24 szep 23, 07:29:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 199 200 [201] 202 203 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1197104 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3000 Dátum: 10 júl 07, 18:03:06 »

ezt nem értem,miért van a téma nevében a 3 soros szabály? na mindegy xD
Zetsu Narutot,az eddigiek alapján hozza Naru..csinál egy 3-400 klónt,aztán adj neki xD
főleg most a mangában történtek után ugye kicsit megugrott a chakra szintje is,szerintem simán csinál egy akkora Rasengan-t mint amekkora sugarat akart köpdösni a kyuubi xD


Mondjuk egy Shukaku-Sanbi-Hachibi-Kyuubi vs. Akatsuki?(ha valaki nagyon az akatsuki felé hajlik akkor Pein-t vegyük ki)
Naplózva

kinoboto
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 24


s osztályú bűnöző


« Válasz #3001 Dátum: 10 júl 07, 18:13:17 »

akatsuki nyerne, Madara a sharinganjával mondjuk a kyuubit írányítása alá vonná, Kisame pedig a Samahadájával elszívná a shukaku charkráját, Sasuke szintén a sharinganjával legyőzné mondjuk a Hachibit, és a Sanbit pedig Kabuto és Zetsu legyőzné.


(a mostamni akatsuki tagokat vettem számításba, ahol a manga tart)
Naplózva
boomBUSH
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 70


« Válasz #3002 Dátum: 10 júl 07, 18:44:04 »

Nem tudom mire jó ez kinoboto... ez már tripla posztolás, de mindegy hagyjuk..
Szóval nekem Zetsu nem tűnt olyan nagy 1v1 harcosnak a manga alapján, inkább felderítőnek és kémnek. Madara is mondja, hogy nagy falat lenne Zetsunak Naruto, szóval szerintem a szőke nyerne.
Alucard vs Tobi ... Életemben nem hallottam még erről az Alucard pasaról, és Tobiról se tudunk túl sokat, át tud ereszteni pár dolgot magán, és a hatalmas Madara erejének egy részével dicsekszik. Itt nem hirdetnék ki győztest.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 07, 18:44:47 írta boomBUSH » Naplózva

Peace is a lie; there is only passion.
    Through passion, I gain strength.
    Through strength, I gain power.
    Through power, I gain victory.
    Through victory, my chains are broken.
    The Force shall free me.
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #3003 Dátum: 10 júl 07, 18:47:14 »

Izé Naruto vs Zetsu hát mivel nem sokat tudunk Zetsu komáról Nevet ezért Narutonak adnám a győzelmet de amit tudunk h Tobi szerint is Naruto nyerne. Alucard ha jól tippelek az a vámpír abból a milyen animéböl is amibe van az a lovagrend vagy mi(2 részt láttam összesen xD) hát sztem Alucard nem ebbe a kategóriába tartozik a látottak alapján Nevet sztem Tobi nyerne.
Naplózva


--->3D Modeller<---
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #3004 Dátum: 10 júl 07, 20:31:33 »

Alucard? Ejnye.
Nem szeretem, mikor ebbe a témába más animéből boncolgattok harcokat.

Itt egy új.
Mi lenne ha a régi 7-es csapat most újra összeállna?
1. Minden fulltápos képességével Sasuke kavarná a villámokat.
2. Sakura gyógyítgatna hátulról, és közelről osztaná a pofonokat.
3. Naruto középen békázna, Rasengannal durvulva.
4. Kakashi téblábolna valahol elől, és sűrűn pislogna.

vs

1. "Pein Rikudō"

Persze, úgy, hogy még nem tudják Pein titkát. Harc közben kéne kifundálni.
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3005 Dátum: 10 júl 07, 20:46:20 »

Szerintem lehoznák... egy egész kicsi szerencsével biztosan..

