24 szep 23, 23:13:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 214 215 [216] 217 218 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1198063 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3225 Dátum: 10 júl 31, 00:23:28 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/361/15
Itt említi Sasuke, saját maga, hogy az önmagába vezetett Chidori elég szépen betett neki is. De ha ez nem elég: Naruto karját majdnem leszakította az első Rasenshurikenje, a Raikage a saját elektromos aurájával vágta le a saját karját, soroljam?
Igenis ártana Kakuzunak, ha víz alatt használná egy raiton jutsuját. A természetet nem olyan egyszerű kicselezni.

Amúgy Gery SSJ3, többször is láttam, ezért gondolom nem félre írás, de: Kakuzu és nem Kakazu. kacsint

Hopsz, Mistich beelőzött.xD
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3226 Dátum: 10 aug 03, 16:52:12 »

Naru vs Ita
A jelen állás szerint Naruto tudja irányítani a Kyuubit szóval akkor a genjutsuk kilőve. Egy pár másodpercig hatásos, de nem tudom, hogy annyi elég-e ahoz, hogy Ita vmi sorsdöntőt csináljon. Csak azt nem tudom, hogy védekezik Naruto az Amaterasu ellen. Megnéznék egy Kyuubi Naruto vs Susanoo-t Nevet
Ott van még a Sennin mód is... Hát szerintem Naruto lehozná már Itachit. Pl egy Rasengan zárótüzet még Ita Susanooja sem bírna ki vagy nagyon megviselné. Ráadásul Ita-nak sima MS-e van amivel vigyáznia kell...
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3227 Dátum: 10 aug 03, 17:39:22 »

A jelen állás szerint Naruto tudja irányítani a Kyuubit szóval akkor a genjutsuk kilőve, kivéve természetesen az Itachi no megatsukiyomit, az ismert okból.
Deeee... szerintem egyébként mivel a róka tudata nincs a chakrájában, hanem továbbra is tlejesen el van zárva, a puszta chakra kontrolálása nem oszt  nem szoroz, Naruto nincws úgy védve a genjutsuk ellen mint Bee.
 Ezentúl nem tudjuk, a kyuubi puszta chakrájára is tud-e hatni az ms, vagy nem. Az, hogy Sasuke nem keevrt az ushiioniival, nem jelent mindent, sőt, ehehz a helyzethez nincs is oylan nagyon sok köze.
Na akkor, ezekekl a különbségekkel szerintem már más egy kcisit a dolog, ha Naruto nem senninmódban kezd, vagy egy ezerfős bunshin hadsereg mögé bújva, necces lesz az indítás.
Egyébként azt modnanám, nem is oylan nagy szerencsével szépen hozhatja a meccset, ha úgy van, és Itachi nem kapja el  valamelyik ms jutsuval az igazi Narutot. A bunshinok beáldozhatók, és ez viszotn  nem egy rossz védelem a genjutsuk ellen.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 03, 17:40:56 írta STM » Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3228 Dátum: 10 aug 03, 17:54:46 »

Naruto mindig egy pár száz klónnal kezdi a meccseket,ezt már meglehetett figyelni. Plusz amilyen szerencséje(?) van az összes klónt kilövik mielőtt őt eltalálnák xD...
Melyik is az az Itachni no megatsukoyomi? amit a Sasukében lévő Orochimarun használt?

Amúgy mivel Naruto mindig rengeteg klónnal kezd,amíg azok lefoglalják Itachit,simán Sennin módba léphet,nem feltétlen szükséges azzal kezdenie.Plusz mivel most nem is kell figyelnie a Természeti chakrát gyűjtő klónokra korlátlanul használhatja a bunshinokat.
A Susanoot egy Senpou Chou Oodama Rasentarangen,kizárt hogy ne törje darabokra,és ez elől kitérni is igencsak problémás.

