24 szep 23, 22:23:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 216 217 [218] 219 220 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1198027 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #3255 Dátum: 10 aug 12, 08:37:58 »

Juura miért írsz dupla hsz-eket? inkább szerkezd össze őket.

RAikage vs ero-sennin:  hol van leírva, az hogy védett a raikage a genjutsuk ellen? az van csak leírva, hogy védett a síma sharingan ellen, de a békárol semmit nem tudunk. A sennin mód igazán erős, a támadások se úgy hatnak az alanyra. a békák idézésével nyerhet időt a vén kujon, sőt, ha beveti azt a békacsapdát, még át is verheti a raikagét. Nem azt mondom, hogy nyer Jiraya, de az esélyei nem olyan rosszak. én 70 30-ra fogadnék a raikagéra.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3256 Dátum: 10 aug 12, 09:04:20 »

1. Már az első potn böszemség. Értlemezd mrá azt az ostoba szöbveget az ostoba szöveg buboprékban. Nincs ott zsó ellenanyagról.
2. A második az elején értelemsnek tűnik, de aí végére kitűnik, hoyg foglamad nincs miről beszélsz. Nem gyógyító, bár valószínüleg ehhez is ért, de úgy általában, nem kcisit elmélyedhetett az orvosi ninjutsuban is, mint azt láttuk azon, ahogy a teste működuik, amiből adódóan, mitn ezt is modntam, esetleg, ha a métreg egy ideig hatna is, valéószínüleg maximum kcisit megszédülne tőle... ikszdé
3.Orochiamru mint normális fizikumu ember? ikszdé Az a lény taijutsu harcban hozta a négyfarkú kyuubi szintjét.
4. Megint csak a négyfarkú kyuubira, és a kyuubi-Naruto korábban megtapasztalt sebességére hivatkozhatpok. Vagy az anbus estre, vagy msára, amire korábabn hivatkoztam. Vagy arra, amikro lazán beidézte maga elé a Rashoumont, mielött elérte volna a Kyuubi chakra ágyuja.
5. Ja. Csakhogy itt nem Chiyoról avn szó, itt oylan karkaterről van szó... ez oylan, mintha arra hiavtkoznál, hoyg lenyomná egy random konohai jounin, mert nem ismeri feltétlenül a technikáit.
6. Vagy kezelné a teste (kezelné) a mérget vagy nem. RÉszeltkrédés, olvadsd újra  a második pontot. Meg majd figyelj a következőnél.
Nem emlelsleg, valaki, aki a vérébve integrál egy tökéletesen működő, levegőben terjedő idegmérget, az csak ért már valamit a mrégekhez.. de..
7. A test kollektívan kezdi felmondani a szolgálatot, ha közeleg a vedlés ideje. Megkísérli kivetni az idegen szellemet.
És az is egyértelmúű, hogy új szerveket hoz létre.. meg úgy általában, teljesen új testet.. ez a technika lényege.. valamit valószínüleg felhazsnál a régiből.. de ..első vedlés...  második.. harmadik.. fehérkígyó formába lépés... ééééééés... emeljük a  tétet, azt is láttuk, ahoyg Orochiamru puszta chakrája felépítet egy több tonnás, élőanygaként viselkedő testet ektoplazmából, ráadásképp a saját eredeti megjelenésével az egyik szájában.... erre nem lehet sok midnent mondani.
ja, és halhatatlan. Ez a karakter egyik lényegi tulajdonsága.

ja, és még egy cáfola:. a harmadik a legerősebb kazekagénak volt mondva. Oro' vs. hoakgékat ne vegyük ide... de ő erősen a kage+ szinten volt, mondjuk Minato mellett.
Sakura gyenge, Choiyo sme volt annyira nagy szám. Sasori sem. A harmadik kazekgaét valószínüleg egyszerűen megmérgezte amolyan ninjásan.

