24 szep 23, 18:11:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 220 221 [222] 223 224 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1197751 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3315 Dátum: 10 aug 13, 21:24:32 »

Szerintem mindneképpen túlélné, miért ne? Ki tudta magát öklendezni a Kyuubi harc után is, 100 méternyi nyakra a testétől.
Tulajdonképpen, ha úgy vesszük, a fehérkígyó is le lett fejezve, bár egy kígyónál nehezebb elkülöníteni a testarányokat.
Én egyébként úgy vagyok veel, hogy azután, amit a Yamata no Orchinál láttunk, azokután kevés dolgo okozhat neki gondot, bár ott kérdés, menynrie tekinthető ugyanoylannak a helyzet, mintha "normális" teste lenne.

Jiraiya a genjutsuval ütheti ki Kisamét egyértelműen, de itt még bekeverhet a smahaeda, vagy simán a senjutsu chakrával, ami szerintem elég lenne, de ha feltesszük, hoyg az sem működik, akkor viszont Kisame nyerhet csak. Ez nekem így 50-50, de csak mert itt baból indultunk ki, hogy nem elég a senjutsu chakra, ami szeméyles véleméynem szerint elég lenne.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 13, 21:25:08 írta STM » Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3316 Dátum: 10 aug 13, 21:34:16 »

Kössz a választ stm.Amúgy szerintem azért nem hatna kisaméra a természeti energia,mert azon a véleményen vagyok hogy kisame maga is természeti energiát használ.Ha belegondolunk úgy működik a természeti energia hogy a használó a természettől elvesz energiát,és azt a javára fordítja.Kisame és a samehada kapcsolat ugyanez,hiszen samehada chakrát szív el és átadja kisaménak,ez elég logikus Gondolkozik azért mondom szerintem jirayanak csak a genjutsuval van esélye. :)De atermészeti energiánál javitsatok ki ha tévedetek Nevet és milyen lenne egy danzou vs. kisame harc?Szerintem kisaménak danzou lenne a lehető legjobb ellenfél,mert ugye danzou izanagija a sebesüléseket vvagy a halált változtatja álommá,a chakraelszívás meg nem okoz sérülést,és közbe kisame egyre csak erősödne...így kisame esélye 90%.Vélemények?
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 13, 22:19:54 írta juura » Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3317 Dátum: 10 aug 13, 22:49:15 »

az hogy nem jól ismered az Izanagi képességét. Tobi valahogy így mondta: Az Izanagi képes a használóját ért káros hatásokat mint például a sérülések és a halál..... a lényeg hogy ezt a 2 dolgot csak példának hozta fel Tobi,de az Izanagival mindent meg lehet "másítani".És ha így nézzük az a nagy kérdés hogy a szemek használata után 2 percnél tovább életben marad-e Danzou xD.
A nagy kérdés tényleg Shisui szeme,azzal mit kezdene Kisame. Mivel Itachi révén jól ismeri a Sharingant feltételezhetjük ismeri ezt a technikát is,és gondolom itt is szükséges szemkontaktus vagy valami... minden technikának van gyengepontja,szerintem Kisame ismeri is.Ha ismeri akkor esélye sincs Danzou-nak,ha nem ismeri akkor olyan 50-50 lehet szerintem.

Még ha a Samehada nem is kövülne meg,de Kisame biztos ha megkóstolná a frissen készült,ropogós senjutsu chakrát.
Milyen poén lenne ha pont a Samehada miatt kapna ki Kisame xD
Azonkívül az a vízburok,amit Bee ellen használt az nem érne semmit Jiraiya ellen,egy fordított idézéssel meglenne oldva a dolog^^
Naplózva

juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3318 Dátum: 10 aug 13, 23:10:58 »

ha így is van ahogy mondod akkor is kisame nyer...neki óriási chakratartalékai vannak ami danzou-nak a gyengepontja.Ezt úgy értem hogy danzou ellen nagyon nagy kitartás kell és az kisaménak van.Shisui szemét meg ismerheti itachitól ahogy mondod,hiszen az is sharingan.De mindenképpen kisame győzne,danzounak ő lehet a lehető legrosszabb ellenfél.És az az állítás hogy jirayának egy fordított idézés azzonnal eltüntetné azt a hatalmas vízburkot...túlzás.És szerintem kisaméra nem hatna a senjutsuchakra, a válaszomat ha följebb lapozol megtalálod. Nevetés milyen lenne egy kisame vs. sima ms-beli sasuke Gondolkozik Itt már szerintem sasuke győzne de inkább csak az amaterasu miatt... érdekes lenne Gondolkozik Vélemények?
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 13, 23:27:51 írta juura » Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3319 Dátum: 10 aug 13, 23:37:53 »

