24 szep 23, 20:21:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 217 218 [219] 220 221 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1197910 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3270 Dátum: 10 aug 12, 14:25:24 »

deidara vs asuma shikamaru izumo kotetsu
ha asumáék együtt, akk sztem ök nyernek, külön külön talán shika verné de azis necces. a másik kettőről nem sokat tudni. shika sztem úgy tudná elkapni, mint ahogy az egyik repülő ninját az 5. moovieban . bár úgy is sokat kéne ugrálnia de c4et tuti nem kerülné ki Nevet

sasori vs marcsi
az egy dolog h edo erős, DE kell hozzá áldozat ami nem hiszem h instant van mindig, bár mrcsibol kinézem, viszont időbe telik felhozni a koporsókat mint azt láttok a harmadikat nem is tudta felhozni, mert a 3. visszanyomta. sztem nem fog oro olyan technikát használni amihez ennyi idő kell, mert valószínű, hogy addig nem mozoghat, míg felhozza  a koporsókat
és addig sasori megölheti. és sasorinak nem csak mégrgei vannak, van neki kés kard, meg minden nyavalya szal máshogy is ölhet.
"1-2 Hokage azért oda ver.. Főleg h a második tud teleportálni is, az első meg lezúzta Madarát" a 3. asszem lepecsételte az 1. és a 2. lelkét, szal nem hiszem h vissza tudná hozni őket.
a vedlős jutsu meg sztem elég sok csakrába kerülhet, mert 3-4nél többször nem nymoja el egy harcban

és h sasorirol is beszéljünk:Suna no Yoroi, Suna no Mayu meglepődnék, ha sasori ezekre nem lenne képes a vashomokkal. marcsi kardjai nem sokat használnak ellene. nem tom h kusanagi átvágja -e de akk se bisztos h jó helyen találná el...

de az igaz h  marcsinak változatosak a technikái: Sok kígyó, nagy kígyó, hosszú nyelv, kígyó nyelv, kardnyelvű kígyó stb
én nem tom hogy a vedléstől a méreg eltűnik vagy nem, nem állítom és nem tagadom, mert egyikre sincs bizonyíték szal ezzel értelmetlen mindig példálózni h vedlik, vedlik, vedlik...  és ezt az immunerősítős dolgot se tom h honnan veszed... az h a mangában ez van, h "orocsimaru felkészítette sasukét mérgek ellen" nem azt jelenti hogy marcsi immurendszere immun a méregre, azt végképp h sasukéé is ... ez ma annyit jelent h mivel orochimaru és tsunade társak voltak, orochimaru jol ismeri a mérgeket amiket használhat, és azellen beoltotta. de az hogy egy olyan mérget hatástalanítson, amihez csak 3 embernek van tudása... kétlem h képes lenne rá. meg ha 360 fokban tud senbonokat lóni százszámra sasori azt hogy védi? akárhova fut, ott is lesz senbon... saku se élte vna túl ha chiyo nem irányítja.
itt a legtöbben azt mondják h sasori gyengébb orochimarunál, de ezt senki sem tudhatja, mert sasorit nem láttuk még normális küzdelemben... az egyetlen komoly harc amit láttunk tőle azzal ér fel, mintha orochimarut olyanok támadnák, akiken nem fog a kard, nézéssel képesek kígyót ölni, és van technikájuk ami megakadályozza az edot Mosolyog meg csakrával is sasori jár jobban sztem, mert marcsi csak magas csakrakövetelményű tiltott technikákat tol, míg sasori szinte nem is fogyasztja a csakráját, csak az alakját manipulálja. nála csak a bábok technikái fárasztják meg a tűz és víz amit a kezéböl lő ,bár az is vmi idézés lehet.

de már írtam h erről vitázni felesleges, mert amit tudok marcsirol mondani, tok mondani vmit sasorirol, amivel védi, és amit mondok sasorirol, azt cáfoljátok. végtelen ideig mehetne itt a vita... semmi haszna ha csak nem csakrát akarjátok felhuzni

és még Bububo.. ha a tudásom hiányos, nézd át h melyik hokage mit tud és ne oktass ki... a második nem a teleportálós... az a negyedik... de ugye ez nem hangzik ell 100+1szer a mangában...a második víz használó
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 12, 14:33:13 írta Zer0 » Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #3271 Dátum: 10 aug 12, 15:34:43 »

az egy dolog h edo erős, DE kell hozzá áldozat ami nem hiszem h instant van mindig, bár mrcsibol kinézem, viszont időbe telik felhozni a koporsókat mint azt láttok a harmadikat nem is tudta felhozni, mert a 3. visszanyomta. sztem nem fog oro olyan technikát használni amihez ennyi idő kell, mert valószínű, hogy addig nem mozoghat, míg felhozza a koporsókat.

