ha nem sikerül ezt kiviteleznie,akkor necces a dolog. Ha a Sandaime elintézte az első meg a második hokagét egyszerre,akkor a Yondaimének fele annyi idő alatt sikerülne ez szerintem.
Naplózva

juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3696 Dátum: 10 szep 10, 19:11:05 »

Tobi vs. shikamaru?Vajon rá-e jönne shikamaru tobi képességére,mert ha igen,akkor van esélye a győzelemre,hiszen tobi ellen lehetetlen nyerni puszta erővel,ő ellene ésszel kell harcolni,és a gondolkodásba shika profi Nevet Bár szerintem tobi győzne,túlságosan is tapasztalt,meg a beszippantós technikája durva.Szerintetek ki nyerne? Gondolkozik
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3697 Dátum: 10 szep 10, 19:28:36 »

Nekedadom a legrosszabb harc kitalálója címet juura, ezen már röhögtem is kösz. Hát azért kétlem h shika egyáltalán felfogná mi történik azalatt a 2 pillanat alatt, míg meghal Nevet Ne érts félre, shikafan vok javábol, de azért tulzás h bármit is tudjon vmit tenni tobi ellen. Hogy jönne rá a titkára? Nem valoszinü, mert se kézjel, se semmi nem utal arra, hogy hogy használja tobi a technikát, és h mi a gyenge pont.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 10, 19:29:40 írta Zer0 » Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #3698 Dátum: 10 szep 10, 21:06:11 »

Igen, Inonak is lehet adni akkor Madara ellen 25%-ot, mert lehet megfogja a hajas jutsujával aztán beleköltözik és bemeséli neki, hogy csináltasson fekete műkörmöket. Mosolyog Szegény Shikamaru fel sem fogná mi történt vele azt már rég 1 másik dimenzióban kávézna. Shika akkor erős stratéga, ha van ideje kitalálni a dolgokat. Na most itt erre módja nem igazán van.

Yondi vs. Oro-Sasori:

Én nem tudom mióta gyengécske támadás a Rasengan. Azért eddig akárhányszor láttuk mindig elpatkoltak tőle. Kivéve a Kyuubi meg Kabuto (de az még csak rasenganocska volt Mosolyog ) Oronak sem fog ugyanúgy jól esni ha telibe kapják vele, azt belepanírozzák a talajba. Mindenki azt hiszi, hogy végtelen chakrája van neki?! Edo Tensei...  meg had kapjon telibe majd csinálok új testet meg minden. Kb. elnyomja mind a 2 technikát azt köthetnék rá az oxigén sátrat. Mosolyog Pein is fosott tőle, pedig ő még el is tudja nyelni a jutsut plusz alapból hullákkal nyomult. Sosem láttuk miként reagálna Oro 1 rasenganra, de az eddigiek alapján amilyen pusztítást végzett, garantáltan nem fog neki örülni ha a szeme közé kapna 1et.
Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3699 Dátum: 10 szep 10, 21:13:51 »

Nemtudom,ha az nem hatotta meg különösebben Orochimarut hogy kettészelték,szerintem az se zavarja ha egy chakragömböt belé nyomnak xD
A Rasengan nem gyengécske,csak Oro ellen kevés.
"Pein is fosott tőle" Pein hogy fosott volna akárkitől is,ha már istennek hitte magá?xD vagy adsz egy mangaoldalt? ilyenre nem emlékszek,de lehet én vagyok hülye.(ha pontos oldalt nem tudsz,az is jó ha körülbelül megmondod melyik részre gondoltál)
Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #3700 Dátum: 10 szep 10, 22:56:03 »

Juugo vs. Hiruzen Sarutobi: Nos, kérdés, hogy Juugo egyből CS2 móddal indul vagy anélkül. Ha nem, akkor valószínűleg a tata nyerne, mert pár komolyabb technikával megsorozza, mielőtt még igazán eldurvulna a kis skizofrén. Ha igen, akkor valószínűleg Juugo nyer, mert brutál gyors és erős. Bár ha van ideje Sarunak megidéznie Enmát, akkor talán lenne esélye.

