24 szep 23, 21:19:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 213 214 [215] 216 217 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1197981 alkalommal)
0 Felhasználó és 39 vendég van a témában
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3210 Dátum: 10 júl 29, 00:37:48 »

Tenten csak azt "pozázta" ...

milyen pozázta?
én pofáztát írtam -.-...ha te elcseszed legalább ne úgy csinálj mintha én írnám el Mosolyog
de viszont a lényegében igazad van,tényleg csak annyit mondott hogy az abszolút védelme tesz túl Gaara-n.

Szerintem meg ha minden egyes villám használó elintézné Suigetsut akkor nem vette volna be Sasuke a csapatába...ha Naruto simán elintézte Raigát,akkor Suigetsu is el fogja.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 29, 00:38:32 írta Mistich » Naplózva

traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3211 Dátum: 10 júl 29, 08:20:08 »

Ki az a Raiga? És Ranmaru? Itachi vs Deidaranak lehet nem lenne olyan hamar vége, mint amikor először találkoztak. Dei elég sokat készült erre a meccsre és Ita-nak nincs villám eleme amivel hatástalanítani tudja a bombákat. Bár szerintem az lenne Dei veszte, hogy nagyon bízik a genjutsus szemében viszont nem tud pl a Tsukoyamiról és mivel nem is próbálná kerülni a szemkontaktust ezért beszívná és így hamar vége lenne.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #3212 Dátum: 10 júl 29, 13:40:55 »


http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/360_szines/18 ennyit arról hogy bekapta sasuke genjutsuját mit nem lehet érteni ezen hogy nem kapta be az ilyen amberek akik azt mondják hogy bekapta újra el kéne olvasniuk a mangát és az animét is meg kéne néznie még egy párszszázszor. Itachi meg a C4-et sehogy se tudja kivédeni ha Deidara körülvonja vele! Ha dei madáron kezdi a csatát akkor már elve el van rendeltetve a győzelme.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3213 Dátum: 10 júl 29, 13:45:17 »

jah igazad van...Itachi nem tudja leszedni egy Gokakyo-val vagy ha nagyon olyan kedve van akkor Amaterasuval...
És Sasuke meg Itachi genjutsu képességét nem hogy egy lapon,de egy könyben sem lehet említeni...

Egy párszor már mondtam hogy Itachi NEM Sasuke... simán nyerne szerintem.. Tsukoyomivel gond nélkül kiüti Deidarát..
Naplózva

Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #3214 Dátum: 10 júl 29, 15:42:52 »

Traavis sztem meg igaza van mert nem kapta be a Genjutsut olvasd el figyelmesen ne csak nézd... Dei azért kapott ki mert Sasuke rájött h föld elemet használ, és a villám elemel semlegesítette a bombáit... és erre Itachinak nem lenne esélye hisz neki nincs villám elemje ami üti a földet, ez van vagy belátod vagy nem, ott Sasuke-nak hatalmas szerencséje volt h tudja használni a villám elemet... Szóval Traavis elég figyelmetlen vagy én elolvastam 2x is a következő fejezettet is de ott se kapott be Genjutsut, légyszíves linkeld be azt a részt, köszönöm.

Kakazu vs Kisame, azt hiszem ilyen még nem volt Nevet
Naplózva


--->3D Modeller<---
Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #3215 Dátum: 10 júl 29, 15:46:38 »

Háááát én rovább olvastam és nem találtam semmit de lényegtelen ha tudsz linkelni vmit akkor majd elhiszem. Szerintem Itachi akkor szívna ha bekapná a c4-et mert akkor a csata eldőlt. Az amaterasuval meg elég nehezen lehet egy ide oda repkedő célpontot elkapni bár nem tudom én olyan 50-50%-kot mondok attól függ ki használja előbb az ütőkártyáját.

