24 szep 23, 18:12:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 219 220 [221] 222 223 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1197755 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3300 Dátum: 10 aug 13, 15:33:58 »

Kisamének sokkal több chakrája van mint bármelyik Akatsuki tagnak. Ebbe gondolom Orochimaru is beletartozik. Amikor kicsi Narutotol szívott chakrát emlékeim szerint nem volt körülötte a chakra(ez nem biztos) de tudna szívni tőle. Tüdeje szerintem még Orochimarunak is van,szóval ha Kisame megtudja csinálni az a vízburkos technikát amit  Kirabi ellen,nyert ügye van. Vízben bárkit legyőzne,ebbe biztos vagyok. Érdekes harc lenne,most úgy 50-50-re mondom őket,de szerintem egy 5-6 fejezet múlva már nőni fognak kisame esélyei:D
legalábbis remélem^^
Naplózva

juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3301 Dátum: 10 aug 13, 15:38:58 »

igazad van bububo de orochimaru mit kezdene a vizbörtön jutsuval?a vízben biztos sokkal lassabban mozog és ha egyesül samehadaval kisame... akkor orochimaru nagyon nagy bajba van Nevet és szerintem a samehadát nem szúrná át a kusanagi kardja,mivel bee ultramas rezgés számú kardja sem szúrja át.Így orochimaru esélyei eléggé lecsökkennek
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3302 Dátum: 10 aug 13, 15:41:01 »

suival mind mondtam akkor harcolt mikor sasuke itachival
a kicsi naruto körött az az izzás szten nem izzés volt csak akkor még így jelőlték a csakrakoncentrálást de mindegy mert sui jó példa meg nonszensz hogy csak a szivárgó bijuu csakrát szívná el a samehada

"az egyáltalán nem biztos hogy orochimarunak sokkal jobb a regenerációs technikája mint orochimarunak" -< lol tuti nem jobb mert orochimaru technikája olyan pontosan mint orochimarué xD
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 13, 15:50:32 írta Zer0 » Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #3303 Dátum: 10 aug 13, 15:44:27 »

Szerintetek a 2. hokage vs kisame harcbol mi lenne?  Gondolkozik víz a víz ellen, plusz a 2. tudott valamilyen tér időt is, de kisame meg az összeolvadást tolja jol. Szerintem kisame übereli a 2.-at. De akkor már ez elsővel is összeraknám, hogy mi sülne ki belőle.

Ha kisame beveti a vízburkot, meg az összeolvadást, akkir meg oro bevetheti a fehér kígyós baromságot. én inkább 40-50 re tipelném be kisame győzelmét.
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3304 Dátum: 10 aug 13, 15:50:19 »

felesleges felhozni olyan embereket akikről nem tudunk semmit... szreintem amúgy lehet hogy kisaméra nem hatnak a mérgek lehetségesnek tartom hogy samehada valahogy kivédené.És kisamé fúziója verné orochimaru átalakulását.Orochimarunak csakis akkor van esélye ha beveti az edo tenseit,mivel ott kisame nem tud chakrát szívni,de ahhoz előkészületek kellenek, és szerintem kisamének még így lenne esélye mert ha beveti a vizbörtön jusut akkor bajba van orochimaru és annyi esze szerintem van hogy orochimarut támadja és akiket orochimaru megidéz azok sehol sem vannak az eredetihez képest.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 13, 15:51:31 írta juura » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3305 Dátum: 10 aug 13, 16:29:41 »

sok szereplőről tudunk keveset Nevet
milyen lenne egy Danzou versus Orochimaru? róluk már azért sokmindent tudunk Nevet
tekintve h danzounak nincs mangekyo 55-45re fogadok orochimaru javára. de mindenképp jó harc lenne Mosolyog
gondolom mindketten idéznének. bár vehetnénk úgy h manda nem idézhető... végülis meghalt :Dde ha feláldoz egy másik kígyót marcsi talán vissazedotenseiezheti mandát xD
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 13, 16:30:57 írta Zer0 » Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3306 Dátum: 10 aug 13, 17:14:29 »

a danzou vs. orochimaru harc 45%-55% orochimaru javára. erre azt mondhatnnánk hogy orochimaru sokat tud danzouról így az izanagijárol is,de hiába tud valaki akármit az izanagiról azt a jutsut nem lehet kikerülni,és sokan úgy értelmezik danzou izanagiát hogy 10-szer kell megölni.aeZ Nem igaz mert minimum 10 percig kell ellene harcolni akármilyen erős az ellenfél.Ennek ellenére azt mondom hogy orochimaru győzne,mert ő azért 10 percet biztos kibír Mosolyog
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3307 Dátum: 10 aug 13, 17:29:07 »