Nem, ebben a témában nem modsnok mrá semmit, nem reagálsz érdemben arra amit írok, csak ekiragadsz egy rakás helyenkétn rosszul értelmezehtt részeltet, összeraksz egy buta listát, amiben kb. ugyanazt ismételegeted mint eddig, és ennyi. Amúgy amiylen elven Sasori téynleg emg is tudja idézni az össze bábot, amit akar, anélkül, hoyg Orochiamru megszakítaná/szétszakítaná, akkor ő is hazsnálhat edo tenseit akár. Erre meg nem lehet mit mondani.

Tűzállóságról, nem emlékszem ki kelt ki ez ellen.. itt megint az jön elé, menynire nem ismeritek a mangát, csak a levegőbe beszéltek. TÖbbször láttuk Orochimarut komolyabb-gyengébb tűzjutsuban ácsorogni, teljesen sértetlenül.
A halál erdejében kettőt dobott rá Sóska, az egyiknél eltakarta a sdzemeit, mert kellemetlen volt a meleg, a másik csak a fejét érte valamenynire, és az "álarcát" szabta el egy kicsit, Saratubinál pedig, mint az öreg is kijelentette, csak hülyült, amikro (ott is sértetlenül) hadonászott kicsit a lángok közt.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 12, 09:05:54 írta STM » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3257 Dátum: 10 aug 12, 09:30:18 »

nem lehet h tulisteníted Orochimarut? lehet h éppen legyőzné, de nem ugy hogy " kazekage épp adna neki pár másodpercet" v vhogy igy irtad... am ha nem ellenanyag akk mi? agykontollal kipisili ha megvágják? v hogy máshogy védekezhetne ismeretlen méreg ellen? ha jol emlékszem orochimarut sasuke puszta akaratával győzte le, ami eléggé lealacsonyitja orochimaru képességeit
és a taijutsuja közel sincs tsunade-éhez és ezen nincs mit vitázni, sztem marcsi még hiruko széttörésével is bajban lenne de mindegy... és kicsit megszédülne sasori mérgeitöl? uh aza szép  még chuck norris is kidölne de mrarcsi csak megszédül Nevet de sztem minato alatt van marcsi, és a 3. kazekage alatt.  és sztem a kazekage ismerte sasorit, de ha nem is, csak nem engedte  volna olyan könnyen megsebezni magát. de ha ugy nézzük sasori egyedü győz le egy teljes erejében lévő fiatal kagét, míg marcsinak 2 előző kage kell, h épp leverjen egy vénembert

de sztem zárjuk le a sasori vs marcsi témát mert már vagy 2 oldal vita van belőle ,és felesleges...te azt mondod, én ezt mindenkinek más a véleménye.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 12, 09:35:36 írta Zer0 » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3258 Dátum: 10 aug 12, 09:34:54 »

A reinkarnációs szertartás megszaklítására gondolsz? Azt egy akarat-átokpecsét-sharingan kombóval csinálta. A megszakítás szót meg nem győzöm hangsúlyozni.
Az előző hsz-odból egyébkétn megitn az jöt le, hoyg te sem igazán fiygeltél az animére/mangára, aúgyhoyg enm hiába hazsnáltam a tűzállósággal kapcsolatos bekezdésemnél többes számot.

A "vitát" nem folytatom, mint mondtam, de az üzented kezdő mondatához hasonló kérdést inkább magadnak kéne feltenned. Az aláírásod meg.. á, én érzem magam kínosan emiatt az egész maitt. AJánlom mgé az utolsó elötti bekezdésem az előző hsz-omban.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 12, 09:36:53 írta STM » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3259 Dátum: 10 aug 12, 09:44:43 »

Tűzállóságról, nem emlékszem ki kelt ki ez ellen.. itt megint az jön elé, menynire nem ismeritek a mangát, csak a levegőbe beszéltek. TÖbbször láttuk Orochimarut komolyabb-gyengébb tűzjutsuban ácsorogni, teljesen sértetlenül.
A halál erdejében kettőt dobott rá Sóska, az egyiknél eltakarta a sdzemeit, mert kellemetlen volt a meleg, a másik csak a fejét érte valamenynire, és az "álarcát" szabta el egy kicsit, Saratubinál pedig, mint az öreg is kijelentette, csak hülyült, amikro (ott is sértetlenül) hadonászott kicsit a lángok közt.
....
Az előző hsz-odból egyébkétn megitn az jöt le, hoyg te sem igazán fiygeltél az animére/mangára, aúgyhoyg enm hiába hazsnáltam a tűzállósággal kapcsolatos bekezdésemnél többes számot. ... -itt megsúgom, egyébkétn megitn nem sikerült tlejhesen felfognod, miire is utaltam...

