24 szep 23, 16:27:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 221 222 [223] 224 225 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1197654 alkalommal)
0 Felhasználó és 44 vendég van a témában
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3330 Dátum: 10 aug 15, 07:14:03 »

chiyo vs hinata? uhh ez is jó kérdés hát már chiyo nem a régi és a fürge mint anno, szal nehezen kerülgeti az ütéseket, de sztem a csakratámadáokat bábokkal képes visszaeni. őt leginkább yoda mesterhez hasonlítanám Nevet de azét hinat is védi sztem a senbonos meg kunaios támadásokat. én úgy 65%ot adok az öregnek ha minden erejét beleadja, és 35ötö hinatának Mosolyog
Naplózva
Shinobi031
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 92



« Válasz #3331 Dátum: 10 aug 15, 08:21:34 »

Zer0 szeirtem félreolvastad Leol hsz-ét, ő Choji-ra gondolt, nem Chiyo-ra, mondjuk télleg hasolnó a nevük. Érdekes csata lehet a Hinata vs Choji, ha hinata le tudja folytani Choji csakráját, akor győzhet. De nem tudom mit tud kezdeni Choji méretnövekedésével, ahoz gondolom elég gyors hogy kikerülje Choji megnövekedett végtagjainak a támadását.
Naplózva

All this time I've been called a genius, so I cannot lose.
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3332 Dátum: 10 aug 15, 09:53:03 »

Kakashi erős ninja, 1 az 1 ellen valószínű hogy télleg mindeggyiket lenyomja,de hármójuk ellen semmi esélye,szerintem juugo jelentené a legnagyobb gondot,egyedül is nagyon megizzasztaná,ha meg még ott van suigetsu is...kakashinak bye bye és milyen lenne egy gaara&suigetsu vs. kisame.Szerintem kisamének itt is jó esélye van,olyan 60%-ot mondanák kisame javára.Szerintetek ki nyerne?Ja és mégegy,lehet hogy most megköveztek de szerintem kisaméről az fog kiderülni hogy erősebb mint pein,azért mert gondoljatok bele,kisame két jinchurikira és yamatora azt mondta hogy ez egy kicsit nekem is sok,erre még pein is azt mondta volna szerintem hogy semmi esélyem.Úgy gondolom hogy ez mindenképpen érdekes,de ennél a harcnál csak az alapján döntsetek hogy ki nyerne,hogy mit mutattak eddig. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 15, 10:35:56 írta juura » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3333 Dátum: 10 aug 15, 11:25:38 »

Természetesen Pein. Akár csak a Yahiko testtel is jó eséyle i lennének. A hat Pein megenné Kisamét reggelire.
 Kétlem, hogy a smahaeda chakraszívó képességre elég erős, hogy használhatatlanná tegye a testeket, a hullák nem lélegeznek, nem fulladnak meg, a Samahedára válaszként ott a dagadt test, viszont Peinnek van egy rakat őrülten erős támadása, amik meleltt nem soakt érne a Smaaheda gyógyító ereje (például egy nagyobvb shinra tensei elsodorja a kardot, Kisamétől, de uyganez megoldható banshou tenninnel is, a chibaku tensei meg úgy zúzná össze Ksiamét bármiylen állapotban, hogy nem marad belőle sok, a lélekkitépés lehetőségeiről nem is beszélve, bár az a test magában gyenge). Kisame emellett egy meggondolatlan álalt, aki kedveli a közelharcot, ami itt nem nyerő ötlet amúgysem. Ha egy testet esetleg kiüt, az vissza is jön, amíg nem szedi le a megfelelőt, és ráadásul ott van a nagyrakás idézés is.
Kisame elszólása nem jelent semmit... Pein emg elgyőzhetetlennek tartotta magát, nem modnta volna, hogy eséyle sincs.
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3334 Dátum: 10 aug 15, 11:35:16 »