Egyetértek Mistich-el, hogy most kb olyan 60% Oro javára, de majd pár fejezet múlva ez eléggé csökkenni fog Nevet
Danzou-Oro
Nem tudom Nevet Az, hogy túlél-e 10percet Oro az nem csak rajta múlik... Pl ha becuppant egy olyan pecsétet amit Sasu is kapott.. Jajj és el is felejtette mindenki Shisui szemét. Azzal megeszi Oro-t. Hoho. Na ezek után sztem egy 80% Danzou javára. Szerintem ahoz, hogy vki védekezzen Shisui szeme ellen minimum Sharingan kell. Mivel az is specko Sharingan teknika. És elég Oro fejében elültetnie azt, hogy nyírja ki magát és cső.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3308 Dátum: 10 aug 13, 18:02:07 »

Hááát, ez azért érdekes dolog. Kicsit Lestatot juttatja eszmebe, aki valami vén görög busz példáját követve megkísérelt lelépni erről a világról, de eléggé felsült vele.
Orochimaru likvidálása nem tudjuk, megvalósítható-e egyáltalán pusztán fizikai úton.  Az egyetlen kényes pont a fejsérülés leeht, de még ez sem biztos, hogy elég. Végülis, a fejét, és az egész tulajdonképpeni "emberi testét" beszívta a Totsuka no Tsurugi, de Orochiamru tudata egyértelműen megmaradt a ksi mentőkabinjaiban, valamint, itt nem egy normális test-elme kapcsolatról beszélünk, és a kiöklendezés megvalósítása is utalhat arra (a Sasuke vs. Oronál látott változat), hogy ezt is túlélheti.

Egyébként sme nagyon ltátuk működni azt a szemet, nem tudjuk, miylen sziontü manipulációt tesz lehetővé, és hogy esetleg miylen szinten változtat ezen az, hoyg kire hat.  Arra nem alapozhatunk, amit a Kage gyűlésen láttunk, mert az azért nem volt egy nagy dolog. Végülis, Ao is túlélte a harcot Shiushival, szóval ez azért nem lehet egy legyőzhetetlen fegyver.

Ha Shiushi szeme nem jön be, Danzounak meszeltek. Egy pár széljutsu, némi pecsételgetés, ami kb anynit jelent, hoyg ha ha van elég ereje, lefogja vele egy kicsit, amíg ki nem tör belőle valahogy, egy ütős, de kezelhető idézés, pár lehetőség arra, hoyg ne füstöljön el azonnal, szemben Orochimaru korlátlan, vagy legalábbis ismeretlen korlátokkal rendelkező képességeivel ezen a téren, hasonló kaliberű szélelem használatával, temérdek különböző idézésével, a Yamata no jutsuval, és minden mással, édes kevés.

Összeségében, Danzounak azrét csak arra a szemre alapozva adok valamennyi esélyt, de nem tudjuk, a szem elég lenne-e a győzelemre egy átlagos ellenfélnél, és ha ott elég is, Orochiamrunak mennyire keverhet be. Ez egy nagyon bizonytalan esély.
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3309 Dátum: 10 aug 13, 18:59:28 »