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=C76ojtS3EuQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=C76ojtS3EuQ</a>
2:12
A Tűzűállósággal a ki***** tűzállóságra gondolok az itt, és a hokagénél is látott módon.
Azaz a legkevésbé sem úgy, ahogy te hivatkozol rá. Az a baj, hoyg sokszor úgy érzem, hoyg oylanokkal próbáloka  legkülönbözőbb kérdésektről vitatkozni ezen a fórumon, akik melelsleg és mellékesen nem láttak a Naruto című animét, és nem olvastáka  mangát, hanem valami knai másoalttal volt dolguk, amikben midnen totál máshogy történt.


Sasori vs. Gaara? Nem tudom, ő hogy boldogul ott Dei helyén, gaara is egy szerencsétlen ellenfél neki, a homokpáncél, meg az akkor még meglévő automata védelme miatt.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 12, 09:50:33 írta STM » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3260 Dátum: 10 aug 12, 09:54:38 »

a fórum arra való h megosszuk a véleményünk, nem arra hogy nagyokost játsz. képzeld láttam az animét és a manggát is és valószínű, hogy a másik felhasználó is látta, aki még sasorira szavazott, ha nem az van amit te mondasz, egyböl próbálsz mást lealacsonyitan. ez gyerekes. már az is hogy vitázni kell veled... beirtam h sztem sasori nyerne, neked annyit kellett vna, h ha ellenkezni karsz h beírod h Sztem meg orochimaru. meg még 2 sor vmivel kitöltve és ennyi...



Ui.: látom nem érted.. az hogy hármunk helyett azt írod hogy sokan, és úgy szidsz az ugyanolyan  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 12, 10:02:38 írta Zer0 » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3261 Dátum: 10 aug 12, 09:58:09 »

Igen. Az észeérveket, vangy a tényekre való hivatkozást hanyagoljuk. Szerintem is felsleges hüyleség.
Azt elvárni, hogy tisztában legyünk vele, hoyg miről beszéünk, vagy ha valami ostobaságot jelentünk ki, a másik bebizonyítja, hoyg totál nem úgy votl az Kishi szerint/a mangában/az annimében, és esetleg szóvá is teszi, hoyg fiktív tényekről beszélsz, sőt, bosszús is, amiért ezt rendszeresen megteszik sokan midnenféle kérdésben, és látszólagos a legkülönbözőbb eseményeivel nincsenek sokan sokszor tisztában a mangának, de azért hivatkoznak erre-arra, az teljesen ostobaság.
Naplózva
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #3262 Dátum: 10 aug 12, 10:04:02 »

STM szerintem nem tudod a dolgokat normálisan megbecsülni.

Sasori azért vesztett sakura és chiyo ellen mert pont az jött ellene aki le tudja győzni. Chiyo ismeri az bábok nyitját és működését sakura meg ellenmérgeket gyártott. Sasori csak azért vesztett mert ez a 2 ember jött ellene aki jó ellene. Egyébként sakura meg a nyanya elég gyengék és konkrétan hidan is le tudja őket győzni mert nem jók ellene.

