24 szep 23, 05:26:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 198 199 [200] 201 202 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1196970 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #2985 Dátum: 10 júl 07, 12:54:31 »

Haver a Bleach-ben sem csak kardoznak omg, igaz a kardokra épülnek a technikájik de nem only kardozás megy benne... pld ott van Hitsugaya karja az összes vizet és jeget manipulálja... Aizen kardja pld shikai-ban aki 1x látta annak bármit be tud adni(tehát 1 rohadt fejlet genjutsunak is lehetne nevezni csak ez kicsit veszélyesebb mert örökre hat aki 1x látta, emlékezünk az SS beli ál gyilkoságrol ahol mindenki bezabálta...) aztán ott van a Főkapitány kardja aki a tüzet használja... és igy lehetne ezt tovább sorolni... emellett ott van az a 100 technika aminek minél nagyobb a száma annál erősebb azaz a kidok.  Aha szóval Goku-nak hiába van bolygó pusztítót ereje mert az nem üt vissza, és mi van ha az összes Uchiával együtt meg Naruto szereplővel együtt robbantja fel a bolygót? Én csak simán összevetem az animéket és arról beszélek igazából 4 animét ismerek rendesen, ezért nem írok pld a One piece-röl vagy a többiről mert azt se tudom milyen erejük van de pld a Dragonball-t már láttam legalább 5x végig és csak látni h a Naruto igaz nagyon erős EMBEREK harcáról szól még a dragonball-ban már emberek számára felfoghatatlan erők harcolnak. Ezért a 2 anime nem összehasonlítható sztem. A Bleach-el még talán elmegy de az is más világ már, ott is hatalmas erők harcolnak, utolsó manga fejezetekben láthattuk is h Aizen sima reiatsujátol elpárolgottak az emberek, még olyanok is nehezen mozognak akiknek nagyobb erejük van 1 sima embernél...

UI: a genjutsus dolgon gondolkoztam kicsit, ha jól tudom a genjutsu az ellenfél chakra keringését borítja fel ezáltal megzavarva az ellenfél érzékeit, igaz? Na akkor gondolkozunk 1 kicsit Nevet a Dragonball-ban nincs chakra Nevet ott ki van ami nem kering hanem egyfajta energia, hoppá Nevet A Blechben szintúgy reiatsu van ami megint csak egyfajta energia, pont mint a chakra csak az máshogy működik, sztem Goku-ra pont emiatt nem hatna a Genjutsu sem, sőt 1 Dragonballos szereplőre sem, ugyan így a Bleach-re is vonatkozik. Az amaterasu-t meg gyorsasággal ki lehetett kerülni már a Narutoban is, és a másik két animében ennél sokkal gyorsabbak a szereplők.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 07, 12:58:40 írta Gery SSJ3 » Naplózva


--->3D Modeller<---
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #2986 Dátum: 10 júl 07, 13:14:45 »

Hát azért vitatkoznék azzal hogy gyorsabbak, Itachi is gyors volt Kakashival szemben a part1-ben, Kakashi is gyors a harcok elején, pl: mikor Pain akarja leszurni Irukát, szóval, szerintem a Naruto fölveszi gyorsaságban és eröben is a verseny a Bleachel, de igaz, egy igazi eredményt csak akkor tudnánk meg a  Kishi és a Bleach készitöje együtt elkészitenének egy 40-oldalas mangát ötvözve a Bleach-Narutoval,Egy narutos vs Bleach-es,

Pl: 9farkú vs Aizen???? Csak azért teszem föl mert kiváncsi vagyok arra az Aizen-re hogy mégis milyen nagy király ö Gondolkozik
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2987 Dátum: 10 júl 07, 13:16:42 »

Dehoyg gyorsabbak a bleach szereplők. Teljesne hasonlós ebességgel mozognak, van ott prá különösen gyors technika, vagy karakter, de a NArutoban is. Biztos vagyok benne, hogy mondjuk a  Raikage lazán lenyomna egy Ichigot. Igen, Ichigo Ichigo, és utána fel támadhatna, hollowizálva... de ez már részlet krédés.
Ugyanígy Orochimaru is körberöhögné teszem azt Hitsugayat, Kakas-sensei lazán lehozná Ken-chant, hiába erősebbb a másik, Itachi bedarálná AIzent, és folytathatnám.
Vannak előnyeik a Bleach szereplőinek a Narutoéval szemben, de a hátrányaik nagyobbak.

Aizen reiatsujáról meg annyit, hoyg nem tudom, rémlik-e példul az a kis kráter, amit a Kyuubi chakrája okozott csak azzal, hoyg előtört Narutóból... szeritnem abban is könynen elhamvadhatott volna az átlagember Nevet

Az meg, hogy hogy hívjuk a szervezetben jelenlévő, kimondottan keringő, vagy nem keringő alapvető életenergiát.. az nagyon nem befolyásol semmit.