Na azért két jinchuriki ellen aki a legerősebb bijuukat  használja azért nagyon bajba lenne...én meg nem azt mondtam hogy jelenleg kisame verné peint hanem azt hogy lehet hogy később kiberül,hogyha kishi ennnyire tartogatta kisamét,akkor nem lehet valami kispályás.Na mindegy,mit szóltok akkor egy suigetsu&gaara vs. kisame harchoz?Szerintetek ki nyerne? Nos,kisame szerintem a vizet nem használná,mert azzal ugye suigetsut erősíti,akkor csak sima taijutsuval és chakraelszívással harcolna ellenük.Ez nem lenne olyan nagyon könnyű kisaménak,nem tudom most így eldönteni ki nyer ha jobban belegondolok,akkor olyan 50-50%.Szerintetek ki nyerne? (de hogy félrene érts stm én a végén azt hogy ki nyerne, nem kisame és peinre értettem,hanem suigetsu&gaara vs. kisaméra)
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 15, 12:52:46 írta juura » Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3335 Dátum: 10 aug 15, 13:31:51 »

Suigetsu&Gaara nyerne szerintem. Ahoz, hogy Samehada chakrát szívjon el azért sztem közel kell lenni az ellenfélhez. Nem közvetlen közel, de azért egy távolharcost sztem nem tud kiszívni. Szal Gaarat alapból nem. És akkor előremegy Suigetsu, mert jobban bírná a strapát elől, Gaara meg hátulról szépen elkapja Kisamet. Mondjuk sztem a víz erősebb, mint a homok, de ketten lehoznák. Gaara azért már Kage szint elv, szóval Suigetsuval együtt lehoznák Kisamet. Pl Gaara fogja azt hátulról nyugodtan agyonnyomja homokkal Kisamet... Túl nagy előny, ha Gaara szabadon azt csinál amit akar. Meg tud magasból is támadni ugye...
És Pein mindenképpen erősebb, mint Kisame.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3336 Dátum: 10 aug 15, 13:39:38 »

Rendben akkor milyen lenne egy kisame&suigetsu& kakashi vs. pein.Lehet,hogy egyből rámondjátok hogy pein,de szerintem ez már talán nem is annyira egyértelmű.Mert tegyük fel kisame létrehoz egy óriási víztömeget,ami eléggé nagy lehet,hiszen 30%-on akkora víztömeget hozott  létre mint egy tó,akkor 100%-on.Ha suigetsu azzal egyesül akkor nem hiszem hogy pein eltudná nyelni Gondolkozik Csak pein előnyére válhat hogy kisame lehet hogy nem tud chakrát szívni meg ott vvan kakshi is,érdekes lenne.
Naplózva
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #3337 Dátum: 10 aug 15, 13:49:47 »

Nem tudom.. Szerintem még mindig nem lenne érdekes. Amúgy jól tippelek, hogy Kisame-t eléggé fanolod? Nevet
Mit ér Kisame azzal, hogy csinál egy tavat? Egy Pein test képes megidézni a többit, egy pedig "kilőni" őket. Akár egyszerűen el is mehetnek onnan. Egy nagyobb Shinra tenseiel árrébb rakhatja a tavat.. Vagy egyszerűen vízen járna^^ Kakashi úgysem fog kopoltyút növeszteni.
Az pedig megint csak érdekes lenne, mikor Peintől szívnak el chakrát. Nyugodtan szívhatják, max azt érik el vele, hogy kapnak egy chakrarudat és onnantól annyi.
Ez azért nagyon rossz felállás így, mert Kakashit nagyon hamar lehozná az összes Pein. Suigetsu? Ne vicceljünk.
Egyedül akkor van valamennyi esélyük, ha egyszerre támadnak. De ha még le is csapnának néhány testet, ők azt nem tudják, mennyi van összesen. (Honnan tudnák?) Lehet, csak 5el fognak harcolni, az újjáélesztő pedig nem lesz ott, csak ha kelleni fog..
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3338 Dátum: 10 aug 15, 14:40:06 »