Sasori meg szerintem legyőzi orochimarut mert a méreg ugyanúgy terjed szét a testében mint minden más emberben tehát egy méregfelhő egy két szurka piszka és orochimaru eléri a korlátait. Nem beszélve arról hogy sasorinak még van 196 nem látott bábja ami szerintem eléggé erősek lehetnek. Orochimaru meg nem tudja magát a végtelenségig újraéleszteni. Az edo tensei-el nem tudom kit idézne meg mert az 1. 2. hokage lelke le van pecsételve. Orochimaru meg a száz bábbal nem tudna egyszerűen mit kezdeni. Mindenesetre orochimarut sasorival össze se lehet hasonltani ez olyan mintha deidara-t gai-al vagy kisamet choival hasonlítanánk össze. Végeredményben a kitartás és a chakramennyiség hozná el a csata végkimenetelét. %-osan olyan Oro 35% sasori 65%-kot kapna.

(STM légyszi nézd át a helysírási hibákat mert alig tudok rájönni mit írsz (pl.: mrá rmá=már) kösz Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 12, 10:24:40 írta LordHidan » Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3263 Dátum: 10 aug 12, 10:39:56 »

akkor egy kisame vs. raikage?annak alapján amit eddig láttunk kisamétól? ez érdekes lenne kisamét meg nehéz legyőzni mert ő nem hogy gyengülne mint bármelyik ninja hanem erősödik és szerintem kisamét az eddig látottak alapján csak egy csapásból lehet legyőzni és a   samehada elszívná a villám aurát is... viszon kisame ellen szól hogy a  villám erősebb a víznél  Gondolkozik szerintem egy 50-50 % vélemények? Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 12, 10:41:19 írta juura » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3264 Dátum: 10 aug 12, 11:05:25 »

Juura , szerintem a Rajkage nem nyerne Kisame ellen , mert a technikái ahogy mondod villám alapúak. Még a Taijutsu közben is felszabadul rengeteg elektroda. Ami szerintem ha vízzel érintkezik , agyonrázza a Rajt... De lehet , hogy tévesen gondolkodom erről.
Sasori vs Gaara...
Nálam kétség nem fér Sasori győzelméhez. 3rdnek sokkal erősebb volt a vashomokja , mint gaaranak a homokja. Szerintem legalább is ^^. Illetve Sasorinak elég egy karcolás a kislábujjon , hogy nyerjen ellene...
Sasori vs Orochimaru...
Orochimaru győzelmére fogadnék. Kap egy mérgezést , mi lesz? Na bumm levedli magát... Aztán ott az Edo Tensei is... Megtud idézni olyan embereket akik után Sasori köpni nyelni nem tudna...
RajCsoki vs Ita-Ita ... Itachi harcstílusának alapja a Genjutsu. Amit a Rajfeka elég csúnyán megenne Itachitól...Nincs úgy edződve , mint Gai , aki a lábmozgás alapján is tud harcolni... Egy Tsukoyomitól meg nincs olyan ember aki képes lenne Sharingan nélkül védekezni...
Nah ez lett volna a véleményem Mosolyog
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #3265 Dátum: 10 aug 12, 11:26:13 »

Raikage vs felsoroltak.
A gond hogy a harcok többsége hamarabb véget érne, minthogy elkezdődne. Kisaménak JELENLEGI Sasukénak Narutonak, Tobinak lenne csak esélye Raikage ellen. Ez a véleményem.

Orochimaru vs Sasori.
Egyértelmű hogy Orochimaru nyer.
A mérget Orochimaru nem ellenanyaggal győzi le Nevet hanem a személyre szabott immunrendszerével. Sasuke immunrendszere is elég hard Orochimarunak hála, és ez el is hangzik a mangában, így illene tényként kezelni. Sasori sebessége közel sincs Orochimaru sebességén, az ereje se. Orochimaru is tud az Edo tenseinek hála külső segítséget használni, 1-2 Hokage azért oda ver.. Főleg h a második tud teleportálni is, az első meg lezúzta Madarát. Szal az hogy Sasori leveri az 1-2 Hokagét +Orochimarut, elég abszúrd.

Ha ezt nem is veti be, akkor is ott van még Orochimarunak is v 100 jutsuja, (mániákus jutsu gyüjtő) + elég inteligens, hogy a technikáit az ellenfél prioritásának megfelelően kombinálja, használja. (Az ész alatt értem azt h nemfog elektromos tüzet vízzel oltani. Mosolyog ) Ráadásúl nem az a tipus aki könynen meghal. Sasori se, de a chakra elfogy előbb utóbb. Orochimarunak biztos lehetsz benne h sok chakrája van. Pár fabábú nem fogja leütni.