és ezt az immunerősítős dolgot se tom h honnan veszed... az h a mangában ez van, h "orocsimaru felkészítette sasukét mérgek ellen" nem azt jelenti hogy marcsi immurendszere immun a méregre, azt végképp h sasukéé is ... ez ma annyit jelent h mivel orochimaru és tsunade társak voltak, orochimaru jol ismeri a mérgeket amiket használhat, és azellen beoltotta. de az hogy egy olyan mérget hatástalanítson, amihez csak 3 embernek van tudása... kétlem h képes lenne rá.

és még Bububo.. ha a tudásom hiányos, nézd át h melyik hokage mit tud és ne oktass ki... a második nem a teleportálós... az a negyedik... de ugye ez nem hangzik ell 100+1szer a mangában...a második víz használó


http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/502/13  elég 1x elolvasni nemkell 100+1x Nevet

Kabutónál mindíg van test, ezt láttahatuk a kyuubi vs Orochimarunál. Szeritem 1-2 teyst mindig be van neki idézésre készítve. De ez olyan h kitudja Sasori meik bábját hadja otthon. Nevet hamár 1x azon agyalunk h összeütköznek akkor  vegyük úgy h teljes erejükben felkészülve. 3 ember tud Sasori mérgéről? ki is volt a társa az akatsukiban? jah Orochimaru. Ki is volt Orochimaru társa? kabuto, aki régen kit szolgált? Sasorit. Azt mondanom se kell h Kabuto miről volt híres. Sasori mérgei emberekre vannak készítve. Orochimaru nagyon messze áll az embertől. Részben a saját kísérleteinek. Nézd meg mit művelt Danzouval. Vagy saját magával. Másrészt, aszed hogy Sasori megtudná sebezni, akár 1 pengével is? vagy a füstméreggel? amit Sakura is kikerült? Bár lehet, de kitudja, nemkell kiöklendeznie magát, van zs kategóriás jutus is amivel kilehet védeni a mérget. Klónok.. amit 3 ellen nyomot, vagy Sasuke ellen.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #3272 Dátum: 10 aug 12, 15:42:29 »

Na áljon meg a menet, Zer0 te tényleg olvasod a mangát? mert ha igen, akkor igen hiányos a tudásod.

Változatos: Látunk tőle idézéseket, és nem csak kígyót, hanem a kapukat is, látunk tőle testformáló technikákat, különböző elemű ninjutsukat, edo tenseit, és még sorolhatnám. Szerinted ez nem változatos?

A 2. is tudott  tér idő jutsut, kérem olvasd a mangát: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/502/13 alsó képek közül a bal szélsőn olvasható

A kusanagi a legkeményebb kard, eltörhetetlen, és persze hihetetlenül éles. szinte bármit átvág, de azért a vashomokot nem hiszem.

Nem értem, mit kell ezen bajoskodni, hogy a mérgek hatnak-e a testére, azt tudjuk, hogy szinte teljesen új test jön létre, erre példa:http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/294/10 itt a kyubival küzd, és megfogja, az meg elkezdi szétporlasztani a testét. Látható, hogy az új test nem kezd el szétroncsolódni.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3273 Dátum: 10 aug 12, 15:52:19 »

a téridő jutsu nem csak az lehet h teleportálgatok... arol nincs szó h mifélét tudott... ez is lehet h vizet idézett v vmi.. ez is téridő lenne. és a változatosság viszonylagos... sasori is állandóan cseréli a fegyvereeket és a mérgeket. valamint attol hogy marcsi a társa, kabuto meg a kémje volt, kétlem hogy megosztott volna velük bármit is... deidara is sztem kb annyit tudott sasori technikájáról hogy a bábok fegyverei mérgezettek. sasori nem tűnik annak a fecsegős típusnak aki csak úgy elmondta volna a titkait. marcsi sem hallhatalan... megnéznék pl egy homokkoporsót vashomokból. de valszeg ugyínúgy le tudná győzni, azokkal a technikákkal amikkel a 3. kazekagét. de sokmindentől függ a harc kimenetele.
meg am sasori tudtommal könnyen képes homok klónokat létrehozni észrevétlenül, és azért valószínűnek tartom hogy ha átdöfné egy olyan 3tonnás vashomokgúla azt nem élné túl testcserével. meg ki tudja hogy milyen bábjai vannak sasorinak? az a 3 emberi báb is durva volt amit láttunk de 297 van Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 12, 16:03:52 írta Zer0 » Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3274 Dátum: 10 aug 12, 16:49:43 »