Szerintem így sem érdekes Nevet
Tóval nem ér semmit... 1. Kakashi megfullad. 2. A hullák nem fognak szóval értelmetlen.
Egyikük sem tuna kijönni a Chibaku tenseiből... Shinra tenseivel mit kezdenek? Kakashit Yahiko Pein egyedül pillanatok alatt lerendezte. Ha úgy harcolnak, hogy ismerik Peint meg a titkait akkor adnék a Kakashi teamnak olyan 45%-ot. Ha nem akkor pedig olyan 10-et Nevet
Ha imserik és úgy támadnak, hogy a Shinra tensei "töltési" idejében akkor van esély csak akkor meg egy másik Pein fog beugrani elé és pá. Taijutsuban nem verhetik meg amíg több Pein van... Ninjutsut elszívja... Genjutsut meg egyikük sem tud. Kakashi ha tolna egy Kamuit az élesztős Peinre akkor sokat tenne a csapatért, de utána fáradt lenne szal már nem igazán harcolna... Mind1 Pein nyer.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3339 Dátum: 10 aug 15, 14:53:06 »

Igen,kisame-fan vagyok.De attól még szerintem egy ilyen csapatnal lenne egy kis esélye.De akkor hogy ne csak kisamét hozzam föl,legyen egy orochimaru vs. sasuke,de úgy hogy sasuke csak a sussano legelső szintjét tudja.Nos szerintem így is ő győzne,ott van tsukyumi amaterasu.ÉN adok sasukénak egy jó 80%-ot.Gondolom ezzel mindenki egyetért Mosolyog Vélemények?
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 15, 16:02:33 írta juura » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3340 Dátum: 10 aug 15, 16:07:40 »

Nem éppen. Sasuke amíg nem képes igazán komoly genjtusura (eddig egy ideig-óráig tartó bénító genjtusut villantott, amit úgy valamenynire komyosyan lehet venni, és ami itt is hasznára lehetne), addig nem ellenfél még az új Susanoojával sem Orochimarunak. Ugyanúgy, ahogy Danzou ellen, itt sme érne sokat a különböző próbálkozásaival, sőt, kicsit hasonlóan zajlana a harc, azzal a különbséggel, hogy itt nem számítanak az izanagi korlátjai, és Orochiamru fegyverarzenálja változatosabb, és sok tekintetben hatékonyabb, mint a Shiushi szemét nem hazsnáló Danzoué.
Ha Susanoo egy ideig meg is védené Sauskét, mit érne hoszsútávon, oylan fegyverrel, mint az a nyíl? Csak lefárasztaná magát, semmi több.
Valószínüleg bizonyos szempontból hasonlóan zajlana a harc, mint a  legutóbbi összezördülésük, és, ha Orochiamru oylan vedlési periódusban van, akkor hasonlóan is zárulna. Egy élethalál küzdelmet uyganúgy megnyerne.

Ha hazsnálja a bénító genjutsut, amit a nő eleln, és elég ideig ki is üti vele Orochimarut (láttuk, hoyg ott a raikage elelni harcnál sme tartott órákon át) akkor az amaterasu ésszerű használatával nyerhet, bár a raikagén is elég lassan fejtette ki a ahtását, vagy akár más eszközzel is, tulajdonképpen. Ez egy esély, más nem igazán.Amúgy abban a visszaemlékezésben Itachi is hasonló jutsut sütött el Orochimarun, csak kevésbé baddass stílusban. Még az is lehet, hogy ehhez, aza lapján, ahoyg Kakshi és Sasuke használt haosnlót, közvcetlen közelről kell a másikra kacsintani.
Amúgy Danzpunál is ezt a bénító genjutsut kellett volna ellőnie, amit vagy hatástalanítani tud, vagy nem, szerintem szerencsés lett volna.. de mint tudjuk, a z új Sasuke egy állat, aki csak megy előre, ahoyg jön, lehetőleg teljesen lehasználva magát, néha egy gyorsan kitalált trükköt ellőve.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 15, 16:09:21 írta STM » Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3341 Dátum: 10 aug 15, 16:22:16 »