Zer0  nem sértésnek, de!
Megjegyzem, h a vélemény csere normális amíg az úgy történik, hogy "szerintem Sasori erősebb" vagy "szerintem Orochimaru erősebb". Mert véleménye mindenkinek lehet, és ezt szabadon meg is oszthatja. De disputázni (logikára és érvrendszerekre épülően vitatkozni) nem illendő ha tudásunk hiányos.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3266 Dátum: 10 aug 12, 11:31:47 »

hiába idézi meg az 1 meg 2. hokagét... azok sehol sem vannnak az eredetiekhez képest azért gondoljatok bele az öreg hiruzen mennyit bírt volna ki a 2 legerősebb hokage ellen 3 másodpercet maximum ennek ellenére nem azt mondom hogy sasori győzne én is orora fogadnék de sasori nagyon megadná neki a munkát amúgy pein-t kihagytad ő azért már csak legyőzné a raikagét
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 12, 11:33:25 írta juura » Naplózva
Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #3267 Dátum: 10 aug 12, 11:53:47 »

ez teljesen igaz amit juura mond. Az edo tensei a halott lelkeket beleteszi egy még élő testbe és aztán az illető feléled. Az 1-2 hokage azért volt ilyan gyenge mert az érzelmeiket tudatukat orochimaru megsemmisítette a cetlikkel amiket a fejükbe rakott. Orochimaru irányította őket és csak az ismert jutsujaikat tudatta velük használni. Ha orochimaru mondjuk feléleszti kimimarot vagy a hang 5-öséböl valakit aki él hal érte akkor a csata végkimenetele nem kérdéses. De orochimarunak edo tensei nélkül esélye sincs. A másik az az hogy orochimaru honnan szerez élő testeket a csata hevéban? Az edo tensei-re készülni kell méghozzá alaposan így orochimaru nem tudja használni. (orochimaru 1000 jutsuja nem más mint a kígyó és a kard kombinálása Nevet Nevet Nevet Nevet) csak  vicceltem de elemi jutsut akkor se láttunk tőle olyan sokat.

szerintem hagyjuk a témát mert már mindenki csak azt tudja mondani hogy "akkor is" meg hasonlók.

deidara vs asuma shikamaru izumo kotetsu(akik hidan ellen mentek 1-ször)
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #3268 Dátum: 10 aug 12, 11:57:14 »

Ha belegondolunk, akkor a 4. hokage verné még gyengítve is sasorit. Tehát az edo tenseijel veri sasorit. És olyan nincs, hogy a shimigami gyomrábol nem lehet előrángatni a halotak lelkét, a 4.-et is megidézte volna oro, csak megálítoták. Tehát ezt is nyugodtan tényként lehetne kezelni.

zer0 és STM: Mind a ketten fanok vagytok, szal valamenyi mértékben elvakultak. Én egyik karaktert se szeretem jobban a másiknál, de még én is oro-ra szavaznék, aki eddig túlélt mindent, és jártas mindenben. Zer0 nem kötöszködni akarok, de  szerintem sasorinak nincsenek olyan változatos technikái mint oronak. szerintem ezért nyerne oro, mert a támadásai választékosabak.
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3269 Dátum: 10 aug 12, 12:08:18 »

igen orochimaru nagyon erős... végülis majdnem sebezhetetlen de nem örökké egyszer ő is elfárad mint bármelyik shinobi és az is igaz hogy az edo tenseihez előkészületek kellenek szerintem orochimaru az edo tensei nélkül veszítene sasori ellen télleg:na erre mit mondtok:egy kisame vs. orochimaru na ez egy jó csata lenne szerintem kisame győzne vélemények?
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 12, 12:16:36 írta juura » Naplózva
Oldalak: 1 ... 216 217 [218] 219 220 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!