Persze a Dragonball más erőviszonyokkal játszik, ez tény, de már kifejtettem, hogy mit gondolok erről a krédésről.

Hmm.. lehet, hogy jó lenne visszakanyarodni az egy világba tartozó ellenfelekhez...
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2988 Dátum: 10 júl 07, 13:20:28 »

Mint mondtam már nem láttam végig a DB-t,de Goku tud az űrben repülni?mert ha nem akkor nem nagyon robbantgathat ész nélkül xD
és az alapján amit mondtál a sima genjutsu tényleg nem használna ellene,de a Tsukoyomit szerintem ígyis megenné. Mondjuk ahol én tartok is képes lenne elpusztítani egy bolygót,csak az űrben mászkálás okozna neki problémát xD...ugyan mostmár tud ilyen teleportálós félét,hogy egy pillanat alatt 10.000 km-rel arréb megy meg vissza,de mondott valami olyasmit hogy ehhez éreznie kell az illetőnek a KI-ét hogy odataláljon..szóval ez se nagyon működne.
Szerintem a Bleach-es karakterek ellen több esélye van.lehet hogy azok gyorsabbak nála de nem tudnak Tsukoyomizni xD... olyan bakadou nem hiszem hogy létezik ami le tudná fogni,maximum Aizen shikai-t enné meg... Ott egyedül ő okozna jelenleg neki problémát,mindenki mást lecsapna. Bár az igaz hogy szerintem a Narutoban is csak az uchihák Tsukoyomija szivatná meg.

És az Amaterasu se úgy működik hogy simán ránéz az illetőre. Koncentrálni kell hozzá,ami azért eltelik pár másodpercig.Addig egy shunpoval mondjuk vagy Goku gyors mozgásával simán az Uchiha mögé lehet kerülni. Épp ezért felesleges is az Amát megpróbálni.
hát röviden ennyi xD

ha már leírtam nem fogom kitörölni,de lehet igaza van STM-nek...(bár az Aizen Itachival nem értek egyet xD)
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #2989 Dátum: 10 júl 07, 13:28:19 »

Gery SSJ3 a csakra az mindenütt létezik. Igazi most azért nem vetik fel mert a chakrát ezestben narutóék erőnek használják fel, míg a dragonball-ban meg bleach-ben mást használnak erőnek, de meghűlyíteni akkor is megtudja. Amúgy lehet hogy egy átlagos genjutsu nem elég ezek ellen, de a tsukoyomi meg nem egy átlagos jutsu, és még ottvan hogy Rikudou Sennin hiába ember, bameg songokut becsomagolja egy Chibaku Tensei-be, azt akkor hívhatja az erejét hogyha mozogni se tud és kb. 1 milliméteresre van szét trancsírozva, és hiába jössz azzal hogy elpusztítja a bolygót, mert van egy időjós békánk aki szeret jósolgatni megvárjuk míg születik egy Rin'negan birtokos és akkor meg majd az csomagolja be a chibaku tensei-be és küldi haza anyucihoz! Mosolyog
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2990 Dátum: 10 júl 07, 13:32:35 »

Morause.. ezt így ha lehet ne.
Amúgy könnyen lehet, hoyg gond nélkül kitörne belőle, vagy simán elteleportál....

Tudom, hogy pont én modntam, hoyg eleht, hoyg dobhatnánk ezt a témát már...
...de akkor bezséljük meg ezt az Aizen vs. Itachit. Szerintem érdekesen hangzik.

Mi szól Itachi mellett?
-ninja, fejlett stratégiai érzékkel, és sok eltereléssel (bunshinok, ilyesmi)
-Aizen shikai valószínűleg teljesen hatástalan rá, már csak a sharingan miatt is.
-Megint csak a shairngan miatt, még ha Aizen valamivel gyorsabb, mert Itachi is nagyon gyors, akkor is tudna védekezni ellene... talán oylasmi lenne a harc ilyen szempontból, mint a Sasuke vs. Raikage.
-Aizen kizárt, hogy akár a legalapabb ujjal mutogatós genjutsujára, vagy sima megtévesztésekre is immúnis legyen. Meg mivel ehhez nem kell sharingan, szerintem ezzel párhuzamosan talán tudná másra használlni a szemeit, d eha mégsme, így mrá akkor is biztos megodlaná valahogy
-És így külön: Mangekyou sharingan


Mi szól AIzen meleltt?
-hatalmas spirituálsi energia és pusztító technikák, amik ha betalálnak, maximum a Susanoo segíthet még
-nagyon gyors
-Itachi sok "átlagos" fegyverével szemben ellenálló, és noha a genjutsukkal szemben védtelen, ninjutsuban csak a nagyágyuk játszanak ellene.
-az ismeretlen bankai