Lol. Ekkora hülyeséget is régen hallottam. Komolyan nem kéne olvasnom ezt a fórumot, mert rosszat tesz a szívemnek.. Ez a marhaság amit a tér-idő jutsutról összeírtál itt Zer0..vizet idéz és az tér-idő jutsu? Akkor amit Kisame idézett vizet az is tér-idő jutsu volt? Hmm, érdekes. Egyébként kb 20an írják már, hogy marcsi nyerne de mind1. Attól, hogy cseréli a fegyvereket attól lesz változatos? Hűha. Oro meg tudta az összes ninjutsut Konohából ·· Szerintem meg túlélne egy vashomokos átszúrást. Tulajdonképpen a kyuubi naruto kettészakította és túlélte. A mérgekre IMMUNIS. Nem ellenanyagozik hanem immunis. És Kakashi mondta, hogy Sasuke is immunis a mérgekre, mert Oroval volt. Tehát ez szerintem arra utal, hogy Oro immunis. Oronak meg baromi sok chakrája lehet mivel a testvedlős szar baromi sokba kerül és ő tol belőle 3-4-et, míg Sasuke egyre volt képes. Sasori olyanok ellen jó, mint Tenten...
És leverte Chiyo meg Sakura ja. És hogy? Chiyo Sakurát használta bábnak, Sasori meg a 3. Kazekagét ^^
Ezt nem tudom, de nekem az Edo tensei úgy jött le, hogy szerez testet amibe belerakja a lelket és ezután akárhányszor megidézi. De ezt nem tudom.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
vancha
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34


« Válasz #3275 Dátum: 10 aug 12, 18:02:57 »

Én is nagyon kedvelem sasorit ZerO de lássuk, be orochimaru leveri. De nem kéne lebecsülni sasori technikáit csak mert alig ismerjük. Valaki mintha pár oldallal ezelőtt célzott volna rá hogy nem lehet túl erős ha sakura és chiyo legyőzték. Nem mellesleg közölném hogy chiyo legvégső támadása csak azért sikerült mert SZÁNDÉKOSAN hagyott egy kis rést(manga 275 17.oldal) vagyis ha akar nyerhetett volna. Na de térjünk vissza orohoz. Legyőzné sasorit de az edo tensei nem hiszem hogy bejönne. Amíg a halottakat megidézi sasori a vashomokkal kényelmesen elpusztíthatja őket. A nagy kígyók szintén kizárva a vashomok elintézné őket. De ha taijutsut használna elintézi sasorit. Aki elkerülte a kyubi támadásait az azért nem lehet gyenge a közelharcban. Úgyhogy a bábok elkerülése sem jelentene gondot. Sztem orochimaru 80%-Sasori 20% hisz van közel kétszáz ismeretlen bábja.
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #3276 Dátum: 10 aug 12, 18:15:40 »

Most erre annyit mondok, hogy Orochimaru a koporsókkal védte ki a shurikeneket. Nevet  A harmadik koporsót már nemtudta megidézni. Sasorinak is lenne egy Shurikennyi ideje.  Kyuubi chakra mini atombombájánál, kb pár másodperc alatt idézte meg azokat a bazi nagy védőfalakat. De am nemlenne szüksége az Edora, szerintem e nélkül is lazán verné.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Morause
Vendég
« Válasz #3277 Dátum: 10 aug 12, 20:01:54 »

Még1 tabu téma, de most komolyan szerintem ez az "orochimaru vs. sasori" téma megint felzaklat mindenkit az tuti Mosolyog..  Zer0 a tér-idő jutsu azért tér-idő jutsu mert tudja saját magát vagy mást akárkit akárhova teleportálni mint madara/tobi meg a yondaime, azért nevezik tér-idő jutsunak nem azért mert vizet idézet az alany.. akkor valószínűleg nem így nevezte volna meg minato hanem "víz-idézésnek" illetve nem kötekedés kép az idéző jutsu is tér-idő jutsu és mégsem úgy hívják hogy tér-idő jutsu hanem hogy idéző jutsu! És szerintem kishi most nem kezdené el azzal bonyolítani a történetet hogy az a "tér-idő jutsu ami a Nidaime hokage tudott" hogy miféle tér-idő jutsu is lehetett az, szerintem ezzel itt van lezárva a pont hogy miféle tér-idő jutsu is volt az.

Meg ahogy te is mondtad STM-nek a gyerekes viselkedésről hogy folyton visszatér a témába hogy kioktasson téged a sasori vs. orochimaruról akkor te mért térsz vissza mind1-es hsz-dben rá.. mhhhh?!?!?!