szerk.: beelőzött Gery

Kakuzu vs Kisame ha jól emlékszem volt és pont én tettem föl kérdésnek Nevet Nevet, de nem emlékszem már a válaszokra így leírom a véleményem:
 Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik
Ez egy jó csata lenne az biztos. Szerintem kisame-nek az a chakra elszívós vízbörtöne vízből Mosolyog van ezért kakuzu ellen nem lehetne használni az acélbőr technika miatt mert a föld üti a vizet. Kisame beidézi a nagy vizet egy kicsit kóstolgatják egymás erejét azt Kisame látná hogy nincs sok esélye így ezért összeolvadna a samahada-val és elkezdődne az igazi csata. De végülis Kakuzu nyerne harci tapasztalatai a föld és a villám elem miatt. Mert Kisame elég nehezen tudna hozzá érni és végülis kakuzu(ék) 5-en vannak egyszerre. Végeredményben kakuzu nyerne.

« Utoljára szerkesztve: 10 júl 29, 15:56:33 írta Murcik » Naplózva
Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #3216 Dátum: 10 júl 29, 16:25:49 »

háát ez könnyesre röhögtem a szemem azt hiszed ez egy genjutsu istenem ilyen ember is ritkán akad aki ennyire megnevettet. Ilyen feltételezést egy 5 éves se állít föl elmondom mit történt. Deidara körbe vonta sasuke-t a c4-el mire az egy chidorit vezetett a testébe és ezzel ki is vágta magát a c4-böl amikor deidara felröbbantotta akkor csak a kígyók a szárnyán estek szét nem sasuke. És a fejezetben biztos mondták volna hogy ez egy genjutsu. Kösz treevis régen nevettem ilyen jót! Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet
Naplózva
Sway
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 78



« Válasz #3217 Dátum: 10 júl 29, 17:22:01 »

Lehet ezért kapok osztást rendesen, de én egyet értek traavis-al. Több okból is:
1. Ha a testébe vezeti az áramot, nem tudja szabályozni, hogy most épp a szárnyába menjen, vagy ne menjen. Ezt azért mondom, mert azt állítjátok, hogy csak a szárnyai bomlottak le. Ergo, oda nem jutott az árambol, nem ütötte ki a bombákat.
2. Ami földet ért Szászkébol, az nagyon úgytűnt mintha kicsit nagyobb darab lenne mint mondjuk az a két kézizé a hátáról. De ha mégsem... Lecsatolhatók lettek volna azok a kacsók? Mármint, hogyan értek volna külön földet?
3. Amit már traavis is megemlített, vagyis a szép kis sharingan szemek Dei felett.
Ennyi voltam.  Nevet
 bye bye
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 29, 17:23:04 írta Sway » Naplózva

# Always be yourself. Unless you can be Batman, always be Batman.

## Schrödinger\'s cat WANTED: Dead or Alive!
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3218 Dátum: 10 júl 30, 19:56:06 »

Killer Bee^^
valami ilyesmit mondanak neki mindig xD
nem mutatott még sokat,de az Kakuzu ellen pont elég lenne. Bár ha sikerülne neki kirepülnie a víz alól..nem tudom képes-e ott használni a repülős cuccot. Mondjuk az se sanszos hogy Kisame türelmesen megvárná amíg "szárnyakat növeszt" xD
80% Kisame szerintem.

Egy kicsi Neji vs. nagy Hinata?
Naplózva

traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3219 Dátum: 10 júl 30, 20:34:25 »

Hááát. Hááááááááááááát.Noooooooooos.
Nagy Hinata. Mert tök jól nézett ki az a jutsu ami az anime-ben volt a Pein harcnál Nevet Egyébként szerintem tanult annyit azalatt a 3 év alatt, hogy legyőzze a kicsi Neji-t. Elég gáz lenne ha kikapna a kis Neji-től. Végülis nem kapott ki Annyira durván a chunin vizsgán csak nagyon kis szerencsétlen. De ha már ki mert állni Pein ellen Naruto-ért, szerintem legyőzné a kis Nejit.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #3220 Dátum: 10 júl 30, 22:02:05 »