Azt mondták arról a szemről, hogy hamis gondolatokat ültet el a másik fejében, így akár öngyilkosságra is kényszerítheti. Ez elég durván hangzik szerintem. Ahogy így olvasom a kommentjeidet STM már én is majdnem elhiszem, hogy Oro milyen fasza erős volt. Aztán gondolkozok 1 percet és eszembe jut, hogy nem volt ő azért annyira nagy hűha. Persze erős volt meg Sannin is, de ha végiggondoljuk Jiraya is megverheti, sőt. Sennin mód és pá. Ez megint nem azt jelenti, hogy Jiraya pikk-pakk lehozza Orot, egyeltalán nem, de megverné az tuti. Mellesleg Oronak a Sharingan volt a legnagyobb gyengesége. Szóval Shiushi szeme nagyon is megkavarhatja a dolgokat. És Danzounak is biztos sok teknikája volt csak egyszerűen nem tudta használni a Susanooval szemben, mert az nagyon gyors harcot követelt. Meg inkább védekezést. ÉS jah nem lehet olyanra hivatkozni amit nem tudunk, nem láttunk csakhát nem volt gyenge emberke.
És így most szembe jutott, hogy ha vki Pein ellen úgy harcol, hogy egyeltalán nem ismeri akkor Oro baromi jó ellenfele lenne az öklendezés miatt. Mert meghalna párszor amíg rájön a titokra, de kiöklendezi magát és folytathatja az új tudással. Persze Pein így is leverné, mint vak a poharat, de Oro jó ellenfele lenne.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3310 Dátum: 10 aug 13, 19:28:00 »

most hogy így belegondolok lehet hogy danzou győzne,de csakis shisui szeme miatt.De orochimarut fizikai úton nagyon nehéz megölni,sőt szinte lehetelen.Egy kérdés:ha orochimarunak levágják a fejét akkor meghal?mert ha nem akkor danzou veszít ellene mindenkép. Télleg egy jiraya vs. kisame,úgy hogyha a samehada nem alakul kőbékává? Nos szerintem így kisame nyerne mivel folyton kiesne jiraya a remete formából,így hát 40%-60% kisame javára.Vélemények? Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 13, 19:58:13 írta juura » Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3311 Dátum: 10 aug 13, 20:43:06 »

Sztem  nem tudja elszívni Samehada a senjutsus chakrát, de semmiképp nem adhat belőle Kisamenak, mert belőle tuti béka lenne. Jirayat lehet akkor sem hozná ki belőle, mert neki a két béka folyamatosan termeli. És így tuti Jiraya. Ő télleg nagyon erős is volt meg tapasztalt, jó idézései és komboi vannak.. Kisame is cseszett erős csak szerintem annyival nem erősebb, hogy áthidalja a tapasztalat beli különbséget.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3312 Dátum: 10 aug 13, 20:49:18 »

miért nem adhatna kisamének? a samehada bármilyen chakratípust energiává alakít.Jirayának szerintem az oodama rasengánt is elszívná,gondoljatok bele bee-nek is hat farkat tudott egyszerre elszívni.Jiraya szerintem knytelen lenne genjutsut használni,ami lehet hogy kisame gyengepontja.Biztos hogy megtudná sebezni,csak hát hiába,mert halálos sebeket is begyógyít,és erősebbé válik csak,nem hogy legyengülne.Én a genjutsu miatt adok azért jirayanak 50%-50%-ot. Nyelvesít
Naplózva
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #3313 Dátum: 10 aug 13, 20:58:00 »

Mert a senjutsu chakrát nem tudja kezelni. Ha Pein nem tudta elszívni, akinek direkt ez volt a képessége, és nem egy eszközön keresztül kapott chakrát, akkor Kisame még úgy sem lesz képes. Azt sem tartom kizártnak, hogy a kard maga sem bírja el a chakrát.. Azt a chakrát csak az tudja kezelni, aki megtanulta. Lehet itt akármilyen erős pecsételő jutsu, vagy akármi...
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3314 Dátum: 10 aug 13, 21:03:59 »

lehet hogy igazatok van,de kisame e képessége eléggé homályos... így hát nem lehet 100%-osan tudni,lehet így van,lehet hogy úgy,nem tudjuk.De ha esetleg samehada úgy kezeli a senjutsu chakrát mint bármelyiket,akkor lássuk be jiraya esélyei eléggé lecsökkennek.Csak aztnem tudom hogy kisaméra mennyire hathat a genjutsu Gondolkozik szerintetek?De arra adjon má valaki választ vagy véleményt hogy orochimaru túle élné a lefejezést? Gondolkozik Nagyon érdekelne.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 13, 21:04:46 írta juura » Naplózva
Oldalak: 1 ... 219 220 [221] 222 223 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!