Én azt mondanám, összességében Itachi tűnik esélyesebbnek.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 07, 13:33:18 írta STM » Naplózva
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #2991 Dátum: 10 júl 07, 13:38:08 »

Nem kell neki tudjon repülni az űrben Nevet azonnali átvitellel áteszi magát máshová és kész Nevet és ha nem chakra alapú maga a Dragonball világ a genjutsu hasztalan ellenük... Lényeg ami a lényeg a Dragonball nem egyszintű a Naruto világával, sokkal ominozusabb csaták, erük vannak jelen... Bleachel már lehet de ott is megint más az erő viszony, ezt be kell látni.  És sztem a genjutsuk elleni érvem(más anime szereplők esetén) igaz... Tsukoyomi is csak 1 genjutsu igaz sokkal erősebb de ugyan az a működési elve... Goku a Narutohoz képest nem h csak gyors hanem rohadt gyors Nevet igaz kell érez valaminek a jelenlétét h oda tudjon portolni, pld Kaito erejét azonnal tudja hol kell keresse...  Egyértelmű Naruto<Dragonball, és még ti az SSJ4-röl nem is beszéltetek... igazából ha STM elméletét vesszük figyelembe (a kráterel kapcsolatban) akkor nézzétek meg a Dragonball-ban milyen krátereket okoz 1 sima demonstráció Nevet Amúgy sztem is térjünk vissza a Narutohoz mert ez igy sose fog kijönni és teleoffoljuk a topikot lassan Nevet mondjuk ez még nem off mert anime vs anime ment eddig Nevet...

Akkor 1 olyan h Hiden vs Kakazu, nem tudom volt e már ilyen de a 2 halhatatlan megvívna egymással Nevet
Naplózva


--->3D Modeller<---
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2992 Dátum: 10 júl 07, 13:41:43 »

Szerintem egy Chibaku Tensei-t úgy törne szét ahogy akar...(mivel a Kai elején járok gondolom a végére fél kézzel töri majd szét a bolygókat..)
Pein-t simán megcsapkodná.

így tényleg Itachi számítana esélyesebbnek, márha  a Shikai nem használna.De ha mégis működne,akkor Itachi nem nagyon nyerhet.Erre a harcra Aizen-chan bankai utána lenne érdemesebb visszatérni,elfelejtettem hogy a Sharingan miatt nem nagyon működnek a genjutsuk...bár ha azt nézzük Aizen nem genjutsut használ..szóval jó kérdés.

Stance ez így nem nagyon igaz,csak majdnem.Mondjuk begenjutsuz 3 emberkét,addig Yama-Jii megpörkölné Kakashi hátsóját xD

Kakuzu Hidan:
ez nem kérdés,Hidannak esélye sincs.Kakuzu megkeményíti a bőrét,így nem nagyon fog tudni vért szerezni,aztán csinál pár olyan elemi kombinációs támadást és kész is:)
Ha Asuma-Shikamaru páros elintézte Hidan-t nem okozna gondot Kakinak se xD
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 07, 13:43:09 írta Mistich » Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #2993 Dátum: 10 júl 07, 13:42:08 »

bocsi Mosolyog kicsit elragadtattam magamat Mosolyog! De igazad van azzal kapcsolatban hogy más animékat felvetni egymás ellen fölösleges. Más erőviszonyok, mindenki másért rajong, mindenki más tesz fel erősebbnek így csak veszekedést eredményez az egész.

Mivel csak narutót nézek, így arról tudok harcokat mondani. Gamaken-san, Gamabunta-san, Gamahiro-san vs Juubi Mosolyog
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2994 Dátum: 10 júl 07, 13:43:13 »

Chakra. Ki. Nagy csomó hasonló energia msá névvel. Ugyanaz. Ezt még egyszer nem fejtem ki.

Kakuzu és Hidan meg nincsenek egy súlycsoportban.. Hidan igazából az egész Akatsukiból Takástúl egyedül Karint nyomná le... mindenki msá megenné reggelire.
 Kakuzu bedob pár oylan kaliberü természeti manipulációt, ami szétszaggatja Hidant, és ennyi. Tudja hogy tartsa a távolságot, a vasbőrrel védi a kaszát, ha esteléeg mégis betalálna... á, felesleges ezt ragozni. Széttépi a csápjaival, ha úgy van. Onnantól meg Hidannak midnegy, halott-e, nem sok vizet zavar...


Morause, ezt a harcot meg uyge te sme gondoltad komolyan?
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 07, 13:44:29 írta STM » Naplózva
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #2995 Dátum: 10 júl 07, 14:28:31 »

Felesleges ilyen harcokat leírni. Juubi. Omg.