Öhm nemezért de Kakazu ha ismeri mind a 4 elemet a viz börtön ellen csak valamit kitalálna nem létezik h avval légyőze csak sztem csak érdekes csata lenne ha már küzdőt az első hokage-val és nem halt meg nem hiszem h ennyi kifogna rajta... azért nem avval nyerne Kisame sem Nevet
A másik nagy Hinata nyerne ez nem vizás, 3 év hosszú idő ezalatt rengeteget erősödőt ö is, és már kiskorában se 2 ütéssel kapott ki, egyértelműen nagy Hinata nyerne( ha más nem 1 gyerek küzd 1 felnőttel akinek ugyan olyan képességei vannak)
Naplózva


--->3D Modeller<---
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3221 Dátum: 10 júl 30, 22:12:42 »

és mér nem létezik?elég szivatós cucc xD
szerinted mit tudna vele kezdeni?
az lehet hogy nagy Hinata nyerne,de azért kiskorában Neji különösebbebn nem eröltette meg magát hogy kiüsse Hinatát Mosolyog
Semmi komolyabb technikát nem használt ellene... se a Rokujyuu yon shot,de a 128 -as támadást,se Kaitent... lényegében semmit:D
lehet hogy nyerne Hinata,de azért nem ilyen könnyen... ha Neji nagyon gyorsan magasabb szintre kapcsol és bevetné a 128-as támadását,akkor szerintem kiütni nagy Hinát.. persze kérdés lenne-e rá lehetősége xD
Naplózva

Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #3222 Dátum: 10 júl 30, 22:26:54 »

Jajj tényleg elfelejtettem, hogy az áram oda-vissza cumi a víz alatt xD Hát valóban Kisame esélyesebb. Csak az a baj, hogy ő sem mutatott szinte még semmit a chakraelszíváson meg Samehadan kívűl.
Ki az a Kirabi?

sasuket megbaszta az áram amikor magába vezette? meg ég a szája amikor tüzet köp? egy elektromos angolna miért nem kap sokkot a saját feszültségétől? szerintem simán tud villámozni a víz alatt is.
Naplózva
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #3223 Dátum: 10 júl 30, 23:38:22 »

Rewiag rávilágítottál a lényegre Nevet Sasuke magába vezette a chidorit Dei ellen hogy semlegesítse a bombáit, és nem lett semmi baja... sztem logikus h akkor a vízben se rázná meg saját magát, ha más nem körül veszi magát 1 villám pajzsal mint a Raikage hisz az is csak elem manipulálás. Azért Kakazu nem olyan gyenge gondoljatok bele, 1 egész 10es csapat plusz Kakashi küzdőt ellen és végül még az FRS se ütötte ki teljesen... És ö maga mondta h az Elsővel is küzdőt mégis él még... az 1 dolog h benne volt az első pár akatsukis tagba aki meghalt de ez van... ha talán nem Hiden hanem mondjuk Itachi a társa akkor lehet ö is élne még és lehet h Kisame nem élne már... sztem minden esetre van esélye Kisame ellen...
 
Új csata, Neji(nagy) vs Hinata apja(sorry nem tudom hogy hívják) Nevet
Naplózva


--->3D Modeller<---
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3224 Dátum: 10 júl 31, 00:21:24 »

Hiashi vagy Hizashi,most nem ugrik be.
Már hogyne rázta volna meg magát?
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/361/15
és honnan veszed hogy Kakuzu képes a villámpajzsra? pls csak olyat technikáról beszéljünk amit láttunk az illetőtől...
Az hogy túlélte a Shodaimével a harcot,lehet hogy csak egy szíve eltűnt onnan... nem elképzelhetetlen.
ez meg a másik baromság hogy szépen fogalmazzak -.-
ha ennyire a társára kell hagyatkoznia akkor gyenge és kész... ha egy full fáradt Naruto simán elintézi akkor olyan nagyon erős nem lehet...
Naplózva

Oldalak: 1 ... 213 214 [215] 216 217 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!