A sussano első szintjének nincsen nyila.Én meg úgy értettem a harcot,bár nekem az a véleményem hogy sasuke nyerne,ha belegondolunk sasuke nagyon sokáig bírja a harcot,még úgyis ha csak ms-t használ.És orochimaru sem tud végtelenszer regenerálódni.Itt sasuke nyerne már szerintem.De ugye azt jól mondom hogyha orochimarut szíven szúrják akkor nem hal meg ?Mert szerintem nem.Így sasuke esélye csökken egy kicsit...
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 15, 16:24:56 írta juura » Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #3342 Dátum: 10 aug 15, 16:34:10 »

Erre csak annyit mondok hogy ne becsüljük le egy Uchiha szemeit. Orochimarut is beszívatta a belső kis dimenziójában. Deidarát is átverte. Danzout is pedig neki az izanagi üti a genjutsut(a hoszsútávú genjutsut). Raikage Shi ellen nemtudta sokáig nyomni a szemkontaktust, mivel rajta kívül voltak még vagy 10 en a csatatéren. (nála fontos a szemkontaktus, időtartalma is hisz ő nem tudja manipulálni az időt a genjutsu alatt mint pl Itachi.) De anyira elég volt h megbénítsa. Ráadásúl ott a Raikage másik segítője ébresztette fel a Shi-t a genjutsuból. Gyilkosméhnél, meg ott volt a Hachibi.. ilyen ellenfél ellen genjutsu nem jó. Időt nem tudja manipulálni veszett ügy. De ezektől eltekintve Sasuke szemei Uchiha szemek. Vérében Uchiha vér folyik. Ha csak nincs társad, Izanagid, ami percenként vált valóságból álomba, és vissza, vagy Bijjud, aki segít felébredni, akkor igen csak szarúl járhatsz. Marcsát Sasuke megtudná fogni Genjutuval 1vs1 ben. Persze genjutsuk is kijátszhatók. Csak egy példát mondok klón jutsu. Orochimaru technikálya amit Sasuke is bevetett Itachi ellen, elég jó h átverje a Sharingant.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/260/11  <- így ni. Itachi Genjutsuja is kijátszható, Sasukééis. Bár, szerintem ha kijátszani nemtudja Orochimaru, akkor Sasuke Genjutsuja is kivérezteti.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 15, 16:40:33 írta Bububo » Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3343 Dátum: 10 aug 15, 16:43:10 »

Mindent összevetve bátran kijelenthetjük hogy sasuke nyerne.És milyen lenne egy danzou vs. raikage?Szerintem a raikage nyerne,mert azért eléggé kitartó ahhoz hogy kibírjon danzou ellen 10 percet,bár a szél elem üti a villámot,így hát nem is tudom... Lenne egy kérdésem:köztudottan mindenkinek van gyengepontja,nagatonak a genjutsu ,kakashinak a kevés chakra stb.De pl. sasukénak mi a gyengepontja?Ő jó taijutsuban,genjutsuban,ninjutsuban,sok chakra,akkor mégis mi a gyengepontja?Erre adjon valaki választ mert nagyon érdekelne Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 15, 16:43:42 írta juura » Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #3344 Dátum: 10 aug 15, 16:56:08 »

sasukénak mi a gyengepontja?Ő jó taijutsuban,genjutsuban,ninjutsuban,sok chakra,akkor mégis mi a gyengepontja?Erre adjon valaki választ mert nagyon érdekelne Gondolkozik

taijutsuja, átlagon feletti, de a legjobbak közt átlagos. Genjutsuja szerintem erős. Itachihoz viszonyítva nyilván gyengébb/gyenge, de a tény h Sharinganja van, és Uchiha teste, és vére, ami azt jelenti hogy világviszonylatban biztosan a legjobbak közt van.
Ninjutsuja szerintem szintén átlagon feletti, de a legjobbaktól messze áll. Erős a chidori meg faxa h tudja manipulálni az alakját, de a Raikage palástjához képest gyertyafény/reflektor eset.

Dojutsuja erős.. Amaterasut tudja formálni, manipulálni. Susanooja távolsági.  A gyengepontja hogy heves. HA feltudod idegesíteni, és túléled az azt követő10 másodpercet, valszeg megölheted, mert kiütötte magát. Nevet csak túl kell élned amíg lefárad. >.<#
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Oldalak: 1 ... 221 222 [223] 224 225 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!