Szerintem Narutonak most van jó 70% esélye.
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3229 Dátum: 10 aug 03, 18:01:20 »

Nem, csak Itachi normál Tsukiyomija. Amiben oylan szinten manipulálja az időt, hogy egy sharinagn hazsnálót is kiüt vele egy hetvenkét órás kínzással hosszú időre, az átlag halandó meg jó eséllyel belehalna.
A megkülönböztetés oka az, hogy mint Sasukénél láttuk, ez nem jár alapból a Tsukiyomihoz, és ugyebár Itachi Tsukiyomija a rendkívbül gyors és erőtlejes hatáss miatt pl. Beenek is védhetetlen lenen, emrt mire egyáltalán reagál a Bijuu, felfogja mi van, meg midnen, mrá le is zavarta a dolgot.

AMúgy szerintem is jók az esélyei. Nem egy "Itachinak való" ellenfél.
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #3230 Dátum: 10 aug 03, 19:49:16 »

Az a baj ebben a harcban sok olyan dolog van amit nem tudunk ,pl ha a Kyuubi elmeje is a genjutsuban van akkor szamara sem egy pillanatig fog tartani az ami Narutonak 72 napig ,igy kitudna hozni a genjutsubol.Egyebkent azis jo kerdes hogy a Sennin mode mekkora sebesseget ad neki ,hogy kitudjae kerulni az Amaterasut.
Osszegezve Naruto vs Itachi csata a genjutsun mulik.
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #3231 Dátum: 10 aug 03, 20:54:40 »

Izé... nem úgy volt, hogy a Sharihax a Kyuubi-ra hat (sajnos)? Ha ezt is figyelembe vesszük akkor Itachi esélyei jelentősen nőnek.

Na lássuk... Naruto jó a klónokkal az tény, de Ita is mesterien használja őket (lásd Kakashinál ill. Sasunál) még ha nem is olyan sokat. Gyorsaságban kábé egy szinten lehet Sennin Naruto-val. Lufifej a Rasenganon kívül utóbbi időben nem sokat villanott (mondjuk a bolygóméretű Rasengan elég meggyőző érv...) míg Itachi profin bánik a Tűz és Víz elemmel is - előbbi lazán üti a Fuuton technikákat.

Összességében Itachira voksolnék.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 03, 20:56:02 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3232 Dátum: 10 aug 03, 20:59:06 »

És az nem pont elég a Rasengan?Nevet
amúgy meg ez elég érdekes megjegyzés volt...
tényleg nem mutatott semmit. Igaz megtanulta a Sennin módot,amivel egyedül elintézett egy olyan ellenfelet akit egész Konoha nem tudott,azonkívül mostmár képes uralni a Kyuubi chakráját,azon kívül villantott egy jutsu féleséget Rikudo Sennintől is...mégha Itachi ellen olyan sok hasznát nem is veszi ennek,de azért szerintem nem rossz dolog:)
amúgy tényleg nem mutatott semmit xD
Naplózva

Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #3233 Dátum: 10 aug 03, 21:32:40 »

mi volt az a jutsu a sennintől?
a témához kapcsolódva: na most vegyük úgy hogy narutot elkapja a tsukoyomi pár másodpercre. és akkor mi van?
pein keresztülszúrta pár fémdarabbal. kyuubi chakrája kicsit megégette sorolhatnám. naruto nem egy kakashi. kicsit jobb a regenerálódási képessége már alapból is, amire egy óriásit dob a sennin mód.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3234 Dátum: 10 aug 03, 21:53:17 »

ez hülyeség volt...
Azért annyival nem jobb a regenerációja hogy Sharingan nélkül eszméleténél maradjon miután bekap egy olyan technikát ami Kakashit gond nélkül külte aludni egy hétre...sőt valószínüleg tovább is kiütötte volna csak Tsunade helyrepofozta^^

a jutsu itt van:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/499/15
meg lapozz a következő oldalra majd.
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #3235 Dátum: 10 aug 04, 17:18:49 »

Na ez azért fura tudjátok, most narutó tudja a sennin módot, még genjutsu használó ellen nem ment és mivel nem sima chakrával harcol így nem tudjuk milyen hatással van a genjutsu a senjutsu-ra! Lehet egyáltalán nem hat vagy narutó vmi Sennin módos trükkel vissza tudja verni vagy vmi, szal ne írjátok le a sennin módot mert túl sokat még attól sem láttunk. Én véleményem szerint a sennin mód nem csak ebből áll a sennin mód, mert nem lenne akkor ilyen nehéz irányítás alá vonni.
Főleg hogy még, narutó már róka chakráját használja ezerrel. Én szerintem a sennin mód szintje is és képességei sokkal fejlettebbek lettek, azt is elbírom képzelni hogy gyorsabb a raikagénél vagy vmi.
Én amúgy tényleg annak örülnék ha narutó megtanulna pár uzumaki pecsét technikát, még ha nem is használ Hiraishin no jutsut, de vmit azért tudjon már pecsételgetni. xD