Végülis, attól si függ, Naruto milyen körülmények közt kezd? Sennin módban? hA igen, tudja nyújtnai bunshinokkal?
IIgazából,  mégsem oylan lényeges.. hasonlóan teljesítene, mitn Konohában, és itt egy kcisit a háttérbe tud húzodni, hogy összekapja magát. Ha más nem, addig pár bunshin helyettesíti.

Tualjdonképpen ha azt mondod, a mostani Sauske harcol, akkor ugye a mangekyou is meg van.Az amaterasut nem biztos, hoyg a kőbéka Pein el tudja nyelni.. ráadásul, könynen lehet, hoyg azt addigra hatástalaníttják.

Az Isteni Birodalom leeht nagy gond... ha elsüt egy nagyobb shinra tenseit, akkor uyge legfeljebb Naruto ússza meg, ha Sennin müdban van.. vagy esetleg a Susanoo is kibírhatja... de az elég kevvéssé költésghatékony megoldás, mert biztos megviselné.

Azt modnom,akkor nyernek, ha úgy kezdenek, hoyg Pein nem tudja a nagy ágyuit hazsnálni mert túl közel van az igazi teste, vagy az Isteni Birodalom ki van merülve.
Ha nicns így, sajnos nem ltáok rá sok esélyt.
Bár a chibaku tensei védhető úgy, mint ahoyg Sauske megúszta Dei' végső robbantását, de az azért nem jelent olyna sokat...
Naplózva
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #3006 Dátum: 10 júl 07, 21:22:44 »

Egyet értek. Nagyon necces lenne.
És igen.  Mosolyog Úgy gondoltam, hogy TELJES felkészültséggel mennek neki.
Tudom, hogy Sakura nem nyomna sokat a latba, de Kakashival ketten lehet, hogy kifundálhatnák a titkát.
Szerintem Sasuke Amaterasuját nem sűrűn tudnák kivédeni. Talán idézéssel.

Itt minden a taktikán múlna, és igen, akkor tudnának nyerni, ha Pein nem veti be a nagy Jutsukat.
Ha minden összejön akkor tudnám elképzelni őket győztesként. Egyébként nem.

(Véletlen entert nyomtam.  Technikai KO )

Azért érdekes lenne megnézni egy ilyesfélét animében. Jó harc lenne az fix.
Pláne Sasuke és Kakashi kettőse. Két Raiton elem azért beficcen az arcokba.

Peinnel nehéz harcolni, mert a titkát is ki kell harc közben fürkészni. Azt pedig nem sokan tudnák végrehajtani.

Mi lenne ha a 7-es csapat ismét minden fulltápos képességgel menne neki pár Akatsuki tagnak. vegyük mondjuk a két legerősebb párost négy négy ellen.

Naruto, Kakashi, Sakura, Sasuke

vs

Kakuzu,Hidan, Itachi, Kisame
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 07, 21:28:56 írta Couthbert » Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #3007 Dátum: 10 júl 07, 21:27:09 »

Pain Preta Birodalma minden technikát elnyel, természettől és alakmanipulációtól függetlenül. Ebbe még az Amaterasu is beletartozik.

Összességében a négyesfogatra tennék, elsősorban Kakashi Kamui-ja miatt, azzal egyből ki tudná iktatni akár a lökdöső, akár a feltámasztó testeket. Naruto remete módban elintézné a droidot meg az elnyelőt, Sasu az idézőt meg a lélekszívót. Sakura meg szívja előlük a levegőt.

Az egyetlen problémás ellenfél Nagato lenne. Ha ő is játszik akkor Pain nyer, főleg ha egyből Chibaku Tensei-vel nyit, akkor csak Sasu marad - őt meg azért lazán ledarálnák hatan.

