24 szep 23, 15:20:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 206 207 [208] 209 210 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1197540 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #3105 Dátum: 10 júl 21, 21:06:05 »

Szó ami szó, a Raikagét megszivathatná! Hisz nem épp az eszéről híres, és valóban, ha sikerül távolsági harcot kialakítani, akkor van esélye...
HA sikerül. De itt a bökkenő, hogy a Raikage túl gyors, és nem mellesleg erős is Mosolyog
Dei győzelme mellett csak az szól, hogy a Raikage az a hűbelebumm típus. Esélye van, de nem igazán sok.

Bee pedig tud távharcolni a 8 farkú miatt, szóval nem téma...
Naplózva
Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #3106 Dátum: 10 júl 21, 21:09:27 »

nem akarok senki pártjára állni de lordhidannak bizonyos ismétlem bizonyos dolgokban igaza van. De ami mondassz az lényegében igaz de sasuke pont deidara ellen mégpedig hogy a gonoszok ellen mindig pont az jön aki le tudja őket győzni sasori ellen ott volt chyio(aki PONT ismeri sasori bábjai működését és az ő 10 bábja PONT le tudja győzni sasorit) és sakura(aki PONT olyan erős és szét tudja törni sasori bábjait) hidan ellen PONT egy elemző ninja jött aki ki tudja elemezni hidan képességeit, deidara ellen PONT egy villám elemű jött aki tud repülni ami nem is olyan nagy baj mert ott a c4 amit egy villám elemű nem lát de ott a sharingan ami a c4-et PONT látja és emiatt mindenki azt azt hisz hogy "sasori olyan gyenge egy kislány és egy vén nyanya is le tudta nyerni" és "deidara olyan gyenge a c4-et bárki ki tudja kerülni" csak az a baj hogyha nem látod és nem tudod mit csinál NEM TUDSZ ELLENE KIKERÜLNI! sasori pedig 1 karcolással legyőz bárkit ha nem  ismered a fegyvereit, a méreg bénulást is okoz. Ez olyan hogy ellenfél kérdése pl.: chyo és sakura bedarálta sasorit sasori pedig deidarat de deidara szintén legyőzné a nyanyát és sa kurát. Lehet hogy bedarálta sasuket a raikage de a raikage erős közelharcos és máshoz nem ért így sasuke-t szép hogy bedarálja mert sasuke közép-táv harcos így inkább közelharcban védekezik. Én azt mondom minden győzelem ellenfél kérdése ki kit kap.

és a bee tényleg bedarálja leszámítva ha nem c mi is a szám szerintem kitaláljátok Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 21, 21:10:49 írta Murcik » Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #3107 Dátum: 10 júl 21, 21:16:38 »

Lordhidan emlékezz vissza daruira hogy pusztán a villám elemű támadás után rájöttek hogy, sasuke villám és tűz elemű srác aki sharingannal rendelkezik, egyszerűen információt szereztek az ellenségről. Így hát ugyanezt megtehetik előre deidara ellen, és akkor tudni fogja, meg mint már írtam de a fejpántból is kilehet találni hogy mi az alap elem amit használ (kivéve konoha) mivel minden shinobi falu saját elemű technikákkal bír, ottvan a felhő azok a villám eleműek (ez a raikage falva) vagy a rejtett köd a víz elemével, a Tsuchikage falvának nevét nem tudom, de valszeg ott is a föld országához híven föld elemmel próbálkoznak be mindig a shinobik, és egy ilyen infóval, ill. látván hogy agyaggal robbanngat, biztos nem gondolja hogy villám vagy mondjuk vízelemet használ ahhoz hogy felrobbantsa a marhaságait. És mit mondtam hogy a földön kezdődik a csata, azért lenne 1. csapásra vége deidarának mivel még arra se lenne ideje hogy levegőt vegyen. Előbb meghal mint hogy kigondolja mivel támadjon. Bee-nek meg Jinchuriki formban, mivel hogy annyira ottvagy a levegőben repkedésért ahogy TheSky leírta előbb egy chakra bombát és készvan.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 21, 21:20:53 írta Morause » Naplózva
balon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 131



« Válasz #3108 Dátum: 10 júl 21, 21:20:44 »

Hát ti a nagy okosságotokkal lealacsonyítjátok a Raikage képességeit, ha Dei leveri a raikagét azt megmondanád h mivel?Nem tudom h meik fegyvere olyan gyors, h eltalálja. Jah tom c4 és az h megy át a villámaurán azt megmondaná valaki?Raikage nem olyan hülye mint azt ti gondoljátok. Azért volt olyan hülye mert szereti az öccsét és meg akarta bosszulni + alapból Dei nem 200 m magasan a levegőben kezd ezért a harc azelőtt véget ér mielőtt elkezdődne. nah ennyit akartam mondani.