A fordított idézést is félreértetted:D
a fordított idézés az ez:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/489/10
azt úgy értettem hogy Jiraiya-t a békák kiidézik a vízből Mosolyog
Amúgy Sasuke is elég nagy sz*rban lett volna ha Danzou használhatta volna Shisui szemét...a legerősebb fegyvere nélkül alig verte el őt Sasuke ^^
Naplózva

traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3320 Dátum: 10 aug 14, 08:39:58 »

Senki sem mondott erre semmit Juura, de Kisame nem használ természeti energiát Nyelvesít Az nem az, hogy Samehada ad neki a másoktól elszívott chakrából. Ha Samehada elszívna természeti chakrát és adna belőle Kisamenak akkor haszálna ő is. Csak azt meg meg kell tanulni irányítani... Szóval ez érdekes, hogy mi lenne ha ebből akarna Samehada szívni. És miért ne lenne béka a kardból? Nevet Elvégre Samehadanak saját chakrája van nem?
Kisame szerintem is verné Danzou-t.
Hát ja Sasuke szarban lett volna, de ki tudja lehet, hogy meg tudta volna törni, mert neki elég jó Sharinganja van ezt már többen is említették. Abból a pecsétből is kitört pedig el nem tudott mozdulni.. Ám meg Danzou ellen mindenki szarban van aki nem ismeri az Izanagit. És ha nem jön rá mi az időben...
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Shinobi031
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 92



« Válasz #3321 Dátum: 10 aug 14, 12:30:11 »

Taka saske nélkül vs orochimaru? Hát szerintem orochimaru ebben a harcban még meg se izzadna, simán elintézné öket, esélytelenek ellene. Karin csak gyógyitani tud, meg érzékeli a csakrát, sokat nem ér, mert orochi nem nagyon szokott rejtözködni. Suigetsu talán nehezebb ellenfél lenne, mert vizzé tud válni, és képes eghyé válni nagy vizfelületekkel, igy megnövelve a méretét. De ugyse tud mitz kezdeni oro regenerácios képességével. Jugo pedig nem nagyí szám, láthattuk hogyí a raikage 1 ütésböl elintézte, oro is elbirna vele. A taka tagjai szeritem egy erösebb chuunin, vagy gyenge jounin szinten vannak, semmit se érnének oro ellen.
Naplózva

All this time I've been called a genius, so I cannot lose.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3322 Dátum: 10 aug 14, 13:15:54 »

A taka tagjai szeritem egy erösebb chuunin, vagy gyenge jounin szinten vannak, semmit se érnének oro ellen.
Vicces gyerek vagy mondhatom. A Hang5öse (Kimimaro nem volt ott) Nagyon egyértelműen vert össze pár Jounint amikor elmentek Sasukevel a hónuk alatt Konohából. Juugo Kimimaro környékén de sarkítva egy szinten volt vele! Kimimarot a nagyfejú Gaara és a részeg Lee sem tudta legyőzni. Suigetsu is Zabuza környékén van , aki azért őszintén szólva az első menetben eléggé megleckéztette Kakshit. Nem írnám le így(gyenge Jounin szintre) az átokpecsétes Juugot és a Kardforgató Suit. Karinnal egyetértek , ő egy senki.
Naplózva
Shinobi031
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 92



« Válasz #3323 Dátum: 10 aug 14, 15:21:36 »

Jó, igazatok van, eléggé lenéztem öket, de oro- val nincsenek egy szinten, még 3-an se eggyütt. Oroval csak Itachi tudott elbánni, meg saske mikor le volt gyengülve, még Naruto se birt vele 4 farokkal. De esetleg a takának lehet választani egy könyebb ellenfelet. Mondjuk TAKA saske nélkül vs Kakashi. Én Kakashira fogadnék, de nem biztos h gyözne
Naplózva