Blondaime vs. Oro&Sasori: Kemény dió, de jó eséllyel a szőkeség nyer - a Hiraishin egyszerűen túl sok lenne nekik. Rosszabb esetben Sasori méregfelhője elkapja, de akkor is csak 3 nap múlva hal meg.



Új ötlet: Killerbee vs Gai (bocs ha volt, én nem láttam)
1) Kirabi nem használja a Hachibi-t, de mind a 7 kardját plusz a villámvezetést igen, Gai a nyolc kaput nem, de nunchakut használ.
2) Minden lehet.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 10, 22:58:49 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3701 Dátum: 10 szep 10, 23:01:15 »

Bee-Gai:
A 2. verzió szerint Chuck Norris mód ellen kikapna Bee.(Mit Gai-senseinek egy nyolcfarkú? Nevet)
1. verzió:Ez viszont jó lehet,bár Gaitól sokat nem láttunk,de elképzelésünk azért lehet róla. Azonban szerintem ezt Bee lehozza,7 kard ellen amilyen szinten ő használja őket,kevés Gai nunchakuja. De ha itt még nem is dől el a harc,maga a tény hogy Bee képes természetmanipulációra(pl a kardjába vezeti a villámot úgy szeleteli fel a nunchakut ahogy akarja) az nagy előny,Kirabi win.

Juugo Hiruzen: Juugo azért nincs egy hokage. Oké,ott az átokpecsét,de az kevés ide,Sarutobi más szint.
Naplózva

juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3702 Dátum: 10 szep 10, 23:12:14 »

Bee vs. gai?Ha nem használhatja a hachibit,akkor gai nyerhet,de csak a 7 kapuval.Taka sasuke nélkül vs. danzou?Szerintem danzou,de nem lenne könnyű dolga.Suigetsu majdnem halhatatlan,juugo 2. szinten durván tolja,karin meg rájönne danzou technikájára,meg  esetleg gyógyítana.Szerintetek ki nyerne? Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 10, 23:12:50 írta juura » Naplózva
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #3703 Dátum: 10 szep 11, 00:31:54 »

LoL szóval szted Gai kb olyan szinten van 7 kapuval mint Bee alapból... lol ezen röhögnöm kell Nevet miért Bee a nyolcfarkun kívül meg a villám elemen kívül mit mutatott? jah ott a 7 kardja... és ez szted nyolcfarku nélkül mire megy 1 7 kapus Gai ellen? aki 1 ütéssel hatástalanította Kisame-t? A 7 kapu ereje nem kicsi ember ne csak néz hanem láss is Nevet ha Bee nem használja a nyolcfarkut és Gai 7 kapuzik akkor nemhogy nyer hanem kitörli még a létezését is 1 perc alatt Nevet  Ha mind2 Sima taijutsuval küzd se nyolcfarku se 7 kapu akkor nem tudom mind2 nagy taijutsus, és azért Gai ninjutsuban magasabb szinten áll Lee-nél töle látunk már pár alap jutsut plusz van idézése is amit még nem láttunk h mire képes de sztem a teknős elég jó védelmet nyújthat bármi ellen... hát Bee előnyben van a természetmanipulálásal de nem tudom h az elég e? Ha mind2 full power azért Bee azt lehozza, 1 nyolcfarku csak 1 nyolcfarku a Hebi-t is lealázta csak amaterasu tett be neki...
OFF: Ám most ugrót be nekem h vajon Gai képes e a természet manipuláciora? Elvégre ö nem 0 ninjutsus mint Lee... a másik pedig hogyha ö is besakézik(részeges karate mester feeling) vajon ö is olyan lesz mint Lee?
Naplózva


--->3D Modeller<---
Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #3704 Dátum: 10 szep 11, 11:58:15 »

dei vs tobi

dei tényleg nagyon okos nem tudom mit kezdene az ellenfelével. A c4-et nem tudja magán átengedni így az megölheti ha előtte nem szdi le dei-t a gyorsaság kérdése minden. Ha a C4 eltalálja onnantól vége a csatának.

És milyen lenne egy sasori dei vs kakuzu hidan kenny helyett kisame
Naplózva
Oldalak: 1 ... 245 246 [247] 248 249 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!