A mondás is úgy tartja "Okos enged, szamár szenved." tartsd ezt fejben és elkerülöd azt hogy a fórum összes lakója vérszemet kapjon tőled.

Juugo vs. Naruto (( az a naruto aki vissza tért a 2 és fél éves edzésről ))
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 12, 20:05:31 írta Morause » Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3278 Dátum: 10 aug 12, 20:13:57 »

Röviden tömören Juugo xD
az a Naruto ritka f*s volt,sokkal többet vártam tőle...Esküszöm kiskorában erősebb volt mint az edzés után xD
Jó most jöhettek azzal hogy Oodama Rasengan,de ha nem tudná eltalálni az ellenfelet vele akkor cseszheti...Itachi utánzatot is csak úgy tudta elverni hogy Kakashi lefoglalta közben.

Zero hogy jutottál arra a következtetésre hogy a Suiton technikáknak közük van a tér-idő jutsukhoz? Hmm?(nem olvastam ennyire vissza de a többi kommentből leszűrtem a lényeget^^

Járóképes,Pein testek képességét használó,6 test nélküli Nagato vs. Kyuubi nélküli Sennin formás Naruto?(megfogalmaztam ám xDD)
Bár lehet hogy ez így túl egyértelmű lenne,nem sok esélyt látok Nagatonak...egyedül a Chibaku Tensei lehetne problémás,de azt meg egy fordított idézéssel meglehetne oldani.
így testek nélkül a legnagyobb ereje Pein-nek,a csapatmunka kiesett...de nem baj ha már eddig leírtam nem törlöm ki xD
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3279 Dátum: 10 aug 12, 20:16:09 »

kb20 nem lehet összesen vagy 10en reagáltak a témára. Amiről én beszélek az is idézés. pl mikor naruto shurikent idéz... ez nem tér idő?  mikor sasori bábot idéz az nem téridő? akk a víz leidézés tekercsből miért nem téridő? (ezt shika csinálta a hidan bosszú arcban kakuzu ellen asszem az animében van
nah mindegy mivel nem fogunk ebben megegyezni sztem télleg lekéne már zárni ( vagy harmadjára...) ha vki még ir sasori v marcsit az beszélhet magában nem izgatŰ

Juugo naruto
hát ahogy juugo nekiesett először sasukenek az eléggé fájna narutónak is, csak belőle ilyenkor szokott kibújni a kisördög... az valószínü h 4 farkú naruto már verné juugot de a sima háát nem hiszem. ha sikerülni összetaktikáznia egy oodama rsengant és az kiütné juugot talán z az egy esélye lenne de sztem 1 vagy két farok mellet még átalakult juugo verné
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 12, 20:19:20 írta Zer0 » Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3280 Dátum: 10 aug 12, 20:22:02 »

Juugo... Hatszor erősebb, gyorsabb és csak úgy jobb, mint az akkori Naruto. Én is többet vártam egy 2.5éves edzés után Narutotól, dehát ez van. Mostmár legalább erős.  
Hát elméletileg Nagato tudja használni az összes Pein képességét, nem? Mert azok az ő képességei csak így csapatmunkában lehet jobb, meg ugye senki sem tudta a titkot stb..
És tulajdonképpen az anime-ben mutattak olyanokat, hogy azt a védőburkot használja meg amikor Hanzou tűzjutsuja rámegy a lábára azt is kivédte valahogy. Meg mondják is, hogy a kuneikat csak úgy visszaverte... Lehet az volt a kezdetleges Shinra tensei. Egyszóval ha ez így van akkor Nagato.
Haha Zer0 hány éves vagy? 8? Mert ez a hülye értelmetlen ragaszkodás a tér-idő marhaságodról elég röhejes főleg miután többen leírták, hogy baromság... És miért ezzel akarsz győzködni? Miért nem Sasorival? Rájöttél, hogy midenki másnak igaza van? oO Ez is elég gyerekes, hogy nem 20 hanem 10. Sejthetnéd, hogy nem pontos számolgatás volt hanem célzás. Pff.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3281 Dátum: 10 aug 12, 20:32:25 »