Hoppá beelőztek
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 21, 21:21:44 írta balon » Naplózva


Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #3109 Dátum: 10 júl 21, 21:36:36 »

egyébként minden csatáját a levegőből kezdi, és ha a fejpántból rá lehet jönni mért nem jött rá kakashi sasuke(azonnal) naruto gaara chyo sakura. Ja a c4 legyőzi mert a raikage nem ismeri a jutsut. és ha dei szarul áll egyszerűen felrobbantaná magát és akkor is döntetlen. Tehát dei ellen nem lehet nem meghalni.(sasuke hogy tudta a mnadát 0 chakrával megidézni?)
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #3110 Dátum: 10 júl 21, 21:40:21 »

Mindegy én már a deidara témát lezárom mert a NAGY FUNOKNAK mondhatunk bármit, szerintük nem győzi le senki, még maga Rikoudu Sennin se.

Nem tudom mondták-e már de Jiraiya vs Raikage.

Én szerintem raikage gyorsan elkezdene pörögni úgyhogy vmi idézéssel vissza fogná a raikage-ét jiraiya és addig megpróbál szerintem sennin módba lépni, de nem tudom még így is eszméletlen gyors, vhogy kitudná védeni vmi kawarimit biztos használna mig megidézi a két békát aztán sennin mód és itt kezdődne el egy fantasztikus harc, amiben nem tudom jiraiyanak mennyi esélye van, de elég nagy esélye van a raikagenak ezzel az írtó sebeséggel, meg azzal az írdatlan nagy erejével. Szerintem jiraiya 40% raikage meg 60%.

Narutó vs. Killer Bee

Najó tudom ez kicsit abszúrt dolog. Mosolyog... de azért érdekel ehhez a véleményetek. xD
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 21, 21:41:45 írta Morause » Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #3111 Dátum: 10 júl 21, 22:20:02 »

Áh nem az félre érted már narutó is tudja használni mivel elvette a chakrát, de nem tudjuk mire tudja használni, és még mindig ottvan hogy narutó sokkal gyorsabb erősebb Sennin módba. Mégha elis érne egy gyűlölet fokoztatott bee narutóval szemben ( de ez csak akkor érvényes ha narutó még nem képes rókát írányitani) és mind ketten bijuu formát öltenének akkor is nem tudom mennyi esély van abban hogy melyik nyerne, mivel bee is küldené a vhány farkú kyuubi narutó, és tegyük fel mindenkettő eléri a maximum szintet, mármint Bee teljesen 8 farkú élet nagyságában mint a kyuubi is teljes élet nagyságban lenne elég macerás. Hát őszintén szólva így bee-nek adnám az esélyt mert még mindig tudna gondolkodni helyesen taktikázni de a 8 farkú teste vissza maradottabb a 9 farkúval szemben, mivel hacsak arra gondoltok hogy buntával henge no jutsut használva hogy lefogta az 1. farkút már az is szép teljesítmény, na most gondoljatok bele ha az igazi kilencfarkú ellen küldik, így tehát a test alkat a kilencfarkúnak kedvez Mosolyog !!! szerintem ez ilyen 50 - 50%
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 22, 01:11:41 írta Morause » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #3112 Dátum: 10 júl 22, 00:19:58 »

Pein nyeren:
Nemhiszem h több esélye lenne Ita-nak mint Jiraya-nak (akivel tudjuk h mitörtént...),a tsukiyomi sem hiszem h működne a 6 test ellen (a testeknek nincs önálló tudatutk, mert hullák  smirksweat ), az amatseruval hiába éget, ha a felélesztő test feléleszti őket (esetleg ha azt kapja el 1.nek), Yahiko az amatserut is "le shinra tensei-zi magáról", mégha a susanoval kiis alakít 1 jó védelmet, totál bevérezne a szeme...  >.<#
+izzasztaná 1 kicsit peint, de nem nyerhet.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Morause
Vendég
« Válasz #3113 Dátum: 10 júl 22, 01:10:00 »

Emléxel te egyáltalán arra hogy, Jiraiya hogyan verte el a 3 pein testet?... Mert ha elgondolkozol akkor a genjutsus dolgot így kétszer vissza szívod Mosolyog !!
Az amaterasu mind1 mit kap el mivel ha az elkap vmit nem tudja feléleszteni, mivel peinek az egész testre szükség van hogy újjá varázsolja, tegyük fel hogy az amaterasu egészen a fejéig leégeti akkor nem tudja újra éleszteni mivel nincs meg a többi része. És a susanoo meg nála még támadni is tudott.
De ahhoz hogy ezeket az erőket aktiválja időre és nyugalmi állapotra van szüksége, mármint elég ha szimplán ál stb. és jó pár mp-ig csak koncentrál, de addig pein 6 teste kezelésbe veszi vagy nagato shinra tensei stílusban küldi vagy néhány rakétával válaszol Mosolyog Ebben a harcban tényleg peinek van esélye mégis tudna mit kezdeni ellene itachi, mert a mangekyou ereje hozzá sem fogható nagato rin'neganjához. Hogy pontosabban fogalmazzak nagato a 6 pein testel erős, mivel megvan a maga taktikája, de mégis itachi elméletileg erősebb mivel jobban kezeli a doujutsuját mint nagató a sajátját. Ettől függetlenül mégis nagato az erősebb mert az övé erősebb mint az itachi-é.
itachi 45-55 nagato
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 22, 01:11:17 írta Morause » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #3114 Dátum: 10 júl 22, 01:26:32 »