All this time I've been called a genius, so I cannot lose.
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3324 Dátum: 10 aug 14, 15:25:38 »

hogy pontosítsak biztos nem győzne..1 vs. 1-ben mindegyiket lehozná de így esélye sincs.. Suigetsut egy Raikirivel megszivathatja de akkor meg Juugo csapja le. Egy Raikiribe nem hal bele Suigetsu,amíg eljátszadoznának Juugoval Karin meg visszagyógyítaná. Ha meg Karinnal kezdené,akkor meg azért kap ki mert  a másik kettő kicsinálja addig. Kakashnak az öngyógyító ereje az 0,chakrája egy átlag jounin szintjén van... ő kevés ide.
Mondjuk ha ott van mellette pl Asuma úgy már érdekesebb lenne.
Naplózva

swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #3325 Dátum: 10 aug 14, 16:02:44 »

ÉS Mistich, azt hiszed hogy Kakashi vakon nekik menne?

Biztosan először csak Raiton kage bushinként harcolna, és ha valaki lecsapja valószinüleg ott vége is van, pl: Juugo megüti megcsapja az klón , maradt Sui-Kari vs Kaki,
Sui-t meglepi egy "farkasos" raikirivel (vagy mivel), és tegyük föl eltalálja, akkor már csak Karin marad hátra akit nem hiszem hogy nehezen csapna le.... de persze ez a csata csak egy föltevés , máshogy is alakulhat  Gondolkozik
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3326 Dátum: 10 aug 14, 16:39:55 »

AZért megnézném, Juugó ott marad-e egy raiton kage bunshintól, részemrő erősen kétlem, végülis, azért láttuk, hoyg elég szívós srác. Ugyanez elmondható Suigetsuról, akmit a Hachabii chakrabombája ütött ki, kétlem, hogy itt elég lenen egy ksi áram.
PRÉszemről azért Kakshi eséyles, nem akármiylen stratéga, és Juugót azért sima ninjutsuval is lehozna, Sui't meg, ha nem is üti ki, d emegbénítja valami megfelelő villámtechnika. Karin egyedül semmiség, ellenben a Kamui nem, és mostanában valahogy "könynedebben" hazsnálja. Szerintem Kakshi egy egész kis szerencséevl megcsinálja, habár azt sme érdemes elfelejteni, hoyg Juugo, de főleg SUi ellen még akár a kamui is kevés leeht, és Karin elöl meg nehezen bújna el az igazi Kakashi... ha van egy ksi szerencséje, esetleg nyerhet, de azért, ez nagyon nececs lenne.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 14, 16:42:10 írta STM » Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3327 Dátum: 10 aug 14, 16:59:29 »

swadawa te meg azt hiszed hogy karin nem találná meg az eredetit?és ezek után hogy szépen fogalmazzak b*szhatja a bunshinjait Mosolyog
Igen,ez nekem s feltűnt mostanában simán aktiválja a kamuit nem úgy mint Dei ellen...Suigetsu ellen semmire nem menne a kamuival,Juugot mondjuk megszivatná vele...Meg nem hinném hogy használná ellenük hiszen utána tulajdonképp mozdulni sem tud...
hármójuk ellen kakashi egyedül tehetetlen... Sasuke úgy válogatta össze a csapatát hogy hasznukra legyen.. Ha Kakashi egyedül leverné őket akkor Sasukének se kellettek volna.
Naplózva

SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #3328 Dátum: 10 aug 14, 17:07:03 »

Kakashinak nincs olyan saját technikája amivel Juugot kitudná ütni. Víz justu részéről kilőve Suigetsu miatt, ha még el is találná Raiton-nal az ebihalat, megölni nem tudná, mert csak vizzé válna utánna meg megint összeállna, egy esélye a Kamui Juugo-ra, de mégha sikerülne is csak annyi Chakrája maradna, amivel elmenekülhetne. Ez a csata nem Kakashi felé hajlik.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3329 Dátum: 10 aug 14, 18:04:14 »

Egyetértek. Már csak alapból Juugo is meg tudná szivatni Kakashit. Nem azt mondom, hogy legyőzné, mert akkor hazudnék. De egyértelműen fejfájást okozna neki. A Raikage is szinte teljesen átlyukasztotta Juugo mellkasát raiton aurával, mégse lett semmi baja.
Ha még hozzá csapódna Suigetsu, és Karin is gyógyítani, Kakashinak nem lenne esélye, bármilyen jó stratéga.
Az egyetlen esélye a Kamui lenne, ahoz viszont időt kell nyernie.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 220 221 [222] 223 224 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!