Oké, új meccs: Madara és Zetsu a Kakashi-Sasuke-Itachi trió ellen. Madara tudja használni a Mangekyou képességeit.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #3008 Dátum: 10 júl 07, 21:32:19 »

Hmm. Madarát ismét nem tenném bele személy szerint, mert alig tudunk róla valamit, és amit tudunk, az is elegendő ahhoz, hogy őt hozzuk ki győztesként. Elvégre eddig csak telelportálni láttuk, kis dimenzióváltással. Tehát megragad egy testet, átviszi és otthagyja. Szóval Madarával nem érdemes foglalkozni. Talán kicsit később amikor láthattunk tőle valamit.

Az két testvér ellen meg szerintem bárki jönne fel Pein en kívűl, annak gyorsan kettészakadna a feje. Zetsu meg nem olyan aki ilyesfajta emberekkel felvenné a harcot. Kakashi pedig nem is kell oda.

Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3009 Dátum: 10 júl 09, 00:31:50 »

Hogy Hidan és Kakuzu a legerősebbek közé tartoznának,azt kétlem de akkor legyen így.
Ha ismerik egymás képességeit akkor szerintem Narutoék nyernek.Kisame nem ér sokat mert Naruto sennin chakrájától kissé visszafejlődne(cápából békává),Sasuke-Kakashi páros elintézné Itachit(Egyenként egyik se bírna vele de együtt lehozzák),a másik kettőt meg Naruto egyedül szétkapja...(Sakura meg hílelgeti ami maradt Kakashiból a Kamui után xD)

Szerintem a két testvér ellen Pein-nek is kettészakadna a feje,csak neki nem gyorsan xD

A ninjutsu nyelős Pein nem hiszem hogy az Amával tudna mit kezdeni,ugyanis ahogy észrevettem a kezével létrehoz valami nem tudom mit,a teste előtt ami benyeli a jutsukat.
A probléma hogy az Amaterasu nem úgy éget szét mint a Gokakyo,hanem csak azt veszed észre hogy ég a fejed xD
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3010 Dátum: 10 júl 09, 09:47:11 »

Még a Shino Hinata Kiba Vs Lee Neji Tenten-hez hozzászólok.

Shino rámegy Lee-reés szerintem shino lehozza. Megtréfálja egy-két bogár klónnal és máris rajta vannak Shino bogarai akik szívják a chackráját + Shino a harc kezdetén a föld alá rejti a bogarait és nem kis meglepetést tud okozni amikor a lábadra felmásznak a bogarak és megzabálnak.

Kiba ráküldi Akamarut Tenten-re. Őt még Akamru is lehozza ( de télleg . Erős az a kutya ) Ő és Hinata pedig eljátszanak Nejivel amig Akamaru és Shino kiiktatják a célpontokat. Onnantól nyernek. Lee úgyan elkezdhetne kapukat nyitogatni de addiigra már bogárfertözött lesz és nem lesz elég chakrája + Shino tud idézni bogár falat. Kérdés hogy ezen áttörne de ha megprobálja biztos hogy ellepik a bogarat.

Szerintem Shinoék lehoznák.

Hidan Vs Kakuzu.
Hidan erős de kakuzu ellen nincs esélye. Hidan olyan gyors volt mint kakashi , sőt talán még kicsit gyorsabb is. Ám Kakuzutól nem elég egyszer vért szerezni mert az csak egy szív. Kakuzu felrepül kienged 3 szívet és mind3 támadás elől nem tud kitérni szvsz Hiidan darabokban végzi.

Kyuubi Vs Aizen.
Szvsz Aizen nyer mert tuti számitott még erre is xD és kigondolt 1 ötletet.