Senju Hashirama vs. 6 pein... szerintetek?
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3236 Dátum: 10 aug 04, 18:22:58 »

Áááááh szerintem Pein.
Vajon el tudja szívni a "fát" az a szívós Pein? Mert végülis az is egy jutsu és chakra alapú. Csak milyen hülyén néz ki, hogy becuppantja a fát. Na itt eléggé meglepődne az első Hokage. Szerintem IB Pein nélkül is nézne az első. Nem azt mondom, hogy kikapna úgy, de meg lenne lepve nem kicsit. Aztán ott a Shinra tensei, Banshou tennin, Chibaku tensei... idézések tömkelege... Az idézésekkel szerintem könnyne elbánna, mert a Bijuukat is tudta irányítani szóval nem lenne nagy falat egy idézett vmi, de azt nem tudom elképzelni mit csinál a Shinra tensei-el. Az is igaz, hogy Pein-től láttunk mindent az elsőtől meg semmit csak tudjuk, hogy az egyetlen "rendes" fa elem használó. Ráadásul, ha lenyomta Madarát akkor tuti volt pár trükk a tarsoláyban. Mindenesetre így Pein biztosan nyerne.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
kinoboto
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 24


s osztályú bűnöző


« Válasz #3237 Dátum: 10 aug 05, 18:16:35 »

Hashirama vs Pein

Az első Hokagétól nem sokat láttunk, de ha lebírta győzni Madarát, akkor nem lehet valami gyenge fazon...a shinrai tensei-el szerintem pein nem sokat ér, mert ha Naruto megbírta állítani a klónjaival, akkor ha az első csinál egy nagy faburkot, úgy szerintem kivédené. Idézéseket legyőzné, a jutsu elszívót nem tudom, mert ha elbírja nyelni a fát akkor nem sokat ér ellene, a robbantós fickót elintézné. a chibaku tensei ellen már nehezebb lenne védekezni, az újjáélesztős testét kéne szerintem a leghamarabb kinyírnia, és akkor lenne esélye a győzelemre. De szerintem biztos van még valamilyen jutsuja Hashiramának, és szerintem idézni is tud, szóval...

ha csak a faelemet tudja használni, akkor Pein szerintem esélyesebb. De kemény harc lenne.

Naruto vs Sasuke
Naplózva
Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #3238 Dátum: 10 aug 09, 11:43:33 »

per pillanat naruto nyerne mert a kyuubi chakrája super legyőzhetetlen erős állattá tette ha azt kombinálja a remete formával és a fuuton rasen shurikennel akkor szerintem még a susanoo-t is átviszi az amaterasut kikerüli és lássuk be sasuke genjutsui elég gyengusok ahhoz hogy a kyuubi ellen érne valamit. Mindent összevetve ebben a pillanatban naruto nyerne egy olyan 70%-al.

Kiba vs Choji (shippudenes mind a kattő)
Naplózva
Shinobi031
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 92



« Válasz #3239 Dátum: 10 aug 10, 09:51:59 »

Sasukét is szuper erös legyözhetetlen állatá tette az FMS.. legalábbis gondolom Nevet

A Kiba vs Chouji érdeles lehet, KIiba elég gyorsan mozog ahoz, hogy Chouji ne tudja megütni, a pörgös technikájával meg is sebezheti Choujit, uj jutsukat nem nagyon mutatott a part 1-hez képest, nem nagyon tudom mennyivel lett erösebb. Chouji viszont harcolt Hidan és Kakuzu ellen, bár nem sok sikerrel, nagyon meggyözőt ö se mutatott. Szerintem Kiba nyerne..
Naplózva

All this time I've been called a genius, so I cannot lose.
Oldalak: 1 ... 214 215 [216] 217 218 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!