Hidan vs Kakuzu hoz kapcsolódóan, én is Kakuzura fogadnék.
Ugyan Hidan hihetetlenül erős, és kemény ellenfél bárki számára, egy olyan nagy öreg mint Kakuzu tényleg megenné reggelire. Hidan sokakat megforgatna azért nyárson. A képességét elvileg az első harckor senki sem tudja, és egy harcban szinte mindig megsérülnek. Na már most Hidannak egy csepp vér is elég. És puff.

Shino + Hinata + Kiba vs Lee + Neji + Tenten
Naplózva

Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #2996 Dátum: 10 júl 07, 14:43:20 »

Visszatérva az Aizen vs Itára.

Ne feledjük, hogy Aizennek ott a kardja, aminek mint tudjuk lelke van.
Neki ugyanúgy ott van a belső világában Kyōka Suigetsu mint Ichigonak Zangetsu. Ő ugyanúgy megtudná törni a genjutsut mint tette azt Bee-nél a Hachibi. Szóval szerintem a Bleach szereplők ellen így pont, hogy nem hatásos a genjutsu, hanem kb semmit se ér. Mosolyog
Aizen szerintem legyőzné Itachit, egy gyenge suhintással kapta szét Komamura bankaiját, a Susanoo se lenne neki jóval nehezebb akadály. Amaterasut pedig a kardja képességével védheti.Továbbá hozzá kell tennem, hogy az aki kb fél perc alatt szétkapta a Yoru+Kisuke+Isshin triót az nem kevéssel lehet gyorsabb mint Itachi. Mosolyog
Naplózva

Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #2997 Dátum: 10 júl 07, 15:01:33 »

Shino + Hinata + Kiba vs  Lee + Neji + Tenten
Hehe... Neji egyedül legyakja mindhármat!XD Najó, ez talán túlzás, de egyértelműen a Gai csapat a nyerő. Hinata se Lee-vel se Nejivel nem tudna mit kezdeni, esetleg Tentenel, de mivel Tenten távolsági harcos, nem engedi magához hinatát aki előbb utóbb belefutna egy shurikenbe. Kiba...pfff..Neji vagy Lee lenyomják, egy két pofon neki és Akamarunak és annyi az egész, a legnehezebb dió az shino, de mivel Neji látja a chakrát áramlani, sztem a bogarakat is látná és őt nem lehetne nagyon átverni Shino támadásaival, plusz Shino távolsági harcos, Lee és Neji ha közel kerülnek hozzá elég egy ütés és annyi.
Meg azt is figyelembe vehetjük, hogy Hinatáék alapból keresésben jók, Lee-ék meg hát harcban.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2998 Dátum: 10 júl 07, 15:29:29 »

Hát, attól függ, hogy hogyan kezdenék a harcot... például ha Neji és Hinata elkezdene egymással harcolni, azért az eltartana egy pár percig, amíg 2 byakuganos bevisz egyetlen 1 találatot a másiknak. Tenten aligha ér valamit, őt szerintem Shino vagy Kiba gyorsan begyakná, majd 2v1 lenne Lee-vel. De így is több esélye van Leenek a nyerésre, mert azért még is eléggé tápos. Na meg ha Neji lenyomta Hinatát, megy segíteni Línek. Szóval 30-70% körül szerintem.
Naplózva



STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2999 Dátum: 10 júl 07, 15:31:07 »

Aizen vs. Ita, még mindig. Nevet
Itachi ellen ez pont nem jó érv Nevet
Amúgy igazad lehet, ha a kard öntudata ilyenkor is befigyelhet, a legtöbb genjutsut tényleg védik.. bár it tmgé az is képben lehet, képes-e így hatnia  akrd a gazdájára.. vagy tudja-e mit kell tennie... DE Itachi Tsukiyomija olyan szinten manipulálja az időérzéket, hogy mire a bijuu/kard bármit tehetne, ugye ott már le is ment egy pár nap...
Ha úgy vesszük, hogy az átlag genjutsu nem játszik, attól meg még AIzen hülyéskedése a kardjával nem fog ki sem a sharinagnon, sem egy Itachi szintű genjutsu-szakértőn, úgyhoyg azzal biztos nem védi az Amaterasut... ha meg csak a kardokat nézzük,  Így rosszabbak az esélyei, de én ötven százaléknál alább még így sem adnám... azt sem árt figyelembe venni, hogy Kakshi csak a sharinganjának hála élte túl Itachi Tsukiyomiját.

A Shino + Hinata + Kiba vs  Lee + Neji + Tenten hacban egyetértek az elöttem szólóval.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 07, 15:32:12 írta STM » Naplózva
Oldalak: 1 ... 198 199 [200] 201 202 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!