Hmm... Hát ez elég nehéz kérdés.
Szerintem Pein támadásait nem lenne neki nehéz elkerülnie, hisz a sharinganja segítségével könnyedén elkerülne minden veszélyt. Genjutsuban is nagyon jó, végső fegyverként ott van neki a Susano és az Amaterasu is, amiket még az elszívós Pein se igazán tudna semlegesíteni. Viszont az erőfölény így is Peinnél van, és ideje se lenne csak úgy koncentrálni, ha beindul a Pein invázió... A csata kezdeti felállás szerint dől el a csata, hogy Itachi hogy kezd. 50% - 50%
Naplózva



hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #3115 Dátum: 10 júl 22, 07:57:17 »

Látszik a fanság megint.

1.: az elszívós el tud szívni bármilyen energiát, ez alól az amaterasu se kivétel, sőt még a susano se biztos, hogy meguszná. Ha lefogja itát, akkor vége a mecsnek.
2.: az amaterasut akár vissza is lehet verni, valamejik tenseijel.
3.: a genjutsu hatásos, de ez csak személyekre hat, nem pedig területre.
3.: a shinra tenseijel mit kezdene ita? ha a belsejáben van, akkor hogy tör ki? sehogy.
4.: én is kedvelem itát, és erősnek is tartom, de azért az uchiha übertáp szemek se elegek mindenhez.
5.: ezt akármilyen hihetetlen pain hozná.
Naplózva
Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #3116 Dátum: 10 júl 22, 08:07:03 »

szerintem a dei és az itachi fanok nagyon elhivatottak (egyébként én nem szeretem deidarat és fan se vagyok csak reálisan látom a dolgokat) de szerintem itach rosszabb idézem benyom egy amaterasut és ha szarul áll akkor a susanoot és ennyi ezzel a naruto összes karakterét legyőzné egyszerre. ezek az itachi fanok itachi csak győztesen kerülhet ki mindenhonnan
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3117 Dátum: 10 júl 22, 08:35:35 »

Visszaolvasva az utobbi körültekintő és racionálsi vitákat, ennyit tudok hozzátenni:

Az Itachi vs. Peint maúyg egy párzsor már lebeszélték itt...  az eredmény mindig egy orbitálsi vita votl, hol visszafogottabban, körültekintőbben, hol trollkodva. Megegyezés sosem szüeltett, úgyhogy egy "íratlan" (persze nem íratlan) szabály itt, hogy ezt inkább ne hozzuk fel Mosolyog
Naplózva
seeway
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #3118 Dátum: 10 júl 22, 10:09:56 »

Szerintem is Pain nyerne anno naruto is csak azért gyözött mert sok infoja volt róla meg pein már lerombolt elötte egy falut meg hasznalt valam iatom bomba jutsut (nem ugrik be a neve Nevet )
Amaterasu meg tudja a halál milyen sharingan technika fanok meg nézzék meg a sasuke vs reikage (remélem jol irtam Nevet az a villűmos kage aki gyors meg minden) feláldozta a karját de leverte volna sasuket most a pein testek csak holtestek szoval elkezd égni semmi nem történik Nevet max még ellene is forditják. Ég az egyik pein, jön egy odahuzom mert meg tehetem tensei ráugrik upsz mind2 ég Nevet

UI: elnézést a fogalmazásért, meg hogy nbem ugrik be a technika illetve az illetö neve Nevet nem vok ma toppon.
Naplózva

...
...
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #3119 Dátum: 10 júl 22, 11:29:23 »

Igen ez a Pein vs Itachi lejárt lemez már. Bár én is azon a véleményen vagyok, hogy Pein erősebb. Elég csak abba belegondolni, hogy hiába akarsz te bármit csinláni ha nem saját magad mozgatod a tested hanem valaki más.
Amin mondjuk jót nevettem, hogy Itachi jobban használja a doujutsujat mint Pein. Nemtom, hogy ezt honnan szűrte le az illető, de nekem elég komoly rinnegan használás jött le Nagato taktikáját nézve.

Inkább nézzünk 1 másik csatát.

Állati Birodalom Pein vs. Gai Sensei Mosolyog
Naplózva

Oldalak: 1 ... 206 207 [208] 209 210 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!