Igen,azt hiszem Konan mondta hogy "a Rin'negan birtokosa mind a hat Pein jutsuját képes használni..."
Az animét nem nézem jó ideje szóval nem tudom hogy ott mi volt,de a mangában is használta a Shinra Tensei-t a visszaemlékezésben.
De így hogy nem képes a 6 testet használni,élesztgetni a testeket stb,ha Naruto a közelébe tud menni és ad neki egy olyan medvepuszit mint a ninjutsu elnyelős testnek akkor szerintem nyerhet xD
Pl csinál egy kétszáz klónt,azzal kivédi a Shinra tensei-t és az 5 mp-es szünet alatt fejbevágja xD
Bár az idézésekkel közbeszólhatna...most hogy belegondolok mégse lenne olyan egyértelmű xD
De idézni Naruto is tud. Szerintem azért 60% van Narutonak a Sennin mód miatt.
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #3282 Dátum: 10 aug 12, 20:34:18 »

Nem tudom, így igazából a juugo vs. narutót még át sem gondoltam csak írtam vmit hogy eltereljem a figyelmeteket a hülyeségről... de ha már így belegondolok van benne igazság mert narutó nem túl sokat változott csak annyit tudott meg hogy hogyan lehet megtörni a genjutsukat, illetve egy ütős rasengan típust feltalált. Juugo meg gyakorlatilag mindenné áttud alakulni ami létezik, olyan mint a pokémonból Ditto xD !!!

OFF: Zer0 amúgy én csak arra céloztam hogyha elkezd vki egy ilyes féle linkel vmit mutatni jönnek rá a vélemények és mihelyst beállítod a te saját ellenvéleményed még kicsit túloztam is mert az értelmesebb forumozok azok véleményt mondanak akár ellenkezik a tieddel akárnem, de a többi jön trollkodni mert UNATKOZIK. Kábé addig tartana ez, amíg egy moderátor be nem kuksizna és azt nem mondaná hogy elég volt mert különben lesz itt ihajcsuhajsári. xD
Szóval azért mondom hogyha van is egy ötleted és elkezdenek trollkodni, ad meg a befejező pontot rá és akkor nem fognak csesztetni meg bizonygatni hogy mégpedig te vagy a "hülye" akár igazad van akár nem.
Illetve majdnem elfelejtettem, a tér-idő jutsu sajátosságairól és egyéb hozzá tartozó maszlagról még írok neked pü-t Zer0!! Nevet

ON: Hát azért ha belegondolunk még akkor is ott van annak a nagatonak a gedo mazou ami elég furfangos egy dög. De még így is adnám az esélyt narutónak bár kitudja ha még nem is azt használná szerintem a Rin'negan-ba még ennél hülyébb erők is lakozhatnak azokban a szemekben illetve nem tudjuk hogy a testek nélkül mennyivel gyengébb.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 12, 20:38:39 írta Morause » Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3283 Dátum: 10 aug 12, 20:41:55 »

Ja mondjuk így ha Nagato is elront valamit akkor nincs élesztés. Így érdekesbbek a dolgok. Meg Sennin mód alatt nem is kell pár szár klón, hogy kibírj a Shinra tensei-t. Mert addíg nem sérül annyira meg ilyenek. Csak a tény például, hogy Nagato kétszer is megölhette volna, ha nem akarja életben hagyni. Háát. Az a helyzet még, hogy Naruto akkor ölte meg a legtöbb Pein-t amikor Nagato még nem tudta használni Yahiko testét. Viszont, ha az elejétől mindketten 100%on indulnak...én többet jósolok Nagatonak. És nekem ezért is volt olyan fura érzésem a Pein harc után, mert Naruto végülis legyőzi és Pein meg csúnyán megölte Jirayat. Aki szerintem akkor még erősebb volt, mint Naruto. Tapasztaltabb, több jutsu stb. Szóval egy félig befejezett edzéstől azért nem kellett volna kenterbe verni Peint aki azelőtt isten volt a Rin'neganjával... Na mind1.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3284 Dátum: 10 aug 12, 20:48:04 »

egy pár dolgot kifelejtettél Mosolyog
Jiraiya azért kapott ki mert semmit nem tudott Pein-ről,Naruto meg úgy nagyjából mindent fontos dolgot. Szerintem ha Jiraiyának fele annyi információja lett volna a testekről mint Narutonak úgy veri le Pein-t hogy nem kalapálják közbe a földbe xD
És mielőtt lerohantok ezt nem úgy értettem hogy Pein gyenge,hanem hogy JIraiya is nagyon erős...PLusz még elfogult is vagyok xD
Az igaz hogy a Sennin mód alatt nem sérülsz annyira,de szerintem a Shinra tensei azért arréblökne xD
Tudom hogy kétszer is megölhette volna,ezért nem úgy mondtam hogy 6 test Pein. Direkt testek nélkül mondtam a harcot,úgy esélye se lenne Narutonak.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 217 218 [219] 220 221 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!