1 Hohenheim Vs Naruto harchoz mit szoltok? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 09, 18:28:56 írta Lew » Naplózva


traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3011 Dátum: 10 júl 09, 10:22:22 »

Hidan-t senki sem tudja legyőzni. Még mindig él a feje ott a föld alatt Nevet
Mostani erőviszonyokkal gondolom lehozza a 7-es csapat a két Akas csapatot. De azért eléggé megizzadnának. Mivel mindkét oldalon van Mangekyou használó kemény harc lenne. Annyi előnye a 7es csapatnak, hogy ha náluk vki kap Amaterasut Itachitól akkor azt talán Kakashi le tudja szedni Kamuival, de nem tuti. Ám meg Itachi Tsukoyami-jától nincs menekvés. Hiába van ott vki aki megzavarja a chakraáramlást, neki 1másodpercig tart a jutsu szal. Egy pillanat, az egyik összeesik és már harckételen is. Így a 7es csapatnak -1 tagja van és már 2fős túlerő. (persze ha ezalatt nem halt be vki egy Sasuke Amatersatul vagy vmi villámgyors Sennin módos támadástól) A túlerő miatt az Akatsukira fogadnék, mert Kisame is elég problémás. Csinál egy tavat és akkor mindenkinek úszkálnia kell habár ezzel keresztbe tenne a saját csapatának is, szóval lehet ezt nem használná. Mivel ő sem ismeri a Sennin módot, ha szívná Naruto chakráját átmenne békába ő is. Tehát ez csak mázli kérdése, hogy kijére cuppan rá Nevet A másik oldalon meg nagyon erős a Sasuke-Naruto páros. És ha úgy vesszük most leszámítva pár embert ők a legerősebbek. Ha Itachi nem Narutot lővi ki Tsukoyamival, hanem Kakashit vagy Sakurat akkor nagyon necces harc lenne és elég esélyes lenne a 7es csapat. Azt nem tudom, hogy Sasukera hat-e a Tsukoyami, mert mikor harcolt Itachival azt mondta neki Ita, hogy csak MS-el törheti meg. És már van MS-e, ráadásul ha most vesszök FMS-e van. Sennin mód Naruto, MS Sasuke, MS Kakashi és Miss póni...hát lehet inkább a 7es csapatra teszek.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 09, 10:23:18 írta traavis » Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #3012 Dátum: 10 júl 09, 23:05:31 »

Na igen. Hidan egyedül malmozik a sötétben.  Nevet

Furcsa felvetés, de mi lenne ha összeeresztenénk

1. Naruto-t.
2. Sakura-t.
3. Sasuke-t.

vs

a Sannin-al.

1. Orochimaru
2. Tsunade
3. Jiraya
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3013 Dátum: 10 júl 09, 23:09:44 »

Ez már párszor volt...
RÉszemről a sannin nyerne, gond nélkül, már csak azrét is, mert Tsuanade picit revelánsabb karakter, mint Sakura, Jiraiya sennin módja ha tökéeltlenebb is, de tovább tart, a csigával, Orochimaru technikáinak sorával, vagy Jiraiya pecsét jutsujával pedig ugye az amaterasu is kezelhető, Sauske genjtusui itt nem nagyon játszanak, a Susanno nyilai meg annyival nem érnek tübbet bármiylen erős távolsági ninjutsunál, hogy bármit befolyásoljanak.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3014 Dátum: 10 júl 09, 23:46:27 »

szerintem is STM-nek van igaza csak nem ennyire egyértelműen.
Jiraiya nyilván erősebb Narutonál,hiszen tapasztaltabb és több jutsut is ismer,plusz  a békákkal való harcmodor is jobb(kombinált támadások)
Sasuke viszont fényévekkel túlszárnyalta Orochit...Ha Itachi,sima Sharingannal,gond nélkül elintézte Marcsit,nehogy már Sasukének MS-sel meg kelljen erőltetnie magát..(csak ez miatt erősebb nála)
Tsunade meg úgy kapja szét Sakurát ahogy akarja...
És Jiraiya senjutsuja hogy tökéletlenebb az az erőt nem hiszem hogy befolyásolja, inkább csak a kinézetet.
Jiraiya pecsétjutsuja szintén nem játszana,hiszen mennyi ideig sz*rakodott a békánál is mire lepecsételte?addig Sasuke 3-szor Chidorizza le a fejét xD
Naplózva

Oldalak: 1 ... 199 200 [201] 202 203 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!